• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky holky.
Jak se dneska máte????????????
Já jsem pěkně utahaná.Dneska jsem snad naběhala aspoň 20 km.Hrůza.Všude pořezaná.
Dneska vás ani číst nebudu.Nálada byla dneska fajn ale volal mi před chvilku táta a že se dneska odstěhoval.Myslela jsem že to ustojím ale neustála jsem to.Je mi nějak divně.Vím že to sem nepatří ale musím to někomu řict.Tak se na mě prosím nezlobte.
29. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
Jo, zapomněla jsem dodat, že tu máme novou těhulinku, a holky už to měsíc vědí, ale šetřily mě, já to vyčuchala sama.... No, a v pátek máme jet na oslavu k manžovýmu bráchovi, tomu co čekaj mimi, holky, já jsem fakt nějaká ....
29. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
Regí, asi bychom se teď spolu měly vožrat :frowning2:
29. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Miláčku neplač, udělala jsi všechno co jsi jen mohla a určitě jsi jí pomohla. No tak, zlatíčko, bude to dobré, uvidíš.
29. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojky HELP.Nová tvářička jo????
Jak to myslíš????Co se ti stalo??????????
Promiň ale dneska jsem vás nečetla tak jsem mimo.
29. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
Helpe, to je něco ty hormouny :unamused: Klííííídeček.
Já ještě střechu nad hlavou mám a starej mě ještě nemlátí...bo Ti mě připomněla vzhledem? Tak to chudák holka, pravda... :wink:
Ale co, mělas jí jednu natáhnout, aby se probrala, těhule a nechá se mlátit!!!!!! :angry: Nechápu tyhle ženský, musej to řešit hnedka přeci, tady lístost nepomůže....nenene...., co pak chudák to dítě? Dopadne jako ta mamina....Zpátky s ní a nasekat na zadek...
29. dub 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
Zlatíčko, no tak, neplač, prosím Tě. Udělala jsi všechno, co jsi jen mohla a jistě jsi jí pomohla. Nemůžeš pomoct úplně všem. Co, kočičko???
29. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
mamčo naše, to je hrozný, vydrž to holka ono se to určitě už povede a taky už budeš těhulinka a hlavně budeš doma v klidu.
Regí ty si vážně dej radši panáka, jestli jsem tu situaci dobře pochopila tak ho budeš potřebovat.
29. dub 2009 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz
Pani help, nesmíte na sebe nabalovat ještě starosti druhejch, pomohlas jí, ale tím to musíš pustit z hlavy, bo by jsi se zbláznila..., stačí vlastní straosti a rodinné přeci, navíc máš dvě rodiny :confused:
29. dub 2009 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
Regííí, jako Tvůj táta?
29. dub 2009 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
No to já vím, že mám dvě rodiny, taky pro to jsem za vámi hned běžela! Hele to není blbej nápad, tenhle pseudonym občas použiju...Holky, díky zlata moje! Jo, a korálky samozřejmě mám, jen nevím, jestli bych je dneska neměla zase opláchnout :wink:
29. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Opláchni je hnedka, bo ta energie, co z Tebe už vyzařuje druhý den, to je na spláchnutí pani... :sunglasses: Koukej najít nějakej optimismus v sobě, bo tady budeme šmutný, víš jak se na mě přenášej nálady :confused: , stráááááášně jednoduše... :confused:
Něco si kup pěknýho na sebe bo spíš pro radost do bytečku nebo jíííídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Obklopit se nějakým obrázkem, takhle by to nešlo, ještě se bude hroutit z cizích lidí, víš co jich tam přeci za den máte...
A veselý držky už jen :grinning: :sunglasses: :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz
Májo ano můj táta.Je pravda že posledních asi 6 let spolu nemluvili a táta nedávala ani korunu domu a věděla jsem to že táta se bude stěhovat ale pořád jsem nějak doufala že to dopadne dobře ale nedopadlo.Po 36 letech.....
29. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Regíííí, to tak občas bejvá a pokud spolu nemluví 6 let..., pročistí se tím jen vzduch a to žije jako s Tvou maminou?
Ná táta taky odešel po 25-ti letech, je to divnej pocit, ale nic tím nekončí.
29. dub 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
Zlatíčko, pomohlas úplně cizímu člověku, ani nevíš, jak to všechno je. To stačí, nemůžeš nad tím ještě přemýšlet. Korálky nesundávej, co nevidět se kolem Tebe vytvoří ochranné pole a uvidíš, jak Ti bude líp. A za chvilku budeš těhulka, uvidíš:slight_smile: Regi, je mi to tak moc líto. Nevím co na to říct. Manetko, bolí jak čert.
29. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
Helpíčko, přesně jak píše Mája, nesmíš toho na sebe nabalovat tolik. Udělej si nějakou radost.
Regííí, nic s tím nezmůžeš, ale když to trvalo tak dlouho, možná je to tak lepší.
Kočky, veselejší náladu :slight_smile: !
29. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
No bydlel s makou.Oni se nerozvedli.Mamka na to nemá peníze a myslím že ani nechce ale myslím že už to nebude ono a bude to takhle napořád.
Májo jak bylo tobě???Promiň že se ptám.Jestli nechceš tak mi to psát nemusíš.Já to pochopím.
29. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
To je náladice, jdu udělat ty štrůdliky z tousťáku, bo musim obalit nerva.
29. dub 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já se moc moc moc moc moc moc moc omluvám.Nezlobte se na mě.Musela jsem to ze sebe dostat.Trochu se mi ulevilo.
Jdu něco dělat.Zatím papa.
Jo Májo asi budu mít zítra a nebo v pondělí KAMNA.Včera jsme je objednávali.
29. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
Regi, tak to je asi lepší, takhle vedle sebe jen přežívali a teď si budou moct ten život ještě prožít. Pro Tebe se tím nic nemění, vždycky budeš jejich dcera. Jen se nebudeš muset koukat na to, jak jsou vedle sebe nešťastní. Zlatíčko help, myslela jsem, jako po opláchnutí, korálky hned zpátky na krk.
29. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Regííííííííííí, vidíte to strašně smutně teďka,a le věř, že je to zvyk už jen. Píšeš, že 6 let spolu nemluví, to je tejrání se navzájem a věř, že všechny nemoci jsou právě z těchto problémů. Žít s někým v takový energii :confused: , vždyť to je strašný. neboj se, mamča si to uvědomí a bude z ní kóča, uvidíš jak rozkvete a táta taky.
Bude mít klid, bude si dělat co chce, kdy chce, třebas blbej úklid, někam jít, kdy si bude chtít uvařit, uvaří, nebude mu prát, žehlit, prostě bude svobodná, kor po tolika letech.
Vidím to na mojí mamce, už by ani chlapa nechtěla, děti má, máme se rádi a fakt je úplně jiná, ten vztah děsně dusí, když nefunguje.
A jak jsem to nesla? Já špatně, ale nebydlela jsme už s našejma, tak o to to bylo lehčí, ale je to prostě něco novýho. Mě dojímalo tehdá, když si balil věci, že tam jako už nejsou, ale stýkali jsme se dál...Horší je, když ten člověk pak zemře..., ale tady jde jen o dostěhování se a uvidíš, že to je jen a jen dobře.
29. dub 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
No já už snima taky nebydlím 8 let ale je to divné.
Máš pravdu.Mamku to hrozně ubíjí.Řiká se že má táta nějakou babu ale já nevím.No uvidíme.Snad to nějak zvládnu.Vím že budu pořád jejich dcera ale je to divné.
Májo moc děkuju že jsi mi odpověděla a ještě jednou se MOC omlouvám.
29. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
Kočky, moc se omlouvám za negativní vlny. Ale snad je pro vás pozitivní to, že jste mi pomohly. Za chvíli pro mě dorazí manža, páč s vodkou se nemá řídit, že, a autí tady přes noc nenechám :slight_smile: :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: (Májuš, tak tyhle smajlíky můžu, viď!)
29. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Nech toho, pořád s těma omluvama. Prostě jsi potřebovala, tak jsi to řekla. A komu jinému by ses měla svěřit? Myslím, že když by to někomu vadilo, může přeskočit a nečist, ne? Hlavně, že se Ti ulevilo, to byl účel:slight_smile:
29. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Další taková. Zlatíčko, pomohlo Ti, že ses svěřila? Tak se nemáš za co omlouvat. Nemáme se náhodou navzájem podržet a podpořit? Dneska to potřebujete vy dvě s Regi a příště to můžu být já. A jak budu ráda, když mi pomůžete. Tak a už dost. Kočičko, doma si dej spršku a hezky zalez do pelíšku, ju:slight_smile:
29. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Jejda, jsem nějaká přísná. Něznělo to tak tvrdě, když jsem to psala. Ale když to teď čtu, ale já nejsem zlá a vy moc dobře víte, jak to myslím, že jo:wink:
29. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Belluška a zlá? :slight_smile: Ani omylem.!
Jsme tu přece jedna rodina. Je fajn se svěřovat a číst pochopení i více názorů. :slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Holky, vymýšlím nějaké supr přání pro ségru k 40tinám. Ale asi bude nejlepší, když jí napíšu něco osobního, že jo?
29. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
Jé, Věruška:grinning: Už jsem si myslela, že jsem všechny polekala:wink:
29. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
Věruško, jo jo. Něco osobního, co jí nemůže popřát někdo jiný:slight_smile:
29. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.