• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Péťo, dík... :slight_smile:
Jani, já byla právě u Slámové a dělala mi UTZ, byl to pátek 11dc. A říkala, nebudu vám kazit víkend, (jako že už UTZ nebude) a uděláme rovnou KET. A ket byl až další čtvrtek, no. Chci říct, že počítala, že doroste, ale jestli dorostla, vlastně nevím. A to je prýávě další věc, a to už současně zdravím MOnču, právě, že Monči u nás nic na Ket nedávaj. jen ten pregnyl. Tak právě bych chtěla radši přistimulovat..
24. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Nesmíš se nechat odbýt a hned se ptej na výšku sliznice, aby byla alespoň 8 mm.
24. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
tak tedy jo.. Jsem klidnější, díkes. No, spíš odevzdanější :grinning:
24. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Andrejko oni KETy dělá každý car úplně jinak, někde se píchá Pregnyl ale ve Zlíně jsme ho neměli, nicéně jak píše Janýsek krásná sliznice je základ.
24. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tak všem dobrou noc a hezké sny i Majky do nemocnice.
24. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Monči, já vím, prostě mi dneska hrabe, no.. Jsou to poslední mrazáčky. a asi ´taky premenstruační syndrom :grinning:
Jdu radši do betle, dobrou všem, berušky!! broubrou :pensive: :pensive: :pensive:
24. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Andrejko nehrabe, neboj jen jsi už profík a chceš si všechno pohlídat. Zítra přeju ať se konečně dovoláš dr. ať poradí ona. Tak pa a dobrou.
24. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, tož už jsem v práci a přeju vám krásný páťulínek:slight_smile: Luci, Kašo, tfujtfujtfuj. Andruško, klidně Terezku vlož, Renča ví, že je to pro vás:slight_smile: Andruško, prosím Tě, to nemyslíš vážně, Ty potřebuješ klid a já určitě ještě volný víkend mít budu, zlatkooo moje, takže klid a neboj se, všechno dobře dopadne, sluníčko:slight_smile:
25. zář 2009 v 05:40  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :slight_smile: Beluško at ti to rychle utíká a jsi brzo domečka :slight_smile: Holky vypravím Pétu do školy osprším se vzbudím manžu a pojedem směr ostrava :wink:
Kasi tfuj tfuj tfuj.
Hned jak přijedem podám hlášení pá
25. zář 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahojky kočenky, nestačím čísti, ale Věruška to u snídaňky dožene a bude mě informírovati, já se asi proběhnu s vysavačem :slight_smile:
Už ta dupka vlašimská leze z betle, bo jinak bych ju mušela stejně vykopati, aby mi tu nezůstala ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Trošiček vás přelítnu, jen čtu, že tu nebyla včera Kaša, tak snad je ok a vše se dobře vyvíjí.
Andrejku zdravíme do arbeitu, Bellí má volníčko bo taky makáníčko? Asi prácička, jelikož ji tu nevidím.
Holky čautě, předám žezlo vlašimské :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz
OMMG, dyk Bellí je dva příspěvky nade mnou a hlásí se z práce, no to jsem ichtyl, pardoooon pani žížátková, já blbá blonde háre.
Půjdeme zase do města na kartičky a knížky a pak něco do pupíku a šup s ní do busu, radši počkám, ať je to jistý :grinning:
25. zář 2009 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylenky při pátku u nás tedy zamračeném a chladno deštivém.
Tak jsme včera konečně odevzdali všechny papíry na sociálku k adopci ,pani neměla moc času spěchala na soud tak říkala že to prostuduje a dá vědět ,tak jsem zvědavá.
Jinak čtyřkolku jsme taky konečně sehnali dorazí koncem příštího týdne tak má malí radost ikdyž ted je nějaký nadrchmaný.
Já pořád válčím s tím krvácením nějak se to nechce zastavit už beru i ascorutin a nějaké gely si mastím na stehno,ale skutek utek,ve středu jdu na kontrolu tak uvidím co z nich vyleze.
Nevím ted co se tu děje měla jsem moc fofru tak jsem nestíhala číst tak všem držím pěstule at vše dobře dopadne.
Jdu nakoupit něco uvařit a poklidit.
25. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Luci ať máš vajíčka krásná a jak malovaná :wink:

Kaši nenapínej nás a napiš jak to vypadá.

Holky v Třebíči, užijte si dnešek :wink:

Bellí tobě ať to rychle utíká a taky samo všem pracujícím.

Leontýnko mrzí mě že se ti to krvácení pořád drží. Super že máte všechny papíry odevzdané, tak teď jen ať jsou všechny v pořádku a paní ouřadová je spokojená. a malý má čtyřkolku tak to bude o víkendu řádit :sunglasses:
25. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Zdravím hřebčín a konečně se hlásím, v práci opět frmol, ale krásný, bo jsem asi vorkáč a potřebovala jsem to.

Lůco a Kasi, držím všechno co mám na těle, ať vám to oběma dnes vyjde, mooooooooooc!!!!!!

Andrejko, žádný nervy, Klíííd, dobře to dopadne a basta, jsem řekla!!! Sliznice bude v pořádku a ta si domů ve čtvrtek povezeš malý kulíšky, bude to dobrý, hlavně tomu musíš věřit a nepřipouštět si, že by to mělo být jinak.

Máji, ahooj, jak se máte s Andulkou Šafářovou, utíká to člověče a za chvilku budete slavit půl roku, to je mazec!

Mončo těhulko, co dělá malá? Vše je ok?

Vidím, že se chystá pokojíček u Sofinky a Valušky, to je super. Já už taky pomalu začínám, o víkendu vyperu věci a v říjnu jedem omrknout káru, mám vybranou v Kopřivnici u Nového Jičína, trochu z ruky, ale my tam máme chalupu, tak spojíme příjemné s užitečným a budem tak udit rybičky, mňam. Jak ráda bych se s vámi milé kámošky podělila, když se to ještě teplý vytáhne z udírny....

Koukám, že i u Leontýnky se to obrací k lepšímu, tak jen tak dál, ať si Tě manžílek pěkně hýčká

:wink:

Jen na tu naši Marky musím myslet, jak se asi má, je mi jí líto, ale zároveň jí závidím, páč zanedlouho budou dva a to jsou krásný vyhlídky....já si ještě počkám...

No a na závěr Manetko, moc mě to mrzí babulko, drž se, já tomu tak věřila :cry: hlavně buď s náma, uleví se Ti, zase bude dobře, i když teď je ta představa asi nemožná, taky sevřeš v náručí svoje děťátko, určitě, asi to teď mělo tak dopadnout, ale věř, že se vše k dobrému obrátí. Posílám Ti pohlazení po duši i srdíčku a přeju jim brzké uzdravení...
25. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Holky, utíkáme do města, Věruška ve 12 hodin frčí domů a ještě musíme stihnout i obídek, tak máme honičku. Mějte se tu krásně zatím a pak vás dočtu a odpovíme na dotazy :slight_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holčičky :slight_smile:
Všechny vás zdravím. Nepíšu, ale myslím na vás.
Andrejce a Věrušce se blíží Ketíky :slight_smile: Držím moc palečky - a nenervovat se :grinning:
Bellka šetří korunky :slight_smile: , ty jsi šikulka - vážně tě obdivuju. Vlastně vás všechny :slight_smile:
Regínko, hodně štěstí při rozhodování :wink:
Těhulinkám je doufám dobře a neblindí.
Já včera blindila, srandila :grinning: :grinning: :grinning: , tak vám posílám trochu toho hov.... pro štěstí :grinning:
Zdravím všechny a držte se!
U ségry nové: přítel po léčbě lepší hormonální hodnoty, tak snad se blýská na lepší časy. Ségře hlídají a pídí se po příčinách vyššího prolaktinu. Až se něco spustí, dám vědět :slight_smile:
Zatím se mějte krásně a těším se na říjnovou těhuvlnu, doufám, že se také přidáme - teda ségra ( já už asi ne) :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojka kobylky,
Moncoaet Tobě to taky utíká zachvíli tu budeme samé maminy,
u nás všechno ok včera jsme byli na kontroličce malá má 3400g a odpovídá 38tt,v době porodu bude mít 4500g
tak jsme se dohodli na císaři po 24.10 abychom zvytečně neriskovali.
Vkládám Vám tam nové fotečky Sophinky z včerejšího UZ.
Moc zdravím manži syn má narozky tak nás bude plná chalupa a budem celý víkend slavit.Papa :grinning: :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Krásné poledne berušky hlásím návrat máme 9 vajuch v úterý ET. Letím směr postel jsu unavená večer nakouknu.
25. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky moje.. zdravím všechny! Jukněte do albíka, mám tam Beluščinýho andílka :wink: .
Jinak mám blbý zprávy. Jednak mi volali z gyndy, zase něco, tak jsem si teď byla pro ATB. A druhak, jsem se rozjela na poslední chvíli do školy, a asi budu pokračovat.. do úterý buď zaplatím, bo ne. A hned jsem se informovala, které víkendy bych měla, tak abych se nenudila a nemyslela na blbosti, hned příští víkend od rána do večera 2 dny ve škole, ale co je horší, další víkend je pak toho 17.18./9 , co máme mít sraz. Takže to vypadá, že zase posunu.. Takže se zlatíčka moje moc omlouvám a rovnou střílím! Kdy dál?? Hned 24.25/10 nebo 31.10/1.11., atd.. Belí, jak jsi na tom se službama??
25. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Luciiiiii, devět je supr, tak ať teď pěkně zrají :grinning: běž hajinkat

Hani, tak malá už je pěkný kus mimíska, myslím, že v bříšku ani tak dlouho nevydrží, moje mamka je taky narozená 24.10. ale mám takové tušení, že Sophinka se narodí dřív :wink: držím Ti pěsti, ať je vše OK maminko
25. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Andrejko, hlavně teď mysli na sebe, to je správný rozhodnutí s tou školou, však ten sraz může být kdykoliv, néééé? A co na gyndě, je něco špatně?
25. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Tak jsem zatlačila slzu, páč jsem v práci.., když jsem otevřela Haniný stránky.. ten košík s botičkama připravenej, určo voní...no, sorry, fakt depkuju, bo co
Monči ET, zlato, krásnej optiomistickej příspěvek!
Luci, tak 9 potencionálních dětí!! Jen tak dál!
Marti , zdravím po delší době! :slight_smile:
Leontýnko, Ty jsi pro mě taková záklopka, když si říkám, že je vše na ho.. Páč, Ty musíš bnejt teda strašně silná, ono, už jen ta bezmoc, mít stále vlóžu, a nevědt proč vlastně.. Drž se! Hlavně ať ta ouřada je spokojená s papírama, co jste dali.
25. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Andry, to nejni jen optimistickej příspěvek, to je holej fakt.........
Jdu se nažráti a pak něco dělati :confounded: odpo jedu za synovcem mým malým sluníčkem a tam budu do večera a pak juknu na vás...papapaaaaaaaa
25. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky

Luci tak to je krásný počet, ani málo ani moc určitě to bude kvalitka, pěkně si odpočiň.

Andrejko no a jak jsi na tom s KET můžeš na něj i přes ATB, nebo se to posunuje ?? Se školou děláš dobře, já vás lidi obdivuju, mě už by do školy nikdo nedokopal, tak jen tak dál, na sraz je času dost buď do prvního sněhu nebo do jara, určitě se jednou potkáme.

Monči et ahojky spokojeně upracovaná těhulko, hoď mi prosím odkaz na novou káru.

Hani tak Sofinka bude pěkné velké miminko, krásné foto. Užijte si oslavu :slight_smile:

Teoretičko ahojky doufám že bude líp a ta střevní potvora tě přejde, a díky za ho... pro štěstí.
25. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mončooooo, tak je to www.kocarek.cz ale těch kár se mi tam líbí víc, takže zatím přesně nevím, jukni se, mají i super ceny. Teď už vážně musím jít :frowning2: aaaaaaach joooooooooo
25. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka, jdu ještě pozdravit, než budu míti padla. Monči, já mám jen lokální bobule, tak to nebude tak zlý. ZKrátka je budu zavádět, omg zas přes ms, njn. A 11 den huž bude dobráno, snad. Tak jsem volala neléčitelovi, Mája mě sprdla a nařídila, tož jsem přece musela poslechnouti, tak mě uklidnil a zapůsobil, pak jsem dostala staršnou žížu , vychlemtala skoro litr během půl hoďky a je mi líp. Tak, a pak si o tom myslete, co chcete, bo já jsem z teho jelenice :grinning:
25. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Jo, ta škola, no já mám bakaláře a na magistra je to ještě dva roky, s tím, že cca 3 víkendy za semestr. Tak to bych měla zvládnout, ne? Stejně je to jen kompenzace za mimi.. A navíc musím zaplatit v úterý! A kolegyně se rozhodla a letí do Řecka na týden, se poséérenkuju, ouplně mě to naladilo, jestli nejni lepčí dát ty prachy za móóóře !
25. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak vás pročítám od středy a muším reagovati postupně, bo zas bud vědět na konci kulový :grinning:
Tož se chytám Haniny a hlásím, že do Děčína přijede celej Kobylinec lodí, Andrejka si udělá ten vodičák :grinning: a připlujeme, tam musí bejt nádhern, píšeš velká chalupa, to je super, plujemééééééééééééé :grinning:
A už jsi takhle v pokročilym stádiu, já taky odpoledne padala na hubu :sunglasses: , ráno ještě nějaká energie byla, ale pak už jen Kobyla nohy hore.
Ještě se musím dopracovat k Lůce, píše tady že v pátek v devět, tož je pátek, devět bylo, no čtu dááááál....
25. zář 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
Andrej tak dobré že ti gyndařka zavolala a do KETu to přeléčíš. Holky navrhuju pozvat na sraz pana neléčitele, myslím že bychom se na něm vyřádili všecky :grinning: taky bch potřebovala v lecčem poradit. No a Peťulka už letí myslím zítra a taky mě dělá s tím mořem děsné chutě, ale nejsou chechtáky tak u nás je to vyřešeno.

Máji vypravilas Věrku doufám že se před cetou vyčůrala :grinning: a snad dorazí v pořádku domů. Už se těším na fotečky.

Monči et já myslela že už máš nějaký konkrétní, tak nic, počkám až vybereš.
25. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Tak čtu ďalej, srazík bude tedy hojný, ještě jsi na Kašu zapomněla, tož další kus navíc :slight_smile: , nafukuj chatrč :grinning:
25. zář 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.