• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jani, my jsme dělali nový zdi, bo jsme seškrábávali starou malbu. Vymalovali jsme si omyvatelnejma barvama, modrou ještě ke všemu a to nešlo dolů. To se musí leda oškrábat a jak to Luboš bral, tak něadělal dírky do zdi, takový rýhy tou špachtlí a muselo se to nahodit znova celý.
22. zář 2009 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši tak ty chutě jsou záhadou, snad to bude ono :wink: Ono IUI je na opodnění, jak normální styk, tak se testí v následující den kdy měla přijít ms a nepřišla.

Máji tak jsi mě zas dala brouka do hlavy, když jsem dnes věšela prádlo tak mi to přišlo mnohem větší natahování než když umývám okno na žebříku, no tak to ještě rozmyslím, ale riskovat moc nechci tak se ptám na vícero názorů.

Jsem si donesla v pondělí domů práci a jen se na to práší, tak jdu na to.
22. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Radši oprašuj práci a vyprdni se na věšení a na mytí. To prádlo už jsem pak taky dávala jenom na věšák domácí a vyhodila ho na balkon, po šňůrách jsem se nenatahovala.
22. zář 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Máji, no poslední kontrola pak už kontrola v porodce. Porod nevím, právě včera Dr. říkala, že si myslí, že se ještě otočí, tak rozhodnou až v porodce. Tak uvidíme, ale jsou velcí, tak nebudou prý čekat až do 40 tt, ale spíš tak37 tt. Tož už to mám skoro za pár.
Tak teda asi řeknu mamce, aby ty okna radši umyla.Nechtělo se mi ju tam tahat, ale ona to ráda udělá :wink:
Máji, ještě jsem se tě chtěla zeptat jestli musíš mít nějak domluvenou dětskou dr. předem nebo to stačí až jak pojedu z porodky??
A kočár no uvidíme - co člověk to názor, tak to riskneme. Zase se mě nechce dávat za kočár 20 táců a pak kupovat jiný. Tento se nám líbil, dobře se s ním jezdí - ostatní jsou těžký anebo fakt předražený.Akorát je malý výběr v barvě, což mě trochu mrzí, ale chtěla jsem něco zelenýho, tak aspoň tak.
Jo Mony, už se těším, jak budou všichni čučet. Taky jsem minule potkala paní s dvojčátkama, a tak jsem ji trochu znásilnila o pár informací o kočárku atak. A taky říkala, že každý se po ní otáčí a vyzvídá, ale už si prý zvykla. No my bydlíme ne vesnici a tu žádný dvojčata nejsou, tak to bude zajímavé. :slight_smile:
22. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
To jsem dneska ukecaná co? Měla bych jít něco dělat, ale mě se tak nechce, potřebuji přesadit pár kytiček co jsem dostala od kámošky a ne a ne s k tomu dostat. Už to dělám týden :frowning2:
22. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj Dady kočárek je super moc se mi líbí. Bobíšci pěkně rostou to je dobře za chvilku je budeš držet v náruči už to máš zapár :wink:
Holky stěma oknama si to ještě rozmyslete co vás to stálo nervíku a peněz než jste měli na testíku dvě krásné dálnice :wink:
22. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj Luci, no já jsem si to teda rozmyslela ty okna už, aby se mě tam ti bobci nezamotali moc.Už to nebudu riskovat. A co Ty? Jak je? Držím pěstičky a posílám maxi těhu bacila!!! :wink:
22. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Dady moc děkuji zítra mě čeká UTZ a pak se uvidí možná bude OPU v pátek ale spíše až v úterý.
Já celé těhotenství jenom ležela a chodila na prochajdy. Jak jsem přišla o první minčo tak jsem u druhého těhotenství měla strach abych něco nezvorala :wink:
22. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Luci, to chápu, já jsem měla taky dost strach ze začátku ze všeho, ale už mi otrnulo, když je mě dobře no :wink: , ale už na to radši kašlu.
Doufám, že bacily už dorazily - myslím ty těhu a zítra utz at dobře dopadne!! :wink:
22. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Dady bacily jsem chytla a nepusím budu se jich držet zuby nechty :wink:
22. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
No nebo spíš piju podvědomě více.Asi to bude tím,že si dávám více bacha,protože za normálních okolností jsem s pitím tedy nealka na štíru.Musím se do pití nutit,a teď to jde nějak samo od sebe,a 3 litry i víc jsou denně vypité. :slight_smile: .Aspoň se naučím pravidelně pít,kdyby to náhodou nevyšlo. No ,ale zatím nebudu malovat čerta na zeď.Nic jdu vám popřát dobrou noc,protože tu musím pustit Peťu ,musí se učit.
22. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Luci tys na to kápla, taky jsem nad tím přemýšlěla co bych si o těhu a oknech myslela jako snažilka, bych si ťukala na čelo a říkala: je těhu tak co blbne kravka, ale jak je mi ok tak to vidím jinak. Ale raděj opravdu nebudu riskovat, do jara okna vydrží.
Tobě na zítra hezké folíky, nemusí být moc hlavně kvalitní.

Dady ta to máš fakt za pár :wink:

Kaši tobě ať ms nedorazí.

Máji ty sis zas užila den v luftu, tak zítra příjemnou návštěvu s Věruškou

Berušky pracující, doufám že jste ok a moc vás v práci netrápí.

tak dobrou noc všem a hezké sny.
22. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Moni dobrou noc.
Kasi tak kdy budeš testovat v pátek budu držet paluchy.
Belíšku už jsi domečka? Andrejku máme kde?
Karolko co kobzolek už je mu líp :wink:
Máji takže jsi dneska pořádně vyprocházkovaná :grinning: Kdybys psala Marky napiš jí že jí moc pozdrajuji :wink:
Zdravím všechny kobylky :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky,teda já to dnes v práci protrpěla :frowning2: ty vyhlídky té dovolené mi odrovnávají :wink: už mi to tam nebaví :angry:
Kasi držím palečky ať ms nedorazí :wink:
Dady dětičky pěkně rostou :wink: ,už jen pár týdnů a začne kolotoč :wink:
Lůco na Tebe moc myslím,jestli pátek nebo úterý to už je jedno :slight_smile:
Věruško,Májo si to pěkně užijte :wink:
22. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Péti ahojda jak dlouho ještě budeš makčit kdy to zabalíš a budeš si vklidu užívat těhulení :wink:
22. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Lůco makat bych chtěla dokud to půjde.Třeba jen 3 hodinky denně ale doma být nechci a nemůžu :wink: těhulení si stačím užívat i tak :wink: ale jsou dny kdy mi to nedochází :wink:
22. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holčenky, zase načuhuju, noťas je mrtvej, myslela jsem, že ho nahodím, ale ani ťuk. naštěstí je manža tak unavenej, že si pustil nějakej film a pustil mě k samyci, ale další dny asi umřu :slight_smile: , ještě že tu bude ta Věruška :dizzy_face:
Dady, já mám zdravotní sestřičku známou, co je od dětský pani doktorky, takže věděa předem, že budu rodit a že půjdeme k nim. Až jsem porodila, tak jsem jí měla zavolat a ona došla k nám. Myslím si, že se předem musíš ohlásit, že tam budeš chodit, zkus tam aspoň zatelefonovat,a by věděla, že budete mít i dva kousky :slight_smile:
A prosím Tě, Tebe s dvojkama a v takovym stádiu ať ani nenapadá se někde sápat, jsi normoš? :slight_smile: To bych Tě přijela vlastnosručně zmlátit :grinning:
22. zář 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
A kde je pani sociálová? A pani Bellí? Nějak na nás kašlou bo co :confused:
22. zář 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, jdu vás jen pozdravit. Až se dobalím k té naší Třebíčské kobylce, tak pak jdu rovnou do postele, bo dnes jsem měla náročný den a jsem uplně vysátá. Musím se dobře vyspat na tu návštěvu.
Tak se tu mějtre kráásně,
Kasi, držím stále palečky:slight_smile:
všem dobrou noc.
22. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobrou noc berušky přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Máji, dík a dobrá - budu se jen flákat. Ale měla bys to kousek, Třebíč není tak daleko od nás!
Dobrou noc holky, krásné miminkovské sníky a zítra pěkný den všem!!!!
22. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
A odkud Dady jseš? :grinning: Si to zas najdu na mapě a pojedu s plácajdou na Tebe. :grinning:
22. zář 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Taky půjdu do pelechu, bolí mě celej člověk, jsem taky jak zmlácená a musím se rovněž na tu návštěvu zítřejší vyspat, bo to bude náročný :grinning: , ale už se moc těším!
Jo Janni.ko, pojedeš k Andrejce? Já nemám stále žádného hlídače k Annasovi po cestě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tak brou prdky moje, tady je mrtvo již, všechny v pelechu. Pěkné sníkování a zítra se ozveme s paní Věruškou :zipper_mouth: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: !!!

HESLO DNE: TĚHULKY , NEZLOBTE A ŠUP OD TĚCH OKEN!!!:angry:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET říjen!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Moc pracujeme, Belíšku, chybíš tady, halóóó:astonished:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Máme asi fobii z telefonování bo co! Kobzolek je chudák nabacilovanej. :frowning2:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, , tak jak? Gynda OK?? Hupsneme do IUI bo do IVF??? Ale až po ms, kde jsi mrcho?
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci ,Genetika OK,Ket říjen! Razíme na výlet k Oubošům!:grinning:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Zdravíčko nás zlobí! A manža je s náma! Huž máme tříkolku?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,nová startovní čára, huž jsme po ms, za 2 měsíce akce, juchúú!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),21.9.voláme do Cáru a chceme novou strategii!! Tak jaké jsou výsledky?:slight_smile:
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii, beruško, není to příjemné vracet Tě k čekankám :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ale jukni, jsi v dobré společnosti spolubojovných duší..drž se!:wink:

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci). 9.9.IUI a znovu 11.9. IUI, držíme stále palce.:wink:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž pícháme Gonal, málo či hodně, hlavně, že je tam! OPU pátek či úterý, již brzy, dle zítřejšího (23.9.) UTZ :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,až do porodu, hlídaj nás páni doktoři!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž je to blííže,bude nás více!
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,huž 1.600 a 1.700gr a 42cm! Máme kočááárek!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek!
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!Do konce října uschopněný.3D bylo famózní!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10. Děláme holčince pokojíček, začínáme škrábáním stěny.
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola OK,mrskáme se o 106! Pofrčíme do Řecka, huž 27.9.! :slight_smile:
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,Dnes je nám byl rok!Huž rok jsem s mámou,1. výročí ET! :slight_smile:Čekáme návštěvu, jednu Vlašimskou číču! :grinning:
22. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Holky, moc všechny zdravím a přeju hezké sny! Já jdu taky chrněti! pápá
22. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
Díky všem za palečky.Taky doufám,že už nedorazí,právě jsem procitla ,tak se jdu přesunut d telky do ložnice ,tak dobrou noc a Luci ať taky dbře dopadneš.A holky těhulky neblbněte s oknami.
22. zář 2009 ve 23:31  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :slight_smile: Vypravím dceru do školy hodím si sprchu a povalíme směr Ostrava. Manža už v Ostravě je vezl moje rodiče na vlak jedou do Prahy k rodině a v pátek letí směr Řecko :slight_smile:
23. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Všem přeju kráásný den , procujícím t to utíká,
Kasi ty se drž,:slight_smile:
Lůco, ty zas hezky zraj:slight_smile:
Jí pádím v Třebíčský ráj:slight_smile:
Tak se tu holky maj.
23. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahojda Veruško tak si to pořádně užíjte s Třebíčskou mámou :wink:
23. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.