• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky holky!!!
Petjunka má nějaký upravený nově stránky :grinning: Jsou tam celkem levný riflíky a mám je ozkoušený, fakt hezký. Ale co se líbí mně, nemusí se líbiti druhým, že? :slight_smile:

Bellí , celá Majdalénka bolí? Tož to je makačka v tý rachotě, co?

Kačer je po testu, zas tak děsný to nebylo ten cukr, josu horší věci, ale bylo mi tak yna blitíčko,, je to taková hodně ostrá chuť, nemyslím pálivá,a le takový štípavý až bo jak to říct...

Marky mi psala sms, omg a já byla zrovna v hospodě, tak sjem zapomněla odepsat, to jsem ale kokotinka, tož jdu na to hnedle.

Andrejka nám rabóóótuje bo jak?

Věruškooooooooooooooooo, kde jsi?
8. zář 2009 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj berunky!
Jak se máte?? Stihnu dočísti, bo jak moc jste byly pilnééé??? Čo noje???
8. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dobrý večer KOBYLKY.
Tak je malá informace.Markét se mi neozvala ale psala jsem jejímu příteli a odepsal mi že by jí měli v pátek pustit.Tak snad se nám holka ozve.
Jdu zase do práce.Tak všem hezký večer a dobrou noc.Papa.
8. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26059602&tab=0
Máji tak to je mi líto že se mi neotevřely ty stránky od tebe :unamused: tyhle jsem dnes zaplatila tak uvidíme co přijde.Dala jsem na tvou radu,tyhle by měly jít taky nosit i po porodu :wink:
Jinak se mi dnes ozvala pani na ty cos viděla na fotce.Ty byly po ségře a mě jsou příšerně dlouhý,zkracovat je nechci to bych je zničila.
Majdí ty šudinečko tak jdi hajnout a odpočinout :wink:
Andrejko jsem ráda,že Tě v té práci neutrápily ty slípky :grinning:
8. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak to je dobře,že to vypadá s Markét dobře :wink:
Regí,tobě ať to pěkně v práci utíká :wink:
8. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak Marky píše, že dostala Magnezko a musí jenom ležet, ještě bere nějaký další léky.
8. zář 2009 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, ale to jsou ty co jsem Ti poslala :confused: , ten odkaz. To josu ty jak je mám.

Hele a já tam stejně ty fotky nenašla, nešly vložit? Já chci taky prodati svoje těhu, tak třebas se taky někdo ozve.
8. zář 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě Marky píše, že zavádí Ultrouš. tak snad to mimisko ještě počká, musí ležet, lepší bude, když si ju tam podržej, aby nemal roupy třebas s letákama, jestli ona si to tím nepřivodila, jak já tím úklidem tehdá, omg!!!
8. zář 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě jsem neodpověděla Monči, že jedu s celou famílií k Andrejce :grinning:. Jedeme po památkách a spát budeme s Tairunkou v pelechu prej. Jsi tam Mončo nedávno byla, co by jsi nám doporučila navštíviti, z teh co nemáme v plánu? :slight_smile: Nepotkali jste tam nějakou pěknou dobrou hospůdku, mě taky zajímá jen to žrádlo :grinning:
8. zář 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ale Andrejka snad už začala s vařením, bo se nám tu ani nestíhá ukázat, tak vlastně nic nepotřebujeme, doufám, že teho bude mít hodně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně Nutriloooon č.1!
8. zář 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to je dobrý,takže odkaz jsem neotevřela a objednala jsem ty cos mi doporučila,jsme to dívčinky sehrané :wink:
No a ty fotečky vložit nešly.Prodala jsem je na koníkovi :wink:
8. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
kozéénky, dočítala jsem dva dny, nebylo to tak strašný, Beklíšek taky jak pracuje, tak ubylo hodně příspěvků . No, Mája zase přes mimáč nestíhá.
Tak největší radost z Manetky!! Manetice opice, konečně se ozvala!! To nám nedělej. Sice jsi nás hezky pozdravila, ale nic moc o sobě nesdělila.. Prosíím, napiš, co u tebe nového??? něco nám tajíš :wink: .
Karolajnko, kozo Lízo gondolízo naše věrná! Jak se Ti daří? Co kobzolek? co povídá? má kamarády ve škole??
Petjunko, těhulinko, počebuju barvu a melíry, ležou mi šediny, přijeď! Nebo mám počkat do 17.října?? :grinning: :grinning:
Regíí jde do rachoty, a já včera ouplně zapomněla popřáti. REGÍ, VŠE NEJJJJJJJ :slight_smile: K sváátku!!!
Marký je pod dozorem, to je mooc dobře. Kačer přežil sladkou kaši :confounded: . Jo, taky mě pobavilo, že se Belíškovi ztratil baroš.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
Jóóó a Janninko, moc gratuluju k tripplu!! Teď huž jen porodit a radovat se! ne, vážně, je to moc dobrá zpráva!
Monči, a co Ty?? Kdy půjdeš na odhalení pindíka bo nepindíka? Bo bude překvapení??
A Kaša dělá samý zajímavý věci! Taky chci něco vyrábět! šmarjá, holky, jak je to s Kašou?? Bude zítra IUI?????????
8. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tu nikdo? :confused: Chrníte? Nakupujete na Mimáči? :confused: Muším tam , ještě mi to vyfouknete, omg!!!
8. zář 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko barvičku bys potřebovala :wink: no tak šup do Unho a jdeme na to zlato :wink:
A co ta Kaša netuším,je divný,že se nezastavila nám to oznámit :unamused:
8. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
My jsme zde Andělíčku :wink:
8. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Petjunko, nenech se zblbnout! Mája je zralá na léčenííí, buď opatrná, dopadneš, jak vona, budeš bez koruny a hadry Ti budou padat ze skříně! :grinning: :grinning: :grinning:
Kde je poletucha???? dělala zuby dnes a brousila stěny, snad to nezvorala a nedělala obráceně :grinning:
A u Hani huž dělají novou dálnici pro Sofíščin kočárek, to je hezký :slight_smile:
jdu se pokusiti o Nasťu..
8. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Tak budem v té léčebně spolu :grinning: hele Andrej a už si na ten mimáč koukala????Zkus to :grinning: :grinning: :grinning: To není špatný koník :grinning:
8. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KETříjen!Zatím boj v ouřadu!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Baroš se ztratíííl!! Bellí zubožená z prááce! :frowning2:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík. Manža domestruoval, hurrá! Kobzolek školákem!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI,tak co bude dále, naše holko z městečka?? IVF??? Dnes nočňuch!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci v říjnu KET!, krášlíme ložnici!17.9.genetika Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude už za 9 dní, juchúúúú!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž brzy jdeme do akce, hurrráááá , a dáme hned ICSI!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Heló, nás neodbudeš, co novééého, zlato?? :dizzy_face:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, Huž jsme panííí!!! Alenkóóó, hukaž fotešky!
Eva36(a Ronald-haf),Brno,dřívHelios,teď Laurea,3IVF, manža už upícháán????
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci).Zatím čajíkujem a ikebanujem a léčíme žebro! Hurrá séégra!!9.9.IUI!!! :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,baštíme magnézko. Držíme kopýtka! :wink:
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž má 2200g !
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Huž máme plný skříně, bude to modelína!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!,16.9. 3D, hurá!, 9.9.poradna :wink:
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.chodíme na kurzík a občas do práce!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka je asi holčinka,nádhera! 1.10.velký UTZ, Tripple OK!!! :dizzy_face:
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,1prďolka v bříšku,21.9.kontrola,a pak hurá za sluníčkem!Zatím češeme a češeme a..
Iva, těhu přirozeně!, HCG 1220, 11.9.kontrola

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,vítání občánkůů 19.9.!! Slyšte fšeci, rostem přeci! 63 centimetry, občas ještě trápěj větry. Délka taky převeliká, dyk je máma Andělika! S mými 5110g věz, dělám svojí mamce čest! :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Prdky jdu se rozloučit,mažu se psem a starouš mi nějak sejří tak jdu do pelechu.Nic mi neudělal ale asi blbě kouká :frowning2: a to má zítra narozky,budu mu muset dát pusu :grinning: tak rychle se vyspat do dobré náladice :wink: papa
8. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Dobrou Petjuuuu!! A vše nej staroušovi:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Máji nakrm to dítko 5kg?Vašíkuž má myslím 7
8. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Andrejko tak tady máš info: :slight_smile:
včera jsem podstoupila další KET, rozmrazili mi tři mrazáčky a z toho dva zavedli, papám hodně prášku tak jsem zvědavá jestli to tentokrát vyjde. Testovat bych měla příští nedělu,tak snad tentokrát už je tam najdu, snažím seč tomu věřit a hlavně se šetřit. :wink:
Petjunko dobrou nocičku
8. zář 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jsem to věděla Manetko!!!!!!!
8. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Strašně moc Ti držím palce!!!!!!!!
8. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Brouu noc kobylkýýý. Nějak dnes nejsem ve své kůži, tak vás jen jdu pozdravit a popřát brou nočku. Díky Andrejce mám přehled.
Tak Kaso, zítra je tvůj velký den, držím palce.
Majkýý, v pátek už domů, to je dobře, hlevně, že si tě hlídají.
Manetko, ty jsi nám neřekla takovou novinu? Tož držíme palce, ať se emryjka zakousnou. Andrejka tě bude muset přesunout do akčního odstavce:slight_smile:
Mončoet, ať ti dobře dopadne kontrola,
Bellíšku, kdypak zas budeš mít volno?
Jdu spát. Brou rodino, MVR.
8. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Manetko, držíme moc moc pěsti!!!

Petjunko, sedm snad ne, to by byl obééézní :grinning: , ještě zjisti míru, bo to by mušel mít ledas metr. Naše Annanasa je jak starostka, tváře jako Slabikáře, spíš by už potřebovala prohnati s bičem okolo domku,ale ještě nechodí, což možná Vašík už jo :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
Brou holčenky spinakcí, taky o půlnoci půjdu, jsem kapůt, nohy bolej, kousti bolej, kolena, mrcha tady, je to boj, tak ahoj! :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
I Andrejka dorazila od sporáku, tož se tam zasejc vrať, bo cípnem hladem :grinning:
8. zář 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KETříjen!Zatím boj v ouřadu!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Baroš se ztratíííl!! Bellí zubožená z prááce! :frowning2:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík. Manža domestruoval, hurrá! Kobzolek školákem!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI,tak co bude dále, naše holko z městečka?? IVF??? Dnes nočňuch!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci v říjnu KET!, krášlíme ložnici!17.9.genetika Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude už za 9 dní, juchúúúú!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž brzy jdeme do akce, hurrráááá , a dáme hned ICSI!!!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, Huž jsme panííí!!! Alenkóóó, hukaž fotešky!
Eva36(a Ronald-haf),Brno,dřívHelios,teď Laurea,3IVF, manža už upícháán????
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci).Zatím čajíkujem a ikebanujem a léčíme žebro! Hurrá séégra!!9.9.IUI!!! :wink:
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,3.KET7.9.(2proďolky)!!klííd,klííd,klííd,kotě!držíme palce :slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,baštíme magnézko. Držíme kopýtka! :wink:
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž má 2200g !
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Huž máme plný skříně, bude to modelína!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!,16.9. 3D, hurá!, 9.9.poradna :wink:
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.chodíme na kurzík a občas do práce!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka je asi holčinka,nádhera! 1.10.velký UTZ, Tripple OK!!! :dizzy_face:
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,1prďolka v bříšku,21.9.kontrola,a pak hurá za sluníčkem!Zatím češeme a češeme a..
Iva, těhu přirozeně!, HCG 1220, 11.9.kontrola

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,vítání občánkůů 19.9.!! Slyšte fšeci, rostem přeci! 63 centimetry, občas ještě trápěj větry. Délka taky převeliká, dyk je máma Andělika! S mými 5110g věz, dělám svojí mamce čest! :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Věruško, jsem Tě minula! Blbej den??? Míša ok??
8. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.