• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Jo, asi to tak bude, ale to je super,bo se mi zkpoírujou i ty kontakty konečně, bo já ztratit mobil, jsem v řiti.
19. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak já se dnes loučím jdu to zapíchnut.Jdu si lehnout.Tak dobrou noc všem,krásné sníky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Všem kobylkám brouoououou nočku, nějak to na mne padlo. Zítra bude zas určitě pěkný den , tak užívejte . Pááá
19. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Andrejko fotečky krásné i Pytlík :wink: A přece jen se někdo včera okoupal, tak aspoň Taurinka.
Jdu se ještě ohřát do postele.
20. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Krásnou neděli všem ,tak jsem to nevydržela a dneska jsem zkusila testit,a byl negativní,tak ta bolest v podbříšku a ta nechuť na kafčo budou mít asi jiný důvod. :frowning2: .
No nic ,byl by to stejně zázrak ,kdyby se inseminaci zadařilo.Takže počkám do konce týdne ,pak dorazí mrcha,začnu brát ty tabletky na podporu tvorby vajiček a půjdeme do dalšího pokusu.Tedy jestli to bude možné,jestli se tam netvoří nějaký zánět a od toho ty bolesti v podbříšku.No uvidíme.Tak se mějte krásně. :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Dobréé ránko, hřebčíne milý!
Zdravím vás aj prostřednictvím Nasti, (konečně :angry: jsem to pěkně flinkala :grinning: )
Tož jsem od 7 huž vzhůru, a zkoumala jsem, jak si uložiti nasťu k úpravám, když nemám word ještě. No, ňák jsem to vymyslela,a upravila..
20. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Andrejko opožděně , ale přece manžovi vše nej :slight_smile:
Ahojda Moni a Kasi :slight_smile:
20. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET říjen!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Zatím jsme tu pořád jako anděl pro dědoušky a babičky :slight_smile: ! Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Máme asi fobii z telefonování bo co! DoOstravy daleko, tož nevolej jen z okna!:grinning: Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, , tak jak? Gynda OK?? Hupsneme do IVF???
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci ,Genetika OK,to je hlavní!Se zvýšenýmFSH se porveme!Jdeme do Ketu?:slight_smile: Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Mamka je OK!ale nás zdravíčko zlobí!manža je s náma! :dizzy_face: Sháníme tříkolku!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,nová startovní čára, huž jsme po ms, za 2 měsíce akce, juchúú!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),21.9.voláme do Cáru a chceme novou strategii!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci). 9.9.IUI a znovu11.9. IUI,20.9.test negativní,držíme stále palce.:wink: Manetka-IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,3.KET7.9.(2proďolky)!21.9.krev,kéž nás krev překvapí!:slight_smile: Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž pícháme Gonal, málo či hodně, hlavně, že je tam! :grinning:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,až do porodu, hlídaj nás páni doktoři!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž je to blííže,bude nás více!:slight_smile:
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka, 21.9. velký UTZ!už zítra
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Jedeme aj s pupíkem pidivýlet na Jihlavsko do pátku.
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!Do konce října uschopněný.3D bylo famózní!:slight_smile:
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek! :grinning:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10., mimíska frčí do neděle s mamčou k babičce !
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola21.9.,pak hurá za sluníčkem!Chceme překvapení esli lulánek bo pipinka!
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, tak jsme huž ochráněný před pneumokokem , aj řádně gerberou :grinning: přivítaný občánek, Ouboš je na chvílu s námi, huráá!
20. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Brééé ráno koblkýýý:slight_smile:
Kasi, to je mi líto, kolikátý jsi dnes den? No, IUI je šance malá, bereš to rozumně,co se dá dělat... Jaké bereš tablety na podporu vajíček?
Andrejko, sem s nasťou:slight_smile: Jak jste se vyspinkali?
20. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Do hájíčka, zasejc se nám ty holky v akci ňák pospojovaly, asi, že jsou na jedný lodi teď... :slight_smile:
20. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Tady se to probouzí krásné ráno Luci, dnes bylo píchání ok?
Jo a zapomněla jsem na Monču:slight_smile:
20. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky Andrejko :wink: , tak říjen to jistí....????? :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jdu zase chvíli před tebou, mám KET naplánovaný na středu....
20. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojki jsem dnes 25 den cyklu a 10den po inseminaci.Možná je to i brzo testit,ale spíš si myslím ,že půjdeme do dalšího pokusu.Třeba to má vyjít až na prosincové IVF. Tak ,aby se prcek narodil až za rok na Peťovou 40cítku.
No holt budeme muset více šetřit na IVF.
20. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Janii, ahoj!!! Budu Ti strašně držet palce!!! Tak středa už :grinning: Určitě budu koukat!! Jsme stařeny, ale nevzdáváme to, viď??
20. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Jo a ty tabletky mám začít brát teď jak to dostanu tak 5 -9 den cyklu a 10 den kontrola.A jmenuji se Clostilbegyt.
No je to spíš na vyvolání ovulace.
20. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Kaši po inseminaci je ještě strašně brzo na test, ten se musí dělat až v den MS a tu máš až na konci týdne (to jak kdyby po IVF testovali holky 6-7.den) Musíš mít rezervu než spermoška doputovala k vajuchu a než se vajucho dostalo do dělohy jsou hned 3dny. Takže žádné závěry z toho nedělej :wink: a testík po IUI nejdřív 14.den.

zdravím Andrejku díky za nasťu zas jsem v obraze :wink: taky Věrušku Lucinku a Janyskovi hodně štěstí při KET
20. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Adrejko nasta je super. Ahojda Mončo jak je mamino zase máš nějaké chutě :grinning:
Holky manža dneska šokoval lítal po bytě s metrem a pořád něco měřil tak mu říkám co dělá a on na to měřím kde dáme tu postýlku já mu řekla a co když budou potřeba dvě tak hned odpověděl budou na patro at si zvykaj na poschodovou postel.
20. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Luci už mám v troubě jablečný štrůdl :slight_smile: tak si dáme po obědě.
Manža to bere zodpovědně, to je hezké, prý poschoďovku postýlku :grinning:
20. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj berušky,musím nakouknout,ale nestíhám číst :sweat_smile: mamka je ještě tady tak se jí věnuju a vařím svíčkovou.
Jen se chci pozeptat těhulek zda vás trápí taky křeče do lítek,v noci se protáhnu a už to jede dneska 3krá :frowning2: a taky mě pobolívají kyčle,hlavně v noci.To je brzo na to aby se rozjížděli na porod ne :confused: :confused:

Odpo nebo večer si vás dočtu ted opravdu nestíhám,jen sem zahlídla Lůcu-nic si víc nepíchej,mě to říkala sestra když píchnu mín a nevšimnu si a pak jo,tak nic nedopíchávat a říkali to i na tom dvd co sem měla pučený k píchání :grinning:
Manetko zítra na krvičce hodně štěstíčka.
20. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
páni,koukám nové tváře,vítám janýska :slight_smile:
plánují se ketíky tak to je paráda,holky budu všem držet palečky :slight_smile: :wink:
20. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky přeju krásnou neděli :wink: o mě se pokouší bolehlav :frowning2: to musím nějak ozhýbat :wink:
Lůco manžílek mi pobavil a ty jsi koukám s dvojčátky taky smířená tak je to dobrý :wink:
Mončo štrůdlík dělám pusou už 14dní!!!Já jsem teď úplně ulítlá na jabka.Tady u nás maj vietnamci takový tvrdý nakyslí,denně si donesu 4. :wink:
Jani kup si magnézko :wink: a svíčkovou bych si taky dala :slight_smile:
Kaso jak píše Monča po IUI je testík brzy,ještě to nevzdávej :wink:
Manetko kdybych se zítra nedostalatak na tebe budu moc myslet a džet palečky :wink:
Zdravim Janýska :wink:
Andrejko jezdíte na chatičku i v zimě?Nebo zazimujete a jedete až z jara?
Věruško ahojky co ten ovutestík kdy ho budeš dělat?
20. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jani na křeče ber magnezko, nebo řekni dr. ona ti ho napíše. A kyčle jsou normální že bolí, mě taky bolí kříže, to už se pomaloučku tělo připravuje na porod. Dobrou chuť k obídku :slight_smile:
20. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj Peti, já jsem ho udělala megajablkový moc jablek málo těsta tak si dáme do nosu. Ať tě to brzo přejde ta hlavina, to chce tak procházečku v přírodě
:wink:
20. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Moc všem děkuji a taky zdravím a přeji štěstíčko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Andrejko, jo, my Husákovy děti jsme už přeci jen něco zažily a nevadí, že nás už občas někde píchne, bez boje se nevzdáme......i když jak se to blíží, tak prdelní svalstvo se mi už pomalu začíná stahovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jo asi je ,to víš zvědavost byla větší,ale i tak to bude zázrak kdyby to náhodou vyšlo,tak bych se štěstím rozplakala. :slight_smile: .A když ne tak to budeme zkušet dál.
Peťa už vstal,tak můžu jít dodělávat obidek.Dneska máme ty filetky. :slight_smile:
20. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Hezké odpoledne. Chtěla jsem jet někam na výlet,ale nějak se s Míšou nemůžem dohodnout. šel si ze všeho lehnout, tak ho chvíli ještě nechám a pak se možná sbalím a půjdu někam sama s Mikim.
Janinko, jak ti radí holky, zkus magnezko.
Mončo, já udělala jen puding,ale s jahodama a borůvkama, mňam!:slight_smile:
Petíí, ovul. test už jsem zkusila 3krát, čárka tam je, trochu sílí,ale je pořád slabá, tak uvidím. Možná, že mám opravdu jen slabou ovulku, uvidíme. Dyžtak to jistí Ket.
Janýsku, já jsem taky Husákovo dítě:slight_smile:
20. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky hřebčíne,
nestíhám dočíst,jen jsem mrkla na nástěnku,a teda všem v akci držím palce aby to vyšlo byly těhulky :slight_smile:

dovolenka byla fajná,moc se nám líbila,pořád jsme někde courali a kochali se zámky,hrady,památky a tak,prostě super :slight_smile: jen se malé moc nelíbilo spát jinde tak jsem moc nenaspala :sweat_smile:
Jihlava se nám líbila,docela pěkné městečko,i v tom Májiným Citi parku jsme mrkli,a mají tam malušké obchůdky :grinning: a teda v Jihlavě jim u škol na zemi na zebře svítí přechody :confused:

Máji,teda Třebíč jsme nedali,páč teda značení máte na prd,bylo hodně provoz a měli jsme hlada tak jsme jeli na papu,ale určo ještě snad do porodu dáme tam výlet,tak se pak znova poptám :wink: vítání se vyvedlo a foto pěkné :slight_smile:

Andrejko ty vlásky máš super,moc Ti to sekne :wink:

Janči,v Třešti jsme pěkně bloudili :grinning: jeli jsme několikrát tam a zpět :grinning: no navigace hold má mezery :grinning:
a to magnézko zkus,a ty kyčle to asi začíná,mě taky bolely kolem 20tt pak ok a teď mě bolí levá páč malá chce spát na levo :angry: :slight_smile:
20. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Lucy,nic nedopíchavej :wink:

Kasi,naděje je pořád,znám asi 2 holky co jim vyšla napoprvé IUI :wink:

Manetko,držím palce ať krev zítra ukáže něco jiného než testík :wink:

Věruško,mě se jednou stalo že ten testík na ovulku jsem si dělala a nic a ten den mi dr.řekla že ju mám,takže pak se podle toho orientuj,co ? :grinning: :grinning:

Monči,Peti těhule to snad je nějak ve vzduchu pudink a štrůdl :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky máme a ted valíme na procházku tam bude taky štrůdl u kámoše :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Belku,Karolku,Leontýnku,Ivku,Mončuet,Hanču,Reginku,Marky do špitálu...prostě všechny zdravím :wink:
20. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Brééé odpoledníčko kobylenky.
Katy čao, huž po výletě a co jste tu v tem mini městě nemohli najít? Mě? Nojo, ještě mi tu neudělali značení :grinning:

Kaši, Clostilebegyt jsem taky brala, s tím jsem začínala, abych otěhotněla přirozeně, ovšem já z něj měla ooobr cysty a to na Vánoce a Silvestra, bolesti jako kráva, chodila jsem v předklonu a myslela si že totak má být :grinning: , no jelito...

Janni,ko, já myslela, že jsi u mamky a Ty odma a máš ji tam, no to jsi jako mohla napsati :grinning: Mám na tebe dotaz, tož napíšu do interka. A připomenula jsi mi ty křeče do lejtek, v noci jsem se vzbudila a kroutila se jak paragraf a kyčle no jasan, ty budou bolet a já měla ještě tu "piční"kost k tomu a bude hůř :grinning:

Věruško, taky chci někam na výletek, dokud je ještě takto hezky, no měla jsi se sbalit a už dojet k nám, by jsme si vyrazily do Telče, ale Ty zas musíš dělat ještě ten zub omg.

Andrejko, hezký den, doufám, že mě dneska provedeš po zahradě, ovšem ještě vařím, dneska spaní do půl 10 a ještě jsem měli málo :grinning: , pak nákup, teďka jsem doprala vě pračky-zdravím Monču :grinning: a ještě chci udělat koláč dle Babici, mám totiž nějaký švestky do tchýně, tak ať je nevyhodíme.

Jdu vytáhnout pangase z trouby, už je zapečíno, ještě kašičku a jdeme se nadlábnout.
20. zář 2009 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, fotečky krááásný, až na ty v metru :grinning:

Jináč mám v pééérdelce noťase, asi mě jebing, bo budu opět bez stroje. Musím poslat na reklamaci kvůli té cdromce a ještě mi včera satan popones napájecí kabel a tak silně ho nesl, až mi nenabíjí baterka, tož teďka chvilku jedu a až vybiju, bude the end. :angry:
20. zář 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.