• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci, v pátek budu na Tebe strašně moc myslet, ať jsou tam hlavně kvalitní vajuška, aspoň to jedno veledůležité, ze kterého bude ten malý zázrak:slight_smile: Karolkooo, dupo jedna, na co čekáš? Volej, zlato moje, prosím Tě, volej:slight_smile: Andrejko, doufám, že máš dneska samé příjemné klienty.
23. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
jé tu je prázdno venku krásně tak se to musí využít :wink:
Belli manža je v práci on dělává do 17.30 a pak půjde na masáž tak se uvidíme až večer. Pavlík toho má taky dost, i ty viď na baráčku je pořád fůra práce a ještě k tomu zahrada a žížata. A jaký je tedy plán dál, kdy se objednáš na konzultaci ?? jsem ráda že myslíš dopředu, možná by tě oni sami z Repra ještě někam vyslali na vyšetření nebo kdyby se ti ještě letos povedla ta minimálka nebo nativ tak by to bylo super, ale je to asi hlavně otázka peněz.
23. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Belíšku takže jsis malžílka užila to je dobře vy se doma asi taky většinou jenom míjíte. Moni ahojda já jsu sama doma manža jel něco koupit do kaufu a Pétu jsem poslala za barák pokud je ještě hezky.

Belíšku kdybys našetřila penízky mám doma přibližně 650jednotek gonalu takže kdybys chtěla ráda ti ho dovezu :wink:
23. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Moni, jj, práce je hodně i doma, ale nedá se nic dělat, že jo:wink: uvažuju, že do toho Reprofitu půjdeme příští rok nějak kolem května, protože mám jednak výčitky svědomí kvůli kolegyním a musíme i něco našetřit. Luci, jsi hodná, zlatko, ale zatím ho sama potřebuješ, tak až do toho znovu půjdeme a Ty budeš těhulka, ozvu se, neboj:wink:
23. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
ahojda jdu vas pozdravit, ja jsem ted doma a budeme se rozhodovat zda zustanu az do konce tehu, muj nizky tlak me trosicku zlobi a doktorka nechce at pracuji ze bych si mohla ublizit. jenze ja bych chtela aspon do konce roku byt v praci no tak nevim nevim. Kdyz zustanu doma budu mit malo penez a to me vstve ze vseho nejvic, ted je budeme potrebovat. No ale nebudu vas zatezovat svymi starosti.

Jak to tu vapada s vami? Moc jsem toho necetla vsechno vidim rozmazane.
23. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Moni, co manža, vzpomněl si na výročí? Ivo, zdravím Tě.
23. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Aho Beli tak kokam ze dneska doma ze jo. Taky te moc zdravim .
23. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahooooj kobyly:slight_smile: Hlásí se vám Třebíč :slight_smile: a Vlašim dohromady!
Píše vám pochcanděná , hunavená ,zmožená, zubožená a ještě teď sprdnutá VĚRA :grinning: Mája mne celý den tahala po městě, přitom si vyřizovala všechny svoje kšefty.Nejdřív jsem se teda s úlevou vylulala na Třebíčském nádraží a pak jsme sháněli nějakou restauraci. Mája mi chtěla zaplatit obJeeed,ale měla velké prašule :grinning:no, nevím, jestli jí to mám věřit :wink: Pak mne zavedla do jejich porodnice,prý abych se pořádně nakazila těhubacilem a aby to prý bylo tuplovaný, tak jsem se zúčastnila jejich srazu mimísků, tam si Mája stačila založit spoření pro Anýska, prostě holky, vše se děje mezi kojením, přebalováním, blinděním...
No apak jsme jely na poštu, Máje přišel obr balík (prý nějakej kýbl), :slight_smile: pak jsme ještě museli nanákup, takže jsme vypadaly jak 2 socky obloženej kočár, nákup, balí, nio hrůza:slight_smile: Pak vložím fotky.
A co je tady nového?
Bellíšku, vím jak se cítíš, taky znám tuhle blbou nejistotu,myslím na tebe.
23. zář 2009 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki právě jsem dorazila domů sluníčka,byla jsem z práce ještě za kamarádkou v nemocnici,tak jsem dorazila později a akorát jsem musela ještě doma trošku pogruntovat a teď už jen večeřím a budu relaxovat. :grinning:
23. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Belíšku já už ho nebudu potřebovat dneska jsme se dohodli s manžou že je to náš poslední pokus :frowning2:
Ahoj Ivy těhulko jak se máš? Ivy záleží jakou máš práci jak je náročná abys to zvládala.
23. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Kazdy jde na posledni pokus jako na posledni funus holky no tak nevzdaveje to predem, ja jsem taky neverila ze by se to jeste vubec povedlo. Chapu jak to je pro vas financne a psychicky narocne je mi to vsechno moc lito.
Pracovne ja jsem prodavacka zatim nme v praci setri jsem domluvena s vedouci tak jsem cely den pokladne jenze me se toci hlava a vidim rozmazane tak kolikrat premyslim kolik penez mam v ruce. V pondeli jsem takhle prisla o dve stovky.
23. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Ivy já tomu věřím že to tentokráte výjde. V pátek mě čeká OPU a neděli nebo až v úterý ET výjde vím to :wink:
23. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Věruš, Máji, užijte si, holky zlaté:slight_smile: Věruško, hlavně žes to vydrželaaa:wink: Ivo, jj, dneska mám volníčko. Jo a vzpomínám si, žes nepsala jinak, když se nedařilo, tak to pochop, že po neúspěších má člověk strach, co bude. Kašo ahoj.
23. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Ivi raději být tebou tak zůstanu doma ať jste s broučkem oba zdraví a jestli máš navíc nízký tlak ,tak ať na to nakonec nedoplatíš,já mívám taky nízký tlak a vím ,že když mám problémy bčas ,tak mi není 2 lrát nejlíp,ale zatím jsem sama,až zjistím,že jsem těhu vím,že určitě budu respektovat rady p.doktorky.Ať toho nakonec nelituješ.Zdravíčko je jen jedno a peníze byly jsou a budou,podívej Majky se honila s letáky ,a teď chuděrka leží s broučkem v nemocnici. :frowning2: Tak opravdu dej na p.doktorku.
23. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Jo Lucy neboj ono to opravdu tentokrát určo vyjde. :slight_smile: .Držím pěstičky. :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj Beli neboj broučku taky se toho svého kulihráška dočkáš.Posílám sluníčko pro dobrou náladu. :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Belisku vim ze jsem taky psala jako vy kdyz jsem neuzpela ale taky si pamatuji ze jste me vsichni povzbuzovali at to jeste nevzdavam a ze sednou dockam. Nemyslela jsem to nijak zle co jsem napsala jsen jsem vas taky chtela podrzet a dat vam tu nedeji ze to urcite jednou vyjde. Asi jsem to spatne napsala tak se omlouvam, asi bude nejlip kdyz uz nebudu psat nic. Omlouvam se jeste jednou jestli jsem se nekoho dotkla.
23. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Ivo, to je v pořádku, teď nevím o co jde, asi jsem to nepochopila. Proto je to diskuze, abysme diskutovaly. Luci, na mě nejlíp vidíš, že platí heslo: nikdy neříkej nikdy! Kolikrát já už to chtěla odpískat:wink: ale Tobě to vyjde, musííí:wink:
23. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Holky moje zlaté nebojte se jednou se všichni dočkáme těch našich broučků. :grinning: .Já tomu věřím. :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jj, Kaši, taky tomu ještě stále věřím:slight_smile: Ivi, že sis smazala fotku, to je vtip, viď? Nebo ses urazila? To snad né, OMG.
23. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Ivy co se stalo pod za náma nic jsi neřekla a nikoho jsi neurazila.
23. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
No nic, koťátka, jdu do vany a udělat si manikúru, raději se nebudu pouštět do dalších debat, protože někdy mi to hlava nebere, tož nakouknu možná později. Pa, pa, sluníčka:slight_smile:
23. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Jejda holky co se děje,Ivi ty přijď rychle zpátky k nám,a všichni jsme přece taková velká rdina tož neblbněte.Přece se máme rádi a všichni chceme přece jen to jedn jediné a to malého broučka v náručí.
A je fakt ,že teď si ho už zaslouží ze všech nejvíc asi naše Belli tak se není co divit ,že je občas smutná ,ale nebojte jednou uděláme sraz na kterém budeme mít každá aspoň jednoho popřípadě 2 broučky . :slight_smile: :slight_smile: .Pak si uspořádáme takový s tebu mě baví svět. :grinning: :grinning: :grinning: .Akorát míst tatínku pojedou maminky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .To bude paráda.
23. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Belí a Ivi podtě za náma chybíte nám :frowning2:
23. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
holky manža se ještě nevrátil :angry: a v osum mám píchat pregnyl kdo mi ho příjde píchnou já to sama nepíchnu bojim bojim :frowning2: A nevzal si ani mobil dostane drškovou :grinning:
23. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Belli ty jsi hodná duše, myslíš na kolegyňky, ale na práci se moc neohlížej, mysli jednou především sama na sebe. Trošičku jsem doufala že půjdeš na konzultaci dřív a probereš všechny možnosti, ale je to samozřejmě tvé a Pavlíkovo rozhodnutí. Ten můj si vzpomněl koupil pytel pistácií a marcipán, tak jsme si po obědě dali do nosu :slight_smile:
Ivi a jaké máš hodnoty ten tlak ?? A jestli ti to doporučuje dr. tak bych raděj taky byla doma z práce.
Luci taky jsem poslala malého ven, ale za 15min. byl doma s kamarádama na pc, no pěkně nepěkně mají jiné starosti.
Kaši to je dobře že máš super náladu, tak hlavně ať nedorazí ms a kdybys zkoušela testík tak přeju //
Věruško taky jsi užijte s Májou hezký večer a teda nasazení Máji nechápu a ještě k tomu s mimčem, jsem se musela smát jak jsi to popisovala :grinning:
23. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Luci neboj kdyby to fakt nestihl, tak to musíš udělat ty, vždyť je to otázka života, nebo oběhni barák nemáte tam nějakou sestřičku?
23. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
Moni o žádné nevím a nemocnici mám taky daleko ale jedině bych to stihla taxíkem ale v peněžence mám 20kč a doma žádné prašule je to krize dneska jsem nestihla jít vybrat :frowning2: Neboj já to zvládnu a manža dostane válečkem po hlavě :grinning:
23. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
já vím jsi šikulka tak to zvládneš na 1*

tak jakj jsme se ráno rozčertili nad těma deb..ama, tak pozitivní zpráva - 3.odstavec: Předseda ČSSD......
http://www.novinky.cz/domaci/179814-sefove-stran-se-dohodli-na-zmenach-v-janotove-balicku.html
23. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Taky jsem to slyšela ve zprávách byl by to bordel oni si chcou snížit platy o 4 procenta a nám chtěly vzít tísíce. Oni by ty 4procenta nepocítily a mi ty tisice jo :angry:
23. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.