• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji já už na ten mimáč nemůžu.Ptala jsem se Jirky jestli by mi to nemohl nějak zapinovat :grinning:
Zítra jdu k ségře a projedeme půdu copak se tam ukrývá po dětech :wink: podle toho nakoupím.
Jsem i řikala jestli ta Markytánka nenakupovala vše moc brzy a holky ještě že je ta holka tak šikovná,teď může bez nerviků ležet v nemocnici a nemusí se bát že bude mimi nahatý :wink:
14. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Jojo Peti, nikdy nevíš, kdy Tě tam zavřou, taky jsem byla ráda, že všechno mám. Stačilo mi, ,že jsem neměla nakoupený věci do porodky, to mi na narvíky stačilo, naštěstí mi nakoupila kámoška, já bych ani netušila, co koupit. :wink:
14. zář 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylky,nestíhám dočítat,jen jsem zběžně mrkla na nástěnku,tak snad jsem trošku v obraze

holkám v akci moc držím palce aby se přídavaly pomale k nám do odstavečku :grinning:

Ivce gratulace že je vše ok,Monči k pipince :wink: :slight_smile: Janča asi taky pipka,no všude samá holka :grinning:

Peti,jo jo mimáč to je nezmar,taky jsem propadla,ale naštěstí ted už je klid,to spíš máme dnes objednanou káru pro malou,chůvičky doma,monitor-to jsou pálky :sweat_smile:

Jinak dneska mám po poradně,tak vše v pořádku,máme se čile k světu,pořád malá zívala a mrskala ručičkama,je kouzelná,foto vložím později,nejede nám scen tak smůla :angry:

Jo Máji,zběžně jsem si všimla že v Práglu se líbilo,to je fajn a ted si slaměná vdovka,tak se držte holky,ještě že máte satana :wink: :grinning:
14. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Marky tam v tom špitále má být do kdy???Nevíte??

Zdravím smaozřejmě všechny ostatní Hanču,Belku,Andrejku,Lůcu,Karol,Mončuet,Leontýnku,Dady ...... :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Kačere, tak toje super, že se mrskáte, zívala? To ji asi nudíte neustálým čuměním do jejího bejváku :grinning:

Marky psala, že ji tam nechaj určo ještě tři týdny, já bych to viděla asi do porodu, nevím no, uvidíme.
14. zář 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky tak jsem došla z práce uvařila rizoto, nakrmila muže, tak už mám konečně chvilku volno.

Máji Luboš už má novou práci nebo zas brigáda. Tak to je dobře že ti výsledky vyšli ok.

Katy ahojky tak malá se má k světu, už máš určitě pěkné pupendo :wink: kolik máš nahoře kg?

Peti, jakého to hlídáš Vašíka já myslela že jen Bajunku ale u tebe se ty děti střídají, jak ve školce :slight_smile:

Ballišek i Andrejka už válčí v práci.

Luci určitě si zajeď pro injekce dřív, schválené už je máš, tak ti je dají.

Zdravím Leontýnku a budu držet pěsti ať mamce vyjdou doré výsledky.
14. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Katy to je dobře,že jste v pohdě :wink:
Mončo Bajunka je neteř a už mi šla do školky tak jí tak často neuvidím :frowning2:
Vašík je starý jako Ananásek a je to mojí kolegyně z práce :wink: hlídám každé pondělí dopo :wink:
14. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Máji,no já bych to taky viděla že bud do porodu,nebo u nás pouští v 35tt domů,že to už je fuk prej :confused:
Zívala,protože beruška ráno spinká,večer je trochu akčnější-hlavně když ležím tak jak se jí nelíbí :grinning:

Monči,tak pupík mám-v albíku z minulého týdne,ale paní mi dneska říkala že prej mám i malý bříško na to v kolikátem jsem,no mě se zatím líbí a ani moc nezavazí :slight_smile: a mám 8kilo nahoře,dnes jsem měla přesně 60kilo

Peti,no já jsem zvědavá co to ty nosíš za mimčo,zda pindík nebo pipinka.Necháte si to říct?
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Peti tak to klobouk dolů, já bych měla strach hlídat tak malé mimuško, ale ty jsi profík. Barunka už je ve školce, snad se jí tam líbí.

Katy tak pupík máš ukázkový, na takové vychrtlince jak jsi ty to vypadá moc hezky. Taky jsem zkoukla výbavičku, moc hezké kousky :slight_smile: 8kg je tak akorát.
14. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mony,no Peťa je profík,já mám strach hlídat roční,jako na delší dobu,a možná budem od 9-15,tak to snad zvládneme :slight_smile:
Ptala jsem se jestli není 8 hodně,a dr.říkala že ok,já nabírala hodně ze začátku,a prý to je kvůli tomu že tělo chtělo přibrat,no ted jsem přibrala za měsíc o půl kila méně než dřív,takže asi malá spaluje :grinning:
Hadříků máme skoro plnou komodu :grinning: manža říká že má asi malá víc věcí :slight_smile: ,oblečení už raději nekupuju

Máji,jsem se chtěla poptat co u Vás v Třebíču stojí za zhlédnutí???
14. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj kobylky, jsem zpět z práce. Doma je zima jak v morně, jdu si uvařit káfu a pak žehlit, Nic jiného se při tomhle počasí dělat nedá.
Leontýnko, myslím na tebe a tvojí mamku, držím moc palce ať vše dobře dopadne.
Petí, jak to vše zvládáš? Práce, těhu a ještě hlídat mimi,ale taky bych nějaké ráda hlídala, klidně i víc dní v týdnu. Sice bych měla ze začátku strach,ale snad bych se do toho pak vpravila. mám průpravu od synovců a neteří. Tenkrát jsem se ničeho nebála,ale kdo ví, jestli se to s věkem nemění.
Ahoj Moni, jak je tobě, těhulko a co v práci, stále vypomáháš?
Katy, taky jsem ti zkoukla bříško a výbavičku. Moc ti to sluší. Holky, já bych tak taky už nakupovala...
Májuš, tak dnes tě potěší mamka? To je dobře, že nebudeš sama. Uděláte si dámskou jízdu a v noci vás obšťastní Satan :grinning:
14. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Věruško,neboj brzo budeš taky nakupovat :wink: :slight_smile: Jo to počasí je tak na to zalézt pod peřinu,nemám k tomu daleko :grinning:
Myslím že s věkem trochu máš víc respekt,ale dostaneš se do toho hnedka :wink:
14. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Věrko ahojky, tak to se u žehlení pěkně zahřeješ, když máte kosu v doma. snad už hlavinka nebolí. No a kdy ti vychází Ketík v říjnu na začátku na konci?
Jdu odvézt dítko do výtvarky a asi zas do práce na chvilku, se mi to tam kupí a nestíhám.
14. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ketík tak uprostřed října. Snad to vše dobře dopadne, hlavně teď ve čtvrtek ta genetika. Už začínám být napnutá.
Jé, malej chodí do výtvarky, tak to je moje krev:slight_smile:
Katy, tak tam zalez, co ti brání:slight_smile:
14. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Věruško,uvidíš ta genetika bude ok :wink: ,držím palce :slight_smile: a teda za měsíc ketík,to je super :wink: :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Věry tak to ti vyjde KET tak kolem srazíku, tak snad dorazíš, uvidíme. Malý chodí do výtvarky manža má sochařskou školu, tak snad nějaký ten gen pochytil po něm, taky má házenou s tou začíná.

Kdy se nám vrací údernice z práce, je tu jaksi pusto po prázdninách.

Manetko tak jak je, co nervíky? Moc ti přeju ať najdeš na testíku // :wink:
14. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Věrko a co tapeta, volali mají?
14. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky je tady nigdo po KET?
14. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
ahoj holky,
lordíku ahoj, já jsem dneska 8.den po Ketu, tak se ptej jestli něco potřebuješ ráda ti poradím. :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Lordik, copak bys potřebovala vědět? Já osobně KET neměla ,jen ET,ale spousta holek tady ho má za sebou.
Mončo, původní tapetu jsem zrušila a objednala jí jinde. Dnes jsem tam volala a zítra jí snad budou posílat, tak počítám, že by ve st. nebo čt. měla dorazit. Už bych to chtěla mít hotový, je tu bordel jak v tanku a nic se nedá dělat.
Holky, přišla jsem teď od Havelky. Vzal mne za ruku a tentokrát mi neřekl: "Tak kolik těch dětí chcete?":slight_smile:tak jako jindy,ale prý: " Tak kde máte ty dvojčata?" :grinning: jinak jsem zdravá, řešili jsme už takové prkotiny jako mast na opary a na klouby,ale prý chlapa mám líného :grinning: Trefa do černého, Míša je línej i na sex, tak mu něco předepsal,ale vzala jsem jen kapky, bo tablety mi jíst nebude a tak mu to zas budu kapat do čaje :grinning:
14. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Prostě a jasně, musíme teď koránovat o 106 a to by bylo, aby nebylo. Jsem prdlá, řeším genetiku, bojím se a stejně vedle toho jdu k šarlatánům, jenže když mne to vždycky tak pozitivně nakopne ...:slight_smile: A navíc tomu taky věřím a to je hlavní. Prostě kdyby mi řekla ve čtcrtek, že mám gene. na ho..., tak budu stejně věřit tomu, že jednou to zdravé dítko mít budu!!! Zázraky se dějí. Teda, ten Havelka mne zas nabudil, jako minule, jsem od něj přišla plná energie. Sakra, kde mám toho chlapa abych na něj skočila? :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Si tu kecám pro sebe, no....
14. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Manetko, kdy testneš?
14. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
manenka ja 12den po KET, chtela by vedet esli uz jeto na testik, protoze dnes sem udelala a byla tam carecka ale veeeelmi slaboucka, tak nevim, slysela sem ze po KET testujise pozdej nez po ET, ja ET nemnela kvuli OHSS, a eto moje prvni IVF, A 1KET

veera ja byh chtela vedet, kdy velcinu uz ukaze ten test po KET, esli nikomu podarilo otehotnit hned na poperve?

ese prominte ze spatne pisu, ja sem cizinka, ale budu snazitsa :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoj Věruško, já budu testovat až tak ve čtvrtek, je pravda, že jsem jsme testla dneska, ale ještě se nic neukázalo, ale to si myslím, že nic neznamená, takže zatím jsem v klidu a čekám.
A co ty, už tě to taky čeká za chvilku, tak snad to tentokrát vyjde, moc tomu věřím a budu na tebe moc myslet :wink:
14. zář 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
Lordíku, já si myslím ,že je jedno jestli si po Ket nebo po Et, já jsem zažila obojí a pokaždý mi říkali, že testíkovat kolem čtrnáctýho dne, takže u tebe si myslím, že je to dobrá zpráva moc ti gratuluji :slight_smile: :slight_smile: .A kam chodíš do Caru?
14. zář 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak jsem se dostala konečně k PC ,dneska jsem totiž po 3 dnech doma.Mamči blbne PC.
Tak segra už má vybráno místečko na svatbu.Bude to mít v tom Zábřešském zámečku.Už má i objednané prstýnky.
Já dnes odpoledne odpočívám jsem nějaká KO.Bolí mě v podbříšku,v kříži ,no prostě celý človíček.Tak raději polehávám.
A stále věřím v zázrak tak snad se stane. :slight_smile:
Manetko taky jsem napjatá,a ráda,že jsem teď hodně zaměstnaná a ,že nemám čas ,myslet na to jestli to vyjde nebo ne.
Ve skrytu dušičky ,ale tajně doufám. :sunglasses:
14. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
manetka ja hodim do Gest Praha, ale ja mam jit na kontrolu az 20 den po KET, a doctor me rikal ze test ma cenu udelat tak 18-19 den, tak nevim, 12den ji mam ale moc moc slaba, a objevila mne az test byl suhij, tak nevim co o tom myslit, a ty chodis kam do CAR, a co uz mas za sebou?
14. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj Kaši, tak to bude mát segra krásnou svatbu akdy to mají mít? to se divím, že si vybrali prstýnky, já jsem z toho byla tak rozhozená, že jsem jich vybrala několik a pak jsem to nechala na manžovi.
Co se týče toho podbříšku neboj to se malý určo zakusujou, aby mamka zvedla procenta po IUI, uvidíš, že to vyjde.Moc ti držím palečky :slight_smile: :slight_smile: , hlavně dneska odpočívej a KLIIIID.
Lordí já si myslím, že to bude učitě dobrý, ono co Car to jiný názor tak vydrž. Já mám teď už 2IVF u každýho OHSS, takže poprví 2KET a teď jednou ET a zase KET, ale doufám, že už to je naposledy, do Caru chodím do Liberce a jsem tam spokojená :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj berušky tak jen na skok,du nahlásit že tady nebudu do neděle :grinning: aby ste se nebály :wink: jedeme k mamce a pak ona sem na víkend tak se ozvu v pondělí.
Ani nestíhám číst,Manetko budu držet palušky moc moc at se zadaří a vy co jdete k dr at je vše v pořádku a jak má býti :wink:
14. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.