• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím kobylky moje milé :slight_smile:
Manetko Kaši tfuj tfuj tfuj :wink:
Karolko tak si to prober v hlavě a hurá do toho a půl je hotovo :wink:
9. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa:slight_smile: všechny vás mocinky zdravím:slight_smile: Manetkooo, ahoj Ty ztracená ovečko, držím Ti paluškyyy:slight_smile: Kašiii, celý den jsem na Tebe myslela:slight_smile: Andrejky komentář se mi líbil, prý Belíšek je v práci, tož nebylo toho toliko na čtení:grinning: Moni, já tipuju, že čekáš děvčátko:wink:
9. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
aHOJKI TAK VÁS VŠECNY ZDRAVÍM OD MAMČI.IVI proběhlo a teď musím v pátek na kontrolu,a prý ho udělají ještě jednou,a pak mi teprve nasadí utrogestan.A pak uvidíme.A co vy jak jste se dneska měli. :grinning:
9. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj Kasi a Beluško
9. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jsem napsala takový dlouhý příspěvek a zmizelo mi to, OMG! Se na to vyprdnu, velebnosti.
9. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj,krásný večer.Dneska jsme byli odpoledne s segrou a mamčou u babičky abyla tam i sestřenka se Simonkou,tak jsem měla nakažení baby bacilkem na druhou ,tak uvidíme,ještě ten pátek.Tak jsem zvědavá. :grinning:
9. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Berušky loučím se sváma manža mě vyhazuje od počítače že prej už musím mít na dupě mozoly :grinning:
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Luci, pěkně se vyspinkej. Kaši, to muselo být krásné shledání, po takové době, viď. Leontynko, mamince ať to dobře dopadne. Petjunko, Janni, Katy, ahoj těhulkyyy. Karolko, vytoč číslo a volej! Máji, teda Ty na tom mimáči řádíš. Věruško, už je líp, beruško? Posílám Ti pohlazení:slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Dobrou noc :grinning:
9. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj Belli jo shledání bylo nádherné.Lucinka je skvělá,je to takový čertík.Postrach ulice. :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Kaši, to věřím. Jdu taky do pelíšku, bo jsem zubožená. Přeju vám, koťátka moje zlaté, dobrou nocičku a krásné miminkovské:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Dobrou taky jdu do hajan. :grinning:
9. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky jdu popřát hezkou dobrou noc.
Kaši tobě hodně štěstíčka ať se v tobě hezky ty spermošky spojí s vajuchem a uhnízdí, ty to pojedeš ale ještě jednou pojistit, tak to máš DubleIUI :slight_smile:
Luci Belli dobrou koťátka určo zas razíte zítra do práce.
9. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Moni, zítra mám volno, ale jak jinak, je třeba uklidit, že:wink: pěkně se vyspinkej, kočičko:slight_smile: a už opravdu, dobrou s bobrou, sluníčka:slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Kočenky, nakukuju, ještě jsem prala, věšela, povlíkala, vařila, přebalovala, no je toho dosti, mamak tu bude se satanem, tak ať tu maj čisto a ukliezno. Zítra na vás jukneme z Andrejkova.
Mějte hezké dny, ať se zakusujou mimiska!!!

Věruško, beruško, kdepak jsi? :frowning2:
9. zář 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunka asi zuří a huž se mnou nebude mluvit :grinning:
9. zář 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, udělej z parádního zase parádní :grinning: , užij si volníčko :zipper_mouth:
9. zář 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ale jdi ty brepto,načuhuju na mimáč to je vše :grinning:
9. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ale nekecej :grinning: , Ondra tě nasral :grinning:
9. zář 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
Všem kočičkám dobrou noc :wink: Já taky musim nebo se fakt z toho mimáče scvoknu :angry: větší nervy jak na hokeji :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ondra ne! :slight_smile: Prostě si to musíme vysvětlit :wink: Vary byly loni první takže musím říct,že jsme vlastně dobří!!!! :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Asi nehráli zase tak zle,když starouš ani nepí..... ani nekurv....
9. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
A byl tam vůbec starej? :grinning:
9. zář 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, pěkně jste se vytáhli, takhle to dohnat. A taky je good, že jsi viděla kus nás. :wink:
9. zář 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj berušky!! zase jsem vás většinu propásla, Belíšku, zítra si užij volno, huž si ho zasloužíš :slight_smile:
Věruška je ztracenááá?? Nebo se zalepila do tapet?? Mája balí, no, dyk já taky gruntila, ještě něco upekla, voní mi to tady, no,snas to Třebíčskejm nesežerenkuju :grinning: . Leontýnko, jsme ráda, že to má mamka za sebou, ještě držíme palce na výsledky!! Uvidíš, bude to ok, a pak Ti dorazí manža a dojedete tu adopci, hurrá! Manetko, na Tebe budu moc myslet! OMG, kéž by se Oubošovi podařilo mi zprovoznit noťas, bo příští víkend na chatě bych byla v řiti!
Janni, huž Ti stavěj podium na Kabáty, jela jsem včera okolo na Praze 6 :slight_smile: ! Honza říkal, že vyrazej s Kubou (synovcem) huž v 5, bo bude všude zácpa.. Karolajnko, jsi kokotiiisko jak jáá, musíme se na ty pracovní povinnosti vyprdnouti trošku. Zavolej do káááru, jo???
Kočičky, moc vás všechny zdravím, těhulku Monču aj s Kristiánkem, v pátek bude kino, tajk ať je vše, jak má! Téměř rodivší Hanču:slight_smile:, ať se chodníček podaří! Kačera našeho, Alenku upracovanou, Petjunku bolavozubatou, Lúcu - kdy tedy Luci do teho půjdeš???? A Marti, vzhůru do nového roku s prťatama ve školce!
Holčičky, všechny zdravím, celou rodinu!!!
9. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
OMG. jakej Ondra?? Petjunka má Jirku, ne??
9. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KETříjen! Čekám návštěvu z Třebííčee!! :grinning:
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Baroš se našel :grinning:!! Dnes zasloužené volníčko!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík. Neuklízíme, bo makáme! Volej Cáárr!!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI,tak co bude dále, naše holko z městečka?? IVF???
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci v říjnu KET!, krášlíme ložnici!17.9.genetika, M(e)TR :slight_smile:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža bude už 17.9, juchúúúú! Držíme palce mamce!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž brzy jdeme do akce, hurrráááá , a dáme hned ICSI!!!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, Huž jsme panííí!!! Alenkóóó, hukaž fotešky!
Eva36(a Ronald-haf),Brno,dřívHelios,teď Laurea,3IVF, manža už upícháán????
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci).Zatím čajíkujem a ikebanujem a léčíme žebro! Hurrá séégra!!9.9.IUI!!! a znovu 11.9. IUI!!! Super postup!!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,3.KET7.9.(2proďolky)!!klííd,klííd,klííd,kotě!držíme palce :slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,baštíme magnézko. Držíme kopýtka! :wink:
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž má 2200g !
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Huž máme plný skříně, bude to modelína!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!,16.9. 3D,hurrááá!! Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Trošku aj pracujeme! Velký UTZ 11.9.!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka je asi holčinka,nádhera! 1.10.velký UTZ, Tripple OK!!! :dizzy_face:
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,1prďolka v bříšku,21.9.kontrola,a pak hurá za sluníčkem!Zatím češeme a češeme a..
Iva, těhu přirozeně!, HCG 1220, 11.9.kontrola

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,vítání občánkůů 19.9.!! Frčíímee do Prááglu!! Óbr výlet, děda, kámoška, Prágl!! :grinning:
9. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Jó. Dady měla dneska svááteK!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vše nej dodatečně, Naše Ženo 3 v 1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Tak a dobrou nocku!! všem! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ježiš ona dělá drby :grinning: Ondra je hokejista za ty pitomý Vary :frowning2:
Jasan že tam starouš byl :wink: já bez něj ani krok :wink:
Taky jedu do Práglu na pečeninku :wink:
9. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.