• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte dupky :slight_smile: U nás stále teplotujem, takže malý doma a já v rabotě, bo paragraf si nemůžu vzít :angry: Je to na prd, huž takhle jsem jak pytlem praštěná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky bych jela k té Třebíčské kobyle :confused: Kde je vlastně Třebíč? :confused: Je to vubec v naši krásné, rodné republice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Kasi paluchy deržíme :wink: A ostatním plno elánu do dalšího bojování :slight_smile: Pozdravuji Belíška, Věrku, Máju, Regí, Lucu, Peťu, a, Ivu, Monču, Katy a Manetku, pohlazení posílám beruško, a Marky do nemocnice a zbytek co jsem zapomněla :wink:
23. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
tak jdu popřáti dobré ránko, a hned se nasérenkuju!! Hajzlové to jsou, jukněte, http://www.novinky.cz/ekonomika/179726-ceske-domacnosti-prijdou-s-janotovym-balickem-o-tisice.html
Tak Máji, to je ono, o čem jsi mluvila. Bych je nakopala do kou.. , politiky. Snažím se politiku vypouštět, ale občas holt to zasáhne.
No, nic, Luci, tfuj tfuj tfuj!
Věruško, hezjky si sedni k okýnku, ať můžeš rozjímat a nepřehlédneš červenej koberec v Třebíči!
Beluško, mooc Tě zdravím!! Kde jsi????
Kobylky hezký den celé rodině!
23. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Jé Andrejku jsem nepozdravila. :grinning: Tak krásný den :slight_smile:
23. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju všem krásný den. Luci, dobré pořízení, ať folíky rostou. Berušky moje, už to nejni jako dřív, vůbec nemám čas, zubožená jsem až hrůza, ale aspoň si vás čtu. Mám budku v kapsi, ale čtu na etapy, bo se to v práci fakt nedá a psát už vůbec né. Všechny vás mocinky, mocinky zdravím a posílám milión pusinek:slight_smile:
23. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Krásnou středu,Lůco ať se folíky pěkně množí :wink:
Věruško vy si to s Májou pěkně užijte a olíbej za nás Ananáska :wink:
Bellí ahojky dneska máš volnáska :wink:
Karolko ať je malý brzy fit :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Petjunko ahoj, jj, dneska volníčko, ale víš jak to chodí, je třeba doma uklidit. Karolko, ať se kobzolek brzy uzdraví, Věruško, užijte si s Májinkou a zulíbej i za mě Ananáska:slight_smile: Majky zdravím do nemocnice a kdepak je Haninka, co nevidět bude mít Sophinku v náručí.
23. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky kočky moje, tak si představte, že ta Mája tu má bordel jako v tanku a vstane si o pů 9, no nezabily by jste mě? Tož jsem to tu přelítla s prachovkou, vyprala jsem Věrušce ručíky,aby to měla čerstvý vyvoňaný a ještě se proběhnu s vysavačem a za hodinku ji musím vyzvedávat počůranou na autobusáku, psala, že už to nemůže vydržet, no snad jí někde pan řidič zastaví :grinning: , to je ta nevýhoda cestování no..., úplně mi jí je líto, muším jí smsmo zkontrolovati. Tak papapa, jdu makati a pak uháním pro ten poklad vlašimskej :wink:
23. zář 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, jsem po kontrole. Cysty žádný, jsem připravená na další pokus. Vychází to kolem půlky října, ale ještě musíme na kontrolu spermiogramu, jestli se nám ty mršky vylepšili.Výsledky budou 12.10. a když se budou mrskat, začínám stimulovat. Všechny zdravím!!!
23. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Zdravím hřebčíne :slight_smile:

tak Věruška je u Máji,no tak to si to holky krásně užijte :slight_smile:

Karolka v práci,malej nemocnej a očr nic,no počkej jestli schválí ten jejich podělanej balíček,to bude ještě horší s očr,jinak ať šichta rychle utíká :wink:

Andrejko,taky jsem se hnedle z rána namýchla,mooc pěkně vymysleli ten balíček úspor,jen jim nedošlo že se dotkne skoro jen rodin s malými dětmi a novorozenci nejvíc :angry: :angry: :angry:

Belíí ať staříci nezlobí :wink:

Evčo,tak to je fajn a spg bude určo ok :wink: Kasi držím palečky aby se povedlo,budeš teď někdy testit,co?

Jináč Dady,teda ty máš obříky :sweat_smile: takové dva macky :slight_smile: se šetři už to budeš mít za pár,známý co měli dvojčátka tak rodili v 35 a ti jejich známý v 36tt :wink:
23. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky jak říká Mája žádný okna,věšení atd. to snad umeje chlap,né???? sice to nebude tak jak od nás,ale co umýtý to je a hotovo.U nás taky manža umývá okna a bude i věšet záclony,by mě zabil kdyby zjistil že jsem něco šudlala :wink:

Lucy,folíci ať ukázkově rostou :wink:

Jani,lepší je oškrábat zdi,jde to docela fajn,stačí jen pár vrstev,my škrábali celej byt a to bylo něco :confounded: malby z 30let jako černý válečky a tak,no sada :grinning: pak doporučuju určo penetrákem to natřít a perlinka a stejně to zedník bude vyrovnávat devoskytem né? Nás to taky čeká,už se těším na devos po bytě :angry: a my k tomu budem v děcáku sekat elektřinu,páč ju chce manža jinak,a strop a podlahu,ale už se moc těším až to bude

Peti,tak dovču si krásně užijte :wink:
23. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Šmankote, božátko Věruška, snad to vydrží v tom autobuse, OMG. Katy, zdravím Tě, taky vás čeká spousta práce, aby měla Valuška krásný pokojíček, ale to zvládnete:slight_smile: tak jdu na ten úklid, všem posílám úsměv:slight_smile:
23. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak už jsem se konečně dovolala na výsledky imuna a všechno je v pořádku. Měla bych asi být ráda a místo toho tu bulím, bo zase nic nevím, proč nám to nevychází. No nic, jdu raději uklízet, papapa, sluníčka, odpoledne nakouknu a kdo máte nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*.
23. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Belíšek konečně doma tak aspoň chvilku odpočívej zlato.
Andrejko taky jsem se až nezdravě rozčílila, to je doba na hovno pro rodiny a hlavně pro těhotné a ty co budou těhu a ty s malýma dětma, kdyby ti ču..ci aspoň zavedli zas zdanění manželů. Ale určitě to už lepší nebude. manža mě nadává že to ani nemám číst. Ale sama mám strach jak to všechno utáhneme :confounded:
Krolko a kdo ti hlídá kobzolka, když jsi v práci?
Evi tak super hurá do boje :slight_smile:
Katy kdy máš termín?
Holky užijte si hezky v Třebíči.
my máme dnes výročí 9let od svatby ta jdu honem smažit kachní prsíčka a koupila jsem manžovi marcipánovou čokošku, tak třeba něco dostanu aj já.
23. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Belli, nic si z toho nedělej, je to dobrý když ti nic nezjistili, ale vím to sama, když nám tvrdili že jsme v naprostém pořádku a nešlo to 5let, tak jsem hledala cokoliv, aby se to dalo nějak řešit a řešilo. Co tě čeká dál ? Kdy půjdeš na konzultaci do Repra?
23. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Belí ahojky,to je přeci dobrá zpráva a né smutná,ale klidně si poplač,hlavně že ta špatná energie odejde a neboj bude to ok :wink:

Monči,25.12. tak se nás to porodný týkat nebude,ale byla bych raději kdyby se malá narodila tak o týden dřív,aby neměla tak blbě narozky,uvidíme kdy je bude chtít mít :wink:
Jé tak to si krásně užijte to výročí :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Hoj baby, je možné, abych ještě v 15.týdnu neměla břiško? Výška 164cm, váha 86kg. Je možné, že by se to někde schovávalo mezi špeky a já to neviděla? Ale nepřipadám si zas až tak špekatá.
23. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Moničko, přeju krásné výročí:slight_smile: holky zlaté, já vím, že je to dobrá zpráva, že nic nenašli, ale přepadl mě pocit, že se tím pádem nemá co řešit a všechno je zbytečné. Ale je třeba odplavit tu negativní energii a dneska jsem pověsila tu vrtulku, co má ty špatné energie rušit, možná to způsobila ona, že mě to rozplakalo, na někoho to svést musím, no.
23. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojka kobylenky,
tak se nám to krátí už aby byla Sophinka venku ten poslední měsíc se pěkně táhne včera jsem uklízela ložnici a postavili jsme postýlku ale už mě všechno zmáhá dopoledne to jde ale odpoledne a večer to už jsem KO, a to spaní nic moc,přibrala jsem zatím jen 5 kg zítra jdu na kontroličku už do německa k primáři kterého budu mít u porodu.
Hlavně ,že ti politici umí sebrat normálním slušným lidem a sockám co nechtějí makat zase nic ach jo, ješgtě že budu rodit v říjnu tak nám zůstane alespoň to porodný.
Katy Tobě to pěkně utíká taky Valuška už má pěknou výbavičku,já mám tolik hadříků že nebudu mset vůbec prát a budu to rovnou vyhazovat :grinning: :grinning: :grinning: .
Moončí taky si pěkně užívej těhulení nějak to uteče a já mám pocit že jsem nic nestihla.
My jsme pořád na chajdě,ale příští středu už budeme doma ještě musí manža umýt okna ,vytapetovat 2 zdi a přidělat lampičku k přebalováku a moderní lustr k jídelnímu stolu,až bude vše OK tak Vám to vyfotím.
Májinko pěkně si to s Věruškou užijte třeba se s Vámi taky někdy sejdu až bude Sophíšek na světě máme velikou chalupu u Děčína tak bychom mohli udělat sejšn příští léto a to už bude spousta maminek a ty ostatní všechny Těhulky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Jo holkýýýýýýýý nevíte co je s Majkýýýý?
Toho jejího manžu bych zabila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nejdřív jí nechá roznášet letáky a ona chuděrka pak zkončí ve špitále,místo aby on přiložil ruku k dílu, taky pár takových znám.............
23. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeji dobré poledne a dobrou chuť , pokud právě obědváte :grinning:
Beluško, já víím, tohle je dvousečný ortel, je to dobře, či špatně?? Rozumím Ti. To je děs, neznat příčinu, bezmoc, že bevíš, co ještě více udělat. No, prostě bych jen řekla, buď dál taková pozitivní bytůstka!
Tak Věruška, jak asi dopadla? Sucho? Mokro? :grinning: :grinning: :grinning: Huž drbou, holky, jéé ty se maj!! :grinning:
Hani, ahoj! Tak Tobě se to ale už vážně blíží! No, chápeš to? Budeš máma, co by dup!!!
Hanýsku, no já Ti nevím, upřímně, mám ještě víc kilo než Ty, tak si můžu asi dovolit říct, že opravdu asi při nadváze je bříško schovanější, ne? Hele, Odkud vlastně jsi? Vždy jen vložíš dotaz a zmizíš.. Je to pro mě trošku nepříjemný.
Katy, MOnči, tak jsem ráda, že nejsem jedinej cholerik, bo jsem to ráno psala ještě s ovládáním, Tys to nazvala Monči pravým jménem. ču..ci to jsou!!! Fakt!
Evi, hurá, žes dala věděti! Tak to budeme asi v boji spolu a s Věruškou v tom říjnu! Ale ty rovnou IVF, viď? Budeme si držet palce, no hlavně, že cysty nezlobí!
Karolajnko, láásko, ahóóój!! Kuňa, zavolej a pojď v říjnu s náma do akce, ne??????? Ať jsme spolu na kobyle od rána do večera :grinning: :grinning: :grinning:
Petjunko, moc zdravím, tak jestli to dobře počítám, huž se jen 4x vyspinkáte a frčííte za sluncem!! OMG, vezmi mě do batohuuu!!! Slibuju, budu hodnáááá!! :sweat_smile:
Jo, Hani, spojení na Majký má Regí a taky Mája, tak je pak vyzpovídáme!
Tož zdravím všechny!! A hezký zbytek dne.
23. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :wink: Holky folíky rostou OPU bude v pátek ráno v 900 huráááááááááááááá
Co ta naše Věruška vydržela to a neudělala v buse loužičku :grinning:
Hanysku já když čekala Pétu tak ještě v 8něsíci to spustu lidí nepoznalo že jsu těhotná. Vážila jsem 80kilo a měla jsem pořád stejné břucho :wink:
Beluško to je dobře že je imuno ok.
Hani tak už máte vše připraveno to je dobře malou budeš mít doma co by dup :wink:
23. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Belí,to bude určo tou vrtulkou,ať vše vyžene a bude líp :wink: :grinning:

Hani,teda to už každou chvíli můžeš rodit,co? Tý jo to uteklo,já mám taky pocit že jsem vůbec nic neudělala krom tvrdnutí na netu a nějakého kupování hadříků :grinning: :grinning:
Kamoška má 3měsíční holčičku a prala jen jednou :grinning: jináč měla tolik hadýrek-ale hodně půjčené,no to my vše museli koupit nemáme po kom a co mají tak si to schovávají pro druhý.
A k příteli Marky,jo to je taky něco :angry: mě manža nenechá ani zametat :grinning:

Andrejko,já nechtěla být sprostá,ale ty sprostý slova se na ně hodí.Naprosto chápu že se potřebuje šetřit a jsem určo pro omezení,třeba to porodný bych pochopila,ale proč sahají na mateřskou a na rodičák,už tak to je děs,spíš bych omezila sociál.dávky na víc jak 4děti a šlus-tak to maj na Slovensku a cigošům se neženou takový love,to vidím si dojedou A8 pro přídavky-tak kde jsme :angry: :angry:

Hanýsku,myslím že na Tobě to asi nepůjde vidět hodně dlouho,tipla bych tak do toho 25tt,přece jen holky co maj trochu nadváhu tak se jim tam to mimi dobře schová.
23. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Lucy,to je fajn,v pátek na Tebe budu myslet :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holky moc Vás všechny zdravím, včera jsem byla na kontrole vše v pořádku, další kontrolu mám 20.10., mějte se hezky. :wink:
23. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Andrejka má dnes úřední a stíhá nakouknout, tak to je super :slight_smile: ať ti to rychle utíká.
Lucko taky dobré zprávičky tak už pozítří, kolik máš folíků?
Hanýsku taky moc nepřibírám, ale hlavně že tam mimi je a je v ořádku, určitě se dočkáš i bříška.
Hani tak je to náročné, jak vadýcháváš ty horka?
Belli doufám trošku odpočíváš. Máš doma Pavlíka nebo se míjíte?
Katy tak to je síla s těma cikánama. No mě to porodné mrzí 3000,- je dost a o chlup mi to nevyjde :frowning2: no uvidíme od kdy to vůbec začne platit, ale asi nejspíš od nového roku.
Tak oběd si manža vychutnal a už jel zas do práce, ale došlo dítko ze školy tak se to tu střídá. V tescu mají velké slevy na oblečení, tak mám zas pár růžových kousků.
23. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Moni já se neptala jsou tak. Uvidíme v pátek hned potom písnu co a jak.
23. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Luci ono je to jedno, hlavně ať je tam to jedno nebo dvě vyvolené, ze kterého bude-ou hezké mimi :wink:
23. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Luci tož budu na tebe myslet :slight_smile: Mohli jsme jít spolu, já jen se pořád nemůžu rozhoupat :cry: Mony malého hlídá mamka :slight_smile: Jinak ti to taky hezky utíká :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj Karolajdo tak co malý už je mu lépe :wink: Holka volej nemáš na co čekat roky nám utíkaj a je to běh na dlouhou trať :wink:
23. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Moni, tak manžu máš v práci? Pavlík má nočňucha, takže jsme aspoň dopoledne byli spolu, však víš:wink: a teď už někde seká trávu. Haniii, za chvilku je tady Sophinka, to snad nejni možné. Terezko, super, že je vše v pořádku:slight_smile: holky moje, tak jsem vyplakala ten vztek a půjdeme dál, prostě to nevzdám, jenom to chce ještě hodně trpělivosti:slight_smile:
23. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.