• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem trosku polezela ale nic moc asi budu zvracet uz me to netahuje cele odpoledne.
Maji ja pracuji jako prodavacka momentalne jsem jenom pokladni ale jinak delam uplne vsechno, obcas me i natahne jak prijde treba nejaky bezdomovec oni strasne smrdi meli by jim dovolit se nekde okoupat ja bych to nevydrzela se neokoupat. Tak ma mala za sebou dalsi vcelicku to je dobre ze je chranena pred dnesnimi bacili.
18. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Máji tak chudáček Anýsek, ale kolikrát trpí ty maminy víc jak děti, rve to srdce. A koupelnu budeš renovovat, tak to jsi šikula.

Manetko tak tos udělala dobře, hned sis oddychla a máš na víkend trochu klidu :slight_smile:

Kaši tak to jste si měli koupit burčáček i domů ať můžeš po kapkách. Já ho mám taky a po štamrprlce denně si dávám-mám to schváleno od dr. Jo a s tou pojišťovnou teď nevím, už mám nachystané přihlášky ale oni ty příspěvky budou zas jiné jak se sloučí a vznikne nová ZP, tak teda nevím, ale určitě chci odejít od VZP od 1.10. tam těhulím neproplatí ai 1,- tak ještě zvážím ZPMV.

Luci tak to je dobře, že si doma konečně si užiješ trochu klidu. kdy bude kontrola?
18. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Moni ještě mě čekají dvě směny a pak budu konečně odpočívat. V pondělí jdu na UTZ a pak se uvidí co dál.
A co ty těhulko jak se máš :wink:
18. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak ještě překlepej v práci dva dny a hurá domů. Peťa taky bude ráda. U mě vše ok mám pořád na něco chuť tak se cpu, až to pěkné není, teď jsem slupla široké nudle s ořechama grep a křupky, to kdyby viděla dr....
18. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Moni jenom si dej jíš za dvě :grinning: Já když čekala Pétu já jedla pořád hlavně jsem ujížděla na stoprocentním jahodovým džusu a nato jsem si dávala šlehačku jé to byla mňamka :wink:
18. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Luci ty mě děláš chutě :slight_smile:
Věruška je celý den kde? Se kdesi toulá, ani pracující ještě nedorazili, no jo ještě je brzo.
18. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Holky já tu svojí milovanou dcerušku jednou přetrhnu dostala jsem od známé nějaké oblečení pro pétu a jednou si vzala do školy růžové riflíky jsou užasné teda byli jsou flekaté nejde to vyprat a ona neví kde tomu přišla. Říkala že jí to musel někdo postříkat no není na zabití :angry:
18. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Manetko gratuluji a všem ostatním dobrou bobrou :slight_smile: MVMMMR
18. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Berušky loučím se sváma ráno mi to bude zvonit ve čtyři ach jo :frowning2:

Sluníčka přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
18. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
luci tak to znám, ale oni to kolikrát udělají druhé děti, třeba při výtvarce měl malý kolikrát cákanec na zádech :angry: tak klid :slight_smile:
Karolko ahojky
taky jdu na kutě tak dobrou
:slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Moni já jsu podrážděná to dělají ty hormony dneska mi maža nechtěl píchnout Gonal kdy já chtěla :angry: tak jsem se naštvala a píchla si ho sama a jenom nevím jestli jsem si nepíchla dvě dávky :grinning:
18. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kobylky, moje, huš jsem tu. Všem co na mne mysleli děkuji za podporu. Musela jsem si to vše v hlavě probrat a taky jsme měli dohady s Míšou kvůli mimi, což mne ještě víc srazilo,ale snad už je to na leší cestě.
Ptali jste se na to FSH jestli se dá něčím srazit. Tak doktoři tvrdí, že ne, že to jen stoupá a až pak je uplná menopauza. Čtu teď diskuzi o FSH a tam píše jedna holka, že otěhotněla i s hodnotou 20, což je podle Dr. už uplná neplodnost.
Rozhodla jsem se jít zatím jen do Ketu,ale ještě to chci probrat s Míšou, bo dnes není doma. Když by to nevyšlo, tak můžu hned další měsíc na IVF a když by vyšlo, tak sláva, budu vděčná i za jedno mimi, takže co bude dál s mýma vajíčkama zatím řešit nebudu.
Taky jsem volala neléčiteli a řekla mu o FSH. Evidentně věděl o čem je řeč, ptak se i na hodnoty a říkal mi, že to může být rozházené z těch preparátů co teď beru a nasadil mi ještě vitamin E. Znovu mne uklidnil, že mimi bude a to i oběma cestama. Přirozeně i uměle, prostě bude a to mi stačí ke zklidnění. Včera mne ten Dr, dost vystrašil, jela jsem odtamtud uplně zdrchaná a radost z genetiky byla ten tam. Tak ale já se nezdávám:slight_smile:
Manetko, taky gratuluji ke krvi.
Leontýnko, ty máš takové problémy, že ty moje jsou proti tomu nic. Hlavně zdraví, holky, to je nejdůležitější!
Hani, ten Dr, byl ale ras. Odpočívej, ať tam Sophinka ještě vydrží.
Všem ostatním ahoooj a MVR , kobylky.
18. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Joi Luci, hezky píchej a pak odpočívej na PN:slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Zdravím taky Monču. Tapeta ještě nebude, zas mi psali mail, že se cestou poškodila, aže jí posílají zpět a v pondělí znovu odešlou. OMG, my se z toho bordelu nevyhrabem.
Kasi, tak ségra už pryč,ale ono to uteče a za chvíli budete juchat na svatbě. Kdy testíš?
Ivuš ahoj a dík ještě jednou :wink:
Holky co Lordík?
A Bellíšek je asi out, že jo?
Tak zdravíím
18. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky
Věruško to jsem moc ráda,že sis to v hlavičce srovnala :wink: Doktoři to vychrlí jako normální věc a nedochází jim jak to dokáže s člověkem zamávat.Mocinky na Tebe myslím,jsi silná holka :wink:
Hani na tohle si pamatuju,že mi tenkrát před porodem taky udělal :angry: Jsou to jelita ale snad vědí co si mohou dovolit aby neublížili ale cit by neublížil :unamused:
Lůco pěkné pícháníčko přeji a ať už doma odpočíváš :wink:
Mončo Terka chce taky Adélku :wink:
Copak je s Bellíškem a Andrejkou :slight_smile: ahojky
Manetko gratulace :wink:
Kasi Ivi i Vás zdravím
Jdu hajat zítra musím do práce.papa
18. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Leontýnko tak to je mi moc líto,že na tu porodku to nevypadá ale hlavně ať jsi zdravá a vyjde ta adopce :wink: nemáme to s tím spodkem ani trochu jednoduché :frowning2:
Gratuluji Ananáskovi k váze ale drží si štíhlou linii holka jedna péééérťavá :wink:
18. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Dobrou noc, berušky! Dnes jsem vás tady odflákla, zítra vše napravím! Hezky se vyspinkejte :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Petíí díky. Snad to mám už v té palici srovnané :slight_smile:
Jdu vám popřáti dobrou noc, už tu sedím pěkně dlouho,ale přečetla jsem celou diskuzi o FSH :rolling_eyes: a su juž slepá. Bylo to zajímavé.
Brouuu všem a Bellíšku, jestli jsi v práci , tak ať ti to utíká.
Kobylky, velké MVR, zase jste mi moc polmohly- MVR MVR MVR
18. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, jsem včera úplně odpadla. Přeju vám všem krásný den:slight_smile: Pavlík už jede zdobit auto pro nevěstu, tož tu od 6.00 poskakuje a bere mi peřinu atd. OMG:grinning: Věruško, při Tvém příspěvku mi tekly slzy, holčičko moje zlatá, protože ten strach, když Ti dr. řekl tu hodnotu, musel být strašný a pak ten ortel od neléčitele, no husí kůži jsem měla. Mimi bude a to je teď nejdůležitější:slight_smile:
19. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
Krásný víkend všem.Hlavně sluníčkový.Včera jsem odpadla v 7 hod.Jinak ještě jsem netestila.Chci tomu dát ještě týden ,ikdyž nevím jestli to vydržím,ale tak žiju stále v naději.Stále mě bolí podbříško jako na mrchu ,tak uvidíme.Chci testit příští týden v pátek,a kdyby to náhodou vyšlo ,byl by to ten nejkrásnější dáreček pro Peťu k narozeninám.Má je příští neděli.Moni myslím ,že HZP ikdyž se teď spojila tak bude pořád dobrá.Musím do obchůdku pro pečivo. :slight_smile:
19. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko, :slight_smile:
Věruško tak to je dobře, že jsi se z toho takhle dostala, oni ty naši chlapy jsou občas zvláštní,ale pak jim to dojde a je to v pohodě. Budu ti moc držet palečky na Ket. Moc na tebe myslím. :wink:
Bellinka je v práci? tak ať jí to tam rychle uteče.
Holky všechny jsem chtěla moc pozdravit, těhulinkám ať se krásně těhulí, snažilky ať rychle hlásí těhu prukajdy a ostatním samé dobré zprávičky.MVR
Holky já se tady teď chvilinku radši neukážu, včera byla hodnota moc malinká a myslím si, že mě paní doktorka chtěla jen uklidnit, dnes ráno jsem si dělala testík a je sněhobílej, menzes ještě nikde, ale to je Utrošem, docela dost mě bolí břicho, takže si myslím, že to není od zavrtávání,ale od pouštění :frowning2:
Tak se tu mějte krásně a hlavně Andrejko, Věrko, Belluško a Luco budu na vás koukat ať mi neuteče jak budete hlásit //. :slight_smile:
19. zář 2009 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz
Manetkooo, ahoj koťátko moje zlaté, dneska mám volno, jak sněhobílý??? Tomu nerozumím, ta hodnota byla 44 nebo 4, 4? Nevím, jestli tam ta čárka není omylem. Kašo ahoj.
19. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ranko kobylenky všechny zdravím.
Jedeme dnes s malím na výlet a sháníme mu čtyřkolku má ji slíbenou od táty tak slovo se musí dodržet.
Majenko moc velké výtání nebylo protože mě nebylo dobře a tátu zlobý kýla tak si ho zabral jen malí a debatovali ,ale to víš že jsme moc radi žeje doma a ještě to vše doženem.
Tebe dnes už taky přifrčí tvá polovice tak budeš mít veselo.
Věruško všechny problémi jsou důležité a každý je vnímá a prožívá jinak protože jsou to právě jeho problémi a musí se řešit ,takže nikdo to nemá jednoduché.
Tak se mějte jdem se chystat.
19. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Leontýnko ahoj, užijte si výlet a hlavně tu radost malého, až uvidí tu čtyřkolku:slight_smile: Manetkooo, kde jsi?
19. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Bellinko jsem tady, hodnota byla 4.4, což je hodně málo :frowning2:
19. zář 2009 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, Manetko, já Ti mocinky přeju, ať se zvedne, ale mě klesla hodnota taky na 4, 4, když jsem začala špinit a mimísek se pustil. Moc na Tebe myslím, holčičko.
19. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Manetko tak to jsem z toho pakoš, tak proč by ti říkala dr. že to vypadá dobře, snad by řekla pravdu, kdyby to vypadalo bledě, ale každá víme co znamená sněhobílý test, nemohl být ten test špatný? Nebo to bere hodnoty od 20 tak je možná opravdu ještě brzo někomu ta čárka naskočí pozděj. Zlato zkus vydržet do pondělí na krev ta je hlavní, ale určitě to nevzdávej. Myslím na tebe a držím pěsti.

Věrko rozhodla ses dobře, včera jsem na tebe myslela a napadlo mě to taky, že to FSH snad za měsíc tak neposkočí abys nemohla jet předem pro mrazáčky, než abyste dávali zas hodně peněz do IVF. Je škoda že to ničím nejde spravit, ale pozitivní je že otěhotněla holčina s mnohem většíma hodnotama. Kdy budeš začínat,kdy máš ms? A ještě sis to odsouhlasila s neléčitelem, tak hezky zobej E-čo a hlavu vzhůru :wink:

Andrejko vy si užijte krásný víkend na chatě.

Belli ty jsi zas v práci nebo doma, nějak se ztrácím ve tvých směnách.

Peťula jde taky do práce. U nás to jméno vymyslel Kristián.

Kaši už má určitě čerstvé rohlíčky doma. Zkusím pohladat na netu jestli tam něco o ČPZP bude.
19. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Moni, ahoj sluníčko, dneska mám volno, zítra zase denní. Musím se dokopat k úklidu. Jé, za chvilku už vyjede Pavlík s nevěstou:slight_smile:
19. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Já než dočtu a napíšu, to trvá

Belli tak dneska doma, taky se chystáš na svatbu, nebo jen Pavlík dělá šoféra?

Leontýnko užijte si výlet, náš malý má čtyřkolku a řádí jak drak, jen na to musí být nějaká dobrá polňačka kde nikdo nejezdí a moc nechodí.

Já dnes vstávám pěkně pozdě, mužík tak v noci chrápal a nevím z čeho no hrůza ještě že malý spal u babičky tak jsem musela jít spát do pokojíku abych se trochu vyspala.
19. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, přeju dobré ráno!
Manetko, to nevypadá dobře, já vím. To je strašná bezmoc a to zklamání je šílený, o to víc,že jsme se už tady s Tebou radovaly. Drž se a buď pořád s náma.
Monči, Beluško, Kaši, Leontýnko, ahoj :slight_smile:
Věruško, hodně energie! Májenko, přivítejte Ananase , jak se patří na hříbátko!
Já teď letím, bo jsem se na desátou objednala ke kadeřnici. Tak přijdu potom zasejc. Holky , co nejlepší sobotu přeju.. pááá
19. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.