• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KETříjen! Zasejc do ouřadu! Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), Jsme samá služba, s Pavlíkem se míjíme :fearful: ,dneska nočňuch!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teď Olmík.Kozénko,zavolééj huž!halóó :astonished:,jináč dostaneš aj od Monči na řiťku! :sunglasses:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI,čekáme ms, pak se zkontrolujeme na gyndě a huž to ňák rozjedeme!
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci v říjnu KET!17.9.genetika,Hvězdy jsou nakloněny, mušíme ale koránovati:grinning:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža bude17.9,huž ho počebujem,zdravíčko zlobí :frowning2:Mamka výsledky čt.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, počkáme na ms (cca17.9) a hurrráááá do boje,dáme hned ICSI!!!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,nová startovní čára, huž jsme po ms, za 2 měsíce akce, juchúú!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),21.9.voláme do Cáru a chceme novou strategii!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci).Zatím čajíkujem a ikebanujem a léčíme žebro! Hurrá séégra!!9.9.IUI!!! a znovu 11.9. IUI!!! Super postup!!! Držíme kopyta!! :wink:
Manetka-IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,3.KET7.9.(2proďolky)!!, 17.9.konzultace genetiky, HURRRÁÁÁ:grinning::grinning::grinning:, máme dvě čááárky!!! OMG, Las kobylas fantastas!!! :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,hezky nás hlídaj páni doktoři!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž má 2200g !
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka, 21.9. velký UTZ!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Jedeme aj s pupíkem pidivýlet na Jihlavsko do pátku.
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!,16.9.3D,hurá!!Jsme do konce října uschopněný.
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Trošku aj pracujeme! Vypadá to na holčinku!!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10., mimíska frčí do neděle s mamčou k babičce
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola21.9.,pak hurá za sluníčkem!Chceme překvapení esli lulánek bo pipinka:grinning:
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,vítání občánkůů 19.9.!!, 18.9. pneumokok, Jsme bez Ouboše, uáá uááá , a migrééna mrcha :angry: nás zubožuje :frowning2: ! Zítra bude jistě lépe, Karel pomóže :sweat_smile:, mušíí! :wink:
15. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdu vám všem popřád brou nočku. A zítra také samé pozitivní zprávy jako dnes Manetka.
Kaši, co ty? Držím palečky.
Máji foukám na škebli.
Leontýnko, ty to máš těžké. Kéž se to umoudří,ale možná by to to čištění vyřešilo, takhle tě to vysiluje.
Bellíškum zdravím do rachoty!
Andrejko, brou.
15. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
čičí, dobrou i Tobě, berunko!
Tak jak je s tapetama, dojdou zítra?
15. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Tak já jdu spááti.. opravdu již :slight_smile: . Ahoj zlatíčka, pá zítra.
15. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahojki zdravím všechny,trošku nestihám dočítat,ale Manetko moc gratuluji,to je super.
Lordíku ty se neboj to vyjde. :slight_smile: .
No já si připadám teď už 2 den jako lední medvěd.Včera jsem spala s malou přestávkou od 5 odpoledne do 5 do rána.A dnes tak samo tak jsem jen na chvilku procitla,tak rychle písnu a jdu pokračovat.Taky mě stále pobolívá v podbříšku a dneska mi začíná být špatně od žaludku,ale to je asi z práce ,kolegyně slavila dnes 35 a donesla zákusky a takovou masovou roladu ,tak mi to asi nesedlo.Tak to jdu raději zaspat.Jinak jsem stále v očekáváni.
Testit bych mohla nejdřív kolem 26.To mám dostat mrchu.A 27 má Peťa narozeniny,tak stále tajně doufám ,že by to byl ten nejhezčí dáreček. :wink:
15. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
Tak dobrou sluníčka. :slight_smile:
15. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
Koťátkaaa, všem vám přeju dobrou nocičku a krásné sníkyyy :slight_smile: jsem si zkoušela změnit foto v pase na veselejší, no ale asi mám být za smutnou, bo jsem našla jednu s Ananáskem, ale ta je veliká a já to neumím zmenšit, tož jsem to vrátila zpátky, abyste se nelekly, že tam mám fialovou paníííííííííííí :sunglasses: tak a teď vás jdu dočíst :wink:
15. zář 2009 ve 23:33  • Odpověz
Jsem se lekla, že mě Andrejka vymazala z tabulky a já jsem s ní na jednom řádkuuu, OMG :grinning: Tož se pěkně vyspinkejte, koťátka moje zlaté. MVMMMR :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa moje zlaté:slight_smile: přeju všem krásný den a kdo máte nějakou kontroličku, ať dopadne na 1* a jen samé dobré zprávičky jako včeraaa:wink: jdu si lehnout a chrrr, už spinkám:slight_smile:
16. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
Dobré ránko, hola hola práce vola, doktor prudí, lidi prdí :grinning: Vstááááááááááááááááávát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ranko berušky moje. :slight_smile: Belíšku hezké sníky. :wink: Karolko ahojda at ti do brzy uteče a jsi doma u kobzolka.
Manetko obr gratulaceeeeeeeeeeeeeee. Já mám odpolední vůbec se mi nechce už se těším že budu konečně doma a budu odpočívat já se tak těším :wink:
16. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Modrýkoníku ahojdááááááá, hlava ještě úplně nepřešla, je to boj, mamku taky chytla migroška a celýho těla bol a do teho čtu na icq, že muže mi skolila nějaká choroba a měl horečku, včera ani brácha nešel do práce, že má bolehlav, no nějako si to sedlo na naši rodinu :confounded:
Dneska se pokusím vás dočísti, zatím jen vím, že pacoši prdí, doktoři prudí,Kaša je lední medvěd a Bellí chrní po noční, tož jdu na to, ať jsem chytřejší.
Lůco, ať Ti to utíká.
16. zář 2009 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Bellíškovi dobrou noc a zbytku krásný den :wink:
Včera jsem byla u ségry juknout na půdu co tam je za hadříky :wink: no to jsem tedy nečekala takže na mimáč mám zákaz :wink: ale asi musíme mít holčičku :wink: Dnes mi pišel balíček s tím spacím pytlem,je krásnej :wink: jo a ta kombinézka jak jsem dávala odkaz už je objednaná :wink: Jdu se připravit do rachoty pa
16. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýýý:slight_smile:
Dnes je tu veselo, tak to má být. Nočňuši se nám ukládají k spánku, chrupači zas vstávaj...:slight_smile:
Lůco, kdy to u tebe přesně vypukne?
Já jsem si dnes tak v hlavě přemýlala jak to budu dělat s venčením Mikíse a se zavedeným utroušem. Hold bude muset ráno venčit Míša, chca, nechca.
Jakpak je naší migrénkové hlavičce? Májo, zvládáš? Kdybych tam byla, tak bych ti mohla pomoct, viď,ale já furt dodělávám ty klafňáky,dnes zase jdu.
Jestli dnes nepřijde tapeta, tak je roztrhnu jak škurana!!! :angry:
Tak jdu si umýt golovu a pak do práce. Odpol jedu k neléčiteli, jsem zvědavá co mi řekne. Tak báááj zatím MVR
16. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Šmánkote, tady to žije:slight_smile:
Ahoj Májo a Petí. Teda v Trebíči to moc nežije, tam zmíraj,tak to abych se tam moc nepřibližovala :grinning:
16. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Máji to je dobře,že už je líp a myslím,že to neskáklo jen na Vaši rodinku,na mě chce vlézt rýma :frowning2: a Jirka je taky nějakej nachřáplej.
Věruško hned nám napiš co Ti neléčitel řek.Držím palečky ať tapetka dorazí :wink:
Lůco ať odpoledka uteče a Karolko tebe atˇneprudí pacoši :wink:
16. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
To budeme zase dneska slzet u Hříšného tance vite :frowning2:
16. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
To jo. A čím budem starší, tak to bude horší.
16. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak vás čtu, ale muším reagovati postupně, tak za prvé, nevím, co je to šukran :confused:

Monča se mi směje, že roztáčím pračky,a le počkej, až mimíska vyleze, budeš taky točit o sto šest, bo my máme pořád problémy s blinděním, už to asi budu chtít pořešiti od MUDr., bo na čytři měsíce, KTERÉ MÁME DNES :grinning: , to je docela blbý, ne? Takže se furt převlíkáme, velká spotřeba plínuš atd. No a do teho ty nopvý hadříky z Mimáče, hnedle je peru, aby byly využitý. Jo a Mončo, peru v TIX TIDE SENSITIVE. Pask jsem používala nějakou mimiskovou aviváž, bo je to s ní měkkčí, ale už nevím, jak se jmenovala, byla z Hyperky za pár kaček. Nyní už používám normální. První hadříky jsem prala i v Lovelovym prášečku.

Jojo, dneska bude hříšňák, no. :frowning2:
16. zář 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Nic zlata, dočtu vás později, musíme s mamkou na finančák a pak prej do Kaufiku, Lůca je furt v práci a nezahlásí super akce, prý od zítřka nějaký dobroty jako banány, okurky, cukr, ten počebuju, doufám, že bude levnej a Lůco, ani jsem netušila, že jsou akce od čtvrtka!!!Tož to mušíš hlásit takovýhle změny :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Máji s blinkáním jsme měli problémy do 8 měsíců.Terce se nezavírala nějaká záklopka v krku takže místo voňavého miminka jsem měla poblitinku smradlavou :wink: braly jsme na to kapky před jídlem.
16. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Kuk, sluníčka:slight_smile: tak už hodinu se tu převaluju a už neusnu, tak si jdu udělat kávičku a vstávat:wink: jj, tak už nejni mezi námi, Patrick Swayze, ale snad už je mu líp, když ho nic nebolí a má klid, měla jsem ho moc ráda.
16. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj Belíšku kulíšku tak už vyspinkaná :wink:
Veruško čekám na ms a pak hurá do boje snad to zítra příjde a já si pojedu pro injekce a hurá budeme píchat :grinning:
Máji akce jsou už takhle ve čtvrtek po třetí taky v tom mám ještě zmatek :wink:
16. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Luci, jj, už vyspaná, bo Kokeš mě vzbudil, šustil v tašce a kradl housky, co jsem přinesla pro zvířátka, no neumí slušně spát a být potichu:grinning: tak už se těšíš na mrchu, viď? Zvláštní, jak jí nechceme a při tom boji se na ní těšíme.
16. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Jé máme novou Belušku :wink: Kokeš dostane na budku , že tě vzbudil :angry: Né že tě zlobí Barošek a ted ještě Kokeš :unamused: to už je moc musíme stěma zížátkama něco udělat musíme jim domluvit :grinning:
16. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Jj, Luci, kamarádka Evička mi tu fotku zmenšila a už jsem taky barevná a veselá, jé:wink:
16. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Musím napsat že vypadáš uplně jinak vesele předtím si byla taková smutná. Je to tím , že držíš v náručí Ananáska moc ti to sluší moc ti mimuško přeji :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Jé Belíšek je barevnej, to je kráááááááááááása :slight_smile: Luci tož se těšíš na včeličky, tak si je užij :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Luci, já jsem fakt veselá, jenom na žádné fotce nejsem zepředu, až na téhle:wink: Karolkooo, tak už máte volněji? Jdu vyhnat zvířátka na pastvu:wink:
16. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj Karolko už se moc těším jenže mrcha né a né přijít ale ona zítra určitě příjde musí :angry:
16. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.