• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolka nemohla spáti, bo má kobzolek opět horečky :frowning2: Jinak nad tím telefonem taky přemýšlím, ale snad ho na netu najdu :grinning: Luci co folíky, ukázkové? :wink:
22. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Kasi, deržím palce, kolikátý den jsi od IUI, snad to vyšlo, když to bylo tuplavané :grinning:
22. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj Karolko doktor říkal , že by jich mělo být víc takže OPU bude možná v pátek ale asi až v úterý :frowning2:
Kobzolek je nemocný to mě mrzí máš paragraf nebo chodíš do práce? Tak at hezky leží at je brzo zdravý.
22. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahojky kočenky, vyhajáno?No vy jste ptáááčata :slight_smile:
My jsmevypravily tátu do práce, vyvenčila jsem satana, dneska bude hezky, Cecilko :slight_smile:
Chystáme se ven s kámoškou, jestli si teda přečte pozvánku na prochajdu.
Co vaříte? Nic nemám, tak co z toho vyrobit? Počkám na kyblík koupací a vyrazím na nákup.

Peti, to je náááááááááááááááááááááádhera, neser!!! :grinning: No hlavně to nafoť!!! To bude balada, jéééjda, slintám po klávesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. zář 2009 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Luci tak už konečně doma v klídku. A zvýšili ti jednotky nebo zůstaváš na stávajících?

Peti zájezd vypadá nádherně, hned bych jela taky :wink:

Karolko kobzolek zas nemocný, chuďátko je docela často.

Máji já vařím rybu s bramborem a fazolovou polévku od včera. Jestli vyrážíš s kamarádkou tak se na nějakou mňamku zrovna stavte, když nemáš doma chlapa není třeba vařit.
22. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Mám trošku zpoždění,ale už jsem vzhůru dávno. Měla jsem tu kamarádku na kafíčku. Ona je po chemo. ozarku a pak i ženské operaci, je jí 31 a nemá spodek. Naštěstí už má 2 děti,ale teď jí po roce léčby vyšly špatně výseldky krve, tak čeká na další a co bude dál. Holky, když to tak vezmu, ještě , že jsme zdravý, vždyzť to je nejdůležitější.
Zdravím všechny a přeju krááásný den.
Petíí, včera nic nebylo, můj drahý už neměl sílu, přestože jsem podle testu i teploty měla ovu. :frowning2:
Lůco, tak ať vajucha ještě pořádně dorostou, nemusí jich být hodně, hlavně ať jsou kvalitní:slight_smile:
Monč, musím jít taky něco vařit, rybička není špatný nápad:slight_smile:
Májo, zítra mne čekej přijedu na kontroluuu:slight_smile:!
Karolko, neotálej. Jestli je to pravda s tím FSH jak doktoři straší, tak nemáme moc času.
Jo ,to jsem vám neřekla, že jsem volala Dr. Kultovi z Pronatalu, ať pozastaví žádost na schválení léků, že jsem se rozhodla pro Ket a on byl z toho docela přkvapený. Ptal se mne, co mne k tomu vedlo a že už to dělá několik let, že má zkušenosti atd. atd. Zas by mne vynervoval,ale já se už nenechala. Jsem pevně přesvědčená.
22. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj Mončo, máš dobrej nápad :wink: , zastavit na papu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Věruško ahojky, to je psychouš ten Kult, viď? Pak má člověk brouka v hlavě, ale to víš, v tom jsou prachy, nic jinýho, asi hoch chtěl ještě na dovču a Ty mu překazíš plány :grinning:
To jsi teda nezačala den optimisticky, hlavně aby to kámošce vyšlo dobře, není to ta, jak jis psala, že je vyléčená?
22. zář 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a jinak Tě zlato čekám :grinning: , aj Annanas se těší, už jsem jí to říkala, přišlo jí to dosti k smíchu.
Holky, já mám za 20 minut po transferu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , toto uteklo :confounded:
22. zář 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Mončooooooooo, jdu věšet práááááááádlooooooooooooo :grinning: , je třeba teho využít, dokud je hezky, pak si nezaperu a nezaperu :grinning:
Věruškoooooooooo, už se těšíííím, jdu uklízet teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, chodím do práce, ještě zítra uvidím, co se z toho vyklube a pak možná škola, nebo paragraf :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Huš jsem zpátky měla jsem tady tchýni ci neví že je moje tchýně :grinning:
Moni dávku mám pořád stejnou 225jednotek.
Věruš nenech si do toho kecat pokud máš mražáčky jdi pro ně. Řeknu ti aji s jalové krávy se dá vykouzlit tele :frowning2: Vždyt jsi četla že nějaká paní měla horší FSH než ty a udělali zázrak. Stojí to prašule víme o tom své a KET je levnější než podstupovat celé IVF znovu.
22. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době zdravím. Tak dnes máme kontrolu, prý jestli nemám cystu a podle všeho se blíží další akce. Zítra budu chytřejší, tak vám dám vědět. Jinak jsem v obraze, protože vás poctivě pročítám. Lucce přeju kvalitní vajucha, Manetce sílu a vůbec všechny moc zdravím :slight_smile: .
22. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Věrko tak to by mě taky naštval, přece jen to stojí hodně peněz, tak co se tak blbě ptá, že chceš prve využít levnější KET. Chudák kamarádka, určitě má ještě děti malé a musí se trápit takovýma starostma. Ještě že jsme zdraví.

Májo dnes do tebe neryju :wink: taky jsem parala a věšela povlečení, no ať to schne když bude zas hic.
A taky přemýšlím že bych riskla a umyla dnes 2 okna a zítra zas 2, co myslíte, je to moc riskantní v těhu?

Luci jaká tchýně netchýně, že o tom neví? tak sis s ní dala aspoň kafčo a poplk?

Karolko trošku se k ránu ochladilo a už to jede manža je taky nachcípaný a mě už bolí děsně v krku, ani nevím co si na to můžu vzít, tak radši nic jen čaj.
22. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
moni žádné okna nesmíš se přepínat napínat né aby jsi na ně lezla pamatuješ máju jenom lítala s vysavačem a skončila ve špitálu :angry:
Moni svatba byla v únoru a manžova rodina to neví. Mamku by trefil šlak a dcery by zešílely že se budou muset se mnou dělit o majetek , ale mají smůlu manža nic nemá jenom auto jinak je vše moje. Neboj vše se dozví , ale ještě je spusta času :wink:
22. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jedem pro Pétu má nauku a hodinu kláves :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Luci tak to je super, tchýně že neví že jste se vzali :grinning: :grinning: :grinning: no jo nemusí vědět všeckoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak vidím že to máte u obou rodičů složitější, ještě že tvoje mamka to tak vzala a změnila názor. Užij si s Péťou klávesy to je šikulka.

Evi tak ať ti kontrola dobře dopadne hlavně bez cyst a můžeš zas do boje :wink:
22. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
no a ještě posílám dnešní mňamkový recept, jen se po rybce zaprášilo.
http://recepty.vareni.cz/losos-na-masle-jogurtu-a-cesneku/
22. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky vsem.... Regi a Manetko je mi to taky lito. Ja si po ketu kdyz nam to nevyslo taky rikala ze driv jak za rok do toho nepujdu znova protoze bych to psychicky nezvladla. Nevim jak se to vsechno povedlo ale asi jsem zapomela uplne na IVF, zkuste to taky dorovnat tu hladinu psychiky treby se zadari. Je tezke neco vykladat kazda z nas moc dobre vi co to obnasi a jakou bolest pri tom v sobe neseme. Drzte se a na vsechny tady myslim a moc preji vsem to vytouzene miminko.
22. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky lidičky...........mocinky všechny zdravím, jsem celkem v obraze, čtu vás celkem pravidelně.............
Manetko, moc mě to mrzí, vím jsou to jen nějaký fráze, ale moooc jsem na Tebe myslela!
Regi, i na Tebe jsem myslela, holky držte se ... příště to už určo dopadne - posílám těhu bacily - a že jich mám!!!! :unamused:
Jinak my se máme s dětima dobře, včera jsme je s manžou viděli, pěkně si tam lebedí, všechno v pořádku. Dr. říkala, že se ještě asi otočí, protože mají ještě dost místa - včera byla holčička hlavičkou dolů a kluk naopak. Tak uvidíme jak to vymyslí. Příští týden ve st. mám poslední poradnu.
Jo a váží 1700g a 1600 g a asi 42 cm. krásně prý rostou, klučina je dokonce o týden napřed.
Holky, a co s těma oknama - to platí celý těhotenství anebo já můžu umývat okna - nedá se na ně dívat a pak už nebude ani kdy anebo mám někoho zaúkolovat? Ale ve 14 tt jsem si je umývala sama - pomaličku, akorát manža pověsil záclony.
22. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
A já vždycky když jsem tady a čtu, tak tu nikdo není :frowning2:
Jěště jsem se chtěla pochlubit, že máme vybraný kočárek, ale kupovat ho budeme až po porodu anebo těsně před. :wink:
Tak se tu mějte krásně a všem držím pěstě!!!! Chodím jsem sice málo, ale věřte, že na Vás moc myslím!!!! Pá
22. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj Ivi tak jde všechno dobře, jak ti je?

Dady ahojky tak to ti kulihrášci krásně rostou, už jsou pěkní cvalíčci, tak se opatruj a s těma oknama jsi mě udělala radost, třeba to vemu o jednom denně když je tak nádherně. No ale teď to u mě padá protože jsem nachlazená jak trám. Honem sem dej odkaz na kočárek.
22. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahojky berušky,

moc moc vás všechny zdravím :slight_smile: Huž na vás musím kouknout pořádně :wink:

Manetko,Regí,mrzí mě to moc sem na vás myslela a držela palušky.Manetko ty máš ještě mrazáčky vid?
Luci,at máš hlavně kvalitní vajíčka :wink: :wink:
Dady jak píše Monča pošli odkaz na kočárek,my taky už pokukovali a nějak nevíme jakej :rolling_eyes:
Moni ahojky těhulinko,tak já mám stejný problém-potřebuju umýt okna :grinning: tak sem si taky říkala že bych umyla třeba jedno a za 3dny další,prostě ne vše najednou,záclony pověsí mužík já tam nedosáhnu,schůdky nemáme a co,aspon mám výmluvu :grinning: :grinning:
Karolko,huž si volala?????Kdy bude akcička? :slight_smile:
Věruško,už ti dotazila ta tapetka?A kdy bude KETík?Myslím žes udělala dobře když máš mrazáčky,někdy mi připadá že je to fakt jen o penězích :unamused: a kolik jich máš?ne peněz :grinning: mrazáčků :grinning:

Máji,mám na tebe otázku :grinning: když ste dělali Anýskovi pokojík,škrábali ste ty zdi??My koupili jen perlinku a lepidlo,prý když to zedník udělá dobře do hladka není potřeba štuk a taky nám to ukázal na zdi jak to vypadá,jen nevím zda to máme oškrabat :confused:
22. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahojki právě jsem dorazila domů a jdu si na chvilku dáchnout ,protože podbříško stále bolí jako na mrchu,jsem 12 den po inseminaci a 27 den cyklu tak stále vyčkávám co se z toho vyklube a tajně doufám,ale raději si to ani nepřipouštím. :slight_smile: .Jinak Peťce přeji krásnou dovču,koukala jsem na fotky ,je to tam úžasné.
22. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-twin-2009

je to polský kočárek, ale líbil se nám asi nejvíc, tak doufám, že něco vydrží!!!
22. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
A budem brát ten zelený a i se sedačkama asi!
22. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Jani tak jsem ráda že je nás tu víc se stejným problémem-okna :wink:

Kaši tak testík už jsi nedělala, ani nebudeš nebo zkusíš zítra?? a kdy jdeš na krev? Děláš dobře je lepší si to nepřipouštět, pak to tak nebolí, ale nebudem předbíhat, třeba se povedlo :wink:
22. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Dady kočárek je moc hezký a je tam všechno za slušnou cenu :wink: Se za tebou budou všichni otáčet, teda já se vždycky koukám když jedou dvojčátka :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojky, tak i zatoulaná tvářičky se tu ukázaly, holky, moc Vás zdravím. Dady, ti teda rostou děťátka. Už poslední kontrolu a co máš potom? Jakej bude nakonec ten porod?
Janni.ka si dělá zálusk na Věruščiný peníze :grinning: , já jí to tu zítra přepočítám a dájm Ti vědět,a le až půjde spát :grinning: :grinning: :grinning:
Holky já zas trajdala celý den a to tu mám uklízet, aby mě návštěva moc nepomluvila. Byla jsem venku s kámoškou, kterou jsem skoro neviděla od základky, byla to moje nejlepší kamarádka. teda vídaly jsme se,a le nikdy jsme spolu nikde nebyly, no bylo to príííma, dokonce jsem byla u ní i doma a pak ještě u nich na pískovišti, tož jsem vycouraná, malá vyvětraná. A zítra zase honička, to bude parádička ale.
Jinak mojí kámošce se dneska v noci narodila Adélka, tak mám radost a zítra ji půjdu okouknout, jenom na skok, jestli mi Věruška pohlídá Annanase, říkala , že jo, ale že mi s ní někam pláchne :slight_smile:
Dady , ty Dorjany se hodně prodávaj, snad bude ok, já myslím ,že jo.
Evčo, tož další akce bude? Paráda, jen do toho holky!
22. zář 2009 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě ty okna, no holky, neblbněte, ať se vám dětičky neuškrtěj na šňůře, vždyť se budete natahovat. Já bych teda do oken už nešla. Byla jsem cvok do uklízení, to jo, ale okna jsem teda nemyla, na ty jsem si pozvala dceru nedceru a za obědy jsem si je nechala umýt. Kámoška je těhu, teďka se dala do oken a už ležela večer a prý na umření bolesti břicha....
22. zář 2009 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki ,Moni testit jestli bude co ,budu až v pátek.To bude 15 den po inseminaci a 30den cyklu,psali jste ,že dřív to nemá význam.Tak to tak udělám.Zatím aspoň žiju stále v naději.A věřím ,že se něco určitě děje,ale nechci si to připouštět,protože normálně mi stačila 1,5 vody někdy i na dva dny a teď piju jako duha,denně vypiju i 3 litry vody,a mám stále žízeň.A kafčo si dám 1 za 2 dny a vůbec mi nechybí.A to jsem denně vypila min.2 kávy.
22. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.