• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji no tu Baziliku a židovskej krchov....tam bych Tě asi nenašla :grinning: :grinning: Doboru chuť k obídku,my jdem na tu prochajdu :slight_smile:
20. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla Máji a Jani v Tescu v Jihlavě mají na oblečení pro mimi Cherokee slevu 70%,sice asi jen 3 stojany ale jen kdybyste jeli kolem :wink:
My koupili Valuš dupky s ježkama :slight_smile: a vybrali v pivovaru trika,kšiltfky,soudek,sklinky vše s ježkama :grinning: tož jsme přece ježčí rodina :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj Katy ještě jednou, no to je lehká cesta, Žiďák nenajdete určo :grinning: , ale chce to zapíchnout káru na náměstí a vyrazit pěcha, všude je to kousek, sice do kopce, ale ukazatele ve městě pak sjou takový dřevěný malovaný. No a kdyžtak máme telefooon, tož vás navedu.
20. zář 2009 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.virtualtravel.cz/trebic/zamek.html

Nebo si pocestuj tady, to stačí :grinning:
20. zář 2009 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz
http://trebic.virtualczech.cz/virtualni-prohlidka/prohlidka01/

Tahle stránka je ještě lepší, tož cestuj :grinning: , jdu taky.
20. zář 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz
Tak my už jsme po obědě,chceme jít ven,ale musíme ještě čekat na mlaďochy co bydlí v Peťovém bytě,protože byli domluveni na 2 hod.,ale teď jim Peťa volal kde jsou ,a prý se mají stavit za nima do herny ,kde ta Ilonka pracuje,je to ten největší pajzl v Ostravě loni se tam i střílelo,tak nejsem moc nadšena,no já dovnitř určitě nepůjdu.Peťa mi říkal ať jdu na minigolf sama a ,že tam dorazí,ale to mi příjde dost divnémtak raději počkám.Snad je půl 4 poslední verze.
20. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak nám kousek od baráku hoří, už čumíme :slight_smile: Zase v azyláku, ale až v posledním patře paneláku, to je teda radost, to prostříknou všem byty od vrchu až dolů, tam je to pořád, omg.
20. zář 2009 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme právě dorazili z minigolfu.Porazila jsem Peťu o 6 bodu :grinning: ,tak jsem vyhrála pohár,ale aby to Peťovi nebylo líto,dal si se mnou pohár taky,k tomu jsem si dala nealko mojitko,Peťa si dal birela,protže má dneska ještě noční.A co jste podnikali vy?
20. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Berušky ahojda. Kasi tak jsis to nakonec užila to je dobře :wink: Máji takže jste měly kino zadara :grinning: chudáci co bydlí pod něma musí mít všechno mokré.
já odpočívala mám poslední noční hurá a pak budu těhulit :wink:
20. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Luci to je super ,kéž by vám to vyšlo,budu na tebe moc myslet. :slight_smile:
20. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Kasi musí to vyjít já to mu pevně věřím a když to nevýjde zase budu chodit makat co se dá dělat to je život :frowning2:
20. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Katy tak to sem moc ráda že se vám tady líbilo :slight_smile:
Hned zítra hupsnu do lékárny bo počkám na kontrolu u dr? :confused: no uvidíme jaká bude noc :grinning:
Máji koukám a v interce nic nemám,tož se ptej,sem zvědavá :grinning:
Bože ještě piční :grinning: :grinning: kost do teho tak mám dost,ale uklidnily ste mě holky s těma kyčlama,sem se bála že to tak nemá býti,chichi jak říkala Katy to se mi jako rozjíždí ten zadek jo :grinning: :grinning: :grinning:
Katy jinak já v city pracuju,teda pracovala sem do otěhulení :wink:

Máji,ještě,my sme za mamkou jeli ve středu a v pátek sme ji vzali k nám byla tady jen jednou tak tady byla celý víkend a zajeli sme do City,ukázala sem jí arbait moji šli sme do kina na Jánošíka-holky to byla erotika :confused: :grinning:
ale ten konec,jak ho pověsili za žebro,sem natahovala a mamka ta brečela jak želva :slight_smile:
20. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Holky,že to nevyjde na to vůbec nemyslete :wink: :wink: mě to vůbec nenapadlo :wink:
zakoupila sem křištál a růženín a podle Monči sem je měla po ET v postýlce na bříšku :wink: :wink:
Budu držet palušky at ste všecky snažilky těhulky :wink: :wink:
20. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Janinko ahojda výjde to já tomu věřím a manža taky dneska měřil byt a když se ptám co dělá tak řekne měřím kde dáme postýlku :grinning: já mu na to řekla a co když budou dvě tak řekl budou na patro at si zvykaj na poschodovou postel :dizzy_face:
20. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojky, jsem doma z prochajdy. Byla jsem s mamkou na takovym našem okruhu. Je naprosto letní počasí. Koupily jsme si pitíčko a ledňáka, to bylo žůžo.
Andrejko, dneska jsme byli v trííííču od Tebe s Mickey Mousem :grinning: , už to jde zase do módy :grinning:
Právě jsem prolítla celej byt s vysavačem a následně přetáhla mopem.
Doprala pračka, jdu věšet a pak konečně na ten koláč, omg.
Věruško, jsi na výletě bo co?
Janni.ko, jsem zapomněla vznýst dotaz, nojo, tak nyní :grinning:
Peti, kam jsi mi to poslala? V mobilu jen sms, na mailu nic, v interku nic... :confused:
20. zář 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, tak to si tu poslední noční pořádně užij, to jsou krásné vyhlídky! :wink:
20. zář 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
Máji takže jste byli s babičkou a Ananáskem na prochajdě dneska bylo krásně já seděla jenom na balkoně dál jsem nedošla nějak se mi nechtělo :grinning: Máji vyhlídky to jsou krásné jenom aby vyšly :unamused:
20. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Luci,tak to je krásný :slight_smile: a ty dvě vám moc přeju :wink: :wink:

čekám dotaz :grinning: stále nic :confused:
20. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Jéééé Máji,skoukla sem fota a Anýsek je huž velikáááááá :slight_smile: je krásná no celá maminka no :wink:
20. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
jdu do vany a pak do hajan :pensive: :pensive: tak dobrou nocku všem kobylkám :dizzy_face:
20. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Brou nocku, jsem dement, huž to jdu vznést :grinning:
20. zář 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jani dobrou noc a krásné sníky.
Berušky jdu se chystat směr rachota přeji vám všem dobrou noc a krásné sníky.
Zítra mě čeká UTZ tak jsu zvědavá jestli vajucha rostou :wink:
Manetko zítra ne tebe budu myslet a moc držet palečky :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Luci užij si doufám posledního nočňoucha :wink:

Manetko na zítra hodně štěstí :wink:

my jsme dnes byli v lese na prochajdě a na kofolu v takové odlehlé zahrádce, tak jsme si to počásko užili, ale to tu asi všecky. zítra jdu taky do práce se mi moc nechce. Belluška už určo dorazila a odpočívá. Všem dobrou noc a hezké sny.
20. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Kdo jde hajat tak dobrou :wink: taky půjdu brzy ráno musím pro pasy :wink: pak panu doktorovi a hlídám Vaška :wink:
Máji já posílala MMS tak to zkusím ještě mailíkem ale později :wink: čakaj :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tak jsem povečeřela a teď koukám na superstár,u kulturisty jsem se vcelku zasmála. :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Jak se tady máte?Je tu někdo?Potřebovala bych poradit.
Byla jsem celý víkend u mamky.Bylo posvícení a dneska jsem dorazila domu.
20. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tady opravdu už nikdo neni?
20. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj Regí co se děje :wink:
20. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky Luco.
Potřebovala bych se zeptat jak vypadá mimoděložní těhotenství?Jak to vypadá s MS?
20. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Regí to ti moc neporadím akorád vím že bolí aspon tak jsem to četla zkus se podívat na netu jestli o tom něco nenajdeš. Dělala jsis test že si myslíš že máš mimoděložní těhotenství :wink:
20. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.