• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
manetka, ja sem taky moc spokojena, tak uvidim, zitra zase udelam, protoze nevyderzim, tak zitra napisu jak to vypada, a praji Vam tady vsem hezky vecer, a hooodne scasticka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj Jani, tak to se budeš mít u mamky, hezky si to tam užij a opatruj se.
Lordiku tobě budu na zítřek moc držet palušky ať čárečka už jen sílí. Měj se krásně.
tak a já jdu dělat štrudl, tak za váma naběhnu až dýl, zatím papa
14. zář 2009 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýý, kde jste všechny?
Lordíku, to vypadá slibně, jsem zvědavá co zítra ukáže zase testík. :wink: A odkud jsi?
Manetko, Kasi, moc vám držím palce, holky.Přeju silné nervíky.
Ahoj Janinko, tak až v neděli? Tak si to s mamkou užij.
Holky, nedívaly jste se teď na zprávy na Nově? Je mi z těch týrajících rodičů nanic. No coment...
Jinak jsem se dnes krásně prošla s Mikim parkem a už cítím ve vzduchu podzim. Jak je u vás?
14. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa:slight_smile: už jsem na chvilku tady, pěkně v pyžámku a jdu si vás dočíst:wink: ale vidím novou tvář, tak Tě tady vítám, lordiku:slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky vítám Lordíka a gratuluji.Jestli tam jsou // ta už budou jen sílit :wink:
Jani pěkně si to u maminky užij :wink:
Katy s tím pohlavím nevím.Já to vědět nechci ale nevím jestli to vydrží manža :wink:
Mončo s tím hlídáním je to zodpovědnost ale snad jsme jedno dítko zvládly ne :wink:
Půjdu do hajan jsem vorvaná papa
14. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jo máji v pátek jsem řekla Jiřince co má Vašíka o mimáči :grinning: dnes jsem dostala zjebung :grinning: seděla u toho do rána :grinning: návyková stránka jo a hele......
14. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak už jsem vás přečetla:wink: lordiku, jestli je tam druhá slaboučká, tak už bude jenom sílit:slight_smile: Manetko, budu držet pěstičky na testík! Katy, Peťko, Moni, Janni, ahoj těhulinky:slight_smile: Leontynko ahoj, Májinko, Věruško, zdravím vás, kočičky:slight_smile: Andrejka už šla spinkat, je unavená a přeje všem brou nocku:wink:
14. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Věruškooo, tomu Havelkovi bych taky věřilaaa:slight_smile: Kašo, jen odpočívej. Všechny vás mocinky zdravím. Petjunko, pěkně se vyspinkej, už jdu taky do pelíšku. Přeju vám, koťátka moje zlaté, dobrou nocičku a krásné miminkovské:slight_smile: MVRMMM, sluníčkaaa:slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Bellíšku i ty se krásně vyspinkej pa :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Belííšku, jsem tě propásla, brou broučku:slight_smile:
Petíí, ta kombinézka je boží, tu jsi si objednala?
Tak jsem si natřela koleno mastí od Havelky a uplně mi hoří, to je síla.
Andrejka je už v posteli? Asi náročný den, tož se posilni spánkem na zítra.
14. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kde je naše dupka Třebíčská? Asi debatěj s mamkou, nebo jí mamka dala zákaz na net?:slight_smile:
Kobylky, asi půjdu už taky spát. Tak všem dobrou nočku a krásné miminkovské sny.
14. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tak jsem úplně vytuhla,tak vám jdu popřát jen dobrou noc a zítra hezky den.A jdu do postýlky ,ráno zase vstávat. :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky holky, mám tady mamku, tak byla na netu, pak jsem uklízela, teďka jsem doprala dvě prajdy a už půjdu taky do pelechu.
Andrejka psala, že přeje dobrou nocku, že je ko, taky měla úřední den, tož to je jasný.
Mončo, Luboš nemá práci, je to zase brigoška.
Věruška po Havelkovi, to jsem se pobavila zase, prý budu mu to kapat do čaje, Ty jis kanimůrka :grinning: , hlavní je, že jsi zdravá a hurá do toho, půl je hotovo! A tapetka snad taky dorazí.
Katy, Ty chceš k nám zavítat bo co? Tady je k vidění tak asi Bazilika sv. Prokopa, Židovskej hřbitov, Židovská čtvrť, nějaký dobrý žrádýlko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jetšě tu stojím za to já :grinning: Co máš konkrétně na mysli?
Petjuno, to je nemoc co? Já vyprala nový hadříky, co došly, další čekám zítra a dneska jsem zase vyhrála kalhoty Nextový, tentokrát ale na sebe, bo dítě je zavalený hadrama a matka nemá co oblíct :grinning: Jinak komboška je krásná, tu jiss koupila bo jak?
Jdu dočíst poslední stránku.
Holky čekatelky, držím stále palečky a zdravím a novýho Lordika, babička měla Lordika papouška, když jsem byla malá :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mám dočteno, Andrejka psala naštstí i vám holky, takže vyřízeno, já než sem dolezu, tak všichni spí :slight_smile:
Petjunka nechce vědět pohlaví, to pak ale na tom Mimáči nic nepokoupíš :grinning: Leda neutrál, ale to je škoda zas ne?
Kaša si užívá se ségrou, parádička, už i prstýnky...
Lordiku, Věruška už se ptala odkud jsi, já ještě přidávám dotaz, co jsi za národnost :slight_smile: , to víš, jsme zvědavky. A proč jsi Lordik?

Tak dupy, přeji dobrou noc, všechno tady už chrní, ještě zkouknu muže, zda neponocuje a jdu na kutě. :zipper_mouth: :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem ještě vařila, kuličky z Ikey, aby jste si nemyslily, že se tu flákám :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to už je na zítra na objjjjjjjjjjjed.
14. zář 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Máji jak u tebe vidím že roztáčíš další a další pračky, už se jen směju. Tak mi ještě písni v čem Anýskovi pereš? Do Ikei nechodíme, co jsou kuličky, tam prodávají jen nábyteka doplňky? Hlavní je že už je oběd. Taky už vařím guláš ať je na oběd nachystaný.

Věrko tak to je Havelka balzám na duši, tak jsi nakoplá dobře, tak kapej manžovi do čajíku ať to sviští.

Lordíku tobě ať // pěkně sílí, ale vypadá to hodně nadějně

Pracujícím ať to dnes utíká. Všem krásné úterý.

Já valím směr práce a pak poradna.
15. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Vyvenčíno, nakoupíno, nasnídáno a teď směr práce.
Májo, kuličky taky neznám. Já dnes vytáhnu jen knedlíky z mrazáku, musím si ještě rozmyslet jesli chci meruňkový, bo borůvkový:slight_smile:
Mončo, tak ať ti dobře dopadne poradna, Dělají ti pokaždé UTZ, nebo teď už ne?
Lordíku, jsme zvědavý na zprávičky.
Holky nevíte jak se má Majký?
Všem ostatním pohodový den.
15. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju všem krásný den:slight_smile: my máme od včerejška halušky se zelím, mňammňam a už to začíná, to naše míjení se s Pavlíkem. On je na denní a až příjde domů, tak já už budu v práci, mám dneska nočňucha, bleee.
15. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj kobylky,
Belluško, to je mi líto, že se s Pavlíkem takhle nevidíte, ale ono to zase přestane a budete spolu :wink: , Ať ti to dneka při noční rychle utíká.
Věruška už je taky v práci, tak snad bude mít zoubky rychle hotový a příjde za náma.
Čekám jak dopadl lordík, tak co už jsem napnutá jak kšandy :astonished:
Tak zdravím Monču, neměla by si té práce už necht a užívat si těhulení?
Holky kde jste kdo, zase jsem tady ouplně sama, bojím bojím :frowning2:
A já jsem chtěla nahlásit změnu, testla jsem a hlásíííííím //, ještě slaboučká, je to dneska 9den, ale je tam už od včerejšího večera, tak snad bude sílit. :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz
A kde máme Anderejku, to je ještě bez noťasu chudinka :frowning2:
Všechny ostatní mocinky zdravím a jestli čekáte některá na výsledky tak jen dobré zprávičky a kontrolky a dopadnou výborně :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz
Manetkooo, holka moje zlatá, posílám gratulační pusinu, OMG! To je parádaaa:slight_smile:
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
halóóóóóó, psala mi Beluškáááá!! Manetko, prej dálnice!!!! OMG,. Strašně gratulujúúúúúúúúú
Hurrááá, KETy fungujou!!!!!!!!!!!!!!!!!!
šmarjááá, držte se buňky a množte se, a rostěte, a zrajte a roďte se!!! úžasmnááá mesič, děkujúúúú!!
Moc zdravíím všecky a Věruško, jdeme do ketu, funguje to!!!
15. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Manteko ty brďo velikáánská ale přitom tichá gratulace, teď ať krásně sílí :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Já jen načumuji, doktor pudí, tak Manetko gráááááááááááááááááááátulujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: je to super zpráva :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
holky moc moc děkuji, jsem šťastná jako blecha, v pondělí máme krev, tak uvidíme :wink:
15. zář 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, Věruško v říjnu nasedat vláček od Ketu vám podržím ve stanici :grinning:
15. zář 2009 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, Věruška taky gratuluje, já to, holkám našim, musela poslat, bo jinak by se to dověděly až večer:wink: Karolko ahoj, tož daleko, od prudícího doktora, se drž:wink:
15. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky vsecky zdravim, moc gratuluji k careckam MANETKU, to je dobre moc dobre znameni, ja dneska taky delala test, a byla tam ta druha ale taky furt slaba, tak nevim co o tom mam myslet, v pondeli taky jdu na krev, ja priznam se ze mne spadla nadeje, protoze dnes 13 den PO KET, tak by uz tam mohla byt silnejsi, tak nevim, dnes sem uplne nejak stratila nadeje :frowning2:
15. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Lordíku ahoj, neboj se když tam je tak to je hlavní a ta naděje tam je vždycky, hlavně vydrž a nic nevzdávej :wink: , koukni na ostatní holky do albíka, ne všechny mají čárku uplně silnou. V pondělí na tebe budu moc myslet
15. zář 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.