• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Děkuji za přepsání v tabulce. Nejprve jsem to nechtěla říct vubec nikomu, abych to nezakřikla, ale myslím, že tímto to moc nepokazím, protože tentokrát si myslím, že nám to opravdu vyjde.
Andrejko a kdy jdeš ty, něco málo jsem se dočetla, že by vás mělo jít v září nebo v říjnu hodně, tak to pak budou krásný vánoce.
Všem co budou na podzim v akci držím všechno co mám aby to konečně vyšlo.
A taky jsem koukala, že nejsem v akci sama, jen jsem se s Kasou ještě nepotkala tak tímto jsem jí chtěla pozdravit a popřát hodně štěstíčka
8. zář 2009 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki,tak jsem právě dorazila domů,byla jsem u našich přivítat se segrou.Byla tam i sestřenka,a stříhala a barvila mamču,je totiž naše dvorní kadeřnice.,tak jsem se hned nechala přistřihnout taky.
A byla jsem skvěle nalazena,teď jsem trošku znervozněla ,protože přišel Peťa s práce a řekl mi ,že mají zítra povinné školení v práci,a že by mělo trvat do 9,pak že dorazí domů a vše vyjde.V práci totiž ,nechtěl nic říkat.tak mám teď trošku strach aby vůbec zítra vše klaplo. :grinning:
8. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahojky Kaši, neboj, to klapne. V práci to sice neřekl, ale má rozum, jeu ž velkej :grinning: , tak ví, co muší stihnouti.

A co ségra, povídej. Jsi tam byla než přijela, bo už tam byla? Kde jste se uviděly? :grinning: Po jaký že to době? Objímačka, líbačka, slzy, bo co? :slight_smile: Bych bulela asi.
8. zář 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka holky, Andrejko velké díky Tobě za tak krásné tabulky jsi šikulka.
Věruško jak dopadla genetika nějak mi to uniklo?
Máji kde bereš energii? Jak často v noci krmíte?Ty už nekojíš?
A co dělá náš Kašer?
Zdravím Majký, Belíška a všechny
Petjunko už máš nějaké výsledky ze screeningu? Hlavně se drž ,no nevím s tím Tvým stříháním ale mám kamarádku kadeřnici má 8 měs.chlapečka a dr.jí nechal od 2měsíce těhu doma kvůli chemii používané v kadeřnictví a co Ty?
Dobro nočku papa :slight_smile:
8. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz
Tak Kza Líza trochu dřív vstala a takové super zprávy /až na Marky/, ale to bude jen strašení, ať neblbne s ltáky :slight_smile: Tak palce deržím Kase, Manetce a všem ostetním krásné dobré ráno :slight_smile: Mám dneska dvanáctku, tak snad e řipojím a pokecáme :slight_smile: Úkolyzvladáme, krouužky taky, jen jsem trochu ostřihnutá od úklidu a to mě moc sejřííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
9. zář 2009 v 05:47  • Odpověz
Ahoj tak přeji všem krásný den,právě jsem si uvařila čajček na plodnost,možná poslední :grinning: ,a budu čekat na Peťu ,řekl,že se domluví ,tak aby jsme to stihli,že nemusím mít strach,tak já mu věřím a tajně doufám,že nám 9 přinesou třeba štěstí.Mám sebou pro štěstí plyšového čápa,včera mi mamča dala hopsací kuličku duhovou a taťka mi dal z kinder vajíčka ducha v postýlce. :grinning: .Tak třeba nám přinesou štěstí.
9. zář 2009 v 06:26  • Odpověz
Jinak přivítání bylo vřelé,jako vždycky,a bylo tolik zážitků ,že jsme si to ani nestihli říct všechno,takže dneska bude pokračování.Našim blbne počítač ,tak nevím jestli se tu dneska dostanu,ale mám číslo na Belíška ,tak ji cinknu a ona vám dá vědět,jestli vše proběhlo tak jak mělo,a jestli jsme v očekávání. :slight_smile: .Tak se mějte všichni sluníčkově.Krásný den.Peťka :grinning:
9. zář 2009 v 06:40  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Kaso, tfuj, tfuj pro štěstí na cestu. Talismánků máš dost, tak to by bylo, aby nebylo:slight_smile:
Hani, na genetiku jdu 17.9. jsem nervózní,ale co se má stát, to se stane...
Andrejko, asi tak nějak...nechce se mi o tom psát,ale dík za tvojí empatii.
Kobylky, jdu se vrhnout zas na ložnici. Ještě musím vytmelit 2 stěny, jde to pomalu,ale mne to baví. Uplně mne to pohltí a na nic nemyslím. Možná dnes dojde i na malování,ale musím to nejdřív propočítat a pak teprve nakoupit barvy.
Přeju všem krásný sluníčkový den.
9. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno kobylky, omlovám se včera jsem se sem nedostala, měla jsem 12-tku a přišla jsem hodně unavená.Dnes mám odpolední :angry: . Kasí držím pěsti, určitě vše dobře dopadne!!!!
9. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Děkuji všem,taky věřím ,že to dobře dopadne.Jdu se pomalu chystati. :grinning:
9. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno kobylenky,přeji všem pěkný den.
Já jsem právě vyprovodila mamku na tu operaci tak ted jen čekat jak to dopadne.
Malí je ve škole a já jdu s posledníma papírama k doktorovi a za sebe mám už konečně hotovo,ted jen čekám jak se tam s těma tatarama domluví manžel a snad mu dají všechny papíry co bude potřebovat a pak už jen odevzdat a čekat.
Držím pěstičky dnes pro Kasu a Manetce at už to taky výjde.
Všem pracantům klidný den.
9. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Kasí určitě to bude na 1*. Dej vedět!! Ahoj Leontýnko, jak je??? Koukám papírový čert...ale určitě to taky vyjde :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj Alenko dá se to ikdyž nervy pracují :unamused:
Jdu se chystat k tomu doktorovi,tak zatím :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráníčko zlatíčka!

Tady se už pracuje.
Hani, já kojila jen měsíc, od té doby jsme plně na Nutrilonu, spíše polském Bebilonu :slight_smile: A v noci nekrmíme snad od porodky, možná tak 5x za celé období, dneska mimiska vstávala o půl osmé.

Věruška tmelí, to bych taky potřebovala umět, asi to chce vyzkoušet a ono to půjde, proč by ne, když to jde chlapům, že? Však mě budeš muset proškoliti.

Jinak koukám, jak pracantky pracují, tak ať vám to utíká a jde práce od ruky.

Leontýnko, na mamku myslíme a taky pěsti držíme, dej vědět, jak to dopadlo všechno.
9. zář 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz
A samozřejmě Kaše tfuj tfuj tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz
Bréé ránko kobylky,

Manetko,držím pěstičky ať se broučci pořádně zakousnou a drží se tam ještě hooodně dlouho a ty budeš hlásit krásné dálnice :wink: :slight_smile:

Kaso,Tobě taky držím pěstičky ať se iui povede,asi teďkom někde ležíš nohy hore od sebe :slight_smile: :wink:

Kontrolám ať to dopadne super,pracujícím ať to utíká,těhulím ať se vede a maminám ať děti nězlobí :grinning:
9. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Děkuji všem,Leontýnce taky držím palečky a Manetce taky.Hurá Peťa je tu tak pa pa a 11.20 jdu do akce. :grinning:
9. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ještě jednou všem moc držím pěsti, ať to holky zvládnete!!!!!!!!!!!!!!
9. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Kačere čao, Kaši, pravou holka, pravou :slight_smile:

Já čekám na poštu, jestli mi dovezou nějaký balíčisko, čekám jich 9, tak snad aspoň jeden dorazí!!!
9. zář 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska je dobrý datum co? :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
Holkyyyy vítejte v 9.9.2009 a 9,09hodin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
9. zář 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dneska jenom jeden balíček, omg. Zítra odjíždíme, takže se mi to tu nashromáždí a v pondělí je celá pošta moje :grinning:
9. zář 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ráno v tv říkali, že prý to zase tak dobrý datum není..že bude hodně nervozity apod. Tak nevím, ale bude prý hodně svateb :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
No to určitě, ono to jenom hezky vypadá, ale z numerologickýh hlediska je to zrovinka na houbelec, ale lidi se berou jak střelený nebo chtěj rodit :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Druhej balíček tady, donesla paní pošťajda :slight_smile: , to nám to odsejpá :grinning:

Za chviličku bude Kaša na příjmu, už aby byla doma a napsala nám, co a jak. Ale asi to nestihne, bo frčí za ségrušou :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
Nic ač nerada, musím se loučit a chystat se na odpolední. jak mi to vyjde hned se ukážu. Zatím se mějte, všem držím pěsti. Pa. MVR
9. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Ak nám utíká do práce, chuděra,a le na druhou stranu závidím, ty lidi okolo sebe a nějaká ekšn.
Já jdu na žehlení, ať jsme v Práglu pěkný, hlavně mimísce muším pobaliti půlku skříně, snad má Andrejka nafukovací byt :grinning: , kdyžtak ju pošleme na pár dní někamo ven a vystačíme si s Džonym, hlavně aby měla navařeno :grinning:

Věruška nám zušlechťuje ložnici, to je taková šikula, ona si to všecičko dělá úplně sama, obdivuju, já jsem na tohle totálně levá, jsem jednou malovala strop, jsem si říkala, na bílo, to je v pohodě a měla jsem to samej flek, jak mi jel ten váleček po stropě, tak to prostě bylo vidět, kde všude jsem to brala :grinning:
9. zář 2009 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
Dož dupky jak válčíte? :slight_smile: Já se pořád chystám objednat do té Ostravy a pořád nám někdo chybí v práci :frowning2: Asi se na to vyprdnu a nebudu na nikoho brát ohled :wink: Huž mě ten hektický život nebaví :cry: Chtěla bych to dořešit v klidu, to se mi ale asi nepovede :confounded: no nic, necháme to koňovi, tem má větší hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj holčiny,

Mája přijímá balíčky :slight_smile: to jsou ty z té aukce jak si dávala odkazy?Byly tam super ceny :wink:

Kasi tobě tfuj tfuj plno těhu bacilůůůůůůů,už to máš asi za sebou,tak at se zadaří :wink:

Manetko at se mimísci hezky zavrtají a líbí se jim u tebe a pak jen zahlásíš // :slight_smile: šup šup holky mezi nás těhulky :grinning:

Věruško tak at ti to jde jedna básen,nás to čeká v říjnu a už se těším :grinning:

Karolko,prostě se objednej a lidi neřeš,myslíš že kdyby oni chtěli mimi tak by řešili kdo za ně půjde?To je starost nadřízených :wink: tak hurááááá do boje :slight_smile:

Andrejka pracuje a je úřední den,tak at vám to pracujícím rychle utíká a všem krásný sluníčkoví den :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Kaši hooodně štěstíčka a za dva týdny se těším na dvě //. :slight_smile:
Holky chtěla jsem se zeptat jestli vás některou po transféru pálila žáha, nikdy jsem to neměla, ale teď se toho nemužu zbavit, nevím jestli to neí po práškách, beru Endiaron+Prednison+listovku+Estrofem+Utrogestan. Nevím co mám dělat je to k nevydržení a nepomáhá ani soda. :frowning2:
Máji já chci taky balíčky, kde ty to pořád bereš?
Ostatním posílám moc pozdravení.
9. zář 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.