• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci, neboj se nic, ona příjde, i když bych raději řekla, že nepřijde, viď? A dají Ti ty léky, kdyžtak dříve, kdyby to vyšlo na víkend? Jééé, přiletěl mi andělíček, prý z Práglu, říkal něco, že tam zažil úžasné chvilky s Andrejkovýma a Oubošovýma a prý si nesmíme nechat ujít srazík za žádnou cenu, říkal ten andělíček:slight_smile: DĚKUJU ANDREJKOOO:slight_smile:
16. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se chystat směr rachota :frowning2:
16. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj berušky, :slight_smile:
teď jsem se vrátila z Děčína, byla jsem na hematologii bo mi před hysterkou našli nějaký problém,ale díky bohu se to vyřešilo samo :wink: . Jinak jsem celá nesvá, čárka na testíku stále hodně slaboučká a ne a ne sílit, pobolívá mě pupek jako před menzes a to měla mrcha přijít dneska tak doufám, že jí jen neoddaluje Utroš, no uvidíme v pondělí na krvi.
Belluško japato, že ještě nespíš, hola zlatá vždyť budeš hotová.
Andrejko, Věruško tu je info, dva měsíce před Ketem a i teď papám kys.listovou+prednison+endiaron+estrofem a pak mi přidali utroš. Vubec nevím jak jste na tom vy, ale já mám problémy s ucpáváním cév a doktor se obával, že bych díky tomu mohla špatně vyživovat prcka, takže mi krev naředili jak to šlo. :slight_smile:
Luco ahoj, tak kldy už ti ta potvora dorazí, aby si už taky byla v akci, budu moc doufat aby ti to tentokrát vyšlo :slight_smile:
Májo tobě posílám pofoukáníčko na hlavinku.
A co Kaša a Lordík, holky haloo, jak se cítíte?
TěhulkY naše moc pozdravuju a všem moc děkuji za gratulace snad to dopadne dobře. :wink:
16. zář 2009 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz
Manetkooo, ahoj sluníčko:slight_smile: neboj se nic, hlavně, že tam ta mrška jeee:wink: každému propustí ledviny jiné množství Hcg a jen tak by se tam ta druhá neobjevila a žádný z léků, které teď užíváš na to nemá vliv, tak tfujtfujtfuj a stále držím palušky a budu držet pořád:slight_smile:
16. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Kdepak jste všechny??? Tady se zatáhlo a ochladilo, tak snad nebude pršet a zima, OMG. Jsem si nalila ten gel z aloe do pití, tak je docela dobře možné, že se z toho po...u:grinning:
16. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky

jé nová usměvavá Bellka :slight_smile: honem běž ještě do pelíšku aspoň na hodinku! já z něho lezu jsem si po obídku pěkně zdřímla.

Manetko tak to je dobře že se to vyřešilo úspěchem:slight_smile: Jinak neboj ona zesílí ale ne hned tak klid a v pondělí ti potvrdí hezké HCG.

Andrejce děkuji za podrobnosti :slight_smile: Dnes zas úřední, tak ať lidi moc neotravujou.

Lucka taky míří do práce.
16. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Moničko ahoj:slight_smile: jj, konečně mám aktuální fotku a hlavně, tohle jsem fakt já, věčně s pusou od ucha k uchu, až na ty pády na hubinku, co se miminka týče:wink: tak konečně sis taky odpočinula, viď:slight_smile:
16. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojki jen v rychlosti jsem u našich dneska máme rozlučku se segrou.Zítra odletá. :grinning: Tak nemám moc času.
Zatím odpočívám,bříško zatím blí,ale už je to trošku lepší.
16. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Kašo, tak si užij rozlučku, to bude slz, co? Loučení nemám ráda, ale za chvilku jsou zase zpátky a bude svatbaaa:slight_smile:
16. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Koťátkaaa, tady je dneska prázdno, OMG. Ale hlavně, že jste všechny v pořádku, myslím i na Majky a doufám, že se jí daří dobře. Jdu si lehnout k telce, bo jsem spala jenom 2 hodinky a čekají mě 2 denní dvanáctky, tak se sem asi dostanu až v sobotu. Přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky, koťátkaaa:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
16. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Halóóó kde jste všechny? :slight_smile: Vrátila jsem se od neléčitele, opět mne potěšil. Mám si koupit ovulační test a prý když bude ovulka, tak už mi nic nebrání v otěhotnění. Zázrak,velebnosti, zázrak :grinning: :grinning: :grinning:
Bellí, to jsi ty a hlavně si tě takhle vybavím jak jsme byly u Máji.
Kasi, to bude loučení co, A kdy zas přilétne? A kdy vlastně bude svatba?
Zdravím Mončuuuu.
Manetko, ničeho se neboj, ty jsi těhulka:slight_smile:
Lůca rachota o ou,ale brzo to skončí :wink:
Holky, já jsem zas tak pozitivně naladěná a nabitá energií, posílám vám jí :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Andrejkóó´, přilétl mi andílek z Práglu, moc děkuji, potěšil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MTR
16. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Kočenky, čaooo, jdu na vás a hnedle vidím Bellí a svou knihovnu :grinning: , níže Annu :grinning:
16. zář 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky tak Věruško víš že Ti ani moc nezávidí.Dnes by mi nikdo nedonutil mu dát pusu natožpak na něj líst :wink: .Od té doby co jsem přišla práce čumí jak kok...k večeři,že si uděláme jen ovocný salát,jakým stylem mi oznámil,že už ho chce to bych blindila a když jsem ho uělala vzteklá jak prase ta už ho nechce protože jsem u toho dělala takové ksichty,že ho přešla chuť ,blbečka!No tak ať mi škubne :wink: já mam melouna no to je mňaminka :wink:
Bellí teda ty zas dřeš :frowning2: tak ať Ti to utíká :wink:
Kašo ty si ještě užij ségru :wink:
Mončo ahojky,některý den nestihnu dočíst a nějak mi unikly Tvoje pohyby.Už miminko určitě cítíš viď?A od kterého týdne četla jsem,že u druhého bývají dřív :wink:
16. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahojki tak Luci přijede ještě v prosinci na babiččinou oslavu narozenin ,ale Oli asi dorazí až na svatbu v květnu.Termín mají 29.5.2010. :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak mám zase kus dočtenej. Bellí, jaký bereš to Aloe, od jaký firmy?
Kaši, užzas loučení, toto uteklo, co?
16. zář 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
SMS od Majky:
Mám ureoplazmata a beru na ně antibiotika. Čípek se mi nelepší tak tady musim bejt do 34.tt, ale mám prej počítat do porodu.Steroidy mi zatím nepíchaj, ale píchaj injekce proti kontrakcím. Nesmím vůbec chodit, jen ležet. Vůbec mě to tu nebaví, raději bych byla doma.Zdenda tu byl a vola mi, píše. Ma o mě strach, hlavně o malou. Je mu taky smutno a stejská se mu.
16. zář 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
Chudinka Majky :frowning2: to je otrava když musí jen ležet ale oni vědí páni doktoři proč to dělají :wink:
Máji kolikátý týden je Ananásek narozená?
16. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jsem napsala,že k večeři jen ovocný salát a ještě s kecama tak má Mája strach aby mi starouš nezhubnul,tak už mi mailíkuje rychlé recepty :grinning: dík :wink:
16. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Petíí, nedělám si iluze, že by jsme teď cvrdlikali jak hrdličky,ale k tomu sexu ho donutím :grinning: Na večeři šel s kamarádem do hospody a kámoš bude u nás i spát, takže jestli zas Míša vytuhne dřív než dojde k akci, tak hupsnu na kámoše :grinning: :grinning: :grinning:
Májo, díky za info od Majkýý. Je mi jí líto,ale hlůavně, že bude malá v pořádku. jaké má číslo? Bych jí taky napsala nějakou sms. Má tam aspoň televizim bo nějaké dobré spoluležící?
Kasi, koukám, že ségra na pověry moc nedá, svatba v máji... Já na ně taky nevěřím.
16. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Přeju krásný večer milé kobylky, tak nejdřív moc gratuluji Manetce, neboj holka, já měla taky dlouho slabounkou čárku a začala pořádně sílit až 14 den po ET. Je to super, moc Ti to přeju, hlavně na sebe buď opatrná a šetři se, jo a ta bolest bříška je normální, mimísko se pořádně zavrtává.

Holky moc vám děkuju za to, že jste mě přemluvili k tomu 3D UTZ, je to něco překrásnýho. Mimísek už má třičtvrtě kila a je to nejkrásnější babulka na celým světě, já vím, pro každou mamku je to její dítě to nejhezčí. Dnes už jsem utahaná, ale zítra hodím fotky do albíka.

Jinak už dělám, v práci je to pohoda, všichni jsou na mě hodní a šetří mě jak můžou.

Přeju všem takovýhle štěstí holčenky, těším se na to, až to moje štěstíčko obejmu, už teď ho miluju nejvíc na celým světě. Omlouvám se, že jsem se tak rozvášnila, ale nemůžu si pomoct. Teď jdu do sprchy a pak hajat, vstávám v pět. Všechny vás zdravím babulky. papa
16. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Věruško to je dobrý,že tam máte záskok :grinning: a ona Ti vychází ovulka zrovnka na dnešek ju?Tak si to užij :wink:
Mončo myslím,že to je úplně norální,že už se těšíš :wink: ještě si užívej bříšenko utíká to a za pár týdnů už se budete muclovat :wink:
Jdu hajat papa :wink:
16. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Paráda, Věruška skáče na kámoše, to jí zas neléčitel něco poradil :grinning: :grinning: :grinning:
Peti, v jakym týdnu jako těhu? Já už chtěla listovati kalendářem, v kterym tejdnu v roce se narodila :grinning: , to říkám, jsem totál mimo. Narodila se myslím 36+3tt.
Moncoet, jojo, jak povídáš, ale je fakt, že já získala větší vztah k malý až když řekli o tem srdíčku, takže asi 4. den a pak až doma, no a dneska je to mimuško rozmazlený prostě.
Petjuno, nojo, byly to rychlovky, tak to rychle posílám, aby Ti starej nepošel hladem :grinning:
16. zář 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
Brou nocku, satan mě tu o něco prosí, muším jíti, asi m i chce zas něco ukázat, nějakou katastrofu jistě,,,,piškot pod skříní a jiný nemožnostě.
Brrou prdky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj kočičky!
Belíšku, super fotečka, konečně Tě poznááváám :sweat_smile: :grinning:! Tak Andílci dolétli, kam měli :wink:
Já byla dnes na gyndě, a ač jsem si myslela, že jsem minulý čtvrtek ovulovala, tak pak doktor mi řekl, že mám krásný folík, ještě dozrávající, tak jsem z teho jelen. Ale teď jsem si udělala ovutest a fakt to tam je. Tak buď po těch úžasnejch preparátech od neléčitele ovuluju dvakrát, nebo jsem z teho Janek :grinning:. Manža v hospůdce, tož zítra to je akorát :grinning:
MončiET, to je nadšený příspěvek, krásně se to čte! POčkáme se na fotečku! A co manža, taky štastnej, viď?
Manetko, klííd beruško, vydrž, já vím do pondělka to teď vypadá strašně daleko. Ale ty čárky tam jsou, a jak říká i Belíšek, z léků už to není!! Jo, a proč se bere endiaron??Nevíš? Já myslela, že je na střevní potíže? A s tím prednisonem.. napadlo mě, že si ho taky začnu bráti sama už teď. U nás ho dávají až po zavedení.
Tak Mája podala info od Manetky. Moc ju pozdravuj. To huž vydrží, jistě děsnej vopruz, ale má jasnej konec, déle než do porodu tam nebude :wink:
Peťunko, Teda starej Tě prohání, bych mu ten ovocnej salát osolila :sunglasses: :grinning:
Luci, tak snad ta mrcha mrchovatá zítra dorazí!
Leontýnko, tak jak Ti je? Manža zítra přiletí už, viď?? To je móóc dobře!
Tak zdravím :grinning: fšecinki kobilenki :grinning: !!! Zlato od malého KObzolka, huž jsi volala, bo má jít Monča pro řemen? :grinning: .
Tak rodino!! Jsme silnééé beruny meruny :grinning: Držme se a pěknou nocku, pěkný den!
16. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KETříjen! Zasejc do ouřadu! Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Jsme samá služba,s Pavlíkem se míjíme :frowning2:, máme novou tvářičku, juchú:sweat_smile: Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teď Olmík.Kozénko,zavolééj huž!halóó ,jináč dostaneš aj od Monči na řiťku! :sunglasses:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI,čekáme ms, pak se zkontrolujeme na gyndě a huž to ňák rozjedeme!
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci v říjnu KET!Hvězdy jsou nakloněny, mušíme ale koránovati,17.9.genetika :wink:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Čtvrtek je důležitý den, mamka má výsledky. A přijede manža! :slight_smile: .
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,nová startovní čára, huž jsme po ms, za 2 měsíce akce, juchúú!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),21.9.voláme do Cáru a chceme novou strategii!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci).Zatím čajíkujem a ikebanujem a léčíme žebro! Hurrá séégra!!9.9.IUI!!! a znovu 11.9. IUI!!! Super postup!!! Držíme kopyta!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,3.KET7.9.(2proďolky)!!, , HURRRÁÁÁ , máme dvě čááárky!!! OMG, Las kobylas fantastas!!! :grinning: :grinning: :grinning: . 21.9.krev,17.9.konzultace genetiky :wink:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž čekáme jen na ms (cca17.9 :wink: a hurrráááá do boje,dáme hned ICSI!!!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,hezky nás hlídaj páni doktoři!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž má 2200g !
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka, 21.9. velký UTZ!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Jedeme aj s pupíkem pidivýlet na Jihlavsko do pátku.
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!Jsme do konce října uschopněný.3D bylo famózní!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Trošku aj pracujeme! Vypadá to na holčinku!!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10., mimíska frčí do neděle s mamčou k babičce
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola21.9.,pak hurá za sluníčkem!Chceme překvapení esli lulánek bo pipinka :sweat_smile:
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,vítání občánkůů 19.9.!!, 18.9. pneumokok, Jsme bez Ouboše, ale zvládáme malou Ananasínku aj Satanisko.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A babičce přeje kobyla k svááááku vše nej nej! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. MS dorazila hurá do boje :wink:
Jé Andrejka už mě dala mezi holky v akci tak hurá do boje at je nasta podle pravdy :grinning:
17. zář 2009 v 07:01  • Odpověz
Berušky dítko posláno do školy manža vzbuzenej prej blbě zrovna měl erotický sen a já ho vzbudila no smůla :grinning: a hurá směr dr.
17. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Krásné upršené ráno :slight_smile:

Luci tak to je super, tak hurá pro injekce :wink: Zůstáváš rovnou na PN ?

Majky pozdravujte i ode mě, chuďátko tak si ještě poleží. No ale hlavně ať jsou obě v pořádku a taťka se o ně stará, tak to je moc dobře.

Peti já jsem cítila pohyby od 18-19tt takže docela pozdě na druhé těhu, pořád jsem čekala ty bublinky co bývají první, ale přišlo spíš takové hlazení zevnitř. tak počítej do 14ti dní je taky určo máš. Co ta dovča kdy a kam vyrážíte??

Andrejko tak to s tvou ovulkou využijte, nakup ovutesty jak Věrka a hurá do toho :slight_smile:

To jsem zvědavá jak dopadla v noci Věrka ? :grinning:

Mončiet tak si to užívej, to je dobře, já jsem taky při utz naměko, je to noarmální.

Bellíšek už makčí Kaša se rozloučila se ségrou.

A já půjdu na hoďku do práce a pak na kurz a házenou, tak mám do večera o zábavu vystaráno.
17. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Lůco tak hurá na to, to je super:slight_smile:
Mončoet, to musela byýt nádhera jak to popisuješ:slight_smile: Hlavně se šetři a užívej dál .
Hezké ráno Mončo, u vás prší? U nás ještě ne.
Jestli si myslíte holky, že u nás něco v noci bylo, tak ani náhodou. Provokativně jsem šla spát dřív,ale Míša byl s kamarádem v živém hovoru.
17. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.