• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruška asi spinká, beruška, s bolavou hlavinkou. Jdu škrábat brambory a ohřát masíko:slight_smile:
13. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Ježíš, Pavlík dneska bude zabíjet mladého berana, OMG!
13. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Jéééééééééžiši, zase vražda v Bellíškově a ještě ke všemu beran, asi hoch neni značkovej, tak půjde na pekáč. A je takový beranisko dobrý? Nojo, píšeš mladej, tož to je jasný, to bude mňamooozní, radši ani nepiš, kolik mu je. Se vždycky dojímám v řeznictví a čtu si, kdy se zvířátka narodily, kdy by měly narozky atd. :grinning:
Kaša si užívá, Věruška beruška trpí s hlavinkou, kurňa řekni to temu neléčitelovi, takhle to nejde přecivá. Ovšem taky nechlasči :grinning:
Jedu asi s mamkou do Jihlavy do Cityparku, ona je nákupní typ :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem to ale kravice, si řikám, co mi to tu tak divně vrčí a já peču koláč, je :grinning:
13. zář 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz
Huš jsem tu, motovidlo jedno blbý:slight_smile: Jo, nemám chlastat, řekl by mi i nelečitel. Byla to Medvědí krev a já už teď budu vedět,že je to sajrajt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož su blbá, tenhle týden stříhám kabely a pak se ještě ožírám :grinning: Asi vás ještě nedočtu, bo mi to stále nedělá dobře na oči, ale těším se na ty dlouhé komentáře. MVR kobylky moje, příště mn radši zabte :grinning:
13. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojte kobylky zdravím byla jsem 3dny v nemocnici a ted jsem se vrátila tak ani nevím co se děje a abych pravdu řekla tak ani nemám sílu dočítat jsem hrozně vyčerpaná tak jdu odpočívat.
Tak se držte a užívejte nedělinky.
13. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Leontýnko, ahoj, copak, zase nějaký problémy? to mne moc mrzí. Tak odpočívej a nabírej sílu. Tady snad ani toho tolik není. Kasa a Manetka jsou v akci, čekají jestli se emryjka zakousnou, Monča má asi holčičku,a jinak asi nic.Tak se drž papa
13. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Máji, jj, mě to taky nedělá dobře, ale jinak to nejde a je to koloběh života, no. Věruško, už je líp? Dneska jenom odpočívej a nic nedělej:wink: Leontynko ahoj, zase Tě zlobí zdravíčko? Brzy se dej dohromady, beruško.
13. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj kobylenky,

tak Májenka huž je zase doma a Andrejka píše tak je to O.K :grinning: hlavně že se v Praze líbilo.Krásný fotešky Máji.
No ta nemocenská sem zvědavá kdy to pošlou,zachránili nás eura co sme měli doma :wink: lup včera se vyměnili a jelo se na Kabáty...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No bylo to dobrý v tom že člověk rozuměů textům a zaspíval si s nima,ale jinak teda nic moc,nazvučený to měli taky divně.Když sme byli na Ironech loni,tak to bylo něco,to bylo úžasný.Koncert trval 2hodky přesně do 22hod bo jak byla Madona byl promlém s rušením nočního klidu.Lidí tam bylo hafo moc přes 60tisíc :wink: Pak sme se stavili v mekáči a frčeli damoooj :wink: parkovali sme hodinu pěšky od Koncertu a udělali sme nejlíp tak potom a před byla super dlouhá procházka.

Věruško,tapetu ti neposlali?Já se tak těšila že huž bude vytapetováno a bude foteškáááááá :slight_smile:

Beluško zabíjet berana? :confused: tak na to bych neměla,bych to nejedla :confounded: jak to hladíš a ťu ťu ňuňu a pak šup na talíř.....ale chápu že to tak musí být :wink:

Zdravím zbytek hřebčína-Katy,Karolku,Monču,Marky do nemocnice,Leontýnku,Lůcu,Karolku a úúúúúúúúúúúúúplně všechny
13. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Berušky, noťas klekl, to je asi jasný. No, tak jsem teda šla uklízeti, bo návštěva nadělala :grinning: . Huž jsem umyla balkón, abych mohla věšeti povlečení po nich. A když jsem už u teho, šoupla jsem tam i naše. Džony šel nakoupit, bo nás totálně vyžrali :grinning: . Kozéénky, jsem si teď vzpomněla, na srazík, kdo máte spacáky, radši vezměte, bo na chajdě jsou 4 peřiny, kdyby bylo málo. Ale je tam spousta dek slabejch, ale huž bude říjen, takže radši spacáky sebou. Přednostně bych asi dala radši peřiny těhulkám, haby nám nenastydly. Takže Petjunka, Monči, snad Janninka! A kdo ví, třebas v tej době aj Kaši a Manetka. Manetko, mimochodem, jak se cítíš??? Jo, a čeba taky já a Věruška, že?? OMG, Anýsek je jako droga, až mě mrzí, že jsem ju málo chovala. Byla pořád v kočárku..
Věruško, a Ty nechlasci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: !! Huž máš vychlastáno dosti :grinning:, radši teď zdravá výživa, aspoň já na to teď tvrdě najedu, bo léčitel poudal, jak je to střevo propojený.. Tak Džony dostal seznam do krámu samejch zdravejch věcí. A piju jak duha.. Jo, a muším prásknout, že Mája pije málo!! Mušíme ju hlídat! Tak kozénky, já jdu zasejc uklízeti a budu ale nakoukovati. Jo, Beluško, doufám, že jak vám tam přehazujou ty služby, že se teho našeho říjnového termínu kobylince jen tak nevzdáš! Bych tam mušela na ně vlítnout!
13. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Janninko, ahoj těhule!! Tak vidíš, Džony ani toto neříkal. No, oni si se synovcem zaskákali a asi to neřešili. Ale přišel zbitej, jak pes. A navíc nejel zase výtah, ty Oubošovi měli zkrátka štěstí. Takže po vydatných procházkách a pak křepčení na koncertě a ještě šel v noci venčit se sedmého patra hezky pešo, tak měl huž dost..
Leontýnko, je mi Tě líto, muší to bejt na pytel. Furt starosti se zdravíčkem. Díky za každý den, kdy nám je dobře, řekla bych. :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Janni ahoj, tak koncert nic moc? Jo a už několikrát jsem vysvětlovala, že zvířátka, která jsou na porážku, nemají jména a ani je nehladíme, tož přece nejsme bez srdce, OMG. Andrejko, za chvilku máš sváteček, tož vyděržaj a bude nový noťas:slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
No jo Belinko,to je logický nedávat jména a nehladit :slight_smile:

Andrejko tak bude nový notásek :wink:

No tak zmlácený sme taky mužík chrněl do půl 11 :grinning: domů sme dorazili o půl 2 :slight_smile:

Jé holky vás bude v akci,už se těšííím a zahříváme místečka dole v tabulečce :wink: :wink:
13. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Andrejko, jj, přesně na tohle jsem taky myslela, že kdykoliv vezmu jakoukoliv službu, ale srazíkový víkend si uchráním!
13. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojte holky jsem si trochu odpočinula Věrušce děkuji za info.
Jsem měla hrozné bolesti v podbříšku a strašně jsem krvácela tak si mě v nemocnici nechali a tvrdili mi že jsem byla těhotná a že to byl potrat,tak jsem jim řekla že by mě musel leda osvítit nějaký svatý že jsem neměla 3měsíce pohlavní styk že mám manžela pryč ,očividně mi nevěřili a mysleli si že mám milence.
Tak mě ještě pěkně nasrali a urazili.
13. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
ahojky všem,

Tak Andrejka s Májou už jsou tu, koukala jsem na fotečky, nádhera, to jste se museli mít super :slight_smile:

U Belinky bude pošušňáníčko, je já bych si tak dala beránka :stuck_out_tongue_closed_eyes:, nechceš poslat kousek na sever?

Janni, tak to jste si to užili pěkně, já jsem to jen poslouchala v radiu, měli živej přenos a jen jsem si představovala jak tam musí být krásně.A doufám, že si moc neřádila s prckem nebo z něj ještě bude rocker/ka :grinning:

Věruško to je mi moc líto, že tě bolí hlavinka tak snad už jsi se z toho vyspala a už ti je líp, joo víno to je hroznej hnus. A jak je, tento týden by jste měli mít tu genetiku, tak moc držím palečky, my jdeme 17.9. na konzultaci výsledku genetiky už mi přišli domu tak jen to probereme s paní doktorkou a máme to hotový, tak se ničeho neboj všechno dopadne dobře, moc na tebe budu myslet :wink:

Monče moc gratuluju k holčičce, to budete mít doma krásnej páreček, to je super :slight_smile:

Ivušku, Leontýnku, Karolku, Hanku,Peťu a ostatní moc zdravím.

Kaši a co ty čekatelko, jak je, koukám, že si užíváš návštěv, tak to je dobře aspoň ti to čekání na výsledky rychle uteče.

to já jsem nervní jak pes, vubec nevím co si mám myslet, srdíčko by to moc chtělo, ale občas se přistihnu jak si říkám, že nevim jestli nám to vyšlo.Ale moc tomu chci věřit tak snad to dopadne dobře.Včera mi teda bylo pěkně zle, ani psa jsem nemohla vykoupat bo bych se pobl..., nikdy mi to nevadilo, ale včera to byl teda hnus :confounded:, tak nevím jestli to dělají prášky nebo už se něco děje. Dneska jsem sedmý den a nejraději bych už testla :sweat_smile:
13. zář 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Leontynko, tak to je mazec. Manetkooo, holka zlatá, klidně Ti kousek beránka pošlu a vydrž ještě s testíkem, zbytečně by ses stresovala. Držím Ti všechno co mám, koťátko moje zlaté:slight_smile:
13. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky dlouho jsem tady nebyla nějak nestihám práce práce a zase práce :frowning2: Holky pokud ms příjde ve čtvrtek tak jdu do boje hurá :wink:
Leontýnko drž se holka naše a hlavně odpočívej.
13. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky kočičky :wink: Máji ,Andrejko krásné fotečky,to je dobře,že jste si to tak užily a vyvětraly ty chlpy :wink:
Věruško já z tou hlavěnkou taky trpím,přeju ať to přejde a už se nevrací :wink:
Andrejko spacák určitě beru,snad se do něj vejdu :grinning:
Mnetko zrovinka jsem si dnes říkala kdy asi testneš,myslím na tebe a držím palečky :wink:
Jani to asi miminko koukalo co se děje,že je venku takovej randál :wink:
Leontýnko se Ti nedivím to by mě taky urazilo :-
Ahoj Lůco tak držím palce ať ms dorazí včas a nenapíná :wink:
Bellíšku jen si to datum pěkně ohlídej,snad všichni pochopí,že je to životně důležité :wink:
Zdravím Monču :wink:
Máji jak ses v Praze napapala :wink:
13. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Petjunko ahoj, neboj, určitě se vlezeš a když né, půjdeš do postýlky:slight_smile: Jsem to ale dupa, jsem vůbec nepochválila fotky z Práglu, OMG! Ale napravuju a jsou krásné, závidím vám, že jste mohly být spolu:wink:
13. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Petruš chci se zeptat ty jsi měla injekce doma ješte dřív než jsis začala píchat první včeličku? Mám strach že mi to příjde až v sobotu a jsu namydlená, budu muset jít do akce až v říjnu :frowning2: Zkusím zavolat dr jestli když mi to příjde až v sobotu jestli by mi nepředepsal léky už v pátek at můžu začít už v sobotu.
13. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojky
Leontýnko tak to mě mrzí snad ti už bude zdravotně líp, no ti doktoři jsou fakt prdlí, pro ně je lepší říct že máš milence, než přiznat, že se spletli :angry:

Máji tak už doma a zas pereš :grinning: tak vše ve starých kolejích.

Belli no jo maso musí být, jinak to nejde. Každý kousek co si koupíme v obchodě zabitím prošel, jen jsme u toho nebyli. Pizzu - ty mě děláš chutě.

Andrejko jo jo spacák myslím na to. Zatím je to doma tak 50 na 50 jestli pojedu nebo ne, tak uvidíme.

Luci zas jedeš v práci jak fretka, snad to bude tento týden lepší, máš pořád nočňouchy?

Manetko, to vypadá hodně slibně že je ti na blití :wink: ještě vydrž aspoň 2dni. Se to hezky píše, ale hůř dělá viď, tak držím pěsti :slight_smile:

Jani tak super že jste si to užili, až na tu pracovní deformaci tvojého :grinning: no jo je v oboru tak do toho vidí teda spíš slyší, co nehraje.

my byli na dnech vína, tak jsme koupili trdelník i burčák, jsem si už 1dl dala. Ale bylo tam tolik národa, že jsme prchli na pozemeček k lesu do klidu, naoupit a už zas do postele, víkend pryč a tak rychlo utekl.
13. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Musím vám napsat už jsem několikrát psala jaký mám vztah s mamkou , ale ted mě šokovala dala mi 10000kč prej chce být znova babičkou tak chce přispět jsem ztoho v šoku ještě ted :wink:
13. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj Moni ted snad noční už mít nebudu teda douchám ještě týden a mám dovču a potom hned nemocenskou. Jé trdelník bych si dala já ho mám moc ráda :grinning:
13. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Peti tak tebe taky bere hlava? A můžeš si na to něco vzít? já mám schválené jen algifenové kapky, ale migrény se mi vyhýbají co jsem těhu, ťuk ťuk do dřeva. Ať tě to brzo přejde, nepomohlo by kdybys zvolnila tempo i pracovně?
13. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Luci tak to je senzace. To je síla tak vidíš ségra není až tak protěžovaná, to jsem moc ráda, že mamka změnila názor, ani tak nejde o ty peníze, jak o to že pochopila, že vám na tom tak záleží :slight_smile: .
13. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Jen nakouknu a taková super zpráva, Luci deržím palečky a je fajn, že se mamka taky umoudřila, myslím, že to je dost veliká psychická vzruha :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Moni pořád se ztoho nemůžu vzpamatovat já chtěla půjčit 7000 tisíc ona mi dala 10000 a dneska když jsem jí ptala do kdy to chce vrátit řekla že mi to dává že chce být babi a dědou a já jim poděkovala a řekla vše vrátím tak jsme se dohadovali půl hodky a nakonec jsme se dohodly že to dáme petulce na vkladní knížku nebo něco podobného :wink:
13. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Karolko jak je kočko naše. Přijd za náma častěji moc nám chybíš. Už jsis to srovnala v hlavičce a volala si dr?
13. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Luci, já bych přišla, ale v práci je honička, ale nestěžuji si, s malým na kroužky a večer je tu hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koránuji a spím :grinning: Tož je muj den, :confused: Ale pokud to jde, tak vás alespoň čtu :slight_smile: Andrejku vyplenila návštěva, Věrku trápí migréna, Iva viděla fazolku,
Manetka ji taky uvidí, deržím palce,u Belíšku se vraždí a Mája se zadarmo jezdí najíst do Praglu a Janinka za eura viděla Kabáty, tož vidíte, že vás čtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc na vás myslím, a to skoro všude. :confused:
13. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.