• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj holčiny,

zdravím vás :slight_smile: a díky za útěchu. Jste fain!
Regí, je mi líto, že tohle musíš prožívat. Já to nezažila a tak si to neumím ani představit.
Andrej, ta tvoje práce je teda vážně na psychinu, ale ve školství to není o moc lepší. Tam člověk lituje ty děti a někdy má chuť si je vzít domů.Né, že by jsem byla ideální rodič, ale některé mámy... radši nemluvit :o(
Zatím se mějte holčiny moc hezky. Omlouvám se, že teď nestíhám tak často psát. Ale určitě budu nakukovat a držet pěsti.
Těhulkám přeju krásné těhulení, Máje poho :sunglasses: porod, a vám všem ostatním snažilkám konečně úspěch! :angry:
Až budu vědět, co budeme podnikat my, dám vědět. Asi bude konzultačka s Koudelkou, tak uvidíme, co vymyslí.
Zatím se všechny mějte a držte se !
29. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
kuk,jsem tu :slight_smile:
29. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
majdi ty a zlá, to mi nějak nejde dohromady. :slight_smile:
Holky tak jsem si už zařídila dovolenou, to vám je tak super, když máte za šéfa skoro nejlepšího kámoše, dokonce mi řekl, že už to čekal a sehnal za mě náhradu,jen nevim jak přežiju někomu pujčit toho mýho červenýho mazla.
Ahoj teoretičko, to je fajn, že si se za náma stavila, hlavně pak dej vědět jak je na tom sestřička a jak pokračujete dál. :slight_smile:
Andrej tak co už jsi doma? :wink:
Majo kam ty chodíš na tu dobrou náladu, ta malá Anička bude pěknej smíšek, když je mamka takhle veselá :grinning:
29. dub 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
Marti, pozdravuj sestřišku a vyřiď jí ,že jsme tady s ní a držíme palce do dalšího boje.
29. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
Á tady jste:grinning: Marti, hlavně ať to sestra všechno hezky zvládne. Jo a příjde někdy za námi??? Manetko, já vím, že už mě za ten čásek znáte, ale sama jsem se lekla, jak jsem to po sobě četla:wink: Neboj, autí bude v pořádku a stejně ho teď nebudeš dlouho potřebovat. Jako těhulka budeš doma a užívat těhulení:slight_smile:
29. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak a už dneska nic nedělám. Kvůli koze jsem si rozsekla prstíček, do prdele to bolí.
29. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
Tak jsem udělala nakonec, jak já říkám, z ničeho něco :slight_smile: Chlebíky jsem obalila ve vajuchu, osmahla, vysála olejík samozřejmě, aby Anýsek nebyl mastnej :slight_smile: , pomazala kečupem, zasypala sejrem, zapekla, okurekču, listy salátu, aby jako byla kyselina listová :wink: a už jsm to zdlábli. Toustíky s jablíčkem možná večíííír :slight_smile:
Manetko, dobrou náladu pořád nemám, ale je lepší ji mít a nenervit se, však to mám taky zakázaný, ne? :wink:
Teoretičko, děkuji a zdravíme sestru a vzhůru do dalšího boje, nevzdávat se.
Věruško, se nebojím, že by jsi nesložila nějakou pěknou mnoha slokovou báseň :wink:
29. dub 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
Bellka řekla do prdele :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
Anýsek zase škytá.... :frowning2: , to mě nerví, nevím, jak jí pomoct :frowning2:
29. dub 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, já chci taky něco osmahnout ve vajuchu, to mám ráda. Jenom nepoužívám olej, ale sádlo. Ať jsme tlustí na tři prsty:grinning:
29. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Jo řekla, bo mě to bolí:grinning:
29. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Božátko Andulka, zase škytá???
29. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
Tož holky, já jsem si trošku s Anýsem hupsla, hezky od podlahy :grinning: :grinning: :grinning: Hráli mi na Óčku Anděla od XINDL X, bo jak se to jmenuje a to já teďka žeru. Takže další adept, kterej se mnou bude u porodu.
Mluvěj o Majálesu, jééééžiš já bych tak jelááááááááááááááááá.
Jéžiš a další můj song, Divokej Bill, no já se picnu, tož já zas musím vyskočit a ještě si hupsnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, co ti to ta potvora koza udělala?
Majíí, to neznám ,ale taky bych si hupsla. Jo a mini veršovánka pro ségru už je na světě:slight_smile:
29. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
Věrko, tak to musíš slyšet, bo to bude u porodu :grinning:
Jsem Anděl, co Tě dostal na povel....
Já chci na Majáááles - bude tam mimo tenhle XINDL :grinning: , ještě můj milovanej Divokej Bill, Mig 21, Vypsaná fixa, Skyline, Tleskač-ten je super, Monkey Bussines, no to je supéééééééééééér. :sunglasses:
Ale mně po těch dvou skákacích písních ztvrdlo břicho... :slight_smile:
29. dub 2009 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, koza nic, to já jsem nemehlo. Naháněla jsem je do stáje a vyletěla mi z ruky taková tyč, kterou máme, kdyby beranovi střelilo v lebeni a chtěl se prát:grinning: No a na konci něco trčelo a já se sekla. Tak teď jsem vypila 900 ml kozího mléka, asi se po....:grinning: Věruško, já chci taky slyšet básničku:wink:
29. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
No jó, vlastně koza za to může, nechtěla jít do stáje, tak jsem za ní běžela a vyletělo mi to z ruky. Á, už mám viníkaaa:grinning: No, ale dala mi mlíčko, tak se na ni nezlobím:grinning:
29. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Jééé Bellko a už mu někdy střelilo v lebeni? To bych se asi posr.....strachy.
Jsi vypila fakt 900ml??? :confused: Tak to se vážně pos....š :grinning:
29. dub 2009 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak kde je ta báseň? Už to přepisuješ jo? :wink:
29. dub 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, jemu střílá často, proto ta tyč a netočit se k němu zády, pořád ho musíš sledovat. Jak ukážeš řiť, tak letí a nabere Tě:grinning: Fakt jsem vypila skoro litr mlíka a čerstvě nadojeného, takovou chuť jsem na něj měla a teď čekám co bude:grinning:
29. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Velebnosti du blejt podruhý :grinning: Právě jsem shlídla mail od Regííí o křupavé kachničce a můj starej to žere :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teďka ještě Bellka s mlíkem a ještě čerstvě nadojenym a litr, OMG :grinning:
29. dub 2009 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, aby to ten serwer unesl :grinning: , už to píšeš fáááákt dlouho :grinning:
29. dub 2009 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kočky moje zlatý, jsem tu, ale tedy jestli vás dočtu.. :astonished: Tady to fakt žije, jdu na to, snad to přečtu rychle! :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
Jenomže Andrejko, tady nikdo už dlouhou dobu néééníííííííííííííííííííííí, najednou všici zmizely :frowning2:
29. dub 2009 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz
andrejko ahoj kočko, to jsem ráda, že už jsi tu s náma.
Máji oni holky asi koukají na zprávy či co :angry:
29. dub 2009 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem tu, baf:grinning: Jsem byla ve vaně:wink:
29. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahojky
Andrejko já jsem asi nějaký tupec ale na str.72 píše o nové těhuli a že se to před tebou tajilo,to jako někdo tady nebo někdo z tvého okolí?Jsem opožděná promiň :unamused:
29. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Aha ,to čtu pořád dokola tak to je asi pracovní viď?
29. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Petjuno, to byla pracovní událost, našla jsi to správně.
29. dub 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
Hurá, konečně někdo přišel:slight_smile: Kde jste všechny??? Peťko, já pochopila že u Andrejky v práci. Tož já jdu za chvíli spát, protože mám dvě denní a tu nikdo, hmmm.
29. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.