• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno :slight_smile:
Bellíšek už je v práci tak ať to dnes rychlo uteče, i všem ostatním kdo musí pracovat.
Kaši tak máte vybráno-super. a kdy bude svatba, na jaro?
Věrko tak to je super že už ti šlape pc, s tou tapetou teda je to na prdku, když ti ji nedodají, a vybrala sis zase tu stejnou od jiné firmy, no snad budou rychlejší a dojde na začátku týdne, ať máte hezkou ložnici.
Hani, Majky bude ještě asi 3týdny v nemocnici, tak to vypadá až do porodu. A chuďátko kokršpaněl, ale je pravda že se teď o něj postaráš víc, než až když bude Sofinka na světě, tak mu pofoukej čumáček.
U nás jsou slavnosti vína, tak bych se chtěla podívat, ale asi až zítra, je tam spousta krámků a bude tam moc krojovaných, mám schválené 1dl burčáku, tak už se těším, mám na něj hroznou chuť. Teď peru a vyzkouším udělat ze zbytků ml.masa a nastrouhané cukety karbenátky s kaší -snad to bude jedlé, pak pojedem na návštěvu, tak kdyžtak vyjíme je :wink: a taky bych chtěla do lesa na ostružiny.
12. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýýý:slight_smile:
Tady to snad ještě všecno spinká? To není možný. rychle z betle a cvičit!
Taky je u vás takové pošmurno? Mám cuky jet do Tábora na slavnosti, když nemůžu tapetovat,ale nevím, nevím, jestli nebude i pršet...
Kasi, tak to bylo včera milé shledání:slight_smile: Třeba se tak nakazíš těhubacilem, držím palce.
Hani, tak u vás finišujou přípravy i včetně pesana:slight_smile: Teda, tzo to uteklo, co?
Bellí, dnes máš volno?
Kdepak jsou ty naše práglice?
12. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Jééé, já než to napíšu, tak vy si už dikutujete na nové stránce, tož ahooj Bellí a Moni:slight_smile:
12. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Jé Belli tak to jsem zpackala, tak si užívej volníčko a odpolední sešlost :wink: Zas po ránu koránujete, no jo venku hnusně, proto tam máš tolik smějících se smajlíků.
12. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
No jo, Bellíškovi můžem s koránem jen závidět:slight_smile:
Moni, ty jsi taky akční a burčák ti schvaluju, určitě neuškodí, naopak dodá vitamíny:slight_smile:
12. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj Věruško taky máte oslavy, to je super. :slight_smile:
12. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
No, my ne,ale v Táboře, to je o kus dál jsou slavnosti Jana Žižky. Je to tam vždycky docela velký, celý víkend a dnes tam má zpívat Lucie Bílá, Mňága a Žďorp a další. K tomu dobové stánky s výborným papaním, ratíři, keltská hudba atd.. Znáš to :wink:
12. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Krásné sobotní ráno všem.Hezky si ten dnešní den užijte. :grinning:
12. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Věrko tak to být tebou jdu, já mám ráda i Mňágu, ty se máš a ještě k tomu Lucku. Tak to my máme ty krojované a folklór, no tak na poslech nic moc, tak se teda aspoň nacpem trdelníků :slight_smile:

Kaši dobré ráno.
12. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky
Bellíšku ty jsi teda akční hned po ránu :wink:
Věruško jen jeď,Míšu necháš doma?
Já jedu do Berouna na hrnčířské trhy :wink: miluju to.Jdu umýt vlasy ať se nemusím stydět za to,že jsem kadeřnice a mažu,papa
Zdravím Kasu a Monču :wink:
12. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj Peti tak taky razíš na trhy, taky si to hezky užij.

Kaši jaký máš program ty, tak všici někam jedou si užívat.
12. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Tak vidím ,že tady to dnes žije.Belíšku moooc pozdravuj holky na srazíku.Hezky si to užijte.Moni burčák ti taky schvaluji je zdravý.Veero a ty si užij Mňagu a Žďorp.A všechny ty dobroty.My máme dneska taky oslavu odpoledne,teď ještě trošku gruntuji,bude tu dneska spát segra s rodičemi od Oliho,a my budeme u našich,tak ať je tu čisťoučko,před chvilkou jsem si zavedla utroš ,tak uvidíme,zatím žádné vedlejší účinky moc nepociťuji.Tak uvidíme.No hlavně jsem zvědavá co na mě čeká za 14 dní,ale spíš počítám s variantou dalšího pokusu,byl by to zázrak ,kdybych zjistila ,že budu patřit mezi těch šťastných 10 procent. :grinning: .Tak zatím papa Peťka
Moničko ahoj, užij si návštěvičku a nacpi si pupíka:slight_smile: Věruško, Ty se jdi taky pobavit, pořád něco děláš, zasloužíš si odpočinek:slight_smile: holky moje zlaté, ani nevíte, jak moc vás mám ráda:slight_smile:
Jo taťka slaví 55. :grinning:
12. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
My tebe Belli ještě víc. :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Brééé ráno Kasi. a Petí. No ještě to zvažuju, jela bch se švagrem, bo Míša je dnes v práci, ale nevím, je to tak 50 na 50:slight_smile:
Petíí, hrnčířský trh je taky pěkný, to mám taky ráda.
12. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
MVR :slight_smile:
12. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Kaši, to víš, že budu pozdravovat a Ty si pěkně užij oslavičky:slight_smile: Peťkooo, ahoj kočičko:slight_smile: no jo, prodleva:grinning:
12. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Co to je to MVR :grinning:
12. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Jo jo,díky Belli :grinning:
12. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
No já Vás mám taky ráda vy zlatíčka moje.Dnes jsemzrovna ráno myslela na to,jaká jste pro mě byla opora když jse posrala to braní prášků a pak se mi vybyvilo jak jsem Vám chtěla oznámit,že jsou tam dvě a tady ani niha,pak ten Váš strach a já pryč :wink: musela jsem se tomu smát :slight_smile: večer jsem sama doma tak si to tady nalistuju a počtu si :slight_smile: ale teď mizím už na mě čeká Jiřík tak ať nehučí :slight_smile:
12. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Mám Vás Ráda:slight_smile:
12. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Sakra skáčou mi tam jiná písmenka ale vy jste chytré holky dáte tu mou morzeovku dohromady paaaa :slight_smile: Prodlevo ajoj
12. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Jo , jo, už jsme toho tady společně zažily hodně. Já na vás nenechám taky dopustit.:slight_smile:
12. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Jj, už jsme toho spolu zažily fakt spoustu a doufám, že ještě spoustu zažijeme, samozřejmě bych byla šťastná, kdyby to byly už jen slzy radosti, ale všechny víme, že to není možné, nicméně jsme tu jedna pro druhou a tak to i zůstane:slight_smile:
12. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Psala mi včera Andrejka, že jsou úplně vyčerpaní, tak jsem zvědavá, co podnikali:wink: jsem byla taky KO a měla vypnutý mobil, tak jsem smsku dostala až ráno.
12. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Belli tak Andrejka s Májou si hezky užívají, manže poslali určo na pívo a plkali do noci. Snad se dnes ozvou.
Kaši tak krásně slavte :slight_smile: no jo dnes byl vlastně ten první termín srazu, no už jsem to doma nadhodila žádná kladná odezva, že jim prchnu, ale zkusím je ještě zpracovat.
12. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
No to musíš Moni,já doufám,že do toho teď nic nevleze a zůčastním se .Snad by to mohl překazit jen druhý pokus. :grinning: ,ale třeba žádný nebude. :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Koťátkaaa, koukám, že si pěkně užíváte sobotěnky, tak to má být:slight_smile: tož taky se jdu pomalu chystat a nakouknu večer:slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak jsem nakonec nikam nejela. Jsem dom, žehlím, upekla jsem oříškovou bábovku a teď si ji jdu dát s kafíčkem,sednu si na balkón a budu si číst. Míša jel s dědou na hrob (září je pro ně smutné, umřela mamka, babička i prababička).
Bellíšku,pěkně si to užij.
Kde jsou ostatní? Jak se máte?
12. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.