• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko, už jsi volala do CARu, beruško? Manetko, na Tebe mocinky myslím, kočičko:slight_smile: zítra zase 12ka, tož jdu do vany a všem přeju pěkný večer, dobrou nocičku a krásné miminkovské, koťátka moje zlaté:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
10. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
Doběhli jsme z házené dnes byla dýl, uvařili večeři nachystali aksnu a jdem ještě číst.
Belli ať ti to zítra uteče doufám že asoň o víkendu budeš mít volno.
Kaši ty pěkně odpočívej a v práci to nepřeháněj ať se může embrijko vklidu zahnízdit.
holky v Praze je blaze tak si Máji užij výlet a s Andrejkou se mějte hezky.
tak papa a dobrou noc.
10. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Dovbré ráno kobylky, přeji všem krásný den :slight_smile:
11. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
myslela jsem dobré ráno :grinning: . Ještě stále nemám fotky, tak se omlouvám, ale slibuji, že hned jak budou, tak si zřídím fotoalbum :wink:
11. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Ahoj kočičky!
krátce zdravím, huž jsem v rachotě, ale včera jsme se na PC huž nedostali.. Včera jsem ještě měla vyřídit od Máji (už odpol), že Majký bude ve špitále tak 3 týdny. No, žádnej med, ale aspoň je pod dohledem, tak si myslím, že snad asi do porodu bude monitorovaná.
Monči, DRŽÍM PALCE NA UTZ, přála bych Ti holčičku!!! :slight_smile:, ale hlavně zdravíčlko, to je jasný!
Belíšku, ahojda, děláš opravdu těžkou práci, o tom není pochyb. Vážně, fyzicky i psychicky.A tolika let už, no, klobouk dolů. Jste s Kašou tak debatili, no, myslím si, že jde spíš o sociální inteligenci v tomto případě. Jinak co se vzdělání týče, Tys přesně človíček, kterého bych tipla na vejšku, vyjadřováním a tak. Ale IQ je jen jedna z mnoha rysů člověka.
Věruška přestříhla kabel, ňák ji vadil při tapetování :grinning: :grinning: :grinning:, tak proto nejde net. Sice je to smutné, leč nás to strašně pobavilo :grinning:, holka naše akční, ale psala, jak se pak krásně tapetovalo, bez teho kabela :grinning:
Alenko, ahoj paníííí, jak je? A jak vlastně bylo v Českém Ráji?? Uniklo mi to, bo jsi nám nic nevyprávěla?
Monči, moc Tě zdravím , těhulinko! Chajda je u Lysé nad Labem, pošlu Ti pak interkem odkaz přesný adresy. Opravdu budu moc ráda, když přijedeš!!!
Hani, kolik stála ta deratizace?? a působilo by to aj na sršně, nevíš?? A co je to za svinstvo,l že nebudou pavouci 4 roky? Uvažovala bych o tom taky :slight_smile:
Regíí, super, že se něco děje, tak ať gynda dobře dopadne a hurá do akce!
Zdravím i tulačku Dady!!
A Petjunku a Karolajnku! a všechny ouplně všechny kobylenky!!!!!!!!
11. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
šmarjááá, Manetku muším ještě extra pozdraviti!!!! Holka, na dálku čaruju , ajk to říká Mája?? Očaruka, očaruka!!! :slight_smile: :wink:
11. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Jo, a ještě jsem chtěla poinformovat dřív než mě nabonzuje Mája :grinning: , francouzský brambory byly polosyrový :grinning: :grinning: , ale štrůdl sežrali, a museli jsme s Džonym rychle dlabat, bo by nezbyl ni kousek! Dneska jdou Třebíčáci do cééntra a odpol budeme mít srazík všeci na Vyšehradě. Jo , a teď ta smutná zpráva, NOŤAS umřel :fearful: , je v pérdelce. No, a ta druhá lepčíí zpráva, Džony mi slíbikl k svátku novej!! Juchúú, budu s váma zase častěji :grinning:
A poslední nejdůůležitější věc! Anýsek vyrostl, směje se , jak sluníčko, v noci ani nezaplakala, úžasnej uzlíček! No, a poslední důležité info, Taira zatím nikoho nezblajzla!!
Tak lásky moje, a idu makati! Hezký den všem a čekám na zprávu od Monči!!!
11. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj Andrjko, no měli jsme se dobře, byli jsme u známých, i kdych chvílemi nám připadlo, že jim tam spíš vadíme, ale zvládli jsme to. Cestou domů jsme chytli na D1 nehodu, takže jsme tam zůstali viset přes 3 hodiny. Jinak ale pohoda. Teď už jsem opět v pracovním provozu :unamused: . Ale dobrá zpráva, byla tu mrcha, takže za 2 měsíce mě čeká nový boj :grinning: , doufám, že teď už úspěšný až do konce!
11. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, všechny moc zdravím. V práci vůbec nestíhám, ale alespoň to všechno rychle utíká a již brzo budeme mít u manži dopícháno a začneme píchat nanovo do mě :grinning: . 21.09. máme volat doktorovi a budeme znát přesný harmonogram. Jinak Manetce držím všechny čtyři palečky!!!
11. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jdeme na kombinovany test v 1.trimestru. Vubec nevim co me ceka, co mi budou delat a mam z toho hrozny strach. Takovy strach sem uz dlouho nemela. Bojim bojim.
11. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj kobylky,
Kašo moc moc na tebe myslím a držím palečky ať má pan doktor dnes šťastnou ruku, hlavně potom odpočívej ať se miminka pěkně zakousnou.
Hanýsku neboj, to snad nebude tak strašný, myslím, že holky ti písnou co tě čeká a hned budeš klidnější, hodně štěstí. :wink:
Chápu to dobře, že Anderjka je s Májou, jestli jo tak si to holky hezky užijte. :wink:
Bellika je zase v práci, tak to chudinko vydrž a ať ti to rychle uteče a jsi doma s Pavlíkem. :slight_smile:
Taky zdravím Mooncu, Evičku, Alenku, Paju, Karolku, Katy a ostatní.
Dneska by se měla vrátit z nemocnice Marky, tak snad už je všechno v pořádku a brzo napíše :slight_smile:
Ivuško tobě jsem chtěla pogratulovat k těhu, moooccc ti to přeju.
Tak já jsem dneska páty den po a pokouší se o mně nějaký bacil, tak bumbám čajíčky a doufám, že jsou to těhu bacily, no uvidíme. :angry:
11. zář 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kobylky,Hanýsku není čeho se bát,těš se,uvidíš miminko. Jsem v pracovním ale zase mi nějaká pipka nedorazila! Bolí mi hlava a motám se jak po 4pivech,snad nikomu nesejmu ucho! Andrejko no to je průses s tím noťasem ale já se taky začínám bát. Po pravé straně se nám udělal asi 7cm tmavý pruh,je přez něj vidět ale asi obrazovka v kosočtverci,říkal manža. Těm co makají ať to utíká,těm co odpočívají ať si to užijí,kontrolkám jen dobré zprávy
11. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Manetko ahoj,už jsem tady psala,že někomu začínalo těhotenství jako chřipkou,moc Ti přeju ať je to Tvůj případ,pa
11. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj za chvili jdu do prace tak jsem tu zase jenom na skok. Dneska jsem videla nasi fazolku na ultrazvuku je malinka ale je tam. Dle ultrazvuku jsme 5+3tt a mame 14mm. Za mesic jdeme na dalsi kontrolu. Ani jsem ted necetla jak na tom jse ted vy tak jen drzim palecky tem co stimuluji tem co jdou na tfansfer embiek i tem ktere cekaji na vysledky jakekoliv. Je skoda ze jsem porad v praci a nemam tolik casu tu byt s vama a vsechno opracdu neztiham cist. Tak teda zdravim uplne vsechny nove i ty ktere uz znam. Drzim pesti. :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojki zdravím všechny ,tak už jsem po UIU a teď jen čekat na výsledky,ale hned se se mnou domlouvala na další pokus tak tomu moc nedávám.Dělala mi to tentokrát doktorka Koutná a byla strašně hodná. :grinning:
11. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Nebojte osdpočívám,dneska se jedu podívat do Michálkovic do penzionu u Rašků,se segrou a Olim ,to je její přítel a ještě kamarádkou na místečko ,kde by měli eventuelně svatbu. :grinning: Tak uvidíme,jaké to tam bude.Ze zámečku v Zábřehu byli nadšeni. :sunglasses: .Tak zatím pa pa mějte se krásně .Peťka
11. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojky

Andrejko užijte si krásné odpoledne s návštěvou :slight_smile: Teda to tě tu budeme mít teda málokdy když nejde noťas toš honem jdu hledat kdy máš sváteček.

Alčo Evi to je dobře tak huš do boje ať se rozšíří řady těhulek :wink:

Majky tak to je mi líto že bude tak dlouho v nemocnici, asi to fakt není dobré jinak by si ji nenechali, no hlvně že je pod dozorem a vydrží s porodem aspoň měsíc.

Kaši tak vyberte to nej místečko na svatbu, IUI má úspěšnost 10-15% tak bych ti přála abys to byla právě ty ta jedna z deseti :wink:

Dnes jsem byla na velkém UTZ a vypadá to na HOLČIČKU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: i když je to jedno, všechna vyšetření vyšla na 1 a to je hlavní.
11. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Ahoj sluníčka,
rychle načuhuju, jestli dorazila Monča a huž dorazila, KRÁSNÉ ZPRÁVY!!! Gratuluju!! :slight_smile:
Petjunko, no, snad Ti noťas taky neblbne kvůli přehřejvání, takhle mi to začalo.. Tím, že jsem ho měla na posteli, nevětral. Pokud bys dělala stejnou chybu , jak já, tak si ho vždycky něčím jakoby ze strany podlož, haby luftoval.
Belíšek makááá, jak já.. ale já huž brzy skončím..
KaŠI, přeju, ať se v tobě rozjede zdravej biologickej proces :grinning:
Zdravím Alenku a Evku, takže holky, taky brzy bude akce!! huráá, hlavně, že je na co se těšit.
Jinak Oubošovic jsou teď právě na Kampě , jsou zubožený, ale nadšený, no znáte slova Máji :grinning: . Tak já za chvíli balím,, dojdu vyvenčit , počkám na Džonyho, a razíme asi za nimi :slight_smile:
Manetko, moc Tě zdravím, jo, Marký bude ve špitále déle, zatím říkají 3 týdny, asi do porodu, řekla bych.
Tak holky, hezký páteční večer všem!
11. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj berušky

tak prvně chci pogratulovat moc Monči,kráááásná zprávička,páni tady bude holčiček :wink: :slight_smile: ale jak říkáš hlavně že je vše v pořádku.
Marký je mi líto,do porodu si poleží,tak at jí to utíká a to se holka vlekla s letákama OMG :confused: Ještě že ji na druhou stranu nechali v nemocnici hezky pod kontrolou.

Kasi,tak to je nějaká šance,lepší než žádná :wink: taj ftuj tfuj plno těhu bacilků posílám a manetce taky-hezky odpočívej a čajíčkuj.Jinak mě byla po ET pořád hrozná zima,venku hice a já zabalená doma :grinning:

Sluníčka tak se mějte krásně,užijte si hezký páteční večer.
11. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Andrejko tak ještě 14 dní do nového notasu, tak to se dá vydržet :wink: tys mi tu holčičku předpověděla :wink: Ani nevím jaký máš plán na víkend, jestli budete s Oubošovýma nebo jedete na chatu?
Jani ahoj.
Peti no snad ti nevyplivne pc jak Andrejce.
Manetko ještě vydrž, už jenom 5 dní a můžeš testit, tojsou nervy viď :wink: myslím na tebe.
No zlatíčka tu je prázdno ani pracující ještě nedorazili, já už jdu na kutě tak to vás zas zaspím. Dobrou :slight_smile:
11. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Koťátkaaa, všechny vás mocinky zdravím:slight_smile: Moni, velká gratulkaaa k holčičceee, já to říkalaaa:slight_smile: Andrejko, Májinko, pěkně si užijte společné chvíle, už se moc těším na srazík:slight_smile: Věruška stále bez netu? Všem přeju dobrou nocičku a krásné miminkovské:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoooooj přestřiženej kabel už je zas napojenej:slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Všechny vás zdravíííím, co je tu nového, jen jsem vás letmo prolítla.
Monči, gratulka k holčičce, paráda!
Majkýý byde dlouho v nemoc.? Hlavě, že si jí pohlídají.
Andrejko, Májo, jak jste si to užili? Už se těščím na peprný psaní od Máji.
Bellunko, pořád makáš jak ďas? Snaž se tzaky odpočívat.
Copak Manetka?
A ostaní, raši nebudu jmenovat...
My máme ještě stále rozdělanou ložnici, bo tapeta která měla přijít dnes, tak ti kokoti ji neposlali, prý došla abude až za 14 dnů, tak jsem objednávku zrušila a zkusila to od jiné firmy. Už jsem si myslela, že to přes víkend doděláme, no nic...
11. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojka holky,
nějak jsem nenašla co je s tou Majky nevíte něco o ní?
Snad už bude doma.
My se máme dobře zatím,včera byl náš pejsek -Kokršpaněl na operaci dělali mu plastiku pysků protože jak slintá tak mu to pořád hnisalo a měl tam někdy i krev.tak jsem chtěla aby to měl zahojené než se Sophinka narodí.
Andy naše chalupa je veliká a celá deratizace stála 4500Kč a je to na 4roky.
A jak se mají ostatní kobylenky.......................???????????????

:slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Věruška už má net, hurá:slight_smile: Haninko ahoj, tak pejsek byl na plastice?
11. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jé, Ali, Evi, to uteče a za chvilku jste v akci a doufám, že s dobrým koncem:slight_smile: Manetko, beruško, Tobě se teď ten čas asi vleče, viď? Jak já Ti držím pěstičky, ani nevíš:slight_smile: Janni, Petjunko, zdravím vás, kočičky:slight_smile: Majky je mi líto, že bude tak dlouho v nemocnici, ale raději ať je pod dohledem. Karolka se dneska neukázala? Kdepak jsi? Kaši, užij si zítra rodinnou oslavičku.
11. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tož jsem si popovídala a můžu jít do pelíšku:grinning: tak papapa, sluníčka moje zlaté a posílám pusinu na čelo, ať je vám všem veselooo:slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kobylkýýý, ani jsem vás nestihla dočíst, bo jsme tu měli návštěvua teď se mi už chce strašně spát.
Tak všem brouu a zítra už tu budu zase s váma. MVR
11. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahojki právě jsme dorazili domů,z výletu jsme se vrátili kolem 19 hod a ještě jsem byla u našich ,byl tam Peťa,tak jsem je vyzvedla,stavili se s taťkou na pivo,a potkala jsem se tam s kamarádem,se kterým jsem chodila do turist.oddílu a s jeho ženou jsem chodila zase na základku,akorát chodila do vedlejší třídy,a jsou úplně skvělý pár,tak se ho ptám a Cimo kde máš Andrejku,a on na to v porodnici ,dnes se mi narodil 12.15 Vítek ,má 3,10kg,míru nevěděl ,ale jsou oba zdraví,tak jsem mu skočila kolem krku ,šupla mu hubana,a připila si malou štamprličkou na Vítkovo zdraví.Mám z toho hroznou radost. :grinning: :grinning: .
Jinak Moni ,super zpráva,gratuluji k holčičce,ale hlavně k tomu ,že je vše v pořádku.
Manetko moc držím palušky,ať brzy oznámiš těhu.Nic jdu si lehnout.Pa pa ,už zavádím utroš,a bolí mě bříško,asi ještě po zákroku,jako na menzes,tak nevím ,třeba to do rána přejde.Jinak u Rašků v Michálkovicích to byla snobárna,v Kozlovicích na Mlýně se nám to líbilo,ale spíš na oslavy narozenin,takže vyhrál zámeček v Ov-Zábřehu.To máme i co by kamenem dohodil,a prý je to tam moc hezké,já tam nebyla ,tak nevím.Tak papa :grinning:
11. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: jak je psáno v Koránu, hihihi:wink: přeju všem krásnou, i když je šedivá, sobotěnkuuu:slight_smile: dneska mám volníčko, tak něco uklidím, udělám oběd a odpoledne jedu na sraz s beruškama z Fertimedu, tak už se těším:slight_smile: mějte krásňoučký den, posílám vám všem úsměv:slight_smile:
12. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.