• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci, kde v Havířově bydlíš, přijedu Ti to píchnout. Moni, jj, já vím, že jsem blbá, ale ještě to probereme a uvidíme, protože já bych šla nejraději ještě do konce roku. Jé, tak to je manža šikovný, že nezapomněl:slight_smile:
23. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
jé Luci tak zrpávy v tv mi unikly sedím tu, ale už půjdu uložit dítko a taky zalehnu k tv, zkusím ten nový seriál na primě, co to bude zač. Ale na tebe ještě kouknu jak dopadla injekce, tak pevnou ruku :wink:
23. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Už jsem pěkně vykoupána a nehtíky krásné:wink:
23. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Beluško jsi strašně moc hodná já to zvládnu jenom se bojím. Gonal jsem si píchala sama a s injekcí mám strach. Jsu holka šikovná a co bych pro minino neudělala. Holky jdu na to :wink:
23. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Belli ne blbá jen hrozně hodná :slight_smile: Máš strašnou výhodu, že jsi mladá, tak ti nic neuteče a času máš hodně, ať se rozhodete s Pavlíkem jakkoliv, ona je nakonec i ta pauza k něčemu dobrá, když ale člověk už by chtěl bojovat co nejdřív, to už je jen na vás jak to vykoumáte.
manža nezapomněl já koupila marcipánovou čokoládu a on marcipán, tak už jsme asi sehraní když jsme se tak shodli :wink:
23. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Luci tak jak? je v pupíku?
23. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Moni, Ty jsi srandista, prý mladá:grinning: no to zrovna né, ale v nejlepším věku:grinning: ještě to s Pavlíkem pořádně probereme. Koukám na čt2, tohle je moje práce.
23. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Holky žiju. Hurá já to zvládla. Nešlo mi to odlomit ta anpule tak jsem si na manžu zanadávala a hned to šlo :grinning: Moc díky za podporu :wink:
23. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Luci, šikulkaaa:slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Luci šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak teď můžu jít v klidu k tv, zkusím taky tu dvojku jak Bellka.
Andrejka dojde až z pelíšku tak ju zas míjím ale snad ji to trošku zvedne náladu ti naši politici. tak dobrou noc.
23. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Ahojte berušky!
Belíí, ahój! :slight_smile: :wink: Tak huž vykópaná, nehtíkovaná!
Já byla v lesáči s Tairunou, zase se vykópala taky, jsem jí říkala, holka užij si to, podzim je za rohem, tož užívala si, ráchala se o 106. Jsem to ale přepískla, a vracela se lesem za tmy, kokotisko. Taira by mě nedala, ale stejně to nejni příjemnej pocit. Teď se nabaštila a chrní. Honzík je s kolegou v hospodě, bo se u nich propouštělo a kolega jeho nejbližší to odnesl. V práci taky sodoma gomora. Takže takovej den na hoo, tak jsem šla větrat mozgovnu. A radši ji nebudu zanášet blbostma , bo mám svejch starostí dosti.
Tak co Luci, huž jsi píchla? :grinning:
Monči, hned juknu na ten článek.
A co naše hvězdy, ty se mají , co? Já tady makám, rukama, tady těma rukama, rozumíte občanky, musíme makat :grinning: , a vy se flákáte! aspoň o to děcko se mi starejte!
23. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Monči, zlato,telepatie! a hned jsem to přelouskala, tak díky za milé info, to se ví, že to potěšilo! :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Bellí, čt 2?? Jdu hned zapnout
23. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Andrejka už je tu :slight_smile: super že sis provětrala mozgovnu, to je potřeba o takovém dni.
musím dupnout na dítě ať už spí. Tak papa a dobrou
23. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Moni, pěkně se vyspinkej, beruško. Andrejko ahoj, tož ši Ty normálna? Chodit po tmě, OMG, ještěže s Tebou byla Tairunka:slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jj, čt2. Já v tom dělám a stejně u toho bulím, tož jsem fakt mimoň.
23. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Belííí, to jsem přesně potřebovala, pobulela jsem si, ale zase viděla tu úplně jinou perspektivu žití, díky.
MOni, dobrou nocku, a ať malej brzy usne :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Berušky díky za podporu. Manža ještě pořád nedorazil :angry: Zítra má jed s mým strejdou na hřiby jsu zvědavá jak bude vstávat :grinning:
23. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
berušky jdu do hajan mějte se krásně a pište básně :sweat_smile: Dobrou noc a krásné sníky :wink:
23. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky tady to dnes žije,počůrávámese v buse :wink: pícháme :slight_smile: pláčeme :confused: rozčilujeme se :frowning2: a dohadujeme se :angry:
To je na prd,že některé věci tady vyzí kapánek jinak než je člověk myslí ale nejsme snad nány urážlivé a vše se dá vysvětlit!!!Nebudu tady chytračit,jen mi to přijde zbytečné :angry:
Bellí nehtíky já nikdy neměla :frowning2: asi trpí tou vodou nebo já nevim.Ale zajímavý je,že rostli v době těhotenství do 12 tt,to jsem se cpala hormonkama :wink: teď už jsou opět v řiti :angry:
Lůco tak folíky rostou to jsou dobré zprávy :wink:
Andrejko spinkat už budu asi jen 3 krát,letme ráno a ve 3 máme být na letišti,to už asi ani nezalezu :slight_smile:
Ale chtěla jsem Vás poprosit o info,prosím prosím podávejte info.Kasa a Luca bojujou a já budu vědít houbeles :cry: Jinak jsem Jirkovi četla,že příští rok máme spicha zase na další chatě i s dětma tak se ptal kdy bude sraz u nás na chatě aby jsme stačili nějakou pořídit :slight_smile:
Dneska jsem hučela do Regíny jestli se chystá k Andrejce :wink: nejdřív se na něco vymlouvala ale nakonec že snad jo :slight_smile: už se vůbec ví kdo dorazí?Nebo to bude pro chatičku překvapení :grinning:
23. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Petjunko ahoj:slight_smile: krásně jsi to napsala. Tak nehty mám naštěstí pevné, i když je taky pořád mám ve vodě a dezině, ale vlasy a nehty jsou dvě věci, které mám kvalitní, aspoň něco:wink: tak už za 3 dny letíte, se těšíš, viď:slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jsem přehlídla, že Luci už je v pelíšku, tož si nech něco pěkného zdát:slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Těším se Bellíšku moc moc moc :wink: nejen na moře a odpočinek ale i na to,že si užiju Terku :wink:
Že je vše v pohodě Ti mocinky přeju ale vím jak Ti je.Ani nevíš ty holko blonďatá jak moc Ti to miminko přeju :slight_smile: ale ono to dopadne neboj :wink: Zítra jdeš makat nebo ještě odpočinek?
23. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Lůco taky přeju krásnou noc.
23. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ještě zítra mám volníčko, ale jedu na obr nákup a koupit dáreček pro Terezku, má 2 ročky, kočička moje. A pak jí jdeme přát a spapat s ní dortík:slight_smile: to Ti věřím, že se těšíš, hlavně se užijete celá rodinka:wink:
23. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Musím něco vyslepičit :wink: jedeme jako rodinka z výborné večeře a já vyprávím,že mi dnes u kamarádky lechtalo asi miminko :wink: jenže to moje pako(jakože manžel)si ze mě střílí a má pocit,že dokud nebudu vozit břicho na káře,cpát se okurkama a zvracet tak nejsem těhotná :grinning: prohlásil něco v tom smyslu,že si vše vymýšlím,a že jsem přibrala kilo a už hraju dívadlo :slight_smile: ovšem naše chytré dítě zahlásilo a víš co,tak jdi příště s mamkou na ultrazvuk a uvidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a bylo :wink: ovšem manža překvapil a řek,no taky že půjdu :wink: že by mu už konečně došlo,že to opravdu není sranda? :grinning: Ti chlapi jsou někdy tak směšní :wink:
23. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Petjunko, ahoj těhulatá těhule! Tebe jsem tu nepotkala, ani nepamatuju, se míjíme! Já vím, Regí písla na ICQ, tak snad taky dorazí. No, já to vidím, že nás bude dost! To bude mejdlíčko babincovitý! Ty, Belíšek, já, ty dvě kozy , co jsou teď pospolu aj s mimískem , Monča, Janninka doufám, Regí.. a učo ještě někdo. Zas se bojím, že někoho teď zapomenu. Janninko, Ty mušíš jeti, aj proto, že Mája počebuje někoho do auta k mimísce! Budeš dvorní automobilová chůva :grinning: !
23. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Majdí tak to se určitě moc těšíš bude muchlovačka s Terkou :wink: 2 roky to je snad ten nejkrásnější věk :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Belíí, Ty budeš mít zítra nejhezčí mejdan! Dvouletý andílek, já chcu foto! Japato, že sis vymazala aj ty poslední fotky?! Péti, máš móóóc chytrou Terezku :grinning: , prostě ženská! Ta mu to dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Andrej nazdárek :wink: sakra tos mi potěšila,že by nás mělo být tolik :wink: nepraskne ta chatička :grinning:
23. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.