• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Víkend 16.-18.10. Sraz kobylek!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!

HESLO DNE: TĚHULKY , NEZLOBTE A ŠUP OD TĚCH OKEN!!!:angry:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET říjen!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), imuno OK! Zatím šetříme korunky. Slavíme narozky Terezky, 2roky!:sweat_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Máme asi fobii z telefonování bo co!Kobzolek je chudák nabacilovanej.VOLEJ:rolling_eyes:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, , tak jak? Gynda OK?? Hupsneme do IUI bo do IVF??? Ale až po ms, kde jsi mrcho?
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci ,Genetika OK,Ket říjen! Jsme doražený k Oubošům a nepočůraný:grinning:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Zdravíčko nás zlobí! A manža je s náma! Huž máme tříkolku?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,nová startovní čára, huž jsme po ms, za 2 měsíce akce, juchúú!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),Hurrá výsledky OK, cysty nejsou:sweat_smile: ,spermiovýsledky 12.10. a snad rovnou do akce!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii, beruško, není to příjemné vracet Tě k čekankám, ale jukni, jsi v dobré společnosti spolubojovných duší..drž se!:wink:

HOLKY V AKCI
Kasa(Petra),Fertim.(jinak IVF v prosinci). 9.9.IUI a znovu 11.9. IUI, 20.9.test negativní, držíme stále palce.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, huž pícháme Gonal. Folíky rostou, OPU pátek 25.9.(9.oo)!:wink:, ET neděle až pondělí.

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,až do porodu, hlídaj nás páni doktoři!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek Anna (term.29.10) huž je to blííže,bude nás více!
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,huž 1.600 a 1.700gr a 42cm! Máme kočááárek!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Ještě bude budeme tvořit pokojíček pro princeznu.
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek! Jsme OK,další kontrola 20.10.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!JDo konce října uschopněný.3D bylo famózní!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10. Děláme holčince pokojíček, začínáme škrábáním stěny.
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola OK,mrskáme se o 106! Pofrčíme do Řecka, huž 27.9.!
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Užíváme si Vlašimskou číču! Ale platit za ňu nebudeme, to néé:grinning::grinning:
23. zář 2009 ve 23:55  • Odpověz
Tak jen čtu poslední řádek, omg a dám jí do dupy :grinning:
24. zář 2009 v 00:09  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko dupky moje :wink: Jak jste se vyspinkali?Už jsu sama doma manža odjel na hřiby a díte už jsem poslala busem směr škola. Dneska mám toulavou jdu ke kámošce na kafé potom procourám město.
Mějte se tady krásně jak dorazím domů tak za váma dojdu.
24. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Bré ránko, tady se nějak vyspává, jste jak ta dupa vlašimská :grinning:
Jaký máte počásko? Hlašte. Chtěly by jsme jet na výlet do Telče, snad nebude chcáti,omg.
Jdu snídati, dítě je již nakrmeno, satan vyvenčen, myčka myčkuje, akorát, Mončo, neperu dneska :slight_smile: a ani nebudu, výjimečný to den.
Kde je vůbec Terka?
Pracanti hezkej den, ať vám to utíká :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jo Bellí, virgulku máš na lustru? :grinning: Jak Tě to napadlo? Šups s ní pod postýlušu přecivá :grinning:
24. zář 2009 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju všem krásný den:slight_smile: Máji, ten pán říkal, že jí mám dát do místnosti, neříkal nic o postýluši, jak jste k tomu dospěly a jak ji tam mám dát, když máme postele až na zem bez nožek, OMG?
24. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Luci, tož si pěkně pokecej s kamarádkou, já vyrazím na ten nákup a hlavně ten dáreček pro Terezku. Máji, Věruš, pěkně si výlet užijte:wink:
24. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
No a je v čoudu, Mája, zrovna když potřebuju poradit, kde na to přišly, dát vrtulku pod postýlušu. Pán říkal do místnosti, bo tam je ta negativní energie a tam mi popraskaly ty kameny přecivá. Ale už vím, jak to udělám. Jednu nechám na lustru a tu druhou, z parádního pokoje, narvu pod postel a bude to:wink:
24. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
No nic, tož si jdu umýt háre, udělat pěkný obličej a vyrážím:slight_smile: kdo máte nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: jo a Evi, Tebe jsem včera úplně zasklila, promiň beruško, tak super, že půjdete do akce, to vás bude, to se to tu bude těhulit:slight_smile: nakouknu odpoledne, koťátka:slight_smile: jsem si pokecala a už letím:wink:
24. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Bréé rááno!
Beluško, mně říkal taky pod postel, přímo on mi to řekl. Ale myslím si, že se nic nestane, když ju dáš vedle postýlky, ne? Bellí, jsi mi připomněla, se mi rotrhl ten náhrdelník od Tebe, měla jsem ho v autě pro štěstí, a najednou z ničeho nic se rozsypal. Prostě praskla ta šňůrka. Jen tak, při jízdě. OMG, jsem se lekla, v pátek to bylo.. Je to tam furt rozházený, jsem řekla Džonymu, ať to neluxuje aspoň, muším to vysbírat a dám aspoň do nějaké mističky.
Jinak zdravím celou ropinu.
Třebíčský baby se chystaj vejletovati, snad do Telče. No, nevím, asi provokace, já v ouřadu... :grinning: :grinning: :grinning: . No, vynahraděj to prej fotkama!
Luci, hezký den s kámoškou!
24. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj Belli, taky Tě moc zdravím. :wink: Snad to bude poslední akce. No, letos určitě :sweat_smile:.
24. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahoj Evi, takže dobré zprávy , bojovnice! To poudáám, honem honem, a do boje se mnou a Věruškou. Statistika je milosrdná, někomu z nás to vyjít musí!!!
24. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Ono se lépe bojuje, když si o tom máš s kým popovídat. Zvlášť když budeme ve stejné situaci čekatelek na výsledky :slight_smile: .
24. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Háre háre, Bellíáre, myje vlasy, aby asi, malé Terce zavoněla,sladkou pusu dáti směla, a k narozkám popřála, dětská očka zahřála :grinning:
24. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
JJ, já jsem sice pesimistka, ale zase to neberu ouplně tragicky už, za rok je mi 40, a to se postupně člověk smiřuje a smiřuje.. Tedy , pořád jsem z toho hotová, ale připouštím možnost, že to nevyjde. A jsme schválení k adopci, tak si pořád říkám, že ještě jedny maximálně dvoje vánoce a prcek bude taky doma, snad :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Peti jsem se musela smát jak to Terka tátovi nandala :wink: A kdyby přece jen tvůj na UTZ nešel aspoň si to nech nahrát na DVD ať mu to můžeš ukázat. A posílám gratulku k pohybům :slight_smile:

Belli ty se máš, tak foťák s sebou, ať z Terezky taky něco máme, když je tak roztomilá beruška.

Lucko hezký den.

Andrejko poetičko ahojky doufám že mi sraz vyjde musím to doma zas nadhodit, nevím jestli mi manža svěří auto, na dálnici jsem sama v životě nejela, anebo bych dojela busem třeba do Prahy a kdyby tudy někdo jel, tak bych se přidala. tak uvidíme, co na to rodina. jen mám o tebe strach kyž budeš po KET a spíš budeš mět ležet než dělat mejdan, Věruška a ostatní bojovnice jakbysmet.

Máji užijte si hezky výlet, u nás svítí punťa ale jsme od Telče daleko.
24. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Andri jj ty to máš posichrované adopcí, tak zadní vrátka jsou, což je super :slight_smile: hlavně na nervy.
A ještě ke mě ná jsem nachlazená jak trám tak zas mizím směr postel, noc jsem prosmrkala, tak do oběda z pyžama nevylezu :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Máji taky jsi mě nakazila včera jsem udělala první nákup na mimáči.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17523459&tab=0
24. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Monči,ahoj! no a co Takhle dorazit teda busem k Máji,bo do Jihlavy, ona Tě pak ráda vezme dále! Bo počebuje chůvu do auta k Ananasovi, a Ty jsi zkušená matka :slight_smile: A třeba byste byly chůvy dvě , aj s Janninkou. Nebo aj Belíšek, že by odložil aito v Třebíči, aspoň ušetříte :grinning: A Belíšek by Tě taky mohl vzít. No to máme variant!! Ale nechám to na vás, ať vám do teho nekecám, ale doražtéééé, jóóó? :slight_smile: :wink: :grinning:
24. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Monči, a jakou barvu máš?? Mylsím, z mimáče? :slight_smile:
A nebojj, já nebudu lítati, na chajdě, tio budeme seděti a krafati hlavně! Počkej, nám prasknou hlavy :grinning:
24. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
jojo musím to nějak vykoumat, první doma musím mít schváleno, pak už to půjde jak po drátkách :wink:
mám vybranou černou-lila, protože je za 348,- jinak se mi černá nelíbí, ale je za super cenu ostatní světlé jsou za 499,-
24. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Tak jo, běž do pelechu, ať tu rýmu vyženeš :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
ještě jsem si udělala volské oko tak si dávám, máš dnes neúřední den, tak aspoň lidi neotravují?
24. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
No, neúřední, sice spoustu práce, ale nejsem schopná se soustředit. Celý týden nám tady vrtaj, to je děsný! S klientama jsme se přeřvávali, strach vzít telefon, čekala jsem, že nás šéfka pošle dnes dom a nic :confounded: Ještě, že netrpím na migrény
24. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
tak si dnes udělej takový volňáskový den. I když to nechápu, takové práce mají dělat o víkendech a ne teď nebo aspoň ne v úřední dny. Třeba vás šéfová pustí aspoň po obědě.
24. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
já jsem šťastná doma, teď když dojdu do práce tak si vyslechnu pomluvy z horního kanclu na dolní a naopak a mám po náladě, úplně jsem si odvykla na ten babinec, a když se neví co bude vůbec s firmou tak je tam nálada tuplem divná.
24. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Mizím do peechu než budu muset dělat oběd, ale budou jen z mražáku trnkové knedlíky, tak žádné vyvařování dneska :wink:
24. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky tak mám ovočkovaného kocoura,papám 3 rohlík s kakaíčkem a dočítám :wink:
Mončo pytel je pěknej a ta cena je super,mě včera přišla mikina od GAPu :wink: ty mrňavý značkový věci jsou super :slight_smile: Jestli půjde manža na UTZ nevímjá ho do tohodle nenutím.Nabídnu a je to.Při prvním screeningu mi řek,že nepůjde,že tam stejně nic nevidí.Měli jsme Terku nahranou a měl pocit,že je tam těch dětí deset :grinning: ale v pondělí jsem mu vyprávěla jak jsem viděla nožičku se všema prstíkama a nějak roztál :grinning: Ty se pěkně vylež.To je nepříjemný když si ani nemůžeš nic vít viď.Ale paralen bys mohla ne?
Andrejko a když vyjde KET tak adopci poastavíš nebo jak se to pak řeší?
Evi tak s Ti to taky blíží,nasedat do rozjetého vlaku.Řidička se nám courá po Třebíči :grinning:
Bellí užij si oslavičku :wink:
24. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
písmenka mi vypadávají sami,pajdón :wink:
24. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Peti chlapi na to asi nemají buňky, můj manža byl na 1.UTZ a teď ve 20tt nebyl ale donesla jsem mu DVD i fotku, no ale on to tak neprožívá jak já. prostě nejsou tak citliví jak my.
deska máš volníčko nebo máš pár hlav?
24. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Tož už jsem z nákupu doma, jsem koupila Terezce krásného plyšového jednorožce z pohádky, tak mám radost:slight_smile: Pavlíkovi jsem koupila marcipánové prasátko a ježka a sobě kočičku, no nesnědl mi tu kočičku? Moni, šupky dupky do pelíšku, na srazík prostě musíš, kočičko:wink: Petjunko ahoj:slight_smile:
24. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.