• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Se nebude řešit nic jinýho, než ta prasečí chřipka, zas dělaj paniku. Bellko a Karolko, jak vy to vidíte, máte nějaká opatření? Ať sem nikdo nelítá a nechaj si to tam, kde si to vymysleli! No to je děs, poletíš letadlem a budou Ti na palubě měřit už teplotu a pak kdo ví co...
29. dub 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Já to vidím stejně jako s tou ptačí. Jak to přišlo, zase to odejde. Aspoň doufám:wink:
29. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Taky doufám, ale říkám si, ještě že nejsem letuška :slight_smile: nebo pracovnice na letišti, jsem to viděla jako pěkné zaměstnání a tyhle lidičky, aby se báli takovýchto nemocí.
29. dub 2009 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
Apoň si mají lidi o čem povídat.U mě se to taky pořád řeší :frowning2:
29. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Regí jsi tu ještě???????????????
29. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
No jo, ale každá práce má něco. Taky někdy nemám rukavice, i když bych měla, ale kdybych si pořád myslela, že něco můžu dostat, tak se zblázním. Všude je něco, však víš...:wink:
29. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky

ode dneška píchám Gonal :slight_smile: :sweat_smile: tak už jsem konečně v akci. Mám 150jednotek denně a v pondělí kontrola.

Regíno to je mi líto, ale jak píšou holky časem to bude lepší a lepší.

Belli ať se prstík brzo zahojí.

Máji ty máš dnes roztančíno :slight_smile:

Manetko kdypak začínáš stimul?
29. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Jééé, Moni, zrovna dneska jsme na Tebe myslely:slight_smile: Tak už stimulujéééš, to je super, mocinky držím pěstičky, ať to všechno dobře dopadne:slight_smile:
29. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Andrejko, kdepak ses sekla, zlatíčko???
29. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Mončo, tak tfuj tfuj tfuj, píchej pořádně :wink: :grinning:
Andrejka si šla počíst a nějak se do toho zabrala bo co...
29. dub 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
tÉÉDA, tohle dočíst, to je nadlidskej úkol po ouřednim dnu :grinning: . Navíc pak člověk ani nezareaguje na všechno, to nejde pamatovááát! Tak předně! Katy (Kačere - to se mi líbííí) a Májuš, gratulace k úspěšné kontrole! To je základ:wink: . Belíška kulíška zdravím od srdce a to tvý doprdele je něco u Tebe velmi průkopnického, hurááá :grinning: .
Monnčo, no kónečně! Už jsem myslela, že Ti nechybíme! Tak už stimulka! Super! Manetko,a kdo Ti píchal injekce při předchozím IVF? Ty ne? Regí, co Ty kočko, jak jsi to strávila? Hodně kapesníčků bylo? :frowning2:
29. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Nebo usnula, beruška. Ani bych se nedivila, po tom pláči. Ale už je dobře, že ano???
29. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Huž jsem přece tady :grinning:
29. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
No, já četla jak vo život, ale do toho byl se mnou něco zkonzultovat manža a pak mi volala máma, je v lázních, tak jsme chvíli povídaly.
29. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hurá, já myslela, že už půjdu spinkat a neuvidím Tě.
29. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Neusnula, ale četláááááááááááá.
Už je snad v lepší náladě, zdá se.
29. dub 2009 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Péťo, jak je to vlastně s Tebou? Jdeš zítra na ten UTZ? A dál?
29. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
A v jakejch lázních je? Všechny posíláte matice do lázní, to je dobrý, s kým tam jezděj? Naše máti nikdy v lázních nebyla, ani nevím, zda by tam sama frčela. já bych jela, ale s nějakou společností...
29. dub 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak v lázních je maminka a kde? A doufám, že se jí tam líbí:wink:
29. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdu se rozloučit.Jsem nervní jak hárající fena :wink: Nevím jestli je to přetížený či co ale seká se to. :angry:
Mončo tak ať pěkně rostou vajucha :slight_smile:
Bellinko tobe ť nezlobí ani zvířátka ani staroušci.
Regí máme to trápeníčko s těma rodičema co.Ale jak píše Májinka horší je,když odejdou úplně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive:
Andrejko přeji lepší klienty než byli dnes. :wink:
Májinko pozdravuj Aničku,může být ráda,že má tak veselou maminku.když nevím jestli se jí líbil tvůj tanec,holka byla jak na moři :grinning:
Papa
Zítra mi držte co můžete jedu doktůrkovi :wink:
29. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj mooni, dneska jsem zrovna říkala, že už jsi tu dlouho nebyla, to je fajn,že už jsi začala :slight_smile: .Já už každým dnem čekám, že přijde červená potvora, abych taky už mohla začít, všechno už mám doma nachystaný tak teď jen čekat. tak hlavně ať hezky rostou vajucha a opatruj se. A hlaš se :wink:
Majdi ty jsi dneska nějaká bolavá, nejdřív záda a teď si ještě pochroumáš prstík, dneska už opatrně :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky :wink:

jdu Vás dočíst,aspon zběžně a vidím že se Peťa loučí tak pa pa a doboru nocinku ty fenečko :grinning:
29. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peťko, tak na zítra hodně štěstíčka:slight_smile: Manetko, no jo, dneska jsem taková nijaká, ale ty záda...
29. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Kačer se vrátil, takhle v noci,OMG. Kdes lítala, nebolela Tě náhodou hlava? Takhle dlouho jsi plkala s kamarádkou? Navíc když máš výročí?
29. dub 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
No sakra,já než se dostanunazpátek tak máte stránku popsanou.
Andrej jdu na UTZ a dál nevim.Uvidíme co ta sviňucha cystická.Navíc teď jsem 2měsíce po sobě neměla to tělíčko připravené na KET.Tak uvidíme.
29. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky Petro.Jsem tady.Co se dějě?
29. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Holky, máma nejdřív jezdila do Poděbrad, tam vždycky brala kolo a drandila podél Labe.
Teď jezdí do Jeseníků, májí tam už partu a každý rok touto dobou frčej. Choděj na túry a do cukrošky a drbou :grinning:
29. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Týýýýýjooooooooo, Ondra Němec hraje jo? :confused: :confused: :confused:
To je malej pinďa, hrál s bráchou, je o rok starší, jsem je chodila oblíkat do kabiny :grinning: A dneska je v telce a já čumim :confused: To nám ti klučánci vyrostli :unamused:
29. dub 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
Aha tak mě už to šunguje tak já ještě nejdu :wink:
Regí prosímtě jak dlouho ti trvá cesta k Apol?Do Prahy jezdíš autem nebo busem a pak metro?
29. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky Andrejko.No už je trochu líp ale není to ono.V pátek se mám sejít s tátou ale nevím co si sním budu povídat.Je to trošku těší ale uvidíme.Nějak to dopadne.
29. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.