• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Manetko,mě po ET taky pálila žáha a docela dost a často ale trvalo to jen těch 14dní,vždycky odpoledne a měla sem Anopyryn a po myslím že to bylo po něm,bo sem si ho vzala vždy po obědě a odpo mě žáha pálila.
9. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky všichni

Manetko žáha mě nepálila, ale je to možné po lékách, jez radši malé proce víckrát, třeba to pomůže. Tak hodně pevné nervíky a ať to konečně vyjde :wink:

Janiko v pátek jedu na velký utz tak doufám že se nám i ukáže,co to bude.

Máji 9 balíčků, ty jsi megaloman, ale určo hodně ušetříš. A co Anýsek využije tu houpačku co sama houpe? My jsme v Praze obešli klasické památky + ZOO, Strahov, aquapark, muzeum malých vláčků, pláž u Vltavy-tam se dá hezky posedět, Petřín, tak spíš pro větší děti Anýsek je na to ještě malá. A jedli jsme po restauracích kde nás vzal známý-takže levnější meníča, třeba Na Urale se to myslím jmenovalo, nebo na zahrádce u sídla ČT, grilované u břehu Vltavy u kempu, ale už si to nepamatuju jak se ty restaurace jmenovaly. Andrejka vás určitě provede a má svoje osvědčené restaurace.

Leontýnko mamce držím pěsti.

A ostatní berušky zdravím a letím pro dítě a odvézt tchýni na pohřeb, pak dojde kamoška toš zas nabitý program do večera :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Děkuji za držení pěstiček pro mamku už má po operaci je jí dobře a výsledky budou až za týden :angry:
tak zas chvili nervíkování.
9. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojky tak zubařka mi zbavila kamene a koncem ledna mam dorazit na vyrvání osmy :frowning2: auuuu
Kaso držím palečky,nohy hore a vydržaj :wink:
Manetko ty jsi teda překvápková,jak sis to mohla nechat takhle pro sebe :wink: moc Ti to přeju a jsi doma nebo makáš?
Hani já do práce musím.Jedu na živnost a nemůžu si dovolit to zavřít.Navíc mi nic není,tak proč bych to dělala :wink: doktoror nakázal rukavice a větrat :wink: ale pracovat nezakázal.Jsem posera kdyby naznačil,že s mam nechat doma neriskovala bych.
Karolko ty se na každýho vyprdni :slight_smile: a klusej se objednat :wink:
Máji jedeš na exkurzi Prahy nebo putik :grinning:
9. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Leontýnko moc Vám přeju ať to dobře dopadne :wink:
9. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Peti tak jak to vypadá s dovolenou, už máte vybranou? a s tou osmičkou, nebude lepší to nechat po porodu ?? Já bych tam nešla až po porodu, to budeš v 7-8měsíci a ani prášek si na to nebudeš moct vzít.
Leontýnko tak to budou nervíky ještě týden, tak se držte.
Karolko jak píšou holky objednej se, nebo čekat furt na něco nebo někoho - to by ses nemusela dočkat vůbec.
9. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
tak vás jdu po delší době pozdravit.
Nestíhám a taky zatím není, co psát. Myslím ale na vás a držím palce ve snažení, ve vyroďování, v IVF...
Těhulkám přeji krásné těhulení :slight_smile:
Všem, co čekají na výsledky testů přeju hodně štěstí :slight_smile:
Mějte se všechny krásně :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj Marti, jak je na tom ségra, má te´d za sebou nějaká vyšetření?
A jak se máš ty? No jo začal nový školní rok, tak je toho hodně.
9. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Nazdárek Martí :wink:
Mončo já nevím ale mam jí na patře v práci tak bude dosti času se zeptat estli to oddálíme :wink:
Kočičky jedem na hokejííííík s Varama.Jdu juknout na ty chlapy hokejistycký :wink: budu fandit jak o život a hlavně si dám párek v rohlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Manetko a všechny další ahojky. balíčky si pořizuju na Mimibazaru, je to super :grinning:
Žáha mě nepílila, spíše až pak ke konci těhu, to teda dosti, což ej ale normální.

Leontýnko, tak vidíš, mamča už je po operaci, nejhorší má za sebou, brácha čekal na výsledky dokonce 14 dní, jsou to nervy, to jo, ale bude dobře!

Karolko, hurá do boje, žádný ohlížení, na nic a na nikoho.

Petjuno, ty opice, jedu po památkách,a le jsitě víš, jak to dobrý žrádýlko, navíc uvařený někým jiným a bez špinavýho nádobí, celé potrhne a udělá krásnou tečku za krásným dnem :grinning:

Kaša už je zakusována dětma, parádička...

Jdu práti a vařím polívečku, vývar z kuřete, ještě párečky s kaší, už byly v plánu včera, ale snědli jsme párky dříve, než jsem je stačila ohřáti a udělati kaši, tak dneska to snad vyjde :grinning:
9. zář 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jééééé Petjuno, ty se máš, na hokejík. taky bych ráda zasejc zašla, ale asi se na to necejtím ještě kvůli tátovi a to jsem byla každozápasovej fanda..., no snad někdy ještě zajdu,a le momentálně by to asi bylo s pláčem... :frowning2:
9. zář 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
Leontýnko a kdy už dofrčí táta? Už e to blíží, viď? Těšíte se moc moc? Nezabijete se, po takový době? :grinning:
9. zář 2009 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšek je asi v práci, že?

Ajeje v Jihlavě dopaden gang, ještě že tam janni.ko nejsi, ještě by Tě zabavili taky :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máji myslíš?zabavili jako jejich vůdce ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Máš poštůůůůůů,jinak my se nechystáme na hokej,ale na Kabáty do Práglu :wink: tak se těším a moc.

Holky taky máte tady vedle tabulky co do ní píšete ten menstruační kalíšek? :confused: :confused: :confused: OMG!!!!!
9. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Jinak ten mimáč je normálně hroznej,já sem se tím taky nakazila a do rna se mi o něm zdálo,všude samákombinéza a dupajdy :angry: No když na něm taky jezdím 3hodiny v kuse před spaním tak co se divím že?Ale vybrala sem kombinézku a už i zaplatila :wink: mám ji v albíčku,tak mrkněte-aspon se mi to ježdění včera večer vyplatilo našla sem co sem chtěla :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Sem hotová z toho kalíšku furt na to čumím :confused: a nechápu-již nikdy nebudete potřebovat vložku ani tampon-to musel vymyslet chlap to není možný :confused: :grinning:
9. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Tak co ta naše Kasa????Kde je,dělá stojku na hlavě? :grinning: Neboooj,ono se zadaří,držíme ti všechny tady palečky :wink: :wink: :wink: :wink: a Manetce taky :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojky Janýsu, taky koukám, že tu mám ms kalíšek :grinning: , jdu si to přečíst :grinning:
Jsi závislák jako já, sejdeme se v blázinci bo v léčebně :grinning:
9. zář 2009 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz
jéééé Janni.ko ještě že seš tady si pokecáme spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kde stééééééééééééééééééééééééééééééééé :confused: :confused: :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
no to je pořád,byla sem na mimáči.....tak si říkám co na tom je tak zvláštního?No a přiznám si to-sem závislá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
chacha mám dost oni to dělají i v různých barvičkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Já chcu taky menstruační kalíšek, copak to jé :confused: :confused: Ale huž ten název se mi líbí :grinning: Jinak já se na nikoho ohlížet nebudu, jen si to musím srovnat v makovičce a zvednot telefon a vyťukat číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já huž zapomněla jak se to dělá :slight_smile: Co dělají naše těhule a netěhule? :angry: Díám se, že tu máme novou Janiku, co kecá jen s Janikou, to je teda pořádek :rolling_eyes: :dizzy_face: Vzkaz pro Máju, malý má fotbal, plavání a kytaru a mrzkou matku, to snad do začátku stečí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Huž koránuješ? :confused: Bacha jde doktor, musím končit, bo by si s vámi taky chtěl pokecat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Díky za pozdní info :grinning: , akorát nevím, co je to mrzká matka :confused: Mrsklá? Bo zmrzlá? Bo jaká teda? Každopádně neumí telefonovat :grinning:
9. zář 2009 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz
Janinko ahojík,tak sem toho dr pust at nám něco poví o jeho ázoru na menstr.kalíšek :grinning: :grinning: :grinning: no jo,ono to už zmizelo :confused: je tam nová reklama,tak holky vidíte o co ste přišly?? :grinning: :grinning:
Tak šup zvedlou foun,vydatlovat číslo a huž to frčí huž jede :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
já četla zmrzku matku :grinning: :grinning: a divný mi to nebylo :grinning:
9. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Já se posměnju :grinning: , to je popis, tak nevím, jakou velikost bych asi tak měla :grinning:

Druhou rukou rozhrňte stydké pysky (kožní sklady kolem pochvy), najděte vchod do pochvy a zaveďte menstruační kalíšek nahoru a dozadu.

Jaké mají vysvětlivky v závorce :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz
To muším někdy použít na Ouboše, zda by mi mohl rozhrnout kožní sklady :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
Neboj janni.ko, ten kalíšek tam neustále skáč, muším zjistit, zda ho někdo používá, spíše by mne zajímalo, jak se pak vyndavá a už se vidím někde na veřejnejch wc, jak poletuju s kalíškem, abych ho vymyla a zase letím zpátky do pohodlné polohy a rozhrnuju kožní sklady :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím zbytek kobylek.
Májo a brácha to měl kde a má už vše v pořádku.
Jinak táta nám doletí příští čtvrtek pokud mu nezmrví letenku a neboj za tři dny mě určitě vytočí jak on to umí a bude po líbánkách,ale taky ho čeká nějaká práce kterou jsem mu nechala jakošto chlapovi jinak si zvládnu udělat dost sama.
Nejvíc se samozřejmě těší malí protože byl na prázdniny bez něj tak ted si to musí vynahradit.
Jdu se dat do pýža není mi dnes nějak dobře tak se mějte.
9. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Leontýnko, brácha to měl na ruce, měl pozitivní nález, tak šel na onkologii na druhou operaci, tu první měl na plastické chirurgii a na onku mu brali jednu uzlinu, nejblíže k tomu místu a ještě okolí té odoperované pihy, no a to se ukázalo jako zdravé, takže to bylo asi v počátcích, díky Bohu, klepu do dřeva!!!

Holky, kliďte se do krytů, bo za chvilku se vrátí Petjunka a zdá se, že my jsme Kladno, kdo jste vy, kdo jste vy :grinning: nám nějako nedobře plejuje :grinning:
9. zář 2009 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.