• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bré ránko kobylky, jsem v hokně, takže mám jen minutku, fotečky jsem vložila, jak jsem slíbila. Přeju všem, hezký den, i když deštivý....papapaaaaaaa

Luci, držím pěsti u doktora.............
17. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Věrko no neva doženete to dneska, třebas už dorazí tapetka :wink:

Monči fotečky jsou krásné, je to úplný zázrak že se můžeš dívat do obličejíčku miminka které je ještě v bříšku :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Přeji dobré ranko právě jsem se vrátila z nemocnice včera mě tam museli znovu odvést udělalo se mi hrozně zle tak mě to konečně vyčistili a snad už to dá pokoj.
Jinak výsledky mamči jsou negativní ,ale musí si to hlídat a manžula mi přifrčí n 17hod tak jdu trochu odpočívat at jsem čilejší.
Mějte se u nás deštivo akorád na spaní.
17. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Leontýýýnko:slight_smile: tak teď už se vše obrátí k lepšímu. Halvně, že to mám mamka negativní! A ty odpočívej, posílám pohlazení.
Mončoet, nádhera! :slight_smile:
Moni, uvidíme...
Holky, v 11.30 razím směr Prag na tu genetiku.Zatim pa MVR
17. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vseh,co u Vas tady noviho, nigdo objevil nico noviho, treba carecku :slight_smile: , tak u mne eto asi spatne mne ta slaba carka ne sili, a naopak mizi, uz tam mam jenom duch, vcera sem mnela spatnu naladu kvuli tomu, ale rikala ze mam ese 6 mrazazku, tak ese neni vsecko stracene, v pondeli jdu na krev tak uvidim, no spis ne :frowning2: , akorat sem mnela takovu jistotu ze otehotnim hned na poperve a ono nic, proto sem sklamana :frowning2: , a co VY?
17. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Moc se omluvám že jsem tady dlouho nebyla.Nějak nestíhám a mám nějaké starosti.
Věruško dneska držím palečky ať to dobře dopadne kočko.Myslím na tebe.
Nestíhám ani nějak číst.Napsali jste toho dost.
Petruško a co ty?Ještě pořád barvíš hlavičky a makáš jo?Nechctěla by jsi stím už praštit?Jak se jinak máš?
Májo a co ty?Co malá?
Bellko jak ty se máš?Jak to s tebou vypadá?Moc hezká fotka.Sluší ti to na ní.
Mončo těhulko jak je?
Lucko,Manetko,Ivo,Andrejko no prostě všechny holky AHOOOOOOOOOOOOOOOJ.
Vítám nové tvářičky AHOOOOOOOOOOOJ.
Dneska naposled odpolední.Zítra mám dovčou a jednu za mamkou.Máme posvícení tak to bude chaos ve vaření.No snad to nějak zvládnu.
Jinak MS ještě nedorazila.Jen stále špiním tak uvidíme co dál.Musím se pak přeobjednat na tu kontrolu.
17. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Lordiku, nezoufej, třeba ještě není vše ztracené. Většina holek zde měli ze začátku jen slabou čárečku. kolikátý jsi den od zavedení embryjek? Jinak koukni do tabulky na předchozí stránce a budeš mít hned přehled o tom co je tu nového.
Zdravím Regíínku. Zrovna jsem se chtěla zeptat co dál budeš podnikat. Zase IUI? Dík za podporu, já doufám, že to vše bude ok. Večer si budu ještě volat na výsledky horm. profilu,tak uvidím jestli se mi to FSH nějak hýbe, nebo ne.
17. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, jdu se pomalu vypravovat do Práglu, Mějte se tu hezky a sluníčko všem na duši. Manetko, tobě taky dobré výsledky genetiky. Jsi ale těhulka, ato je hlavní!:slight_smile:
Pa kobylky
17. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
veera ja sem uz 15 den po KET, at tobe dobre dopadne to vysetreni, potom napis
17. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Věruško asi ještě pudu do jednoho IUI a pak uvidíme.Zatím řeším jiné starosti ale to přejde a bude líp.
Tak se vrať v pořádkua jen dobré zprávičky kočko.
17. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Lordíku, vydrž ještě, držím palce.
Regíí, copak řešíš? Zase zlobí chlap? Ten můj taky.
Tak já letím papapap
17. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Nene Věruško.Jsou to horší problémy.
17. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Nazdárek
Věruško držím palečky ať je vše OK(přes to,že tole slovo nesnáším tak je vystihující)
Lordíku počkej nakrev a máš pravdu,že pokud jsou mrazáčci tak se může konat další pokus.Ale to předbíhám,držím palce ať to vyjde teď :wink:
Mončoet fotečky jsou super :wink:
Belíšku Tobě to na té fotečce taky moc sekne :wink:
Mončo z dovolenou je to ještě neujasněné :wink: Chtěly bychom od středy 23.uvidíme co bude za nabídku v pondělí :wink:
Regínko kočičko ty jsi tulačka :wink: V práci s tím seknout nechci,mam lítat kolem hlav v práci nebo kolem těch doma?Ne ne dokud to půjde tak tam budu :wink:
17. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Regí je mi líto,že máš problémek snad se brzy vyřeší :wink:
Ještě jsem chtěla reagovati na Leontýnky maminku :wink: to je dobře,že jsou výsledky negativní :wink: jupí zase o jednu starost míň.Ale ty si teď nějak ty doktory užíváš,přeju Ti aby jedinné oddělení které do budoucna navštívíš byla porodka :wink:
17. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj kočenky, tak jsem konečně tady a mám i přečteno, josu tu samé dobré zprávy.
Leontýnko, mamak je zdravá, to je super, hlavně ať se hlídá a neblbne se sluníčkem. Ty jsi byla zase v nemocnici, to Ti něco zapomněli bo jak to máš? Manža už za dvě hodinky doma, to bude vítání co? A kdy zase pláchne nebo už bude s vámi doma?
Věruška je na genetice,,,,,
Andrejka makčí.....
Bellí makčí....
Regínka se konečně ukázala,,,,copak Tě trápí za problém?
Petjunka jde na hlavy, taky bych tu mojí potřebovala pročísnout :slight_smile:
Monča jde taktéž do práce a pak s malým na házenou, to je nával akcí.
Mamk děkuje za přání naší Nasti :slight_smile: , jsem jí letěla v tom dešti s malou pro kytku, jsem málem zdechla :slight_smile:
Joooooooo a kočenky, zas ty datumy, dneska kolem půl 9 ráno, začal vznikat náš Annanásek, Bože jak to letí, to už jsem ležela doma v pelíšku s mužíkem, měla samou dobrotku, jéééje, to byly časy :wink:
17. zář 2009 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz
Lordíku, ty čárky se tam nemalujou jen tak, aby zase pláchly, já bych to tloušťkou čárky neřeešila, já ji měla stráááááááášně dlouho tenkou, ani vidět nebyla, jenm na světle.
17. zář 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoooj moje holkiii!!! :grinning:
Moc fšeckii zdravím :grinning: . Hurráááá, dnes odpol jedeme koupiti noťas!!!! Snad budou mít,co jsme vybrali.
Budu zasejc závislák uspokojenej! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
JInáč Věruška má genetiku OK!! Tak ještě letí pro ovu testy! a prej zkusí ještě gyndu, no znáte ju pletuchu, ona se nevzdáááváá! :grinning:
OMG, Tak kdy teda ten náááš sladkej Ananas má vlastně narozky??? :grinning: Čert , aby se v tom Andělovi vyznal! :grinning:
Leontýýnko, tak snad Tě konečně vyčistili pořádně! Teď huž bude zasejc chvíli klííd, a dobře. Mamka je ok! Manža dorazí! Tak jen tak dáál! :slight_smile:
Paníí Petjunóóó! Ahooj vlasodělko! Jsem huž na Tebe nechtěla čekati, v sobotu jdu na chatě na barvu a melíry!
REgíí, taK nás nenapínej, čo še děje??
Beluňka, má dvanáctky, že?? Pošílám vzdušnosladkýho hubana!
Monči, jak je u Tebe? Vždycky píšeš mile ke druhým , a já nevím co se děje u vás doma? :grinning: :grinning: :grinning:. No, vlastně jen to, že Kristiánek válčí na házenéé!
Lordíku, zdravím! a jak píšou holky, na sílu čárky nekoukej. Klíííd, já vím, se to řekne, to jsou fuurt nervy, pořád nějaký! Tuto debatu vždy zakončíme s Májou tím, jestli nejni lepší jen pořídit psíka :grinning:
Jo, MončiET, fotečky prostě nááádhernýýý!!! :slight_smile:
A lucy, hurráá přivítejme tedy ms, páč ať si to holka užije, pak bude mít na dlouhou dobu utrum!!!
Zdraím moc Karolajnku, a obligátní dotaz! Huž jsi volala???? A kam budeš volat do OV bo do OC??? :grinning:
Tak berušky moje drahé, jdu. Večer se ozvu!!
17. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Berušky tak už pícháme hurá v pondělí UTZ pak se uvidí co dál :wink:
17. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj moje kobylkyyy.
Tak už vám Andrejka sdělila, že mám genetiku ve všem co ukoumali uplně v pořádku, tak jsem ze samé radosti nakoupila ovul. testy a ještě stihla dojet k Dr.Kultovi do Bene abch mu předala výsledky a poprosila hoa by mi udělal UTZ jestli folík dozrává, nebo jestli jsme už ovulku prošvihli. No a taky tam už měli výsledky z hormonálního profilu. Holky, spadla mi brada, FSH mám 16, což znamená už skoro za hranicí plodnosti. Přesně před rokem jsem ho měla 12, takže se to horší. Takže ulná změna plánu. Budema stimulovat a to s maximálníma dávkama hormonů, abysme radši ještě měli zásobu vajíček, kdyby mi už uplně žádné nezbyly a mrazáčky si necháme taky na horší časy.
Jsem z toho rozčarovaná, smutná,ale nevzdám to. Takže Andrejko, Ketík nebudem :frowning2: Příští čtvrtek si jedu pro léky a cca za další týden začínám píchat. Holky, to bude zas pálka a já jsem na mizině.Ach jo, tak jsem si té radosti z genetiky neužila dlouho.
17. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Luco, nová foteško:slight_smile: Já budu píchat posléze. Tak držím palečky. Co máš za hormony? Mne napsal Menopur.
Holky, bude to rok, co jsem poprvé píchala a šla na 1. IVF.Abych pravdu řekla, ani se na to vše znovu netěším, tak jako jíné holky. Nějak jsem tajně doufala, že se stane i zázrak přirozeného těhu a teď budu vůbec ráda, že budu mít nějaká vajíčka. :frowning2: Jdu si ten ovul. test udělat jen tak pro srandu. Co s ním?
17. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Veruško kočko tak genetika je ok to je dobře. Nebud smutná prašule budou a mi nebudem vím že je to pálka dneska jsem jí taky zaplatila a protočily se mi panenky :frowning2: Minule mi dal Menopur tam stála jedna dávka 500 dohromady jsem dala 1000kč a ted mi dal Gonal 3500kč a v pondělí dostanu další dávku zase 3500 kč je to hrůza. :unamused:
17. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Menopur nestojí tolik Gonal je drahší budu ti taky držet palečky jsme jedna veliká rodina a stojíme při sobě :wink:
17. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa:slight_smile: všechny vás moc zdravím. Andrejka bude mít konečně noťas, hurá. Máji, taky přeju mamince všechno nejlepšííí:slight_smile: Věruško, kočičko, hlavně že bude mimísek, ale že máš k němu taky tu cestu trnitou, ale budu držet všechno co mám, a Ty to dokážeš, já to vím:slight_smile: Luci, tak tfujtfujtfuj a máš pěknou fotečku. Moni, pusina k Tobě letí:slight_smile: Mončoet, krásný UTZ, Petjunko, ahoj zlato.
17. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Karolko, na Tebe taky myslím. Jé, Andrejka ještě bude hupsat:wink: Leontynko, tak maminka v pořádku a manža konečně domečka, to musí být krásné shledání:slight_smile: Regi, ahoj tulačko. Jsem zubožená, tak jdu do pelíšku. Přeju dobrou nocku a krásné sníky, koťátka, MVRMMM:slight_smile:
17. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj,
Věruško tak to je mi líto, že ti dneska řekli špatné zprávy, ale neboj teď si naděláš zásoby vajíček a všechno bude dobrý, hlavně, že ta genetika vyšla OK.
Luco tobě moc držím palušky ať se dělá co největší úroda vajuch a pak juchuu do transféru :wink:
Monči fotečky moc krásný, to tak strašně rychle utíká, když koukám na ty vaše čísilka, za chvilku to tady bude samá mamina :slight_smile:
Andrejka dnes bude mít noťase jupíííí, to už tady s náma bude častěji :wink:
Belluška už je určitě doma v pelíšku. :slight_smile:
Lordíku neboj, ještě neházej flintu do žita, počkej na krev a pak se uvidí :wink:
17. zář 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
Leontýnka už mám manžu doma už nebude sama bude mít velikou oporu doma. :slight_smile:
Monči fotky jsou super ted jsem je zkoukla je to zázrak zněčeho tak malinkého jako je vajíčko se narodí krásné miminko :wink:
Beluška už spinušká ráno brzo vstává taky mě to čeká ted mi volala řída jestli nemůžu přijít na ranní ale mi to neva aspon budu odpoledne s Pétou doma :slight_smile:
Manetko v pondělí tě čeká krvev držím paluchy. lordíku tobě taky budu držet paluchy :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ještě Máji pozdravuj od nás všech Marky kdy ona to čeká někdy v listopadu jestli se nepletu.
Karolko kde jsi , že tady snáma nejsi moc nám chybíš :frowning2: A ještě oblikátní otázka huš si volala :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ještě nakukuju, jsem to ale mamlas, jsem nepozdravila Manetku, OMG. Ahoj Manetko, těhulinko naše zlatá:slight_smile: lordiku, nebuď smutná, čárečka tam je a nebývá tam jen tak a to je teď důležité, jak já říkám, na slzy je vždycky času dost. Tak a už upaluju do pelíšku, tož dobrou s bobrou všem:slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Berušky jdu do hajan dobrou noc a krásné sníky všem :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Zlatíčka, mám tu mamču, Bellí děkuje Ti a zdraví Tě moc moc.
Věruško, snad nejsi smutná, všechno je skoro ok, ono to dobře dopadne, zastimuluj, uschovat vaja a hurá do toho!!!
Andrejka ještě teď v noci otravuje v obchodě s noťasama :grinning: , v tý Praze jsou chudáci, musej makat do noci.
Já byla s mamkou a Annanasem zase v restauraci na pizze, když má mamča ten svátek. Ale huž jsme doma a malá usnula.
Půjdu do pelechu, v Ordinaci umírá pes, tož to nechci vidět, ani slyšet.
17. zář 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.