• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No Lucko já nevím.Už 4 dny jen špiním a je mi trochu zle.Test budu dělat zítra ráno.Vždycky jsem špinila jen 2 dny a pak se to rozjelo.Tak vůbec nevim co se děje.Tak já to zkusím najít na netu.Moc ti děkuju za radu.
Jak se jinak máš kočko?
20. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Máji,no teda asi jsme byli slepý,ale ukazatele jsme viděli na vše jiné než jsme chtěli :grinning: :grinning: virtuálně jsem si to prošla,tak huž tam nemusíme :grinning: :grinning:

Regíí já moc neporadím,ale vím že mi holky říkaly že by to asi bolelo,ale nejlíp to potvrdí dr. z utz
20. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Regí,taky to může být něco jiného :grinning: :grinning: bych neplašila s mimoděložním,ale na netu určo najdeš hodně o tom,jen držím palce aby to byly krásný // :wink:

Lucy ahojky,tak jak je?
20. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Regí mám se dobře dneska mám poslední noční a pak už budu jenom těhulit. Zítra mě čeká UTZ a v pátek snad OPU a pak se uvidí :wink:
Loučím se jdu makat pá :frowning2:
20. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Lucko tak todržím palečky a moc moc moc ti to přeju.
Tak ať t ta polsední šíchta rychle uteče a moc se neupracujou.Papa.
Katy ahojky.
No já nevím.Je to divné.Unavená jsem ale byla jsem včera tak tochu víc opilá a málo jsem spala ale je mi divná ta MS.No bylo by to krásné ale nejde mi to do hlavy no i když ZÁZRAKY SE DĚJÍ a já na ně věřím.
20. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Regí,no uvidíš,zítra mrknu jak si dopadla s testíkem,jů?budu držet palce :wink: a zázraky se dějí se koukni na Ivku :slight_smile:

Lucy,pěknou poslední šichtu :wink:
20. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
No napsala bych výlsedek až odpoledne.Mám ranní a sama ráno z toho bych byla asi v šoku :wink: .Jsem tak nervozní že bych test udělala nejraději hned.
20. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Neboj Regi,bude to dobrý a na testíku najdeš dálnici. :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Nic mějte se krásně a dobrou noc .Ještě kouknu na střepiny jdu do hajan. :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky Kasi.No uvidíme.Mám z toho děsivý strach.Jen je mi záhadou že jen špiním a nic se neděje.
20. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka!
Jsme v Práglu, zapla jsem noťas, a letím do koupelny. Pak dočtu! Jsme slavili s našima Honzíka ještě. Hele, dočtu si vás , ale mám pocit, že tu vůbec nebyla \Belinka????? jdu se ospršiti....
20. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky kočenky.
Bellí jistě padla po práci do pelíšku a už si užívá snění.
Já dopekla a je to moc dobrej koláč, fakt mňamka, ještě si jdu nandat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Regí, mimoděložní dosti bolí...
Lůco, pěknou noční a ráno hupky dupky domů a už tam zůstati několikero měsíců bo roků :slight_smile:
No vidíš Katy, já věděla, že Ti ten virtuál postačí :grinning:
Zas Mončo peru, dostala jsem nadáno, že nejsou vypraný tepláky :frowning2: , tož tady se člověk nezavděčí no... Ale pak už to bude opravdu všechno snad hotový...
Andrejko, ahojky, já Ti odpovídala hnedle do deseti minut na to video, ale byl ajsi off, nevím, co jsi přesně chtěla. jak bylo? Oslava se vydařila? Počasíčko bylo super. Zahradu tedy příští týden...

Věruškoooo, kde jis? Jste na výletě ještě bo jak to dopadlo s tým vejletěním? Kdy přijedeš?
20. zář 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylkym, jsem hunavená, byli jsme na výletěm bylo krásně a my blbci se zas hádali. Mám e teď hodně zatěžkávací období, snad to přejde.
Zdravím vás všechny.
Regíím přeju ti zítra ten zázrak :wink:
Jo, dnes jsem dělala zas ovul. test a konečně tam mám stejně silnou čárku jako tu kontrolní. Jsem už 16. den ms. :astonished:
Všem krááásnou noc. Pa
20. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Taky vám dupky přeji krásnou dobrou noc, pěkný další týden a samé dobré zprávy a čáry :slight_smile:
Andrejko, neutopila jsi se v tej sprše bo hopsáte? :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
huž jsem tu, ale ješitě muším manikůrovat
20. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ráno

Andrejka usla při manikůře :slight_smile:
Máji opráno máš, ale na jak dlouho :grinning: Luboše už budeš mít doma nebo zas vypáží za prací?
Věrko tak doufám že chmurné období brzo přejde, třeba až budete mít udělanou ložnici, zas se to k lepšímu obrátí :wink:
Regí možná že ti to zbrzdila ta opojná noc, no ale samo bych ti přála dnes //. to by byla bomba :wink:
Luci tak dobře pořiď a dodatečně chválím novou fotečku :slight_smile:
Katy vyšlo vám pěkné počásko tak hoď fotečky do albíka ať se taky pokocháme.
Za chvilku jdu zbudit dítko do školy a hurá do práce ale jen do 11. pak uvařím papriky k obědu už se těším.
21. zář 2009 v 06:21  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :slight_smile: Manetko tfuj tfuj tfuj. Už jsu okoupaná vonavá a zachvilku vyrážíme směr Ostrava :wink:
21. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Dobrééé ránko, rodino!
Tak Manetko, ať je to jak chce, jedeme si pro ortel s Tebou :wink: .
Luci, ať se folíky množí!
Monči, ahojky, jj, usínala jsem s mokrejma nehtama, ale dopadlo to gut. :slight_smile:
Velký pozdrav Belušce, kde jsi??? Halóó :astonished:
Věruško, ať je příznivá konstalace...
Májenko, vyprovoď hezky Ouboše, ale ten huž asi odjel hodně brzy, viď.
Vítám z cestovatelskej dnů Janninku a Katy!
Kaši, držím palce, ať ta mrcha opravdu přece jen nepřijde!
REgí, ať to dopadne pro Tebe dobře!
Karolajnko, zdravím Tě, ani se neptám, kdy budeš volat :grinning:
Petjunko, ahóój!
Zdravím ouplně všechny!! Hezký den! letím , na osmou jsou klioši...pááááááááááá
21. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré pondělní a trošku mrazivé ráááníčko :zipper_mouth: :dizzy_face:
Satan vyvenčenej, dítko nakrmený zase spinušá, Ouboš vykopnutej, je tu klííídeček a pohodička. Ale musísm do města a s kočárkem, tož to bude fuška asi.
Jdu si dáte ten vynikající koláč na snídaňku, fakt zkuste, ta drobenka, jak jinak drobenky nejím, je fakt mňamooozní, akorát možná ubrat cukru z ní...
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=57861
21. zář 2009 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí byla včera na té vyměněné směně a dneska co? Má volno bo jakej je její rozvrh? :slight_smile:
Andrejko, ať Ti to s kliošema utíká, stejně tak dlouhá pracovní doba, by mě hráááblo asi :slight_smile:
Věruško, tak co ten spáč, hooopnul bo usnul ještě vícero?
21. zář 2009 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz
Regí, Manetko, Lůco, ať Vám vše dopadne dle Vašich představ :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz
Mončoooo, Ouboš jede kousek od domova, cca 40km, takže bude na noc jezdit domů.
21. zář 2009 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýý vyhrály jsme v aukci nosítko na dítko, takovou tu klokanku, tož bude snažší venčení, ale zase se přidala zima, tož ještě navlíkat do ní děckotě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A zítra dorazí koupací kyblík, na ten se těším moc, jsem se ho bála, ale dneska vidím, žeje to asi to nejlepší koupání pro mimisko, vyfotíme, uvidíme. :wink:
21. zář 2009 v 07:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tož jsem si příjemně pokecala :grinning: , tak čusky busky špinavý fusky... :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka zlaté, přeju krásný den:slight_smile: včera jsem padla jak podťatá. Moni ahoj, tak do 11ti budeš v práci, to je za chvilku a pak budeš odpočívat. Andrejko, ať Ti to v práci utíká a klienti ať jsou příjemní. Věruško, snad se brzy přestanete hádat, je to nápor na nervy pro vás oba, ale vy to zvládnete, sluníčko. Manetko, ani nedutám a držím všechno co mám. Máji, ahoj zlato.
21. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Luci, ať jsou na UTZ krásné folíky. Regi, tfujtfujtfuj pro štěstí. Janni, tak už jsi zase tady, to je fajn. Katy si užila výlet, paráda. Vítám Janýska. Petjunko, Karolko, hubana posílám. Majky zdravím do nemocnice, berušku, doufám, že se mají s Adélkou dobře. Všem vám, sluníčka, přeju krásný den:slight_smile:
21. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Letím do práce,ale ještě chci nejdřív popřát Manetce hooodně štěstí a Regíí taky ať to dopadne jak si přeje.
Májo, bylo to až po ránu, jak u Bellíšků v koránu:slight_smile:,ale je to fuška....
Tak pa a až přijdu jen ty pozitivní mesáže. :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Jo Luci, tobě taky krásný utz a všem co dnes něco mají.Nestíhám, tak se omlouvám.
Ahoj Belíí
21. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Věruško ahoj, tož super, že byl Korán:wink: teď to ještě zítra pojistit a to by bylo, aby to nebylo, OMG:slight_smile: úplně cítím, jak jsi v dobré náladě, to je moc dobře:slight_smile: jdu uklízet a pak letím koupit nějaké dárečky pro 2 kolegyně z práce k narozeninám:slight_smile:
21. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky tady už se zase po ránu skáče! Pan domácí prudil včera taky ale vysvětlila jsem mu,že jdu dnes k lékaři a že se to nehodí! Věruško moc Ti přeju aby ta ranní fuška za to stála a vyšlo to. Manetce a Regí přeju jen ty nej zprávy. Máji nad belíkem jsem taky přemýšlela tak dej vědít. Belí ahoj,konečně zasloužilý odpočinek. Jo ještě Lůca,tak ať se pěkně množí folíky.papa a všem krásný den.
21. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.