• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Beluš na sraz nejedu když budu těhulka tak mě manža nepustí a když nebudu těhulka tak budu muset makat ale pokusím se to nějak udělat :wink:
24. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak to nějak udělej, bo účast je dobrovolně povinná:wink:
24. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Zdraví Vlašim z Třebíčeeeeee :slight_smile:
Matka odjela někam i se psem a nechala mi tu díítko. Prý mám jezdit kočárem přes práh a běda mi, když mne takhle nenajde až se vrátí.Jenže Anýska už spí, nejsu žádný béčko atak můžu být na kibyle a vše vám napráskat.
Dnes jsme si udělaly krásný výlet do Telče. nejdřív jsme zarazily na objeeed, bo jsme zas byly obě hladové(ne jenom já:slight_smile:) a pak si prošly náměstí a zámeckou zahradu. Zakončily jsme to v cukrárně, kde jsme do sebe natlačily každá 2 zákusky. Jak bečky jsme se vracely a samozřejmě , že se nám chtělo zase chcáti. Mne nedělalao problém zakleknout hned za městem, ale Mája si musela extra dojet k lesíku, bo by jí asi na tu dálku mohl spatřit nějaký řidič :grinning:
Taky jsme se stavěly tátovi na hroba pak už rouvnou domů. Jaký bude program na večer, netuším, ale proběhlo tu slovo masér, tak že by? :wink: Nebo to bylo neséér? :slight_smile: Teď nevím.
Jak jste se tu mělY vy dupky?
Koukám, že se probírá téma srazu. Andrejom ty to už dostaneš teď ve středu, já asi taky tak nějak,ale když to tak počítám, tak nám přece KET vyjde rovnou na sraz! Nevím jak to plánuješ,ale já kdybych byla 2 dny po, tak asi na 90% nejedu. Mrzí mne to,ale myslím, že to tak zrovna vyjde a ty by jsi na sebe měla taky myslet. Nechci zatím předbýhat,ale ať to počítám , jak to počítám, budu nejspíš čsrstvě po a to by mne ani Míša nechtěl pustit.
OMG, už je asi tady, jdu jezdit přes práh:slight_smile:
24. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Zdravím Vlašim a Třebíčskou maminu :wink: Holky hezky jste si to užily to je paráda. Obýdek byl něco sladkého do nosu jste si taky daly prošly jste se počůraly jste travičku :grinning: co víc si přát :slight_smile:
Věruš jezdila jsi důkladně přes prách at paní domu nelamentuje :grinning:
Holky na srazík taky nepojedu když budu těhu tak mě manža nepustí a když nebudu těhu budu muset makat :frowning2:
24. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Andrejko extrahexal jsem měla ale než byl KET tak mi našli tu cystu tak mi je vysadil :frowning2: Vím,že po nich otěhotněla Šáša z bývalé diskuze.Lepí s druhý den cyklu :wink: Já měla teď tablety etrofem :wink:
Ahojky Věruško :wink: koukám,že si topěkně užíváte i počaíčko Vám přeje :wink:
Lůco u Vás rostou houby?Tady ani prašivka :cry:
24. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Věruško dej věděti estli to byl masééééééééér nebo byla fakt tak prostořeká ta kudrnatka :wink:
24. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Petruš hřiby rostou manža říkal že o ně zakopával :grinning: Prý bylo v lese hodně houbařů a každý měl plný košík. A co ty jak se vede, pořád zkrášluješ hlavičky :wink:
24. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Péto klidně přijed a zajedem na hřiby :wink:
24. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan. Přeji vám krásné sny a dobrou noc :wink:
24. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Koťátkaaa, už jsme doma, Terezka měla úžasnou radost a dostala ty jednorožce dva, jednoho od babičky a jednoho od nás, ale každý v jiné barvě, tak je nosila oba pod paží:grinning: Věruško, krásný den jste si užily a s tím KETem máš pravdu, ruku na srdce, která z nás by místo klidu dala přednost srazu? Ani jedna, takže uvidíme, jak na tom s Andrejkou budete a určitě všechny pochopíme, když bude i Andrejka
24. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
...pěkně polehávat a pupíčkovat:wink: nicméně, ještě je dost času a zrušit se to může kdykoliv. Koťátka, přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky, Luci, budu držet palušky, ať máš kvalitní vajuška. Nevím, kdy se za vámi dostanu, čekají mě 2 denní a 1 noční, ale už teď je mi po vás smutnooo. Dobrou nocku, koťátka moje zlaté, myslím na vás a MVMMMR:slight_smile:
24. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Zdravím, kobylenky!
Belíšek už si užil andělíčka Terezky. Bellíí, můžu vložit klidně, ale jestli by to nevadilo mamince Terezky..
Věruško, já nevím, ještě počkám ,kdy to dostanu. JInak si myslím, že pro větršinu z nás nebude problém posunout o týden či dva, už nejsou dovolené. Jen chci, aby Belíšek neměl službu.
24. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Peťulko, už jsem dnes volala do Caru.. ale zase jsem nechytla nikoho, se po.. Mám to zkusit zítra dopol.. Tak se poptám. A Ty jsi je brala, protože jsi neměla ovulku??
24. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Andrejko,já taky ty náplasti měla,ale dostala sem je hned po OPU je to na sliznici :wink:
24. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Janni, ahoj zlato! Děkuju za zprávu. Takže ty jsi je měla taky?? Ale až po OPU?? OMG, jsem z teho jelen. Musším se probojovat do Caru k doktorce, co nejdřív.
24. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
jdu se dívat na telku tak se s váma loučím,přeji dobrou noc a krásný sníky :dizzy_face: :pensive:
24. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
mě při OPU prý dr změřila sliznici a měla jsem ji málo vyživenou tak my dala ty náplasti,dřív ne,ale každá to máme asi jinak a taky ty budeš mít Ket tak nejlepší by bylo zavolat dr a poptat se přímo jí co a jak :wink:
Tak brou noc kočky, :wink: :wink:
24. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Andrejko se tady nějak míjíme.Jak píše Janča je to na růst sliznice,já s ovulkou neměla problém jen snad měsíc po opu.
24. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Holky, a to jste tedy neměly utrouš, nebo jste měly obojí?
24. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Andrej určitě měly obojí, ale když ti dělali předchozí transfery, tak jsi musela mít sliznici O.K.
24. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Je to prostě hormon který je tělu přirozený a proto se může brát i v těhu.Když ti je teď předepíší a otěhotníš tak je musíš lepit do 12 až 14 tt :wink:
Jdu hajat Lůco na Tebe moc myslím papa jo díky za nabídku k houbaření ale já sbírám nerada :wink:
Dobrou noc všem papa
24. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Měly jsme utrouš :wink:
24. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Peti, dobrou, hezký sny :slight_smile:
Jani, to je prča, já už nevím, na který diskuzi jsem :grinning: :grinning: :grinning: No, když já mám právě strach, že to už moc nekontrolujou. Kdo Tobě dělal UTZ před Ketem?
24. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Petjunko, jsi zlato, díkes! Asi začínám zmatkovat, no :wink:
24. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
To máš čtení do rána :grinning: tak papa
24. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky
já čekám zoufalé manželky, tak jsem ještě zapla samicu abych neusnula a nakukuju.
Andrejko já měla jak Peťa pilulky myslím estrimax nebo jak se jmenovali, ale musela jsem je zobat od 1.dne cyklu, ty víš už jaké budeš mít léky-jestli to budou lepky nebo prášky?

Věruško, Májo jak to dopadlo byl masér nebo nesér? :grinning:

Luci tak to je krásná úroda :slight_smile:

Belli tak sis to hezky užila i Terezka, tak zítra at ti to v práci utíká a vidím že budeš celý víkend makat.
24. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Co blázníš to je normální a hlavně od toho tady jsme ne?Ty ťunťo :wink: mizím
Nejprve Lazarovská a v pátek Vobořil....
Teď už je to podle mě pozdě, jestli chceš jít na KET, tak 11. den naklušeš a když by sliznice byla nízká, tak by ti KET neudělali a naplánovali by ti ho na příští cyklus a nasadili léky....., ale už jsi 2 transfery měla...
Vždyť si pregnyl na vyvolání ovulace píchneš až když je folík i sliznice narostlá...
kaši se tu dnes neukázala, tak doufám že ms nedorazila a na zítra přeju // :wink:
24. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.