• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky pokus o rodinné foto se fakt moc poved :grinning:
Jinak všecinky moc zdravím a Manetko na Tebe moc myslím a držím palečky :wink:
19. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý:slight_smile:
Tak jsem zkoukla Májuš fotky, krááása a nakonec vše dobře dopadlo:slight_smile: V kolíbce pěkná, rodina jsk vyšitá:slight_smile: babiška...prostě paráda.
Manetko, jak ti je? Držím stále palečky.
Leontýnko, asi to chce po těch všech zákrocích klid. malýmu určitě seženete na netu,ale vím jak asi musí být zklamaný. Manžela bolí kýla? Teda, vy se z toh fakt nemůžete nějak vyhrabat. Držte se!
Andrejko, to je krásně, viď a kor ještě na chatě:slight_smile:
Zdravím Peťulku a všechny ostatní.
My jsme u našich sbírali brambory a Miki se taky zůčastnil tím, že je vyhrabával. No, ten vypadal...:slight_smile:
Pak jsem se šli ještě se ségrou projít do lesa. prostě krásný podzimní den, takové mám ráda.
Teď jsem doma sama, Míša zas zvučí.Musím tu poklidit tu spoušť.
19. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.
Ahojda Manetko nechod pryč bude nám smutno vím že to bolí když to nevýjde ale neboj ono to jednou výjde muší :wink:
Máji tak táta to stihl to má štěstí doma by to určitě od tebe vyhubováno :grinning: Ananásek je kouzelný :wink:
Leontýnko držte se oba dva. Neboj čtyřkolku určitě někde seženete a malý bude nadšený.

Holky mám problém včera jsem si nepíchla celou dávku místo 225 jsem si píchla jenom 112.5 jednotek dneska už jsem si píchla dávku zprávně mám si v noci píchnout 112.5 jednotek at mám píchuté to co mám :frowning2:
19. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Věruška taky sbírala brambory? To jsem nikdy nedělala a dneska je sbírala snad půlka republiky :slight_smile: To se nabaštíte, co?
Bolí mě strašně záda, jsem na chcípnutí a nějako se to nelepší, dalo by se říct, že tu migrénu mám ve slabém provedení celý týden, asi to chce masáž, zkusím si někoho na zítra sehnati.
Mimisko dneska celej den spinušá, krom teda vítání, asi to je tou injekcí, zdá se, že jí to dost unavilo bo vysílilo, ale vyspinušá se a snad bude zítra čilejší.
19. zář 2009 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme se byli projít a teď si dávám utopence.Dneska jsem poprvé zažila něco zvláštního.Uvařila jsem latečko mi a kamarádce ,poprvé jsem ho vylila ,že je tam asi skysané mléko a tak jsem ho uvařila znova,kamarádka si ho vychutnala ,já jsem vypila pouze půlku ,chutnalo mi zase kysele i s novým mlékem.Tak to je divné,protože jsem na kávě závislá. :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Lůco a co se zeptat v CARu? Ale já bych to asi už nechala, zase bys měla dneska hodně ne? Nemáš tam pohotovostní mobil? Já ho měla..., koukni do kartičky.
19. zář 2009 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši ahojky, že by jsi byla už taková těhule? Bo jsi mlsná koza :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No brzy se to již dozvíme, snad ááá je správně :wink:
19. zář 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
No nevím jen mě a kávička překvapila.
19. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Koťátka, jdu popřát dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte:slight_smile: Manetko, mám Tě celý den v hlavě, beruško, a myslím na Tebe. Věruško, zase jsi sama domečka? Máji, nádhera nádherná, moc vám to všem sluší. Andrejka asi ještě vychutnává klidu na terasce. Luci, já už bych tu dávku nechala tak. Zdravím vás úplně všechny a mějte se krásňoučky, sluníčka. MVMMMR:slight_smile:
19. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Bellíško, dobrou noc a odpočiň si.
Lůco, já myslím, že zas tak nevadí, oni tě stejně budou sledovat na utz a podle toho ještě třeba upraví dávky, ne?
Kasi, že by? No, bylo by to krásné:slight_smile: Mne se udělalo špatně od žaludku hned asi týden po Et,ale to jsem ještě nevnímala, že je to z těhu, bo jsem si myslela, že je to hodně brzo.Jééé, to bylo krásné, když si na to vzpomenu, Připadá mi to tak strašně dávno a přitom to bylo letos.
Májo, co kdybys na ty záda zkusila taky tu Dornovku?
Holky, dávaj Šifru, jsem doma sama, to se budu bááát,ale nepřepnu to, někdy se bojím ráda:slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Berušky dobře nechám už to tak jsu pako nevím jak se mi to mohlo stát :frowning2:
Berušky jdu spinkat vstávala jsem ve 400 jsu unavená. Zítra mám ještě noční a pak hurá dovolená a potom nemocenská na dalších devět měsíců.
Dobrou noc a krásné sníky všem :wink:
19. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Fuj, tak už to přepínám :slight_smile:
Brou Luci
19. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Máji fotečky krásné Anýsek má krásně sladěné oblečení, super :slight_smile:

Luci už bych to tak taky nechala, dr. uvidí při UTZ když tak přidají jednotky, žádná hrůza se nastala.

Kaši že by ? to by bylo super, moc ti to přeju :wink:

Všem po tak krásném dnu, dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Všem spáčům dobrou noc přeji a kokatelům na telku pevný nervy. já to ještě neviděla, řekla jsme si, že budu koukat a zas nic, uklízela jsem a žehlila, tak už se mi od rozběhnutýho nechce dívat.
19. zář 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka dělá jako co? Ani nejukne, dyk je sobota :confused:
19. zář 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
autor
andrejka slyší na telepatii, se směju, teď jsem nakokla, bo Jenda má narozky, jsme slavili! a chtěl vidět fotky Anýska, tož tu čučíme spolu
19. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
:wink: Lůco klíííííd :slight_smile: pamatuješ jak já jsem zvorala prášky a nebylo to na jeden den,bylo to na 14dní a místo 3 prášků denně jsem brala jeden :slight_smile: no a :wink: pan doktor si poradil :wink: neboj
Kašo tak držím palce třeba to opravdu znamená dobrý začátek :wink:
Věruško jdu tam taky cvaknout něco zajímavého a zapnu si žehličku abych se nenudila :wink:
Papa a dobrou všem :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Vše nejlepší Jendovi :wink: papa
19. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Péťo, děkujeme! Honza se chechtá, že ho neznáš, tož poudám, že znáš :grinning: :grinning: :grinning:
Fotečky jsou krásný, Máji! Nejlepčí je´samozřejmě Anýsek v kolébce!!!!! Sklidil pochvalu od obou!
Holky, koupila jsem Honzímu mimo jiné Brouka pytlíka, je to jeho nejoblíbenější postava, plyšovýho. Měl strašnou radost!!!Jste to měly vidět :grinning:
19. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Nojoooooooooooooo, HAPPY BRRRRRRZDĚJ TŮŮŮJŮŮŮ, HEPPYYYY BRZDĚĚĚĚJ TŮŮŮJŮŮŮ, HEPY BRZDĚJ, DRAHÝÝÝ DŽONY, HEPY BRZDĚĚĚJ TŮŮŮDDDŮŮŮŮŮŮŮDŮŮŮŮŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Proto ty nový kadeře, dneska bude narozkový hooopnutí :grinning: A zahradu jsem zas neviděla a ani teho Pytlíka s velkým P, prosím viděti :slight_smile:
19. zář 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ajo, tak to si už nehooopneš, bo místo Tebe bude v pelíšku Pytlík :grinning: , taky asi vytáhnu Pepíka, ale byl by mi odcizen satanem...
19. zář 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Luci, vůbec nic se neděje! Při UTZ průběžně uviděj nárust folíků, a ohlídaj si to. Opravdu se nic neděje.
19. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Máji, jdu Ti ho vyfotit. Honzik říká, že děkuje a že máš zase přijet :slight_smile:
19. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
No haby nelitoval, važ slova Džony, važ slova :grinning: :grinning: :grinning:
Tak hups sem s pytlíkem a co mi ho takhle ukázati přímo, což?
19. zář 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
To P má bejt samozřejmě velký, omg, zas nemusím vidět všechno joooooooooooo :grinning:
19. zář 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ouboš se přidává, že také přeje všechno nejlepší :slight_smile: A Annanas taky, ale spí u teho :wink:
19. zář 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
Taky se přidávám ke gratulaci.Všechno nejlepší,hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a hlavně brzy broučka ,ať vám dělá jenom radost.
Já se dneska budu loučit,snažila jsem se koukat taky na šifru ,ale do teďka jsem ji prospala,teď jsem si zavedla utroš,Peťa odjel na noční ,tak jsem sama.Tak se mějte krásně papa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tož břeju Džonymu taky hooodně štěstí, lásky a zdravého Pytlíka :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Děkujeme za gratulace :slight_smile: Holky , stahuju ty fotky do noťase, ale asi jsem dala kopírovat celej mobil :grinning: , bo to trvááááá
19. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.