• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kobylky, díky, jsem unavená, všem dobrou noc přeju.
17. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky
Věruško to FSH se nedá něčím srazit?Asi pitomá otázka ale vůbec to neznám :frowning2:
Máji pes umřel :frowning2: já tady bečela jak tygr :frowning2:
Andrejka nový noťas,no tady bude taky zapotřebí :wink: Jo Andrej si se mě minule ptala jestli ho nezahřívám v pelechu :zipper_mouth: nene mě tam nedosáhne šňůrka,sedím u stolu :frowning2:
Jsem mrtvola jdu hajat.Všem krásnou dobrou noc papa :wink:
17. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojki tak jsem před chviličkou teprve dorazila domů,byla jsem dnes ještě na takovém malém sezení pro hutnickou pojišťovnu,bylo to pro 6 lidí plus 2 lidi z hzp a museli jsme akorát vyplnit dotazník pak jsme ten dotazník probrali,byli to spíš novinky z HZP a trvalo to hodku a za tu hodku jsme dostali 300,-kč,tož nekupte to.Tak jsem se hned nahlásila na příští čt na další sezení zase prý kvůli nějakému pojištění. :slight_smile: .Aspoň to jsou penízky navíc a budu si moci koupit vitamínky. :grinning: .A co vy, jak jste se dneska měli?Jinak segra už odjela ,přijede v prosinci. :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jo aq to hlabní jsem nenapsala,no a po sezení jsem se stavila u kamarádky z bývalé práce ,je na mateřské, má 4 letou Renátku a úplně mimi 6 týdenní Magdalenku ,tak jsem se chtěla nakazit tím mateřským bacilkem.No a zjistila jsem ,že ségra jak si vybrala ten zámeček v OV-Zábřehu na svatbu ,tak manžel té mé kamarádky a můj kamarád taky tam dělá šéfkuchaře.Tak jsem to hned volala ségře a řekla ji ,že tím pádem budeme mít to nejlepší jídlo jaké může být. :grinning:
17. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já jsem dneska naštěstí ordinaci nestihla jinak bych bulela taky.
17. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj Kašo, já chci taky chodit sedět za tři stovky :grinning: , kdes to jako pobrala? Ta pojišťovna je prej ještě ke všemu dobrá pro děti a těhotné, Ty u ní jsi bo kde Tě sebrali? :grinning:
Tak ségra už je fuč, no toto uteklo, ale prosinec je za dveřma, zase dárky a vánoce, mě refí :slight_smile:
Andrejko, snad ještě neopruzuješ v tem obchodě :grinning:
17. zář 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
No jsem,ale hlavně jsem dělala pro firmu ,která dělala nábor pro HZP a teď dělají průzkumy pro HZP tak se na mě obrátili,tak jsem hned dohodila na sezení strejdu i tetu ,naši nemohli. :slight_smile: .Bylo to na pohodu.
17. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Juchúúúúúú, juchúúúúú, konečně se mi to podařilo všechno nainstalovati!!! Jsem v betli s noťasem!!! Nádhera! Jdu dočííísti|!
17. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz
autor
Věruško, nevěš hlavu! zítra to probereme..
já totiž holky usnula...Tak nasťa zítra.. hezké sny všem :slight_smile:
18. zář 2009 v 00:33  • Odpověz
Berušky krásné ráno všem přeji hezký den :wink:
18. zář 2009 ve 04:21  • Odpověz
autor
OMG, kde jste kdo??? Dobréé ránko, hřebčíííne!! Vstávat a cvičit! :grinning: Zdravím, hádejte odkud??? Z postelééé, od kávy a noťase! Lúca strašila ještě před východem sluníčka! Tak dobréééé ránko všem!
18. zář 2009 v 07:12  • Odpověz
Dupky dobré ráno :wink: Obligátní odpověď , nevolala, mám strach :unamused: Strašně se bojím, tak asi počkám ještě měsíc a pak zavolám :wink: Všem krásné ráno a jen pozitivní zprávy :grinning: Beli budu volat do Ostravy, je to blíž, sice dražší, ale chcu IVF a to by mi zatím v Olomouci neudělali :frowning2: Věruško to FSH mě mrzí, je to pech :frowning2: Ale určitě to vyjde, taky ti Iva asi vlila naději do žil a taky čekáš zázrak :wink: Zatím papa prudiči jsou tu :grinning: Vstáááááááááááááávááááááááááááááááááááááááááát :sweat_smile:
18. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Brééé ráno kobylky. Všem hezký den přeju MVR
18. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Andrejka už jede z postele, super :wink:

Věruško nevěš hlavu asi to byl šok když ti neléčitel i Havelka předpověděli že to půjde přirozeně a budou dvojčátka, ale na druhou stranu třeba budou po IVF, tak hurá do boje, je fajn že ti tak rychle schválí léky a ten Menopur je trošku levnější, tak aspoň že tak. No a ještě se zeptám jak Petunka jestli jde FSH nějak srazit? A co tapetka už dorazila?

Karolko holka zlatá, že si to ten tvůj zas rozmyslí !!! No ale sama víš nejlíp co děláš.

Kaši a jak to je teď já jsem se chtěla přehlásit od 1.10. do České národní ZP dávají těhulkám 4500,- ale oni se budu právě slučovat s HZP a vznikne Česká průmyslová ZP tak musím pozjišťovat jestli se ty příspěvky nebudou lišit. Nevíš o tom něco ??

Leontýnko tak samé hezké zprávičky to je super, snad už se to v dobré obrátí :wink:

Andrejko já bych psala, ale nic nového u nás není: vařím, peru, uklízím, s malým do házené, do práce a furt dokola.

Regí doufám že se ti starosti rychle vyřeší :wink:
18. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Luci od kdy budeš doma? až od OPU?

Belli tebe zdravím do práce :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Bré ránečko,moje rodinečko. Tak mam makat ale pani na barvu mi ráno napsala,že nedorazí,hajám na kosmetickém lehátku a čekám na další. Karolko a na co čekáš? Ty bambulko volej! Andrejka už noťasuje,to je dobře a zase v posteli! Chceš ho zahřát! Mějte se všecinky krásně a Věruško ty nezoufej,oni si z tebou poradi!
18. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojka moje kobylenky trochu to flákám s tím psaním ale čtu Vás, včera jsem byla na poslední kontrole na gyndě a pěkně mě prohrábl fuuuuuuuuuj to byla bolest a pak jsem začala špinit tak tam hned volám a on že to může být že je to normální a dnes už jen slaboulince,ale mám takový tlak asi tlačí hlavička tak musíme ještě aspoň 4 týdny vydržet.To bych chtěla musím zvládnout za ten měsíc ještě trochu práce.
Všem těhulinkám přeji klid a štěstíčko,
\andrejce,Belce,Věrunce brzké těhuleníčko............................ :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojte kobylenky všechny vás zdravím.
Tatínka máme uspěšně doma a dnes jsme začali kolotoč vyřizování tak ve středu by mělo být vše vyřízené a hned to pujdem podat na sociálku.
Petjunko moje cesta nemocniční do porodky nikdy nedojde protože se ted řeší že mi vezmou celí spodek ,ale neví jestli tu zátěž mé srdíčko vydrží.
Takže do porodky určitě ne bohužel.
Tak m,usím jít žehlit mám toho naskládáno za celí týden dost.
Jak bude čas tak kuknu pa pa pa :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Peti ty jsi údernice i s Hankou vy budete holky v práci snad i rodit :wink: tak hlavě opatrně
Hani teda to je necita ten dr. stejně za to může on. No hlavně ještě vydrž, ale nekvůli práci ale kvůli Sofince :slight_smile:
Leontýnko tak to jsou fofry tak manža si všechno vyřídil. Tak si ho užívej a opatruj se :wink:

Už mám nachystané zapeč. brambory se zelím, tak čekám na manžu, na zítra už jsem taky navařila kuře na paprice, tak už jen úklid a bude hotovo.
18. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojka Moni a co vy čekáte ? Holčičku? už máte jméno?
Taky Ti to letí za chvíli tu bude spoustu maminek. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hani ano čekáme holčičku Adélku, teda doufám že se dr. nespletla a nebude nás čekat překvápko :wink: Vrátil se mi synátro ze školy, tak mi obsadí PC s novou hrou, tak pa pa
18. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky nejake nove zpravicky? Ja budu mit zitra volno v praci ale stejne musim udelat neco doma cely tyden jsem nic nedelala. Jsem zvedava jak dopadnou holky v pondeli na krvi drzim pesticky a jsem zvedava jake bude HCG. Ostani at odpocivaji pokud to pujde blizi se nam podzim tak je clovicek takovy unaveny. Ja bych taky porad jenom spala i v praci zivam na cele kolo a lidi se me porad ptaji ze pry co jsem delala vecer no prece taky spala. Mejte se mocinky hezky.
18. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem to nevydržela a byla dneska na krvi, je pozitivní, jen máme zatím malé hodnoty4,4, ale paní doktorka říkala, že se nemusím bát, že teď za ty dva dny by se to mělo hodně zvednout,takže by to mělo být všechno ok. Jsem zvědavá co mi řeknou v pondělí, snad to bude dobrý, jinak bříško furt bolí jako před menzes, ale mrcha v nedohlednu tak snad to tak zustane.
Ivi moc to nepřeháněj s tím gruntováním, šetři se a odpočívej.
Kde jste dneska všechny, ani Mája tu není vidět, to je teda hrozný :frowning2:
Andrejka už taky bude končit v práci, tak snad brzo přijde :wink:
Ahoj Hani, tobě už se to taky hodně blíží tak to ještě chvilinku spolu vydržte a pak se budeme moc těšit na Sofinku.
Mončo ahoj, je tak to tady budeme mít dvě Adélky jestli se nepletu tak Adu bude mít i Marky ne.
Belluško tobě posílám do práce mocinky pozdravu a snad ti to bude rychle utíkat.
A co Lordík jak se máš, a co testíky už je to lepší nebo trpělivě čekáš na pondělí?
Věruškui taky moc zdravím, sluníčko doufám,že už je ti líp a jsi připravená na boj :wink:
Ostatní kobylky moc zdravim MVR :slight_smile:
18. zář 2009 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
Zlata moje, hezký den přeji, tady je nějako mrtvo, ovšem není divu, když je venku tak krásně, ovšem od Polska mám hlášky, že je zataženo, zimavo a snad pršivo, tož Bellí možná mokne v práci, ne? :confused:
Manetko, tak jsi nevydržela, to je dobře, že jsi zašla, bude víkend, vrtalo by Ti to v hlávce.
Já ráno vstala a opařila se čajem :grinning: , nenenene, oblíkla jsem dítko a uháněla jsem k mamce a pak na očkováníčko. Srdce mi to rvalo, ale máme nové míry, 5430g a 61,5cm, našich doma naměřených 63 nám neklaplo :grinning:
Annanas řval jako siréna, máma málem brečela, ale ta řve pořád že? :grinning: Nyní spinušáme, protože to byl výkon.
S mamkou jsme pak jely do města, pokoupila jsem si mikču, bo nemám co na sebe, v zápalu těhu úklidů jsem si všechno vyházela :slight_smile:
Také mi došly už Nextový kalhoty, ovšem já kráva se neoptala na délku a josu mi krátký, prostě na menšího člobrdu, nevím, co s nima, asi je lupnu zase na prodej, ještě zkusím mou nejmenší kámošku, zda-li by je nechtěla, ale pěkný jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška se nám tu ani neukáže, teda jen pozdravila a pláchla, sand dělá tesák tátovi a netrápí se nějakejma chmurnejma myšlenkama a brzy se ozve.
Andrejka zapíchla raboootu a asi už frčí na chajdu, bo minulej víkend měla tu debilní návštěvu, kvůli který ani nemohla!!!! na chatu, to jsou lidi bezohlední, co? :rolling_eyes: Tak snad za chvíli zajuchá z novýho stroje, má na něm i numerickou klávesnici, tož to psaní půjde samo :grinning:
Bellí už taky končí a čeká ji volníčko, bo ne? Něco jí tam přehodili, ale myslím, že se to týkalo až neděle.
Leontýnko, to je trápení s tím zdravíčkem, viď? Ale manža je doma, hurá hurá, jaký bylo vítání? Povídej..., ať si pobrečim :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz
Monča byla vyhnána od pc synátorem :slight_smile: , to bude průser, až bude chtít Annanas na písidlo, to budeme mušet pořídit další stroj :wink:
Drahé ženy, chystám se na renovaci koupelný, spíše budu dělati z teho hnusu ještě větší :grinning: , tož jdu zkusiti máznouti Balakryl na ty stěny, jak to půjde...
Zítra se nám vrací táta z cest, už padá na dééééržku,a le zase jsme si od sebe odpočnuli a těšíme se na sebe, tedy já na něho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ivo ahoj, kde Ty to vůbec pracuješ? Nějak mi to možná uniklo...
18. zář 2009 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki právě jsme dorazili domů,byla jsem se z práce podívat na náměstí SNP v Ostravě na vinobraní,tak jsme si dali jen symbolicky decinku burčáku,protože Peťa jde na noční ,a já to taky nechci přehánět ,co kdyby náhodou bylo mimi na cestě. :slight_smile: .Bylo super,a teprve to nejlepší bude začínat až za hodku,ale museli jsme domů,ať se Peťa může v klidu nachystat.Večer tam hrajou Nebratři,to je skupina mladých kluků a jedné zpěvačky ,co hrajou 60-90 léta české i zahraniční hity. :slight_smile: .Prostě pohodička. :slight_smile: .Konečně víkend volný.
18. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :slight_smile:
Moni jsem doma od pondělka vybírám si dovču a jak půjdu na OPU jdu na nemocenskou :wink:
Jé Máji zítra se vrací manža to bude juchuchu ale potichu máte doma dítě at ho nevzbudíte :grinning:
Karolko Ivy Manetko Leontýnko Andrejko Péto Hani ahojda
18. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj Moni ,jo zrvna včera jsem byla na hodinovém sezení s HZP tak to tam vykládal,má to být sloučené už teď od října a program se teprve dělá tak h přesně ještě nevím.
Jinak bříško stále pobolívá tak se jdu na chviličku natáhnout. :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.