• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky přeju vše nej Dady :wink:
Andrejko pěkně se na zítra vydadej budeš to potřebovat :grinning:
9. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ještě chci řect, že jsme dneska viděli Baroše v telce :grinning: , hnedle jsme si na teho z Rychvalu vzpomněli :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Na co? Na játra?
9. zář 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Dady taky přeju všechno nejlepší, jsem nevěděla, že je Daniela a Danuss neni Daniela? A nejsou holky Dana? :grinning: :grinning: Mám v tem hokej,,,,
9. zář 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jak to myslíš s tou Andrejkou? Myslíš, že je třeba se na zítra vyspati do práce? :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
Huž je tu spavo, tak já taky uháním, ráno chceme vyjeti brzy, ještě si musím umýt hlavu ráno, tak upaluju do hajan. Brou nocku všem, Věruško dobrou s kobrou, ymslím na Tebe, asi už spinušáš po tom náročnym ložnicování, snad jsi ok. :zipper_mouth: :dizzy_face:

Dobrou kočenky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
Na práci jí bude spánek myslím stačit ale kudrnáč z Třebíče jí vymele díru do hlavy :grinning: holčičky mocinky si to užijte :wink: pááááááá
9. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Tak jen na vás juknu a popřeju krásné ráno.Jsem po noční a letím do pelíšku.
V pondělí jsem byla v té Praze a 15 září když dostanu ms tak za týden jdu na kontrolu a udělaj mi celkovou prohlídku jako na gyndě.Tak snad mi mrcha dorazí včas.No a potom se domluvíme jak dál.
Tak mažu do pelíšku.
Snažilkám přeju hodně úspěchú a kdo má kontrolku tak hodně štěstí.
Papa.
10. zář 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobré ranko,
tak dnes jedu zase na dva dny do práce dokud to jde tak musím,včera jsme odjeli z chajdy na dvy dny bo jsme měli obří vosí hnízdo v průměru půl metru a miliony vos a u nás v ložnici jich bylo ve středu v noci na polštáři 10 a Petr měl strach aby mě nepíchly do bříška tak jsme zavolali deratizéry a ty je vydýmovali a vystříkali celou chajdu a nebudeme mít ani pavouky a mouchy a žádný hmyz min.4 roky je to super ..........mám pavoukovou fobii................. :rolling_eyes:
a v pátek se můžeme vrátit zpět .
Sophinka už má 20m silnici hotovou hurá to se bude jezdit.........
Máji Ananásek pěkně roste je úžasná ale nevím kdo bude toho Sophíška rodit kdzž bude mít cca 4300g :grinning: :grinning: :grinning: ,Věrunko držím palečky na genetice vše dobře dopadne a budou broučínci u tebe.
Petjunko škoda že musíš tolik pracovat vím jak je to s tím živnosťákem peníze nic moc ,ale miminko za to stojí a co Terka těší se viď?
Moc zdravím a přeji krásný den papapapap MVRMVRMVR!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo a Majký drž se :wink:
10. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásný den, sluníčka. Májinko, Andrejko, pěkně si tu návštěvičku užijte:wink: Věruškooo, kdepak jsi? Doufám, že jsi v pořádku:slight_smile: Hani, teda tolik vos, OMG, ale už jsou zlikvidované, to je dobře. Sophinka bude pěkný kus ženské:wink: všechny zdravím a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile:
10. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko milé kobylky,
tak nejdřív bych chtěla popřát Manetce moc moc štěstíčka, aby jí to tentokrát vyšlo, moc Ti to holka přeju, stejně jako každé z těchto našich kobylkových stránek. :wink:
Zároveň také posílám štěstíčko i Kasi, která je, jak jsem koukala taky v akci :slight_smile:

My včera byli na kontrole v poradně, a paní doktorka byla spokojená, mimísko je v pořádku a holky nenadávejte mně, ale normálně mě uschopnila :grinning: jsem moc ráda, protože teď potřebujeme dvě výplaty, i když je to jen do konce října, páč pak už nastupuju na mateřskou :sunglasses:

Holkýýý, jaký je sraz v říjnu???Já to asi nepochopila
:sweat_smile:

Belunko, Hani, Máji, Petjuanko, Reginko, Andrejko, Věruško, Moničko, Manetko, Katy, Terezko, Markytanko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ježííš nas už je....všechny vás zdravííííím moc moc moc!!! Určitě jsem na někoho zapomněla, ale zdravím všechny i ty, co jsem nejmenovala...
10. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Mončo ahoj:slight_smile: nadávat Ti nebudu, jsi dospělá a víš nejlíp, co děláš, jen Ti držím pěstičky, ať je vše v pořádku:slight_smile: v říjnu je sraz všech kobylek u Andrejky na chajdaloupceee:wink:
10. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Tady mrtvo prázdno, tak jdu něco robit, dokud jsem doma páč v pondělí nastupuju do hokny, tak zatím pa a všem krásný den.
10. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Počkej Beli, já si sedím bna vedení, ten sraz je ale jen jako nebo neeeee?
10. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
krásné ránko kobylenky,

já ho mám spíš uplakané,včera sem zjistila že mi pořád nepřišla nemocenská za červenec,v so máme jet na Kabáty a asi nikam nepojedeme,bo sme fakt bez kačky.Lístky si necháme doma za rámečkem :frowning2: :frowning2:
Nevíte jak to je?Proč mi ještě nic nepřišlo,to se mám jít jako pást ven na trávu nebo co......je mi ouvej,mám výčitky svědomí že kdybych chodila do práce v týhle brindě by sme nebyli,nejde o koncert ale o třeba o jídlo.Když sem to včera počítala tak sem jen brečela.......
10. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Moni,tak at je vše hlavně v pořádku :wink:
taky mě to napadlo že se na nemoc.vykašlu a pudu do práce,ale tahat se s regálama a zbožím to není nej nápad.....ale popřemýšlím o tom.

Belinko a hojík si dneska doma?Máš volno?
10. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Monči, jak jako??? Sis představovala, že si budeme jen myslet, že tam jsme? Normálně naživo se sejdeme u Andrejky:slight_smile: Janni, neplakej beruško, peníze přijdou, zkus si zavolat na sociálku. Jj, mám jeden den volno, ale všechno mě bolí, venku je sychravo a musím uklízet, OMG. Posílám aspoň pohlazení, ať Ti není smutno.
10. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj Janinko, Ty v žádném případě do práce nechoď, já jdu jen proto, že mám sedavý zaměstnání a nikde nelítám, nic netahám, prostě ráno sednu do auta a vystoupím před firmou, jinak bych taky nešla, páč mám to tvrdnutí břicha a tak bych nic neriskovala. A upřímně, doma se nadřu víc, nevydržím jen tak sedět, tak jsem někdy unavená jetě víc než z práce, jen to vstávání bude horor, protože v noci už špatně spím a nebudu to mít kde dohnat :fearful:
Tahaní regálů opravdu není pro těhulku to pravý ořechový a vspomeň si, jak si po miminku toužila, přece bys teď o něho nechtěla přijít kvůli Kabátům nebo jiným malichernostem... bude zase dobře uvidíš, ségře to taky chodilo se zpožděním. Zkus si tam brnknout.
10. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Počkej Belíí a to jako všechny?????? Já to pořád nechápu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a kde má chatu?
10. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Janinko, nemocenská se vyplácí přesně za 30 dnu od odeslání na sociálku. Tož si zjisti, zda to bylo odesláno a kdy. Zatím papa pacoši se řítí :grinning: berušky držte se a žádné vylomeniny u Andrejky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
10. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Taky se loučím, páč to tady s tou diskuzí vázne a musím jít veslovat s ostatními otroky :grinning: paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
já si tam volala min.měsíc a hrozně příjemná paní mi tím svým příjemným hlasem řekla že to nevíže to je individuální a taky záleží jak to přijde do Prahy na sociálku.
10. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky
Mončo ty jsi dobrá :grinning: ty sis opravdu myslela,že to je jen srandička :wink: nene ,takže chatička je u Prahy :wink:
Hani no těma prachama aživností je to složitý ale máš pravdu,že mimi je na prvním místě ale přesně jak píše Monča,doma dělám horší práce.Dokud to půjde tak tam budu a až to nepůjde tak.....nevim :grinning:
Jani s těma prachama je to fakt na prd ale nebul.O co jde lístky máš koupený tak vyražte :slight_smile:
Se držim žehličky :slight_smile: ach jo já snad peru i sousedům.
Ráno tady někdo bušil ale já ještě hajala tak jsem neotevřela,myslím,že mi dorazily hadříky :grinning:
10. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Monči, jj, to jako všechny kobylky, takže i Ty:wink: Petjunka už Ti odpověděla, že je to u Prahy. Petjunko ahoj:slight_smile: jdu si asi ještě na chvilku lehnout, páč jsem fakt unavená a jen jsem udělala snídani a nemůžu se nějak probrat, OMG.
10. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Bellíšku tak to pěkně dodadej. :wink:
10. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
nálada se mi trochu zvedla :slight_smile: snad to bude dobrý,jak se říká nic se nejí tak horký jak se uvaří :grinning:

Petulko a hojík,co hadříky to na tebe bušili sousedi nesli prádlo na praní :grinning: :grinning: :grinning:
Hod mi to sem já ti to vyžehlím,nemám do čeho píchnout :wink: a zjistila sem že co sem doma mě žehlení baví,v koši na žehlení ale pořád nic nemám :grinning: jen to uschne hned to vyžehlím :wink:

Belíšku tak se hezky vyhajej :wink:
10. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
dobré ráno kobylky moje. Janinko neplakej penízky příjdou já je vždycky dostala v termínu jak měli přijít zkus si znova zavolat jak je to :wink: hlavně nechod do práce kdybys seděla a nic nedělala tak neřeknu ale tahat regály a zboží no nevím pořádně si to rozmysli.
Holky na srazík bych strašně moc ráda jela ale zaprvé by mě manža nepustil pokud to výjde a budu těhotná a když to nevýjde budu muset makat achjo já bych tak ráda jela no nějak to zkusím vykoumat :wink:
10. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Lůco ahoj :wink: tak to zkus nějak promyslet.Kdy se nám to zas povede.Ještěže máme tu maminu naší tak šikovnou a vymyslela to.Važme si toho a jako díky za to jí obsadíme chalupu :grinning:
Jani mě žehlení nevadí ale dokopat se k tomu sakra.Ale je tady dost,klidně pošlu když se tak nudíš :grinning: a hadříky to byly z mimáče,sakra to je věc :wink: ale ještě je nemam,jsou na poště když jsem byla líná zvednout tělo :grinning: slyšela jsem sousedku jak říká pošťace,ale doma jsou,mají tady auta :grinning: drbna pitomá :wink:
10. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Ahoj berušky!
Nakukuju při čínské políívce :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Psala Mája, že mám od Věrušky vyřídit, že je bez netu, chuděra :fearful:
Vidím, že debatíte o srazíku, to mě těší!! Petjunko, máš super sousedku!! :grinning: :grinning: , prej maj tam auta, jsou dom :grinning:, jak z komedie ČT..!
Belíšku, Tobě pusu na čumák.. máš volníčko, tak tuty pečeš něco sladkýho Pavlíkovi, viď?
Janni, nebul, a pojeď na Kabáty, potkáš tam mýho Džonyho :grinning: . Neboj, penízky dojdou, a zasejc budeš mimáčovat!!
Luci, takže chápu dobře, že jdeš do akce hned po ms?? HUrá!
Karolajnko, zlato sesterský, ahoooj!! Jsem včera ještě pak přemýšlela, tak jdeš do OV nebo do OC?? :slight_smile: A huž jsi tam brnkla????? Tož béérkni!!
MončiET, buď jak buď, hlavně buď v pořádku.. Ani nevím, snad tím nepříjdeš o penízky, že budeš 2 měsíce makat.. Ale hlavně, že poradna byla OK!! Jo, a ten srazík nejni imagináárníí!! :grinning: :grinning: Kdo může, doražte!!!!
Zdravím Sophíška aj jeho mamku! :slight_smile:
REgíí , tož taky dobré zprávy, to je fajnéé!
Jináč, Petjunko, kdepák pečínka, dělala jsem štrúdlík! A ještě udělám chlebíčky a zítra francouzský brambory..
Mája přijede až večír, bo má ještě návštěvy různéé. Snad jí Taira nezblajzne :grinning: :grinning: :grinning:
Zdravím všechny kobylenky, aj ty , co tu dnes nebyly!! MVR
10. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Andrejko ahojda příští týden začínám píchat první včeličku čtvrtek nebo pátek to vypukne :wink:
10. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.