• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj kobylkýýýýýýýýý, jdu Vás jen na skok pozdravit, popřát hezkou sobotu. Já su do 22:00 hodin v práci :confounded: , a zatím ji mám až nad hlavu. Jen jsem Vás chtěla pozdravit. Koukám, že každá tady má nějaký bezva plán a zábavu...jééé to se máte. Tak si to všechny hezky užijte :slight_smile: .

JO a fotky ještě BOHUŽEL nemám...tak vydržte :frowning2: . MVR. Pa pa, zase se ukážu. A těhulky ať jsou na sebe a mimíska opatrné, snažilky..těm ať vše dobře dopadne. Myslím na Vás. :wink:
12. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdu popřát dobrou noc a krásnou neděli.Aleno zachvíli padla tak rychlou cestu do pelíšku přeji :wink: Papapa
12. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Věruško tak tys to nakonec vzdala a výlet se nekonal ale té práce co jsi udělala.Tak zítra máš odpočinek je totiž NEDĚLEj :wink:
12. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hezký sobotní večer, už určo všechny chrupete, krom Janni.ky, která se právě natřásá na končertýnu :slight_smile:, trošičku závidím.
Jsem totálně unavená, uchozená, Andrejka nás chtěla zabít :grinning: Zítra si vás všechny přečtu, doufám, že se tu staly samé pěkné věcičky.
Dobrou noc všem!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
KObylky drahééé, zdravím vás při večeru! :slight_smile:
Oubošovi odjeli, a já padla do pelechu a spala a spala :grinning: :grinning: :grinning: .. jdu si pro kabýlek a hodim vám fotečku do albíka z procházky..
12. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
omg, telepatie jak prase!! Zdravím, zlato!
12. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jé, tak Oubošovi už jsou v Anýskově, tak se těším, až s Andrejkou napíšete, co jste dělali a jedli a pili a viděli, kde jste byli atd.:wink: Věruška si udělala pěknou chvilku s knížkou a bábovkou:slight_smile: Koťátkaaa, přeju dobrou nocičku a krásné miminkovské:slight_smile: MVMMMR, sluníčka:slight_smile:
12. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
tÁK, jsem tam dala několik obráázků. Beluško, ahoj hvězdičko naše!! Jak se máš?? Dnes bylo volníčko, ne?? A zítra jistě taky, bo jinak bys jistě huž spinkala. Já jsem prochrupala asi od 6 do 10 večer, ostuda!
Džony je na těch Kabátech, psal naposledy v půl 8, že to vypadá na dobrej nářez :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak jsem zcědavá, jestli tam potká naši Janninku :slight_smile:
Tedy Alenko, to je doba, já vyfotím a už vkládám :grinning: :grinning: :grinning: ! A my furt nevíme, jak Ti to sluší v bílém :slight_smile:
Petjunko, zítra se budu řídit tvým NEDĚLEj, tedy muším uklidit bordel po návštěvě :grinning: :grinning: :grinning: , ale jinak bude flákanda :grinning:
Věruško, tapetářko naše šikouná, moc Tě zdravím též!!! Tak bylo dnes smuténko u vás trošku, viď? Tak sis aspoň bábovku upéékla!
Zdravím fšeccckiiii berušky, celou rodinu.. jdu asi zase spát :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou nocku všem!
12. zář 2009 ve 23:41  • Odpověz
Dobré ranko všem.Já mám dneska odpočinkový den.Včera jsme trošku víc dopoledne šurovali,protože jsme si mysleli,že tu budou spát Oliho rodiče se segrou a Olim,nakonec šli po oslavách k našim a my mlaďoši ,tedy my s Peťou a segra s Olim jsme šli k nám,takže se až taková generálka dělat nemusela no,ale nevadí máme už udělaný vánoční úklid.Navíc jsem nevěděla,jaké má Oli rodiče a musím říct,že tedy tchyni a tchána můžu segře jenom závidět.Jsou to úplně úžasní lidé.Pohodoví. :grinning: :grinning: :grinning: .Oslava proběhla super,až na závěr to taťku trošku zlomilo,ale jen proto,že pořád kolem všech skákal,všechny nutil jíst a sám nic nesnědl,jen pil ,a jak byl nervozní ,tak snědl za celý den jen česnečku,což je dost malý základ,ale nakonec jsme ho uložili do postýlky,v pohodě došli domů takže ,se zase tak nic nestalo. :grinning: :grinning: .Takže jsem řádně přejezena,pít jsem skoro nepila,měla jsem trošku strach ,co kdyby náhodou byli bobánci už v bříšku uhnízdění. :grinning: :grinning: .Byl to hezky odvaz.Dneska jdeme až se všichni vzbudí k našim na oběd a Peťa pak jede na chatu za taťkou,takže budu do pondělka slaměná vdova. :wink: .Tak jdu kouknout jak jste se měli vy.
13. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Belísku a jak bylo na srazu kelišek,musíš informovat.
Andy je vidět ,že jste si to asi hezky užili. :grinning:
Ali pospěš s fotečkami ,to víš my jsme kelišky zvědavé. :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Jo a Věruško nesmutni broučku. :slight_smile:
13. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Já nesmutnim, mám migrénu jak prase. Je mi blbě i od žaludku a to vše z nekvalitního vína a z nevyspání.Byli jsme včera na návštěvě u sousedů.
Hezký den kobylky, já si jdu lehnout.
13. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj Věruš tak to je mi líto,tak snad ti bude brzy lépe. :frowning2: .Posílám ti sluníčko ať ti to pofouká a bolístka odejde. :slight_smile:
13. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju krásnou neděličku. Andrejko, kočičko moje, jen si pěkně odpočiň, jj, dneska jsem měla mít denní, ale v pátek mi ji zrušili, bo potřebujou službu příští neděli. Nemám ráda tyhle změny na poslední chvíli, ale co nadělám:wink: Věruškooo, foukám na hlavinku, ať se Ti uleví, beruško moje:slight_smile:
13. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Kaši tak jste to včera krásně zvládli, oslava se povedla, tak ještě obídek.

Bellíšek je dnes doma tak pěkně odočívat, jak bylo na srazu, byl zákuseček a kávička?

Andrejka víkenduje doma, už letím na fotky.

Máji jak bylo v Praze?

Věru já myslela jaká nebude u tebe romantika s knížkou a bábovkou a vy jste se teda opíjeli se sousedama pochybným vínem, tak to ať brzo přejde migréna (u mě bylo víno vždy migrénovým spouštěčem) tak to vylež zlato.

no my jsme byli taky na narozkách tak pupíky nacpané chlebíčkama a vyfasovali jsme i dom tak už jsme i posnídali chlebíčky. foto 3d jsem vložila. a dnes odpoledne konečně vyrazíme k nám na slavnosti.
13. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno pokladnice moje :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jsem vás přečetla ještě včéééra,a le oči napůl zaklaplý, tož odepisuji dnes a co myslíte, že si z teho čtení pamatuju? :grinning:
Snad tedy nejdůležitější a to, že Monča má v pupíku taky pipiku :dizzy_face: , tož to je dobře, když už klučánka má. Gratuluji!
Také si pamatuju to vraždění hmyzu, což mě překvapilo, že to na 4 roky vydrží a to i proti kmárům, tož to je super!
Věruška nemůže tapetit, bo chytrá Májají našla stránky, kde to má objednati, se stydim :unamused: , ale ona dojde a bude tapetááááááž! Věruško, co Ti to dali za vínko, omg! ASť hlávka brzy přejde, Ty teda na ty migrošky pěkně trpíš, snad ještě víc, jak já. Zlato, až se probereš a vyléčíš, tož vznesu na Tebe dotaz.
Jináč já tóže vložím fotečky, ale muž mi odjel s noťasem, kam jsem je včera stáhla a do velký samyce to neumím.
13. zář 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, ani se neptejte, co bylo v Praze, což o to, město je to hezký, ale u těch lidí, co jsme bydleli, no hrůza děs :grinning: Starej nábytek napůl sežranej červotočema, možná by taky pomohl ten čtyřletej deratitééér :grinning: , prý nabídněte si na snídani, co hrdlo ráčí, tož jdu pro ovoce-dřevěný, jdu pro zeleninu....dřevěvná :grinning: a ve finále nám dala ty brambory, jak tu psala trochu nedopečený, trochu??? Škrob nám cákal od hubic :grinning: Zážitek na celej život a ještě na nás psa poštvali :grinning:

Ale nééééééé, teďka vážně, Andrejkovic maj strašně krááááááásnej nábytek, fakt krááááááááááása, takovej chalupářskej styl, dřevěnej, prožranej, musí se to vidět, proto vás k nim zvu :grinning:
Andrejka se o nás starala, vařila, uklízela, chlebíčky dělala, provdli nás po Práglu, haby jsme se někde nezapomenuli, v tak velkym městě :grinning: , bylo to príííííííííííííma. Ještě jednou dííííííííííky.
Annaas dostal krásný hadříky z Dojčlandu, dřevěnej vláček z uhelnýho trhu v Práglu a já andělíčka strážníčka :slight_smile:, už je na ledničce.
Annanásce jsme nechali na památku vylaserovat v 3D do skleněný krychle nás tři-Ouboš, Anděva a Annanas :grinning:
Koupili jsme si kýčovitou krávu na mléko, kterou jsem okoukala u Gottů a frčeli jsme zase k domovu.

Nyní jsem již sama samotinká a je nám smuténko, ale pereme, žehlíme a budeme snad i něco vařiti.
13. zář 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
NA3LA JSEM U Monči nejen 3D mimisko, kráááááááááááása,a lei fotečky z Prahy, taky bááájo, jak ty naše :grinning:
13. zář 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, užij si volníčko a Janni.ko, jeli jste na ty Kabátovce bo jak? Jsem četla o té mateřské, jak to vyplácí Praha, trvá to dýl o něco, ale buď ráda, chodí to každý měsíc, měli i zpoždění měsíční, hlásily holky, co to od nich taky berou, asi teh mají moc no. Kámoška to bere po 15.
13. zář 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, ahoj zlatíčko:slight_smile: jejda, já toho snědla, dala jsem si jahodový pohár a prý malou pizzu, no chtěla bych vidět tu velkou, OMG. Máji, ahoj kočičko, tak jste se měli krásně, upřímně závidím, ale o to víc se těším na srazík:slight_smile: Moni, už to máš doma schválené?
13. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Bellí, taky se těším na srazík, ale stále nemám vyřešenýho Annanase, tož to bude ještě kompikejšn.
Bellí, četla jsem, že máš rýmečku, se leč! Jsi mě zmátla a letěla jsem na cizí diskuzi :slight_smile:
13. zář 2009 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
No a už zase málem vedle, já první v řádku odeslaných, Ty druhá pode mnou, no to je bordel! :grinning:
13. zář 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
Sledujete to? Pražáci ještě chrněj!!! To je jak včera :grinning: Huž je jdu vytáhnout, bo takhle zaspěj i oběd.
13. zář 2009 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz
13. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak ještě v rychlosti,Lucinka s Olim už vyrazili k našim a my za chviličku taky vyrážíme.Jen musím počkat až se Peťa dobalí,mu to vždycky trvá déle. :grinning: :grinning: :grinning: .Tak dneska hezky odpočívejte,mějte se famfárově.A večer nakouknu.Dneska odpoledne jdeme s našima a rodičemi od Oliho na ten zámeček,chcou ho ukázat jeho rodičům.Já tam ještě taky nebyla ,tak jsem zvědavá.Tak se mějte krásně.Pa pa :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Kašo, užijte si to, je vidět, že si všichni padli do oka, to je príííma.
13. zář 2009 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Snad huž v tem Práglu aj vstávaj, to je vám život, no Bellí řekni...vstávat v poledne? :confused:
13. zář 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj láásky!
Tak muším předeslat, že jsme opravdu dlouho chráápali, bo Džony byl na těch Kabátech, a šli jsme spáti zase pěkně pozdě. Ale taky je pravda, že nás ty Oubošovi pěkně vyčerpali :grinning: :grinning: :grinning:. Jo, a jestli někdo někomu ukazoval Prágl, tož to byli právě oni, bo měli nastudováno, tak čeba archivní budova Městský knihovny mi stojí kousek od baráku a já to nevěděla a taky do muzea čokolády nás vzali!
KOukám Kaši, taky je u vás veselo! Beluško, ahoj zlatíčko.. holky furt mi to padá, se na to vysérenkuju.. radši hned odešluuu
13. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Ouboš mi udělal s noťasem, co mohl, takže čučím na vás zase z pelecha, ale zkrátka a dobře je v řiti, jsem ho přehřála a to huž nejde spraviti.. Takže kdykoli se trošičku zahřeje, klekne...
13. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Andrejkooo, ahoj sluníčkooo:slight_smile: mě to taky semtam nejde, OMG.
13. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.