• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem holky doma od doktora.Bohužel vyjíždíme do porodnice kvůli zkrácenému čípku.Jedu tam na vyšetření bud si mě tam nechaj nebo ne ak uvidíme. :frowning2:
7. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Markjy neboj, já to tak ytak měla a ve 29. týdnu, jsi už 31!!! Bude to ok a uvidíš, že budeš klidnější. Neboj se ničeho!!!
7. zář 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, jinak vás zdraví moc Andrejka, teprve se dostává domů z práce a je vyřízená, unavená, prý snad nakopne nějakou energii a jukne,a le není si tím ouplně jistá.
7. zář 2009 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
Marky určitě to bude dobré, je dobře že si tě zkontrolují přímo v nemocnici. Hodně štěstí.
Máji ty jsi šikulka už i Anýsek okupkaná a spí :slight_smile: Máji a ty se jmenuješ Marie nebo Anděla ???
7. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Alenkooo, vítám Tě domečka, novomanželkooo a ještě jednou přeju do manželství vše jen to nejlepšííí:slight_smile: Máji, dali jsme si do nosu husičku a zelí a brambůrek, chlebíčky, no všechno domácí chov a výroba:wink: Věruško, kdyby to nebylo tak daleko, hned bych jela místo Tebe. Majky, bude dobře, uvidíš, je dobře, že se na Tebe podívají:slight_smile:
7. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Moni ahoj, teda taky jste si dávali pěkně do pupíčků:wink:
7. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Mončo, Marie??? :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: Anděla :grinning: Jak Tě to napadlo z nenadání? :grinning:

Bellí, tak to bylo teda poňucháníčko, k Tobě bych jela slavit hnedle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, mimísce je zatím jedno, kdy se koupe, tak ještě nemáme režim. Koupu, když je uplakaná, ono jí to ve vodě baví a pak lehce usne. Už je ale vzhůru a papkáme.
7. zář 2009 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, to teda bylo. Moni, jsem se teď zasmála, jak Tě to teď tak najednou napadlo?
7. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Belli tak to jsme si dávalí do nosu společně samé pochoutky, no jo ještě jsme vyfasovali i na dnešek, tak jsem si teď dala repete.
Máji no já že Mája jako Marie, ale pak jsem tě vyděla u zimní Anýskové kolekce jako Andělu, tak mi to docvaklo, že proto na vás volá ta maličká Anděvo a Ouboši :grinning:
7. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak vidíš Mončo a ono se to tu mojé jméno jednou již docela dlouze probíralo :grinning: , zrovna člověče, když sjem byla myslím v nemocnici, jak jede dneska Marky, už jsou na cestě do Plzně, dá vědět. Snad to bude v poho, prý malá má už hlavičku nízko, tak nevím, jestli se začala otvírat. Určo to bude v pohodě!!!
7. zář 2009 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz
Aha Máji tak to mě tenkrát uniklo :wink:
No snad Marky bude v pořádku, ale jestli tak si ji nechají v nemocnici a ohlídají si ji aspoň do toho 34tt
7. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Jojo, já jí to psala, však já měla to stejný, nechali si mě tam jenom 5 dní a hurá domů, se s tím nepáraj, se to většinou zklidní. Lepší je ale asi si tam poležet, aspoň teda pro mě bylo, člověk je klidnější a na případný brouky v hlavě se vyptá.
7. zář 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, my dneska s Pavlíkem taky dojídali všechny ty dobrotky:slight_smile: Majky držím pěstičky, oni už si ji určitě pohlídají a hlavně by se neměla hnát domů, jistota je kulomet.
7. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojky.
Tak jsem už vylezla z pelíšku.Udělala kávu a dostala krásnou kytičku :wink: .
Ještě nevím jestli pudu na IUI.Uvidíme co my zítra řeknou.Jestli to bude ještě teď v zář a nebo až v říjnu.
7. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Koťátka, jelikož jsem toho dneska moc nenaspala a čekají mě 2 dvanáctky, tak už jdu do pelíšku. Andrejka je asi unavená, že ještě nenakoukla. Přeju vám dobrou nocičku a krásné miminkovské, sluníčka moje:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
7. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Regí ahojky a všechno nej nej nej k svátku, kytička od miláška to je hezké :slight_smile: Zítra samé dobré zprávičky u dr.

Belí tak dobrou noc, ať tě zítra nebolí nožky zas až u dupky.

To je dobře že už to tu Kaši zas rozjíždí :wink:

Já jdu taky spát tak všem dobrou noc :slight_smile:
7. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojki sluníčka,tak jsem právě dorazila domů,byla jsem ještě na kafčo v dětské herně u té kamarádky,a dobře,že jsem tam šla,protože jsem volala Peťovi do práce,jestli volal taťkovi ,aby nás v tu středu odvezl,protože budeme potřebovat rychlý převoz ,povezeme si děti :grinning: z domů,a musíme je dovést do 3/4 hod,tak by jsme to MHD nestihli,a museli by jsme si nechat přivést spermijky s Olomouce nechat je rozmrazit,aby mohlo k IVI dojít,no a protože mu tchyně ,ikdyž už jsem ji to 3 krát vysvětlovala,že to opravdu dopředu přesně nevíme,tak mu řekl ,že oni jedou v uterý na chatu,a že tu zkrátka ve středu nebude,tak se musíme,zařídit jinak.Tak naštěstí nás tam odveze druhá kamarádka,která je ještě na mateřské,a byla u toho jak mi to Peťa zrovna oznámil po telefonu.
Totiž moje tchyně potřebuje vědět byť jsou oba v důchodu vše aspoň 4 týdny dopředu ,jinak ji to zkrátka naruší její plány.A to nemá na starosti nic kromě sebe. :unamused: .Prostě mi to hlava nebere.Nesmíme tam přijít ani na návštěvu,pokuď o tom neví 4 týdny do předu,takže chodíme akorát na vánoce. :grinning: No tak jsem se rozepsala,tak se nezlobte ,ale ulevilo se mi ,mám na ně zlost.
Jinak Regii všechno nej nej nej k svátečku,hodně sluníčka,lásky ,a zdravíčka a brzy hlavně vytouženou fazolku,ti přeje Peťka.
Belli a děkuji za dobré info pro sluníčka. :grinning:
Tak třeba nám 9 přinesou štěstí.
7. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Kaši, jsem to tady při topinách začala číst a nejspve jsem si myslela, že jak chodíš do té herny, tak že tam jsou děti z dětských domovů a vy si je budete převážeti domů :grinning: , posléze to blondýně došlo :grinning:
Jsete asi na IUI, že? Tož tfuj tfuj tfuj.
S těma tchánovcema je to teda vtipné, kolik tchýni je? :grinning: Hlavně že je kámoška, to je něco, viď? Ale každej je nějakej no :slight_smile:

Brou spícím Kobylkám.
7. zář 2009 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak holky já za 30 minut pádím do práce.
Ještě jednou všem moc děkuju za přání.Zítra se určitě ozvu a zdělím všechny zprávy co mi řekli.
Tak papa a všem krásnou dobrou noc.
7. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mám vyvenčeno, povečeříno, myčka valí a tady mrtvo, asi spinušáte.
Řeknu vám, že na mě dolehlo nějaké spací období, únava, asi podzimní bo co. Jsem s příchodem tmy kapůt.
7. zář 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou Regí a o Marky nic nevíš?
7. zář 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Májo,né kamarádka má dětskou hernu,kde má dopoledne programy pro maminky s dětmi a odpoledne je herna otevřená pro veřejnost na jednotlivé vstupy.Hodně tam mívají maminky srazy ,protože je ta herna veliká.Ma 250m čtverečních,velké vybavení,zkrátka pro děti ráj,a maminky si tam můžou dát kávičku a poklábosit.Taky děláme s kamarádkou dětské noci.To je ,že rodiče dovedou večer v 6 hod děti se spácáky a karimatkami,máme tam pro ně připravený program,a soutěže,pohádku na dobrou noc a ráno si rodiče musí vyzvednout děti do 9 hod.Takže si večer můžou v klidku někam zajít,nebo se jen tak vyspat,a mají o děti celou noc postaráno.
Začínali jsme dělat ty noci o 6 dětech a to byli v podstatě 4 děti kamarádky ,a druhé kamarádky a jen 2 jakoby cizí,ale tež to byla maminka co tam pravidelně chodí,a teď už je dětská noc pravidelně jednou měsíčně o 23-27 dětech.Takže jsme tam vždycky ve třech a nestiháme se nudit. :grinning: :grinning: :grinning: .,ale pro dětska je to zážitek. :grinning:
No k rodičům,tedy tchánovcům ,nou koment
7. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tož tady usnuto, brou nocku. :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši, sji tady. To jsi psala o těch večerech, ještě by mě zajímalo, v jakém věkovém rozmezí ty dětičky jsou :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Můžeš kouknout na inernet stránky.Dětská herna sedmikráska,Ostrava-Hrabůvka,OD Špalíček.,Ale musíš najít odkaz kde je uvedena Lucie Hurniková,protože předtím to měla Jana Březinová,ale ta už tam dávno není.Možná mě tam najdeš i ve fotogalerii.
7. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Od 4 let nahoru,protože ty mladší ještě většinou bez maminky v noci nevydrží a pláčou.Už se těším,první dětská noc 9.10.
7. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tož letéím do Sedmikrásky :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Koukala jsi na ty stránky,a teď je ještě hezčí,protože je tam nový koberec,zelený s oranžovými kopretinami,takže ladí se stěnami,a vypadá to úžasně.A hlavně je to kovral,takže je teplý,ten co tam byl,byl hrozně tenký,takže byla zima od země.
7. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Už Tě mám, velikonoční tvoření, jdu hledat dál :grinning:
7. zář 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.