• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Lordiku ahoj, žádnou naději neztrácej, tu bys mohla ztratit, kdybys měla testík sněhobílý a to není, takže Hcg tam je a to je důležité:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Dekuji MANETKA moc za podporu, a vsem ostatnim taky, tobe taky derzim palecky, taky jdes v pondeli na krev, ja taky ve 14.20 tak potom napisu, mozno ne kazdemu stoupa HCG rihle, u kazdeho jeto jinak
15. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Lordiku, přesně tak, každá jsme jiná je to individuální, takže opravdu je hlavní to, že tam ta druhá čárečka je:slight_smile: Manetko, ani netušíš, jakou mám z Tebe radost, koťátko:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Dekiji ese jednou vsem za podporu, zvedli ste mne naladu, ja uz proste mnela myslenky spatni :wink:
15. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Lordiku, špatné myšlenky se teď zakazují a jak já vždycky říkám, na slzy je času dost! Takže šup, už ať máš pozitivní myšlení, prostě je to tam a hotovo:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
jojo lordíku, přesně jak říká Belluška, hlavně, že tam je. :wink:
Majduško já se budu ještě víc těšit na t voje hlášení, já tuším, že letoš to určitě vyjde. Teď jen doufám, že to bude všechno tak jak má být, ale myslím pozitivně seč mi síli stačí :slight_smile: , takže ono to vyjde.
15. zář 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
Belli děkuji za info o Manetce :wink:

Lordíku žádné strachy, ona zesílí, já jsem taky byla tak nervózní když za tři dny vůbec nesílila. Podívej ke mě do albíka a srovnávej, ale určitě na tom budeš stejně.

Manetko kolik jsi měla zavedených broučků, 2?
15. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Mončo jojo zaváděli mi dvě berušky :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
beluško moc děkuji, že jsi to poslala dál, jsi poklad :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, přece si nenechám takovou úžasnou zprávu jen pro sebe a nebudu čekat, až se sem holky dostanou, né:slight_smile: Moni, dneska jdeš taky do práce? Už je to tam trošku lepší, myslím jako jestli už se funguje trošku líp, po tom všem?
15. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Manetko, já půjdu až příští rok, mušíme ještě našetřit korunky:slight_smile: ale to by bylo, aby to nebylo, když mi každý říká, že to tam vidí, né? Teď zase mi holka, co dělá reiki říkala, že mám něco s pravou stranou, tak chci k ní jít, bo fakt mám i v pravém oku malou červenou skvrnu a tzn, že je něco špatně, tak uvidíme. Dneska mi doveze nápoj z Aloe, tak uvidíme.
15. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Lordi, neboj, dálnice zesílí a Hcg bude ukázkové a Manetko, já ti mám z tebe takovou radost, hip hip hurá :slight_smile: Jinak se omlouvám, ale fakt mestíhám, máme toho nějak moc a vubec se doma k počítači nedostanu :angry: Je to tragédie, huž datluji i ze spaní a vyvolávám vaše jména :grinning:
15. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Karolkooo, to je jasné, že nestíháš, začala škola, do toho práce a domácnost, je toho moc, viď? A jak pokračujete s Koránem:wink: jdu si na chvilku lehnout, možná si zdřímnu před noční.
15. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Belli já už jsem byla hodinku a půl v práci ráno a dr.jsem taky stihla-vše ok a honem doběhla ohřát guláš Ladikovi k obědu, v práci pořád stejná situace, pořád se vyčkává co bude, nebude, ale mě to tak nebere, když tam stejně končím. Pěkně si schrupni ať jsi v noci čilá.

Manetko tak to by mohli být dvojčátka, jé to bych ti přála :slight_smile: .

Karolko už jsi volala ??? Jestli né toš dostaneš na zadek :grinning:
15. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jé já si beru polštář na dupu, já se bojím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsem nevolala, zkusím to příští týden :slight_smile: Fakt to v práci nejde :angry: Beli, kolikrát vás mám najeté, huž něco píšu, ale najednou se něco vřítí, tak to musím utnout a pak, už se k vám nedostanu :wink: Ale na ambul je blaze a jsem ráda, že jsem tady :wink:
15. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Manetkóóóóóóó´, obrovská gratulacéééééééééééééé, mám za teb velkou radost, až se mi chce brečet. Díka Bellíšku dík za zprávu, hned se mi pracovalo líp a pořád jsem na vás všechny myslela.
Andrejko, se ví, že to v říjnu dáme!:slight_smile:
Lordíku a ty se netrachuj, máš tam taky čárečku a to je hlavní!
Holky, já mám takovou radost :grinning: :grinning: :grinning:
Kdepak je naše Májucha, že se tu dnes ještě neukázala? Asi s mamkou, aspoň jí není smutno.
Karolko, chápu, že toho máš hodně,ale volej, volej a neodkládej!
Mončóó´, já bych si tak dala gulášek, nějak se mi potěch ovoc, knedlíkách práší z nosu:slight_smile:
Bellíšku, sladké sny.
15. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jestli si myslíte, že jsem usnula, tak né. Jsem z těch dnešních zpráv úplně mimo a pořád to vidím před očima, OMG:slight_smile:
15. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj nakukuji po praci a koukam Manetko taky obrovska gratulace jen tak dal. Lordik jak rikaji holky nic nevzdavej a jeste pockej zkus testik udelat jeste zitra. Jeste nam chybi Karolka a Bellka Andrejka a Verka atd.... holky no tak na vas to stesticko taky uz spadne drzim moc palecky.
15. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Ivi ahoj, zdravím Tě. Koťátkaaa, jdu si pomalu umýt vlasy, namalovat nějaký pěkný obličej a pojedu do práce, takže nakouknu asi až v noci, OMG. Tak se mějte krásňoučky:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
15. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky, načuhuju, načuhuju, jsem kapůt, mám od rána super silnou migrénu, zvracím, prsty mám nateklý znecitlivělý no paráda prostě. Mamka má plno lidí, takže ta tu neni a já umírám. Od dvanácti mi hlídala malou bráchova bejvalka, je sestřička, tak je šikovná, ale už jsem ju poslala domů, bo tady nenimo czábava, s tím nemluvnětem :slight_smile:
Jdu zase do pelechu.

Manetko, Ty dupko jedna, tady s tou bolestí hlavy ještě slzim, omg. Paráda, gratuluju moc moc moc!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz
Májooo, je mi tě líto. Foukám na hlavišku.
Bellí, ty dostaneš na zadek,že jsi nešlě spát. V práci zas padneš.
Ahoj Ivuš, jak je, těhulko?
15. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Tak jsem si na chvilecku lehla a ted jsem jak prastena. Belli taky zdravim a myslim ze se malovat nemusis pekny oblicej mas i svuj prirodni. Majo hlavne at te migrena co nejdrive prejde a ty budes zase fit a plne se venovat male. Verusko ahoj jak je no zatim se moc necitim tehotna protoze ani nezvracim a nemam zadne vetsi problemy tak mam i trosicku obavy aby bylo vsechno tak jak ma. Jinak zacinam malinko pribirat jsem hubena tak to na me jde pekne videt ale jenom doma vis pred zrcadlem jinak nosim volnejsi vecy tak si toho jesete malo do vsimne. Opatruj se holka zlata a vlastne co ty jak to vypada. Neztiham vsechno cist jsem tu tak jednou do tydne a to jeste s odrenyma usima. Ale na vsechny porad myslim.
15. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holčinky Mánetko gratuluji k pozitivnímu testíku.
Belušku zdravím do práce at ji to pěkně utíká.
Andrejka je už asi upracovaná tak odpočívá.
Majuš pěkně odpočívej at tě to brzy přejde ono ty migrény jsou tak hnusné jak ty menstruační bolesti a chytne nás to zrovna když se to nejmín hodí.
Já jsem dnes opět musela do nemocnice pořád krvácím jak po porážce tak jsem dostala injekce a jak to nepovolí jdu na revizi prý jsou tam sraženiny a myomy.
Věruško,Monči,Karolko,Ivuš ahojte.
Jdu do sprchy a ležet at nevyteču nebo už mě to sere :rolling_eyes:
A to mi za dva dny přijede drahá polovice a myslí si jak si skočí tak jedině z okna :unamused:
15. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
ahojte kobylky,

Manetko,velikánská gratulace :grinning: :grinning: :grinning:

Lordik,neboj jak jsou // tak to je super znamení :wink: :slight_smile: za začátku jsem měla taky slabounkou,tak neboj,gratuluju :grinning:

Ivy,jen nabírej,nabírej,at má tělíčko dostatek všeho-ono si samo řekne co potřebuje :wink:

Máji,teda chudáku,snad to brzo poleví a migréna zmizí.Jináč budem projíždět Třebíčem,tak jsem se ptala zda to stojí za to zastavit,uvidíme jak to bude časově vycházet.
Jedeme na 3dny do Jihlavy po památkách v okolí a tak,taková minidovča :wink:

Všechny ostatní kobylky zdravím,mějte se mooc pěkně :wink: :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahojky

Máji tak huš ať je po bolesti, kurňa máš to s malou teď těžké když se sama cítíš na pytel, snad se z toho vyspíš.

Leontýnko, holka ty si se zdravíčkem teda užiješ, to mě mrzí, snad aspoň injekce zaberou.

Ivi těhulko jen přibírej, já na sobě ze začátku taky nic nepozorovala, tak neboj vše je ok.

Katy ahojky kdy vyrážíte na minidovču?

Bellíšek už makčí, snad to zvládne celou noc.

Ostatní pracující se ještě nenahlásili tak dorazí zas až večír.

Věruško já bych zas radši slupla ovocný knedlík :slight_smile:

už vypínám stroj musím pohonit malého za chvilku má být v posteli. Dobrou noc :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Zlatíčka, tak mamka odřekla dva lidi a přišla, ale ráno zas dělá, tak musela na noc domů, chtěla utíkat ještě za světla.
Malá se najedla a asi usnula, já vás ani nedočtu bo mi to nedělá dobře na oči to záření.
Jen jsem stihla akorát zprávy a našeho hříšňáka, tož zase bulim, t je mi líto a ještě takovej sestřih rolí a končí to Duchem, jaka mi říkal neléčitel, jestli jsem tento kousek viděla..., tož už viděla a vím jak vypadá karma.
Dobrou noc všem, doufám, že se to zítra nebude opakovati. :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě Kačere, kam jedete a budete projíždět Třebíčí :grinning: , prejTřebíčem, omg.
15. zář 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz
Manetkooooo gratulace :slight_smile: to mám radost :wink: Belíí díky za info,bohužel k netu jsem se dostala až teď.
Máji držím palečky ať ta sviňa odejde :wink:
Na všechny moooooc myslím :wink:
15. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Mončo,jedem zítra ráno :wink: jen do pátku,takže opravdu mini,spíš pidi :wink:

Máji,no jo no tak Třebíčí-to zní blbě :grinning: jedem do Jihlavy,ale pak do Telče a tak :wink:

Peti ahoj těhulo :slight_smile:

Mějte se tu krásně a zatím pa pa,zdravím všechny kobylenky :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Berušky drahéé, tak máme další těhulku! Moc držím palce. Manetko, kdy jdeš k doktorovi?
JInak jsem ještě před hoďkou psala Máje na ICQ, a je jí furt zle, tak šla beruška do betle.
Belušku mooc zdravím do rachoty, snad bude moci nakouknouti.. Pusu na čelíčko :slight_smile:
Kaši, teď jsi na řadě Ty, držíím kopyta kopytovatý nejkopytovatěji! :grinning:
Kačere, užívej pididovču :wink:
Věruško, tak zasejc nabito hvězdami, to je dobře! Jo, Manetko, říkaly jsme si s Věruškou, jak Tě vyzpovídáme :grinning: , byla jsi před Ketem nějak přistimulovaná? Náplasti bo tak něco?? Sem s každou informejšn :slight_smile: !
Peťulko, ahoj Těhulko :slight_smile: !
Karolajnko, Ty nakukuješ, ale nevolááášš! Ta Monča má recht, dostaneš na holou :angry: :grinning: ! Volééj vole!
A Leontýnko, teda holka, to je děs, je mi to líto. Hele, máš někoho , kdo Ti pomáhá s malým? Když třeba jsi ve špitále, jak to děláš? Tak manža přijede, ještě se dvakrát vyspíš, viď? A mamče držíme palce ve čtvrtek!
Ivčo, zdravím Tě. Takže zatím žádné nevolnosti, no to je dobře, buď v klidu, někomu je zle, někomu nejni.
Vítám aj Lordíka :slight_smile: A gratuluju k pozitivnímu testíku!
Letím Nasťu vložiti , nádobí umýti, (dělala jsem zelňačku, ale mňam), sebe umýti, a sníkovati do betle! pápá holky moje!
15. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.