• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Aha, tak to byly zrovna noci maminek, to může bejt taky super :grinning: To by mě taky bavilo. A Ty jsi přímo z Ostravy? Tam jsem se zaučovala a byl ana přijímacím pohovoru :slight_smile: , byly tam vždycky super holky a jsou stále.
7. zář 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ,jo přímo z Ostravy,však až pojedeš kolem tak se zastav,sice z Třebíče je to kapku z ruky ,ale nevadí,jako výlet dobrý.A měli by jste i pokojíček pro sebe ,máme 2 + 1. :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jo noci maminek jsou taky super.Bývali teďka vždycky na velikonoce a na vánoce,to jsem vedla já,ale teď už budou i kreativní večery,tam budeme i savovat a batikovat trička,vyrábět korálky atd,tak se přiučím zase něco nového i já. :grinning:
7. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Asi už všichni spiňuškáte,tak dobrou noc,ještě počkám na Peťu a půjdu takydo hajan. :grinning: A zítra večer už přijede ségra.Jupííí. :grinning:
7. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Kaši já tu rajtuju po netu :slight_smile:

Dobrou noc Ti přeji a všem Kobylenkám.

To Ti fakt závidím, taky bych se ráda něčemu přiučila. Přemýšlela jsem, že bych si koupila stroj a udělala si nějaký kurzík, ale obávám se, že právě na šití budu jelito :grinning: Tak to nejprve zkusím v ruce.

Jinka holky Marký je v nemocnci, prý do pátku určo, pak se uvidí, má kontrakce, dostala píchanec a je jí po vás smutno.
7. zář 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši a zítra pěkný den se ségrou, to bude dojemné vítání, už to vidím a slzím předem.

Já bulela i u Superstar, jak ty davy zpívaj a jsou veselý a pak ta radost, když postoupěj, no to je zas doják :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jééééééé, ta diskuze je asi jenom moje :grinning: Dobré ráno Ti přeji a kdyby se tu někdo ukázal, tak i jemu :grinning:

Jsem dneska nějaká čilá, malá se vzbudila v 6,15 na mlíčko, už zase spinušá a já roztáčím pračku, mám nachystaných asi 5 plných, tož to muším dneska zmáknout i vyžehlit, ať jedeme do Práglu navoňaný :slight_smile: , hlavně mimisa, má toho požehnaně.

Marky, zdravím na dálku do nemocnice, určo už vatáváte, měření teplot, snídaně, však ono to tam uteče, ve finále to tam neni zas tak zlý.

Bellí už pracuje, je outerek přecivá.

Andrejka ještě v peřinách jistě a Věruška teda nevím, kde je. :confused:

Regííínka snad už pošupajdí z noční domů do pelíšku, jééé to závidím, jakobych z něj teďkonc nevylezla :grinning:

Oznamuji jináč, že tma večer, tma ráno, je pěkně na houby a deptí mě to :confounded:
8. zář 2009 v 05:56  •  1 dítě  • Odpověz
Pardon v 5,15 na mlíčko, 6,15 ještě ani není :grinning:
8. zář 2009 v 05:56  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, já mám přesně tyto :grinning: , našla jsem je dokonce nové, cena myslím super. Jukni.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26165712&tab=1
8. zář 2009 v 06:24  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Dlouho jsem tady nebyla měla jsem samé noční :frowning2: . Co je tady nového musím si vás dočíst. Ted půjdu spinkat a odpoledne za vámi dojdu pá
8. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Včera večer jsem padla za vlast, tak jsem vám ani nestačila popřát dobrou noc.
Teď si vás musím dočíst a pak letím do práce melouchařit taťku. Zahlédla jsem tu jen, že je Majký v nemocnici kvůli čípku. Snad to bude dobré, hlavně , že si jí tam pohlídají.
Jinak všem krásný den.
8. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
dobréééé ránko berušky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nějak sem vás jen přelítla,nestíhám.
Věruška už valila do práce,tak at si brzo zpátky :wink:
Máji tys mě nakazila tím mimáčem :angry: :angry: sem tam včera poprvé řádila,zmatená sem byla,netušila sem že se to musí rezervovat a jedna paní mi to vyfoukla :angry: tak už vím co na tom mimáči všichni máte :grinning: :grinning: :grinning: večer sem tam seděla snad 2hodiny :grinning:

Marky tak at je vše v pořádku a brzo tě pustí domů.

Lůco tak dobrou noc

Volala sem na výsledky Triplů a výsledek je negativní roziko 1:14 000 tak se mi ulevilo :slight_smile: :wink:

Zdravím všechny kobylenky-Andrejku,Katy,Belku,Karolku,Hanču a opravdu všechny :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno

Mája poslední usíná a první vstává, no není se čemu divi, že je ještě tma :grinning: už točí pračky od 6 hodin ty jo jsem ráda že nebydlíš v našem baráku :grinning: Co dnesky kuchtíš?

Luci dobře se vyspi.

Všem pracujícím klidný den

Janince gratulačka k výsledkům :wink: jsem sto let za opicema, tak se budu muset taky kouknout na mimáč
8. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Neboj Mončo, já peru potichoučku, už čtvrtá prjda dopírá, ješt tak dvě tři a je hotovo :grinning: Tady neni nikde nikdo dooma, důchodci o pár pater výše a stejně neslyšej :slight_smile:

Tak jsem si včera objednala sáčko Lee Cooper a ono je mi malý :angry: , takovej fofr obchůdek, ještě snad pani ani nemůže mít peníze a už ho mám doma :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojkaaaaaaaaa Máji ty jsi ale ranní ptáče,ale neboj ještě tak 5-6týdnu a budu s Tebou držet basu,taky se mi už teď hůř spí dnes jsem strašila v půl6 ale pak jsem ještě vytuhla.
\přidala jsem fota do albíka tak mrkněte je tam Sophíš s 2200g to bude pěkný macíček užn se děsím toho porodu brrrrrrrrrrrr. :grinning:
Markýýýýýýýýý držím pěstičk ať se čípek pěkně zatáhne.
Já ho mám pořád 35mm to je asi dobrý že jo?
Zdravím všechny, Moonci ty už máš taky pěkný čísílko jdeš na podrobný UZ ve 20tt?
Já budu dnes dělat řízečky z kotlet a kuřecí děláme na chajdě nový chodník asi 20m dlouhý z pískovcové dlažby aby se mi příští rok lépe jezdilo s kočárkem tak musím ty chlapi nakrmit.
Krásný den papá :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Máji, toliko praček, že ty pereš pro celý barák a ne jen pro tři lidi? :slight_smile: Sáčko doma no to je teda fofr ze dna na den a můžeš ho vrátit, když je malé nebo ho uplatníš v rodině?

Hani Sofinka je hezoučká, ty fotky z toho 4d jsou dokonalé a výbavička taky nachystaná :slight_smile: . V pátek jdu na utz tak už se těším, hlavně ať máme všechny ruky nohy prsty a třeba uvidíme i co to bude.
Ať ti udělají kluci pěkný chodníček, jen je hezky krm ale žádné pivka a štamprlky, to by pak mohlo být křivo :wink: a čípek 3,5cm je ukázkový.
Já si jdu dát řízka ještě z hodů máme i bramb. salát, tak se zas nadlábnu.
8. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj kobylky.
Moc bych se chtěla omluvit, že jsem tady dlouho nebyla, ale nějak jsem nestíhala, občas jsem na vás jenom jukla zjistit co je nového a to bylo tak všechno.

Bellinko je mi moc líto, že to zase nevyšlo, už ten svět nějak nechápu, všechno je naruby :frowning2: a jak se jinak máš ?

Andrejko ahoj, koukala jsem, že i ty jsi tady nějak málo, nejdřív dovča a těď práce? Užse těším až budeš zase v akci, páč mám tušení, ž tentokrát to bude naposledy a že se pak zařadíš mezi čekatelky :sweat_smile:

Taky jsem chtěla pozdravit naší maminu Máju, nebýt tebe tak tady není skoro co číst :slight_smile:

A co naše těhulky, Marky na kterou moc myslím abyse čípek spravil a všechno bylo tak jak má být, potom bych chtěla pozdravit Monču, Janinku, Pajinku a Kathy.Já se vždycky tak ráda kochám těma albíkama jak vám rostou bříška a jak pěkně nakupujete. :wink:
Ještě jsem zapoměla na Hanku, taky už to čeká a chvilku, tak hodně štěstí a hlavně zdraví.Jenom jsem se chtěla zeptat kde budeš rodit, jestli v Děčíně nebo někde jinde

Ostatní taky moc zdravím, těhulkám hodně těstí a těm co čekají na výsledky a tak ať ten čas rychle utíká, aby jste se i vy dočkali miminek v náručí. :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz
Dupky ahojky. :slight_smile: Katastrofálněnestíhám, tak jsem najukla :slight_smile: Se spožděním vše nejlepší Regí a zbytku pevné nervy a najdeš sílu v sýru :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky holčenky, Hani mimíska krásná, toto letí, už aby jsi byla u mě v odstavci.

Karolka taky jukla, katastrofálně nestíhá, co asi dělá, dupka jedna :slight_smile:

Manetko, ahojky i Tobě, to je dobře, že jsi se konečně ukázala. Ani jsem nevěděla, že máš albíko, taky koukám, že má představa byla úplně jiná, na ikonce jako poslušná školačka a ve skutečnosti čertík :slight_smile: , já si říkala, jak bys zmákla ten kamión :slight_smile: .

Mončo, sáčko nevím kde uplatním, štve mě to, je nový s visačkama, ale já jsem ovárek :angry: Budu ho museti prodat, už jsem ho frkla na bazar :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, zdá se, že peru pro celej barák :slight_smile: Prali jsme kočárek, deky mimísce, Oubošovi všechny hadry co má :grinning: , protože hnedle ve neděli frčí na brigošky na 14 dnů a nestíhala bych, bo z Práglu přilítneme v sobotu k večeru.
8. zář 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to jo, to je jen jedna prajda kočárek, no je dobře že Luboš má aspoň něco. ty jedeš na výlet k Andrejce? nebo jen tak na nákupy a okouknout Prahu?

Manetko Karolko ahojte tulajdy, doufám že se máte dobře.

Já pofrčím do práce, se mi vůbec nechce v noci jsem toho moc nenaspala, tak mám už taky přípravu jak Hanka.
8. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojte holky,

hlásím,dnes po testu na těhucukrovku,tož to byl ale hnus,fuj :confounded: :confounded: snad budou výsledky ok,v po jdu do poradny tak uvidíme.Každopádně malá se v břichu celou dobu asi vztekala,to byl cirkus,ale už je to za námi :wink:

Marky,je v nemocnici s čípkem??? No tak to snad vše bude ok a v pátek ju pustí domů a bude mít jen nařízený klid doma :wink:

Jani,super gratulace k triplům :wink: :slight_smile: jo jo,na mimáči se utrácí pěkně :slight_smile:

Hani,teda to letí,za chvíli budeš dávat fotky malé Sophinky naživo :slight_smile: si pěkně užívej poslední týdny těhulení a ať jsou co nejmenší obtíže se spaním,bolesti kyčlí......

Manetko,Karolko ahojky,Monči na mimáč jdi jen s pěknou sumičkou na kontě :grinning: ,Regí včera měla svátek,jejej tak dodatečně vše NEJ! :wink:
Jináč zdravím všechny ostatní Máju,Věrku,Belku,Andreu,Lucy,Kasu,Ivku :wink: .....
8. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Máji tak to je smůla s tím sakem.No jo mě taky zajímá co v Praze :grinning: tak povíídej :grinning:

Moni,jakou máš přípravu? :confused: sem to nějak nepochopila

Manetko ahojík,hlavně že ses našla :wink: a dala si o sobě vědět :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Janinko myslela jsem tím přípravu na mimi, jak se často v noci budím a moc toho nenaspím, tak se cvičím na mimi, které bude každou chvilku vzhůru :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Monííí tak už to chápu :wink: páni a ůlka je tady vid,toto letí :slight_smile: kdy jdeš na velký utz?necháte si říct co tobude???
8. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Zdrástvůjte :grinning:
Máji ten odkaz cos mi poslala je nějaká píč.... ne?Zkus to otevřít.Mě se tedy kalhoty neotevřely :confused:
Co ta Markétka vyváděla sakra,držím palečky ať tam prcík ještě zůstane.
Janinko Vám výsledky neříkají hned? Gratuluji :wink:
Zdravím i zbyteek,jdu se natáhnout,přišla jsem dnes nějak vorvaná a od 17 jedu znovu,ble!!
8. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Co to je?Oni jsou nějaký nově upravený stránky? :confused: :confused:
8. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Pei ahojík,ne ne čekala sem týden na výsledky :wink:

A mě se ty gatě otevřely,sou tam riflíky :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Sakra tak to je u mě něco špatně!Pomoc :angry:
8. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Koťátkaaa, už jsem doma z práce, bolí celá Majdalénka, OMG, asi stárnu. Jsme všichni na pastvě, Kokeš se otírá a plete pod nohy, Bellinka se tulí a Baroš se mi někde ztratil, už dlouho nekvasil, OMG. Majky, držím paluškyyy.
8. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.