• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo a dr. jsem zatím nevolala, ale slibuji, že zavolám :grinning: Malý má teď v rámci 7 roků preventiv prohlídky, tak si na to beru propustky, ale až vydoktorujem, začnu já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Karolko ahojky, věřím že je teď fofr co začala škola, vidím to doma. Už volej zlato !
Luci hlavně že to tak dopadlo :slight_smile:
mizím do pelechu dobrou všem
13. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Moni ahoj, jj, rychle pryč od lidí do ticha, to znám:slight_smile: Luci, super zpráva, ať jde všechno jako po másle:slight_smile: Karolko, to je dost, že ses taky ukázala, ale máš toho taky moc, viď:slight_smile: jo a beránek byl ještě ušetřen:wink:
13. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jenom nevím jestli když mi ms nepříjde do pátku jestli by mi dr předepsal prášky už v pátek a když by mi ms přišla v sobotu tak bych začala píchat v neděli nechci čekat do října já chci mimi co nejdřív :wink:
13. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Luci, to určitě nebude problém, s těmi léky:wink: Moni, pěkně se vyspinkej:slight_smile: už si jdu taky lehnout k telce, přeju vám, koťátka moje zlaté, dobrou nocičku a krásné miminkovské:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Lůco já měla injekce doma připravené.Vždyť o co jim jde,mají Ti je dát v pátek nebo v pondělí?
Mončo teď zrovinka mi hlava nebere ale dost na to trpím.Mohu panadol.Dost asto se ozve při změně počasí,jsem asi stará :wink:
To mi připomnělo,v pátek jsem se bavila s tou mou kolegyní z práce jak má Vašíka,že mi tenhle věk vyhovuje,že bych nechtěla být mladší ale ani starší a ona mi řekla no to chápu :grinning: drzá ne?
13. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Dobrou noc,já taky padám. :wink:
Jo Lůco to je od mamky příjemné překvápko :wink:
13. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám všem doubrou noc a krásné sníky MVR :wink:
13. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Milé berušky, jdu vám popřát dobrou nocku!
šmarjá, byla tu vůbec Věruška???
13. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
jo, Věruško, tak jak je , migréna mrcha pořád držííí????
13. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Andrejko, dobrou nocku a pěkně se vyspinkej, zítra je ouřední, viď? Věruška asi spinká, bo ta hlava, to je fakt děs.
13. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Beluškoo, tady jsi..
já napůl čučím na superstar, ale je to chvílema přinejmenším zvláštní, ty komentáře.. Tak jsem šla dodělati Nasťu po delší době.. Jdu vložit. A Tobě přeju hezké sny.. Jo, a Bellí, jak Ty to teď tedy máš? Kdy bude něco nového v REprofitu?? Nebo ještě čekáš na výsledky té imuno ve Fertimedu a pak teprve do Repro??
Berunky, všem přeju dobrou noc! Májenko, ať zvládáš Anýska aj Satana levou zadní, Věruško, ať je zítra migréénka v tahu! Zdravím Karolajnku, Monču, Petjunku, Lúcu a fšeckii kobylenky naše! Manetko, Tobě pevný nervy a obrovskej kus štěstí !!! Pápá všem! :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Andrejko, jj, tento týden budu volat, jestli už jsou ty výsledky z imuna. Já koukám na film podle skutečnosti Právo na smrt.
13. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Brýýý večer, kobylky, Jsem tu a jdu si vás nejdřív dočíst
13. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KETříjen! Zasejc do ouřadu! Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), beránek dostal milost :grinning: , prozatím! Jináč jsme samá služba!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík. Tož kozéénko, zavoléééj huž!!halóóó :astonished:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI,čekáme ms, pak se zkontrolujeme na gyndě a huž to ňák rozjedeme!
Věruška,Pronat.,2IVF+ICSI,3ledňáčci v říjnu KET!,krášlíme ložnici!17.9.genetika,migrénka zužuje,bo chlascíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža bude už 17.9,juchú,huž ho počebujem,zdravíčko zlobí.Co mamka??
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, počkáme na ms (cca17.9) a hurrráááá do boje,dáme hned ICSI!!!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,nová startovní čára, huž jsme po ms, za 2 měsíce akce, juchúú!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),21.9.voláme do Cáru a chceme novou strategii!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci).Zatím čajíkujem a ikebanujem a léčíme žebro! Hurrá séégra!!9.9.IUI!!! a znovu 11.9. IUI!!! Super postup!!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,3.KET7.9.(2proďolky)!!,17.9.konzultace genetiky, držíme kopýtka, trpělivost kotě :slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,hezky nás hlídaj páni doktoři!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž má 2200g !
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka, 21.9. velký UTZ!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Huž máme plný skříně, bude to modelína!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!,16.9.3D,hurá!!Jsme do konce října uschopněný.
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Trošku aj pracujeme! Vypadá to na holčinku!!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6. budeme mít rockérku,byla aj na Kabátech! :sweat_smile: 1.10.velký UTZ,
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,1prďolka v bříšku,21.9.kontrola,a pak hurá za sluníčkem!Zatím češeme a češeme...
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,vítání občánkůů 19.9.!!, 18.9. pneumokok, Jsme bez Ouboše, uáá uááá :frowning2: , smutno je, ale penízky počebujeme!
13. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ještě nakukuju, jestli se neobjevila Věruška a ona už tu byla:slight_smile: tak doufám, že už je ti líp, broučku:slight_smile: Mája beztak lítá po mimibazaru, tož už fakt odcházím do pelíšku. Dobrou s bobrou:slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky, tak jsem si vás dočetla, omg tak já jsem za vyžírku v Prráglu :grinning: , no toto, já zas nežeru tolik, jak si myslíte :grinning:

Leontýnka nám byla v nemocnici, to jsou starosti.

Janni.ka se vykoncertila za Ojra :grinning: , mušelo to bejt aj tak super, hlavně, že si člověk zahopsá, Ty teda doufám ne, a že si zabééééká, já bych ječela jak na lesy :grinning:

Věrušce už snad bude lépe, čte..

Bellí vraždí a bude bašta.

Já zkontrolovala Janni.ce pracovnice, čimily se, neboj :grinning: Pak jsem pokoupila nějaký jéééédlo, jen vohvik a salámek na ráno,a le upekla jsem si koláč francouzskej čokoškovej, nevím, kdo to bude jets.

Ráno mě čeká po půl roce endokrinologie, ale nevím v kolik. Jsem ráno vstala, začala se vypravovat a pak jsem zjistila, že je neděle :grinning: Pak jdu s kámoškou na gyndu a na kááááfu a odpoledne má satan stříhání, takže mám nabitej den, snad to zmákneme bez muže.
13. zář 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, zdravím Tě, to je super, že je mamka taková a pochopila.

Karolka maká...., všechno funguje, jak má :slight_smile:

Kobylky jdu hledati papírek, kde mám napsáno, na kolikátou jsem objednaná a půjdu do pelechu, mimisko už chrní a satan v papasanu taky usnul.
13. zář 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, po Mimáči lítám, bo jsem udělala trošku botu, jsem prodala váhu v aukci, což jsem nečekala a zároveň jsem ji prodávala na jinýh serwerech a na Mimáči, tož teďkonc mám několikero zájemců a štve mě to, bo jak to nyní vysvětlím :slight_smile: , no uvidíme, snad to lidi pochopí.

Tož brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem si vás dočetla a další info oživila nasťou, díky Andrejko.
Lůco, mám z tebou radost. Vidíš, vše se v dobré obrací.
Janinko, tak ty jsi byla taky na Kabátech? Tapeta mi snad přijde ta samá tento týden, tak pak vložím fotečku.
Leontýnko, nemám slov ktěm doktorům... Snaž se být ale v klidu ať máš brzo zas sílu.
Manetko, díky za podporu, taky na tebe myslíma moc ti držím palce. Na genetiku jdu taky 17.9. :wink:
Andrejko, já moc nechlasčím,ale to víno bylo asi nekvalitní, fakt, se nevymlouvám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Belíí, sraz muší vyjít,taky tě chci zase vidět naživo :wink:
Karolko, na to jak jsi vytížená máš slušný přehled, to tě šlechtí. A volat budeš přesně na co?
Mončo, tak jste si to užili, jééé trdelník
Kde je Mája,uspáváš?
13. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Já tu píšu a ona tu je taky:slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
No tak teda brou, no :wink: Všem, kobylkám. Májo, to zvládneš, neboj, my ti na dálku přes disluzi helfnem.
13. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Dnes jsem tu první? Tak všem přeju pěkný den a začátek nového týdne.
Majkýý, ať ti to v nemocnici utíká a hlavně buď v klídku.
Všem pracujícím taktéž, ať maj pohodový den.
Májo, ať zvládneš ten týden bez Ouboše.
14. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Já jdu dnes dodělávat ještě zoubky taťkovi a navečer tu je zas astrolog Havelka, tak uvidíme co mi tentokrát zas řekne. Doufám, že se taky dnes ozvou s tou tapetou.
14. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju krásný den a šťastný vstup do nového týdne:slight_smile: kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: Věruško, ať Ti jdou zoubky pěkně od ruky:wink: všem pracujícím, ať to utíká:wink: Manetko, držím paluškyyy:slight_smile:
14. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holčenky, přeji krásný den, u nás prší a je zataženo, docela se ochladilo, co bych ale taky chtěla v září, že? :slight_smile:
Už mám za sebou endokrinologii, pochopitelně jsem papírek, kdy mám přijít nenašla, tož jsem hodila malou k mamce a jela na půl 8, kdy začínají ordinovat, sestřička byla tak hodná, že mě vzala o hodinu dříve :slight_smile: , odebrali mi krev a udělali UTZ, prý jsem v normě a tlak mám opět nízký, takže beze změn, parádička, zase za půl roku kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sotva jsem dojela domů, už tu zas zvonil pan pošťák, taky tady hoch otravuje každej den :grinning: , ale opět nedovezl všechno, tak nevím, kde se s tím couraj. Já už mám taky dva balíčky připravený k odeslání, jen čekám na kačáky, až budou na účtě.

Jdu vysávati a vařiti květákovou polívku, přijde odpoledne a na noc mamka, tak ať máme co do zobáčku.
14. zář 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylky zdravím při pondělku.
U nás téže chladněji.
Byla jsem na poště a nakoupit musela jsem mít doprovod jinak bys sebou sekla všude maj hrozně vydýchaný vzduch.
Ted jsem si vzala prášky a jdu odpočívat mám tu klid.
Mamka jde ve čtvrtek pro výsledky tak čekáme ,ale je v pohodě nic ju nebolí a chodí do práce.
Taky bych brala nějaký balíček ,ale mě chodí jen složenky a zvyšování pojistek už mě s tím lezou na nervy.
Tak si užívejte dne.
14. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky teda dneska jsem to protáhla a teď nebudu stíhat Stávala jsem po 9vykoupat umýt hlavu,něco s tím udělat a huž je tady Vašík,zatím podřimuje ale za 15min mápapat takže to jdu připravit ať není zbytečný řev :wink:
Jinak Máji i u mě se dnes zastavil pan pošťák :wink: donesl kaťata :wink: jak psala Monča nebo Janča ta velikost mohla být možná o číslo menší ale měnit je nebudu až doroste pupek tak bych možná litovala ale jsou super :wink:
Tak pracujícím ať to utíká(jdu od 14)Máji ty máš náročný den tak ať je v suchu :wink:
Myslím na Vás papa

:wink:
14. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Leontýnko moc držím mamce palečky a ty si pěkně odpočiň :wink: složenky neovlivníme tak se zbytečně nenervuj víš jak to máš se srdíčkem papa
14. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky Leo a Peti. Leontýnko, tak snad to dobře dopadne mamině, Ty se šetři, nemáš to jednoduchý holka....
Peti, kalhotky jsou parádní viď? Budeš kočanda, nám pak musíš poslat foto, mně se moc líběj. Jinak já tu mám druhej balíček a už to peru :slight_smile: , dorazily pro změnu šatečky.
14. zář 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.