• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jéééééééééé nepečenej a s banánama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera mi mamka dva dala, zmizely, ani nevím jak.
29. dub 2009 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, k té svíčkové-záleží na kuchařovi,ale když je dobrej tak svíčková v hospodě je vždycky lepší páč jí dělaj hafo a víc je ohřívaná....a jakto že je tak rychle? :confused: :confused: si odkud,neznáš hotové jídla-to je přímo i označení takových jídel jak svíčková,zelí,guláš.... :grinning: :grinning: tak stará a takový nedostatky :confused: :confused: chjo :grinning:

Majdí vidíš tak šupajdá jen odpočívat,dortík tenhle mám šíleně ráda s jahodama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zase banány? Máji Ti snad pošlu krabici banánů :wink: nechci být provokatér,ale jdu si pro banánek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
No Katy, meníčka znám, ale zase jsem si říkala, výročí..., to si asi hotovku nedali :wink:
29. dub 2009 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz
Takže já Ti hodím do interky adresu bo mi to dovezeš? Radši asi dovezeš, viď? Bo by třebas po cestě poštou zčernaly, oni poštěváci by s něma moc mlátili...Tak dík, ta krabice postačí. A tu nugetu k tomu teda, když už pojedeš takovou dááálku :grinning: , ať se to vyplatí, arašídovou...tu já k tomu banánu přijídám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a budeš chtít jít dál? :rolling_eyes: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, střecha červená:slight_smile: Katy, s jahůdkama udělám příště:wink: Jenom by mě zajímalo, kdy jsem si co udělala s těma zádama, bolí a je to fakt nepříjemné. Regi už by měla být z práce doma, ne?
29. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Máji,no zase vedle :grinning: :grinning: co s Tebou? no hotové jídla je něco jiného než meníčko,to jsou předkrmy,pak polévky,speciality,hotové jídla,jídla na objednávku,dezerty..... a k tomu přes poledne bývá menu,ale my na menu nebyli,měli jsme svíčkovou-z výběru z hotových jídel-je vyhlášená pro Brňandy-Velká Klajdovka-pro holky z Repromedy tak oni to mají recepční na nástěnce letáky toho hotýlku,asi pro Rakušáky,my tam měli i svatbní noc,ale ceny jsou tam velice zajímavé,to jako za to novoapartmá chtějí 2500kč na noc

Tak teda nevím co by Ti dovezli ti poštěváci,ale jde vidět že Ti pěkně hrabe :grinning:
29. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Katy, 125Kč hotová svíčková, no to je peněz jako želez, tož to potom jooooooooooo :slight_smile:

A jéje, velkej zvonek, to se nám asi nese velkej nedoplatek za byt. Až se mi srdce zastavilo........Pane Bože, ať je to do 5 litrů :unamused:
29. dub 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, tak co to bylo???
29. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Majdí a nespala jsi nějak špatně?Mě to občas chytne když špatně spím.

Regíí se určo sprchčí aza chvíl dovalí.

Máji,néé dál nepůjdu,by si musela Luboše zase nutit do uklízení a mě je ho chudáka líto :grinning:
Si se koukala na net na ceník,co? No není to nejlevnější,oni mají taky ty super ceny za pokoje,ale teda služby super,a pořád mají plno,taky ty auta na parkecu,no my s tou naší mazdou nic extra :unamused:
29. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
Mája bude mít určo přeplatek a teď hopsá jak divá a alí pro banány :grinning:
Jinak na té kalkulajdě mi to vyšlo 5tt+2dny a na oplodnění 5.4.a opu jsem měla 3.4. takže zhruba stejně :wink:
29. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Hlásí se zubatá Věra, zuby v pořádku. Aby taky ne, když jsem od fochu:slight_smile:
Katy, krááááásná fotečka, to je paráda, vidˇ?
Co je tu jinak ještě nového?
Jdu si uvařit karo chvíli na vás budu jukat.
29. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
tak kde je ta Mája jsem napnutá jak kšandy.
Holky myslíte všechny ty ohromný injekce, nebo ty z puregon pera.Ty perový byli ok, ale tohle je fuuuj :zipper_mouth:
Ahoj veerko, tak to gratuluji ke zdravím zoubkum, já se zubaře bojím, jak čert kříže, tak doufám, že k ěmu nebudu muset dlouho jít
29. dub 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
No to samozřejmě znám, jistě že chodím do restaurací :grinning: , ale právě tohodle hotovýho se bojím, protože kdo ví, jak dlouho to maj hotový dopředu, že? :confused: Když vím, jak se hovězí masejko dlouho připravuje, ale tak pokud to máte vyzkoušené a navíc vyhlášené, tak to je jiná.
Co by mi jako měli poštěváci dovézt jinýho, než krabici banánů, jsi psala, že mi ji pošleš :confused: , tak co se divíš? Já už čekám u okna.
Joooooo a měla jsem pravdu....4883,- :unamused:
29. dub 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, no super, zoubky jak korálky:slight_smile: Dneska jsem jak pytlem praštěná, Luci se jistě potí, chudák. Máji zazvonil zvonek a od té doby tu není, teď mě napadá, u nich chodí pošťák tak pozdě???
29. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj Belluško, dík za rychlé info. U Máji je všechno jinak, i pošťáci:slight_smile:
Tak si běž lehnout, já se jdu taky natáhnout.
29. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Bellko, tu kalamitu nosí hlavní domovník, manža je pak vchodový domovník, takže ten si to roznese po vchodě a hlavní to nese těm vchodovým :grinning:
Kdo ví, co si do tý hubice narvala, beztak nějakou zákazníkovu protézu a machrovala před zubařem, pak se na nás zazubí a budeme se divit :grinning:
Manetko, já myslím pero, ale aj píchavky píchavý, já si normálníma jehlama píchala ty dvě ukončující injekce a ještě blbec, jsme si nechala vyměnit sprej do nosu za injekce, takže jsem si to užila až až. :wink:
29. dub 2009 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz
Věruš já se taky budu muset objednat k zubařce,zítra jí hned zavolám :wink: Jinak je to nádhera když už něco vidíš

Manetko ty máš jakože normální,jo? hmm tak to je asi horší :unamused: já měla jen puregon-pero a pak ten ovitrele a ten teda byl normální menší jehly

Máji,víš co bývá nejhorší jakákoli směs-na čínu,nebo v bramboráku a tak-radši nemyslet,bys pak nic nejdela.Jdu za chvíli na poštu-no musím zaplatit tu elektriku,takže banány pápá

Šíleně mě bolí hlava a to dost piju,a hlavně bych spala a musím ven :confused:
29. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
Berušky zatím ahoj,valím na poštu a na dýchánek s kamoškou.Večer naVás juknu :wink: zatím pa pa
29. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
jojo já jsem si nechala dát Fostimon, a když jsem to dostala od sestřikek všechno sebou tak mi na to musely dát tašku a ty injekce jsou do svalu takže jsou dost dlouhý, ještě včera jsem se těšial až přijde mrcha a já hned začnu stimulovat,ale dneska mi nějak došla odvaha :frowning2:
29. dub 2009 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz
Cccc, protézu... :grinning: to jsou tesáky co? :grinning:
Manetko, já si první stimulku píchala taky puregon, ale druhou Menopur jehlama. Koukni do albíka na tu narkomanskou dávku. Až to budeš dělat po několikátý, tak už ti to ani nepřijde.
29. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
Manetko ja mela fostimon a do prace jsem chodila ale je pravda,ze jsem byla nafoukla ale to asi kazda jak rostou foliky a obcas jak na retizkaci. Ale da se to. Pa
29. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Katy, tak si to odpoledne hezky užij:slight_smile: Máji aha, to bych jim zakázala, nosit takové věci odpoledne:wink:
29. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Děvčátka já se také loučím,jsem dneska nějaká přejetá,manetko já měla gonal - f, měla jsem strach, že ze mě bude koule a nepřibrala jsem zatím ani deko.
29. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
Věruško, nešla sis náhodou lehnout??? Manetko, jenže Ty jezdíš tím kamiónem a než by se Ti mělo udělat špatně za volantem, radši zůstaň doma. A neboj, to dáš:wink: Peťko, tak už jsi zpátky?
29. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
Njn, ale zase jsme bez dluhů a za rok naviděnou :slight_smile: Už to manža roznesl po baráku, ať je tu dobrá nálada :grinning:
Manža jde na podlahu do pokojíčku, to jsem zvědavá, jak tu hrůzu dostane dolů :sunglasses:
29. dub 2009 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
Veeru a Petjunko to jsem ráda holky, že jste tady taky, já už jsem se uklidňovala pohledem na Petjunky albíčko a teď když jsem viděla i to Veerky tak už to je lepší, už si nepřijdu jak feťáček, ale bojim se furt.
Majdi tak co zádička už to trošku polevilo, nemohla si se nekde špatně ohnout a skřípnout si sval?
29. dub 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj berušky,
píše vám vaše maminka pod jiným jménem, radši..
Tak mi v práci ruply nervy, nejdřív tady jeden ožrala kopal do dveří a pak jsem měla holku, (straršně mi připomínala Máju), těhu v 17tt a ubulená, bez střechy nad hlavou, její ji mlátí. Holky, nějak jsem to už nedala, půl hoďky tu bulela, pak jsem přimhouřila oči, kde jen můžu, aby něco měla, a zapadly za ní dveře, a já se už rozeřvala, tak mi holky nalily... a teď už nejsem schopmná ničeho.. Ale ještě půl hodky můžou chodit...
29. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Terezko ahooooj:slight_smile:
29. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.