• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni, nn, já jsem doma, ona je to dvojitá svatba, vdávají se 2 sestry a jedna si bere kolegu Pavlíka a nevěsta prosila, jestli bysme neposkytli autí, tož tak Pavlík ji veze a potom budou ještě s dalšíma rozvážet, já je neznám, tak co bych tam dělala, že jo.
19. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Andrejko ahoj, tož val, val, ať jsi krásná:wink: Moni, tak zalehni ještě a odpočívej, když jsi toho v noci moc nenaspala, beruško.
19. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Belli tak to jo ale aspoň Pavlík donese nějakou výslužku, tak dnes nepeč :wink:
Spala jsem dnes do 8 tak už jsem to dohnala. tak už taky vyrážím uklízet.
Andrejko tobě taky krásnou sobotu :wink:
19. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Jj, péct nic nebudu, ale jenom uvařím, bo zítra mám denní, tak ať se Pavlík nemusí cpát rohlíkama:wink: Moni, když jsem v práci, to poznáš, bo tu ten můj ksichtík není:wink: tak už jdu taky na to, bo bych tu proseděla půl dne a kdo to tu pak uklidí, po tom týdnu, OMG:slight_smile:
19. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojki tak už jsem z obchodu doma,a už snídám paráda.Dneska budu na obidek dělat filetky s bramborkem.
Moni spíš najdeš informace na stránkách hutnické pojišťovnyo té změně a programu. :grinning:
19. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Ještě něco: Manetko, nechoď nikam, prosím Tě. Mě když bylo zle, chtěla jsem sem taky přestat na chvíli chodit, ale měla jsem pocit, že když má někdo nějakou radůstku nebo smutek, že u toho musím být a pomoct nebo se radovat. Tím pádem můj problém nebyl tak důležitý a pomohlo mi to, že jsem se neuzavřela do sebe jako kdysi. Zůstaň s námi, beruško:slight_smile:
19. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Taky jsem Manetko stejného názoru jako Belli.Zůstaň s námi. :slight_smile: .Uvidíš vše dobře dpadne a brzy se taky dočkáš. :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj kočenky, stále vás pročítám, ale nestíhám psáti. Včera mi mamka něco udělala z netem, takže jsem nemohla na stránky a dneska nestíhám, Luboš ještě nepřijel, doufám, že už jsou aspoň na cestě, ve 14 hodin máme to vítání.
Umyla jsem si zatím hlavu a koupila si konečně něco na podporu vln, ovšem jmenuje se to extrém a fakt :grinning: mám na hlavě extrém, průměr lebule asi dva metry :grinning:

Manetko, kočko, ještě to nevzdávej, víked je dlouhej, viď? Ale ono to uteče a v pondělí budeš vědět víc, třebas ten test neni tak citlivej, jak píše Monča.

Utíkám vařit, bude cukeťák, už se těším, jak to tu provoní, ale ještě jsem ani nezačala, omg.

Bellí, Pavlíčka jsem asi viděla z okna, bo právě tu jedna svatba odfrčela :slight_smile: Zase jsem uronila pár slz, krááááááááááása!!!
19. zář 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahoj. Žížátka už poskakujou na pastvině, tož jdu na to uklízení a Anýskovi krásné přivítání mezi občánky, no a už taky roním, jdu ronit nad koupelnou, OMG. Pa, pa, pa:slight_smile:
19. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Bellí, tož už taky roním, bo jsem právě volala Oubošovi a jsou stále na místě a asi to nestihne. To je teda fakt dobrý, jsem zvědavá, co tam budu sama dělat. Sedí v první řadě matka s dítětem, prímo za ní otec, mamce dávaj kytku, otci za ní nějakej přívěšek města a přání, tož za mnou bude asi volný místo, paráda. Už to zas nemám kde zrušit, říkali zrušit kdyžtak dopředu..., tož kdo mi chce dělati otce? :confused: :rolling_eyes:
19. zář 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý, opožděně se hlásím,ale vzhůru už jsem o 7.00hod. Tož jsem si ještě na hoďku lehla.
Manetko, moc mne to mrzí, snad se stane ještě nějaký zázrak. Chápu tě, že tedˇ sem nechceš ani přijít, snaž se být co nejvíc v klidu, já vím, lehce se to říká. Myslím na tebe.
Leontýnko, užijte si tatínka,to bude mít malej radost ze čtyřkolky:slight_smile: Napsala jsi to výstižně, každý máme své starosti a překážky jsou tu od toho, abysme je překonávali a pomocí jich rostli.
Bellí, ať se svatba vydaří, počasí máte krásné:slight_smile:
Májíí, tak huž se s Ananáskem chystáte? pak prosíme foteškůůů.
Kasi, držím palečky ať to vydrží nejenom týden.ale minimálně 8 měsíců:slight_smile:
Andrejka bude kááásnááá:slight_smile:
Mončooo, počebuju tu taky uklidit,ale má to cenu, když zas budem malovat?
Jdu dělat rajskou s plněnýma paprikama, tu má Míša rád, tak mují udělám na usmířenou. Prý mi něco koupil v Práglu, tož jsem zvědavá co. A teď mi šel ochotně koupuil ovulační test:slight_smile:
Tak já jdu vařit
19. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Májii, lepím kníra a letím do Třbíííče. :grinning: Ber to s nadsázkou o nic nejde.
19. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Věrko, nojo s nadsázkou, ale tak znáš to, jsou chvíle, který si člověk maluje krááásně, jak již jsme probíraly několikrát a pak to dopadne přesně opačně, no budu tam jak idiot sama. Fotešku snad vyčaruje mamka bo nevím. :frowning2:
Peču cukeťák, dle věrušky, bo psala, že dělá tak i brokolici, jsme ji do teho mrskla a uvidíme, co z teho vznikne.
Andrejka už by mohla býti nová a krásná, ovšem jistě vaří Džonymu nějakou mňamku. Že by francouzský brambory? :confused: :grinning: Bych si je čéče i zas dala, miluju brambory.
Už jsem nachystala na vítání dva modely, ještě něco vymyslet pro sebe, to bude fuška, když jsem všechno vyházela...
19. zář 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz
Tady to dneska teda troubí, jedna svatba za druhou, musím najít pozvánku na vítání bo se obávám, že bude jinde, svateb mnoooogo, asi by se tam občánci nevešly.
19. zář 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko tak to je krásné usmiřování, tak to za to stojí, hezky si to užij :slight_smile: Ladik taky miluje plněné papriky s rajskou, tak jsi mi dala typ na pondělí, dnes má kuře na paprice. S tím úklidem si to vynahradíš po malování a tapetování, teď nedělej nic, krom romantického usmiřování.
Bellí taky jdu na koupelku. Počasí je úplně ukázkové na svatbu
19. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Máji to je teda na prd, je to taková akce kde by tatínek měl být, nedá se nic dělat, tak mamča bude fotit a ty držet Anýska. My jsme ani u vítání nefotili, měli jsme tam fotografku a fotila malého v takové vyřezávané kolébce.
19. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Mončo, možná to stihne,a le nevím no, je to přeci jen dálka, navíc po dálnici a ještě ke všemu se musí ospršit a oblíknout.
Fotografku nemáme, snad zmákneme sami a kolíbku tam maj taky.

Si představte, že hledám, kde to teda pořádaj, nemůžu najít pozvánku, tož volám Lubošovi, neví, mamce píšu, neví kde to může být a píše mi, že jí taťka říká, že to mám v knížce, kterou Anna dostala od ní. Tož jdu do pokojíku do knihy a fakt tam ta pozvánka byla :sweat_smile: , tož díky tati! Až mám husinku no...
19. zář 2009 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj kočenky!
Jdu vás pozdraviti. Tady se pígluje, koupelky se blejskají! Já jsem hučesaná, lehce prosvětlená. Žádná mňamka nebyla, jen bramborový knedlíky s uzeným. Teda mňamka to je, ale ne mojí zásluhou. Vše koupené hotové. Teď Honza vymejvá a vypuští bazén, a já se tak těšila, že do něj ještě hupsnu, na vteřinku aspoň. Jenže je ouplně černej, jak jsme tu 3 týdny nebyli. Zkrátka léto je fuč. Ale dneska je kráásně, co? Půjdu sebrat zbylé cukety a patizony, zítra budou řízky! Všm posílám pozdrav a Manetce tentokráte ten největší :slight_smile:
19. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Máji tak to naskočila husina i mě. Tak snad Luboš dorazil a stíháte.
19. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Jo, malá zpráva, Ouboš stihnul! Tak je to fajnéé!
19. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Andrejko ono to počasí už na koupání není, tak tě to nemusí mrzet, ale nádherně to je, už teď ti závidím kávičku na terase. Muž volal z práce je vyřízený asi chřipka-proto tak chrápal, dnes bude ležet tak budem na bytě zavření, za hodinku dorazí k obědu i s malým tak to jdu ohřívat.
19. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak to je super, díky za zprávu :slight_smile:
autor
Ahoj Monči! Tak ještě Tebe pozdravím a idu na zahrádku. Jo, papriky plněný já miluju!!! Se Láďa máá! :slight_smile:
autor
Já vím, že není, no :frowning2: , já se jen chtěla rozloučit s létem, každej rok to dělám, pak hupsnem pod peřinu a grog!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Andrejko dnes bude na paprikách Věrka s Míšou, my až v pondělí. Užij si zahrádky :wink:
19. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
tak jsem ještě tady, nějak se mi od vás nechce :wink: , andrejko já bych tam radši už nelezla, přece jen chřipka a tak, ale ten groček a postýlka znějí líp.
Tak já už mám taky uvaříno, ale na zítřek, manža je dneska na melouchu, takže dostane oběd tam, tak jsem si na zítřek udělala kančí gulášek ať se mi do zítřka pěkně odleží. No a jdu taky makat čeká mě lux a mop moji věrní přátelé :grinning:
to jsem ráda, že to Ouboš stihnul, už se těším na foto, co že to má ta Mája s hlavou, že by afro?
Belluško moc to s tím ukliden nepřeháněj a spíš si odpočiň ať si na zítřek čilá.
Monče přeji dobrou chuťku k obědu :slight_smile:
19. zář 2009 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tady,bříško bolí jako bych to měla každou chvilku dostat tak uvidíme.Jinak jsem medved medvědový,v 10hd jsem usla u telky a probudila se kolem 13hod ,tak jsem změnila plán obědu .protože filetky jsem nestihla vytáhnout z mražáku a vepřové na zítřek bylo rozmražené ,protože jsem ho dneska koupila,tak jsme měli vepřové nudličky v pikantní omáčce a bramborovou kaši s oblohou ,byla to mňamka.Jdu si zavést utroš. :slight_smile:
19. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Jsme doma kočenky, přivítáno, zazpíváno :grinning:
Dostala jsem od pana starosty, kterého nemám ráda :grinning: , gerberu, ale pěknou, to se muší nechat a malá dostala stříbrnej přívěšek s naším městem. Pak tam byla pani z banky a dostala 500Kč na vkladní knížku. Vyfotili jsme se u kolíbky, ale nějak nám tam v tom světlym kožíšku, na kterej se pokládaj, splynula, byla ve světlonkym, bo do připravenýho riflovýho oblečku byla nějaká veliká, no prostě máme plno věcí maličkejch už...
Tady se to vaří, peče, smaží, u nás jen cukeťák a polívka a hladovej muž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Následně jsme ještě byli na kafíčku, musím říci a malá dostala od mamči zlatý srdíčko na krk, z bílého zlata, bo já žlutý nenosím, tak nebude ani ona :grinning: a ještě "A" na krček.
19. zář 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylký, konečně jsem zase po delší době vložila fotečky, do kobylkovýho albíka, je tam vítání a Prágl :slight_smile:
19. zář 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme zpátky z výletu ,šíleně utahaní mě bolí břicho a opět slabě krvácím tak bych se nejradši picla a mého drahého bolí kýla tak ho operace nejspíš nemine ,mi jsme s těma nemocma hrozní.
Jinak čtyřkolku jsme nesehnali tak byl malí zklamaný ,ale ještě kukáme po internetu a chceme zkusit v Rajchu ,tak se snad dočká.
Monči mi máme za barákem polní cestu a pak jen pola tak tam se může vyřádit do syta.
Maji náhodou to Anýskovi moc v té kolíbce slušelo a máte pěknou památku.
Tak se tu zatial majtě jdu odpočívat k telce.
19. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.