• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko, tož dám tu druhou vrtulku vedle postele, bo pod ní fakt nevleze, jsem to zkoušela, OMG.
24. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Belli asi se mu víc líbila kočička, ve kterém obchodu kupuješ marcipán myslíš takový ten jak bývají figurky v cukrárnách? Ladik má rád z kauflu takový ten kmen. Terezka určitě bude mít radost z dárečku. Na srazík určitě moc chci, uvidím ještě co rodina,plánuju že bych vzala autí a dojela v sobotu ráno, to už nebude plná dálnice jak třebas v pátek, no ale jsou to zatím úvahy.
kdy vyrážíte na návštěvu?
teď musím honem vařit, po obědě kouknu
24. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Evi, jj, teď už to vyjít musííí:slight_smile: jé Moni, jsme tak s Pavlíkem debatovali a půjdeme do toho Reprofitu příští rok, bo i ten pán v Třebíči mi říkal, ať netlačím na pilu a dám si pauzu, tož tohle asi rozhodlo a já jsem holka celkem poslušná:wink:
24. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Moni, já pojedu taky v sobotu, protože v pátek mám druhou denní a po dvanáctce bych asi byla hodně unavená na to, abych jela takovou dálku. Na návštěvu jedeme v tak v 17. 30, bo Pavlík ještě něco má. Já kupuju figurky v penny a na oběd udělám smažený sýr, ale trošku později, bo Pavlík před chvilkou jedl:wink:
24. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Belli poslouchat se musí :slight_smile: já jsem taky chtěla jít na ivf v březnu ale manža řekl květen, tak jsem hold musela kývnout. teď ho čekám k obědu a on nikde, asi se na ty trnkové knedlíky moc netěší, no maso to není. Ani smažáček-mňam ten bych si dala. A to teda musím projít důkladně penny, nikdy jsem tam marcipánové figurky neviděla.
24. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Moni, oni je v tom penny mají v tom odděleném prodeji salátů a zákusků, aspoň u nás a jsou i krásné, já si je vždycky i fotím, no kočičku jsem nestihla:grinning:
24. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Je neúřední den, a stejně choděj. Došel růžovej jednorožec mobilem :grinning: :grinning: :grinning:
To bude mít Terka radoost!
24. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Bellí Terezka bude mít určitě radost :wink: si Tě dokážu představit jak běháš po té ložnici s tou vrtulkou :wink: hele dej jí do postele když pod postel nejde :grinning:
Mončo jo jo to jsou pesně oni,neříkám,že se na mimi netěší ale prožívají to úplně jináč než my :wink:
24. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Andrej došel mi ten samej :grinning:
24. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
omg, schíza je tu! Hrošík je všude!!Celá republika je jistě plná hrošíků :grinning: :grinning: :grinning: Ahoj Peti!
24. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Berušky huš jsu doma unavená bolí mě pusa od toho kecání :grinning:
Tady se kupovali dárečky Beluš to bude mít Terezka radost :wink:
24. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Andrejko ten hrošík je nosorožec :grinning: jsi přepracovaná berunko :wink:
24. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo Mončo jdu makat od 14 30,teď se jdu ještě rychle natáhnout :wink:
Ahojky vykecaná Lůco :wink:
24. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak predevsim se chci omluvit Bellce opravdu jsem to tak vcera nemyslela ja taky moc dobre vim jake to je kdyz se nedari, taky vim jak to moc boli a taky jsem si to oplakala tak jako vy. Nemela jsem tolik pokusu za sebou to priznavam, ale to neznamena ze nemuzu rict ze drzim s vami. Tak ze velika omluva vsem a nebudu se cpat tam kde nepatrim.
24. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahojda Ivi jsme rádi že za náma chodíš :wink: Takže chod dál a piš jak pokračuje tvoje těhotenství jsme holky zvědavé tak piš piš adresu víš :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
aHOJKY KOBYLKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mocinky všecky zdravím,včera byla fofr akce :slight_smile: mužík vzal motorovku a jeli sme opět k mamce řezal dřavo,tak sme tam byli celý den,bylo nádherně,já teda na něj jen koukala z houpačky :grinning: :grinning:

Luci zítra OPU,tak budu držet palušky :wink: :wink:
Dady,kočárek hezký a do porodu to máš opravdu za pár :wink: tak se šetři a užívej klidu :grinning:
Peti,páni taky byl letěla ještě k moooooři,vypadá to moc krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
Moni,tak už i ty si nakažená mimibazarem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera sem tam zase slídila,ale počkám na velký UTZ 1.10 až nám dr potvrdí holčičku a pak něco zase dokoupím :grinning: Ted se chystám na polštářek+peřinka+prostěradlo+mantinel+povlečení za 699,-taky na mimáči tak to objednám po kontroličce :wink:

Jinak zdravím i zbytek hřebčína-Katy,Andrejk,Věrušku-výletnici+Máju :slight_smile: Karolku-snad už zavolala holka jedna zlobivá :grinning: a vůbec všecky holčiny jééééé a ještě Kasu :grinning: držím moc palečky :wink: :wink: :wink:

Holky k té politice,já to taky sleduju a je mi z toho teda na nic,ten rodičovský příspěvěk,to je to co se bere automaticky,nebo to jak se to bere podle příjmů,třeba že muž vydělává víc a tím pádem na tyto dávky rodina nedosáhne,nějak v tom mám zmatek a nechápu to :unamused: Ta mateřská mě taky pěkně štve,at si porodný nechají,ale at nesahají na mateřskou :angry: :angry: za co ta rodina má žít?To se každá mamina pohrne do práce po 2letech bo to pokud mají hypotéku ani nezvládnou finančně,ale co s dítětem když jesle zrušili a babička není?Je to celý na hlavu fakt :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
ještě zdravím Ivču-já hlava děravá :grinning:
a kolikátý týden je Marky?Myslím na ni berušku naši. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
OMG, tož já jsem si myslela, že jsem koupila jednorožce a vy mi z teho uděláte hrošíka a nosorožce, tož jsem teď mimoň:grinning: Janni ahoj, Majky je teď 33tt, myslím:wink: Ivi, tak naposledy se k tomu vyjadřuju. Nevím, proč se omlouváš, ani nevím, proč ses urazila, takže sem normálně choď a jsme snad dospělé ženské, nebudeme se chovat jako ve třetí třídě, že né:slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Janni neboj, na mateřskou ani porodné nikdo sahat nebude, včera to bylo tě zprávách:slight_smile: Luci, tak už zítra, OMG, jsem napnutá a budu v práci, ale nakouknu a budu Ti držet palušky:slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jsem chtěla napsat, že to bylo ve zprávách, né tě zprávách:grinning:
24. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Zlatíčka, zdravím při odpoledni.
Prosím o radu!! Holky, co můžu udělat pro co nejlepší Ket?? Ve středu bych to měla dostat. Je lepší jít hned na hormonální profil ten 3.den?? a Když něco nefunguje, hned mě přistimulovat??
24. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Andrejko, jj, jdi 3. dc na hormonální profil, ať je všechno pěkně pod kontrolou a hlavně, kdyby něco, tož ať se udělá všechno, co se udělat má.
24. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Andrej a ještě něco, zeptej se na ty náplasti, teď nevím, ale myslím, že se to jmenuje extrahexal??? Protože s tím je hodně velká úspěšnost, co tak čtu. A neměla je náhodou Petjunka?
24. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Máš recht Belíšku, Petjunka. Petjunko!! Řekni, od kterého dne jsi měla náplasti??
24. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Petjunka je teď v práci, ale určitě se, beruška, nebude zlobit, když jí, v tak důležité věci, pošleš smsku:wink:
24. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Beluško, balím v práci, juknu ale z domova později .. Moc Ti díky zatím. Kdyby náhodou už jsi slavila, tak hezký večer s Terezkou!!! a fooottoooooo :wink: síím
24. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Holky tak jsem si vrátil manža z výletu dovezl pár hříbků podívej te se do albíčka :sweat_smile:
24. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
Už jo, Luci, to bude majda a polívečka, mňam, mňam:wink: a ještě tam máš novou fotku manži s Matýskem, viď? Andrej, jedeme tak kolem 17. 30, bo Pavlík není doma, už mám nakrmenou divou zvěř a teď jenom čekám, až přijede Pavlík. Fotečku určitě pošlu:slight_smile:
24. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Beluško už je suším a ještě uvařím polévku a omáčku asi až na sobotu. Jo manža je oholenej tak jsem ho fotla ale je to z dálky tak musím příště lépe fotit at to jde lépe viděti. Manžel ještě nedorazil neboj přijede a pojedete za Terezkou ta bude mít radost s jednorožce nosorožce hrocha bo co to vlastně je :grinning:
24. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Jj, Luci, ještě je čas, jsme domluveni k večeru. No to doufám, že Terezka bude mít radost, bo já ji mám:wink: zlato, Tebe jsem se chtěla zeptat, na srazík jedeš, doufám:wink:
24. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.