• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky tak se mi vrátil manža tak jsem mu řekla že jsme měli píchat v osum a on na to co ted stím a já no nic 26000kč je v dupě :angry:
23. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jo Andrejko až mi vyrazila dech když mu to řekla.Sama bych to neřekla líp a ta pohotovost no šikovná po mamince :wink:
23. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Lůco ten musel asi koukat :wink:
23. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
To víte, že už se moc těším, až jí zase pomačkám a popusuju:slight_smile: ona už tak krásně mluví a Pavlíkovi už neříká: tinda intin, ale pěkně: stejda ventil:grinning: Andrejko, já už tam nemám žádné fotky hodně dlouho. Luci, Ty jsi éro:wink:
23. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tinda intin zní jako pěkná nadávka :grinning:
Miláčkové moji jdu do vany a do pelechu :slight_smile: papa a krásné sny
23. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Petjunko, papa a krásné sníky a Jirka ať jde příště dobrovolně povinně na UTZ:wink:
23. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
No nas... mě ale je mu to nějak jedno je nějakej společensky znavenej. Ráno jede na hřiby tak jsu zvědavá jak mu bude :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Luci, hlavně žes to zvládla a zítra uděláš hřibačku a bude dobře:wink:
23. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
jsem zasejc tady, aspoň nádobko jsem umyla, se mi nic nechtělo.. Tak Peti, dobŕou nocku, budu Tě následovati do vany hnedle. Belinko já vím, žes vymazala některé fotky, ale dlouho jsi tam měla aspoň Pavlíka a sebe, ne? Jsem ti tam nakoukla, jak sis dala novou fotečku, jsem myslela, jestli jsi tam nepřidala vícero :slight_smile:
Luci, netrap ho :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Holky já se už na něho nezlobím nejraději bych samou láskou znásilnila ale mám smůlu :grinning:
23. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Andrejko, jj, měla jsem tam sebe a Pavlíka, ale pak jsem je smazala a chtěla dát jiné, ale nešlo mi to, tož to zůstalo, až na ten modrooký kukuč, prázdné. Luci, to je dobře, že se na něho nezlobíš.
23. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky nezlobím na ně ho protože ho miluji. Berušky jdu do hajan dobrou noc a krásné sníky :wink:
23. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Tož Ti pomůžu vložiti , co budeš chtít na chajdě! Přepošli si je do mailu, a dáme je tam, budeš-li chtít :slight_smile:
Luci, dobrou! a ještě můžeš znásilniti, bo ne?? :grinning:
23. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Andrej, jsem se Tě chtěla zeptat, už máš tu vrtulku? Kam sis ji dala? Já jsem ji pověsila, do pokoje kde teď spíme, na lustr a druhou do parádního pokoje pod sedačku:wink:
23. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jj, tak to se pak domluvíme, jak budu mít nočňucha, tož to proberu.
23. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Belí, mám, a mám ju pod postelí.. Vložím Ti fotečku těch virgulííí, jdu na to
23. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
To je dobré, já vrtulku, Ty virguli, no hlavně, když nás to zbaví těch negativních energií:wink:
23. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
huž je tam v albíku :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Už jsem je viděla, jsou stejné, tak jsem klidná:wink: a ještě andělíčka tam máš nového:slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Máme stejné, tak to jsem taky ráda. Tož huž je pod postelí dnes to bude čtvrtou nocku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak já je dostala včera a dneska jsem je umyla a dala na místo. A nezapomnělas, že se mají každý týden umýt?
23. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ještě jsem Ti chtěla říct, že by sis taky měla změnit fotečku, bo ve skutečnosti nejsi tak vážná a moc krásně se usmíváš na těch fotkách z Třebíče:slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
OMG, Bellí, to nevím! Mám je omývat?? A každý den? To vůbec nevím!
Myslíš, že se tam mračím? Já myslela, že se usmívám :sweat_smile: No, někdy se asi chechtám víc :grinning:
23. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Každý týden, né každý den:grinning: jj, myslím, že zrovna tahle fotečka Tě vůbec nevystihuje a když koukám na ty z Třebíče a ty rarášky v těch láskyplných očích, no změň si to:wink:
23. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
No nic, jdu do pelíšku, bo už se mi zavírají očička a otvírá hubička a ráno příjde Pavlík z nočňucha a víte, jak je to u nás po ránu, OMG:wink: přeju všem dobrou nocku, koťátka, a krásné sníky. MVR:slight_smile: Andrejko, taky už utíkej spinkat, dobrou s bobrou:slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Tak jo, dobrou nocku a zítra hezkou oslavu s Terezkou :slight_smile: ! Pápá, kotě!
Dobrou všem :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jo, jsem si vzpomněla, že nám to vzkazoval Ouboš, jemu to říkala Máji maminka po skypu nebo po čem. Tak papa a pěkně se vyspinkej, kocúrku:slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
To mi fakt uniklo.. zítra mi ještě mušíš říci, čím to umýváš.. jen vodou??
23. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
Jj, jenom pod tekoucí vlažnou vodou, stejně jako kameny:wink: a už fakt jdu do toho pelíškuuu, papapa a broubrou:slight_smile:
23. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
páááááááááááá, brou brou :pensive: :pensive: :pensive:
23. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.