• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj holky, mocinky zdravím!!!
Děkuji za přání - Máji - jsem Daniela, Andrejka má přehled!! :wink: Ale Danuss nevím, myslím že je Dana.
Včera jsem byla v poradně, tak taky zatím vše v pořádku - jen to bříško mám větší než bych mít měla, ale prý neva.
Dělali mě odběry - 6 zkumavek - boha jeho!!! A to prý jsem chudokrevná, musím papati železo a oni mě ještě to málo co mám vezmou :grinning:
Holky v akci - držím pěstičky moc moc moc!!!!!!!!!!!!! A posílám maxi těhu bacila od ženy 3v1 :wink:
10. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Peti,objednala si na mimíska něco?Já myslela že ti došli ty těhu rifle tak čekám kdy na ně budeš pět ooooodu :grinning: :grinning:

Andrejko ahojík beruško naše uplacovaná :slight_smile: tak at ti to utíká dneska neúřední den tak to bude rychlý :wink:

Ted mě tak napadlo-ty úřady musím si něchat vyměnit řidičák,mám ho 12let a ještě s jménem za svobodna :grinning: :grinning: :grinning: ale policii to neva ptala sem se,jen mi prostě končí ta tam budu muset :confounded:

Dady už víš kdy budeš roditi?a jak?
10. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky
Luci tak taky razíš do akce :slight_smile: tak konečně se tu bude zase bojovat.
Bellíšek má dnes volno, tak opatrně s prací pěkně odpočívej.
Andrejka nakoukla z práce, tak prosím jak se jmenuje to vyvolené místo za Prahou kde máte chaloupku ? jsem si to tehdá nepoznačila a už nevím.
Mája bez netu (mimáčovi hrozí krach :grinning:) no ale v Praze nebude snad potřeba tak se bude chodit po památkách.
Karolko Peťulko a´t vám utíká práce.
Hani tak to bylo hodně nebezpečné ty vosiska- hlavně že už jsou pryč.
Dady taky jste v pořádku tak to je dobře. Já zobu železo od 12tt taky jsem chudokrevňas, jen se musí brát s odstupem 1/2hod od mléč.výrobků.
Já byla dnes v práci a pak honem udělat boloňské špagety a po takové mňamce jsem si i zdřímla, tak až dorazí dítko ze školy ještě pojedem na házenou, kde se přihlásil.
10. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jani ahojky tak ty se nudíš u prázdného koše, tak to se mi stát nemůže :slight_smile: jdu nahlédnout na ten menstr.kalíšek, co se tu včera probíral :grinning:
10. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojík Moni těhulinko,jo jo menstruační kalíšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to byl objev dne,co dne měsíce :grinning: :grinning: :grinning:

Luci-já tě úplně přehlídla,tak to je super že jdeš tak rychle do akce a víš jak rychlý akce sou nejlepší :wink:
10. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tož nakukuju a vůbec jsem si teda lehnout nešla, ale neudělala jsem vůbec nic, mimo snídaně, obědu a nehtíků, no. Nějak jsem se nemohla rozhýbat, tak jsem usoudila, že v LDN mi běží devátý rok a déle jak ještě 5-6 let to asi už nevydržím:wink: Věruška je bez netu, beruška. Luci, tfujtfujtfuj a na ten srazík bych Tě vzala, aspoň uvidíš kus světa:grinning: Dady, opožděně přeju vše nejlepší k svátečku:slight_smile:
10. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Belli tak to má být, máš opravdu náročnou práci jak psychicky tak fyzicky, tak užívej volna, nic neuteče. To jsem to popletla tak Věrka je bez netu )a ne Mája) tak snad jí ho brzo zprovozní.
10. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Moni, jj, práce náročná po všech stránkách, někdy bych vzteky i brečela, že už nemůžu, ale když mě to fakt baví a jakmile mě to přejde, rázem je vše zapomenuto:slight_smile: koukám a nemůžu uvěřit, že už máš 20tt, to je fakt krása, koukat na ty číselka:slight_smile: v kolik jedete s malým na ten zápas?
10. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Moni, vlastně jsi to moc nepopletla, Mája je taky bez netu, bo už beztak číhají v Praze, kdy půjde Andrejka okolo, aby na ní vybafli:grinning:
10. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Belli na házenou jde malý teprve podruhé, trénink mají 16.30-17.30 posledně museli makat kliky a hodně velký drasťák, se mi zdálo, ale neodradilo ho to tak jdeme zas. Já vím ty jsi taková naše Matka Tereza, takové hodné stvoření, které pomůže kde může, tak věřím že tě ta práce naplňuje.
10. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Aha, tak jdete na trénink, hm. No hlavně, když ho to baví:wink: Dupko moje, s tou Matkou Terezou jsi to trošku přehnala, to bych si vůbec nedovolila říct, OMG.
10. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Jani, ne ještě to nevím až 21.9 jdu na velkej utz. to budu ve 32 tt a mělo by to být na 95 procent jasný.
Mončo, já taky beru to železo už od nějakého 13 tt a ty mléčný výrobky musím min. s hod. odstupem. A to beru ještě prášek na štítnou žlázu a ten se zase bije s železem, tak musí být min. 2 hod. od železa - no zajímavé je to. Když zapomenu, tak pak nevím co dřív. :grinning:
Beli, děkuji!
A co ty holky pražandy???
jó a holky - myslím manetka se ptala na pálení žáhy - tak na to já nikdy netrpěla, ale po ETU první 3 dny jsem se mohla zbláznit - jak mě pálela žáha, ale pak už ne, až zase občas teď - ale dá se to vydržet. Tak to by mohlo něco dobrého znamenat!! :wink:
10. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Kecám 21.9 budu v 31tt.
10. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Dady, zrovna jsem na to myslela, že když zapomeneš, tak to musí být sranda, skloubit to a dodržet ty časové odstupy, viď.
10. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Belli, no právě - nikdy jsem nic nebrala, takže docela zapomínám, ale snažím se. Manža mě nadává, že jsem doma, tak na to mám myslet, ale to není tak jednoduchý :grinning: Tak ještě chvilku do porodu a pak už snad zase nic brát nebudu. :wink:
10. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Dady, taky nic neberu a když jsem stimulovala, tak jsem si nastavovala upomínky na mobilu a to bylo dalo, jak mi to pípalo:wink:
10. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Píšu jak mimoň, OMG. Jsem chtěla napsat, že to bylo dobré, jak mi to pípalo:grinning:
10. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj sluníčka právě jsem dorazila,v cukuletu proběhla jak se máte.
Jani ty hlavně neblázni se žádnou práci.Tahat zboží do regálu ,to asi není to pravé ořechové.
Manetko držím palečky ať ti to vyjde.javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
Andrejko ,vy si to holky hezky užijte
Belíšku ty odpočívej.
A co je to ten menstruační kalíšek ,njějak jsem to nenašla.
Jinak krásné odpoledne všem.
10. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Ježiš ,zase mi tam něco omylem skočilo ,tak si toho nevšímejte.
10. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Kasi ahojík jak bylo v práci?Nebo hezky odpočíváš po iui? :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Kaši, ten kalíšek nevím co je, Tebe zítra čeká repete IUI, viď? Budu držet pěstičky:slight_smile:
10. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojki ne byla jsem normálně v práci,Jaroš neříkal ,že bych měla odpočívat,ale zítra mám volničko a půjdu do práce až v pondělí,tak si budu užívat segru. :grinning:
10. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
A moc děkuji za pěstičky ,ale zůstávám nohami na zemi ,u IUI je jak vím malá pravděpodobnost těhu.
10. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Jinak v práci dneska nic moc,trošku jsme měli výměnu názoru s mými kolegyněmi.Je to šílený rozdíl v mentalitě těch lidí ,nikdy bych nevěřila ,že vzdělání může hrát takovou roli. :angry: ,ale neřeším to.Jinak práce je to dobrá,ikdyž náročná. :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
Kaši, no jo, výměna názorů je vždycky na prd, ale se vzděláním to nemá nic společného, v tom Ti musím oponovat. Znám několik vysokoškoláků, u kterých, kdybych jistě nevěděla, že tu školu opravdu mají, bych to nikdy neřekla a někdy nechápu, jak jí udělali. Samozřejmě neříkám, že všichni, ale několik jich je. A na druhou stranu je spousta jen těch obyčejných, ale dovedou mnohdy víc.
10. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Já netvrdím ,že nedovedou,ale občas se pozastavuji nad těmi výroky,ale to jsou lidi bez jakéhokoliv vzdělání,mají převážně jen zvláštní,doma zázemí veškeré žádné,někdy jsou hodně moc jednoduší,ale snažím se ,že na to všechno vcelku vycházíme,ale někdy je to složité.Dneska jsem třeba lítala kolem toho aby měli více peněz na výplatu,a nakonec jsem se dověděla,sice ne do oči,na to nemají odvahu a to mě taky mrzí,že nic nedělám,protože zrovna nepleju s nima na záhoně ,ale to že lítam kolem jejich výplat,to už oni nevidí.Tak jsem raději dělala dneska s Mojmírem to je takový hodný klučina,akorát se bojí lidi,ale je to dobrák od kosti a z dálky jsem poslouchala jejich diskuzi,tak se bavili,že ženská která nemá aspoň 3 prsa není ženská ,ale pouze pokus o ženskou a samé takové inteligentní úvahy.No prostě někdy je to zajímavé.Mají úplně jiný smysl života. :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Jinak rozdíl mezi klasickým vzděláním a vysokoškoláky taky nevidím,taky jich znám spoustu nepoužitelných.A zase spoustu kamarádu co má jenom výuční list jsou daleko chytřejší a schopnější. :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Myslím, že do téhle debaty se raději pouštět nebudu, protože sto lidí, sto názorů a zázemí taky není všechno, ale to sem nepatří, no:wink: kdybysme byli všichni stejní a všechno věděli, tak si nemáme co říct, já se vždycky usmívám a myslím si své:slight_smile:
10. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
A jak se dneska máš?Doufám,že jsi aspoň trošku odpočívala?
10. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Snažila jsem se, ale už je tu zase večer a půjdu do vany a zalehnu k telce. Tobě na zítra tfujtfujtfuj, ať to správně potuplujou:slight_smile: Moni, krásné pokoukáníčko na UTZ:slight_smile: Kdo máte zítra nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: Majky, snad Tě zítra pustí domů, Andrejka s Májinkou jistě mluví a mluví, si to holky moje užijte:slight_smile: Věrušce nejde ten net, berušce.
10. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.