• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Petjunko, ta Tvoje dcera je pohotová a cytrá po mně, bo je stejnej den narozená :grinning: , jen do starýho, jen mu dejte děfffčata, příště ho chci vidět na tej srandě zvané UTZ, třebas mu docvakne, že v tem pupíku něco plave :wink:
25. zář 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, Tobě prasknul ten korálkovec od Bellí? Že ty jsi to auto tak zasrandila blbou energií, spíše blbejma myšlenkama, že už to nevydržel a řekl dost babo!!!!!, začni myslet lépe, za to se Ti rozškubu!!! BUBUBUBU, dostaneš na HUBU!!! :grinning: No ale to není prcka, to je pravda, takže hlavu umejt, vyčisttit ucha a kýýýp smááájlink :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
OMG Andrejka vidí hrošíky a oni to jednorožci, no ta je fakt přetažená, holka nohy hore, jak poudám a užij si víkend, ještě že už je pátek, ikdyž mi zase ale odfrnkla Věruškááááááááááááááááááááá :frowning2: , právě asi dojela domů a letí na poštu pro tulipány, aby jí am přes víkend nezvadli a bude je lepiti po bytěěěě...
25. zář 2009 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč čtu Monču, zajímá ji masér bo nesér, no Mončo, bylo obojí, masér se na nás vysééér :grinning: a jak to, že jsi napsala samici s měkkým i, no jis normální? :sweat_smile: Holka, přece samyyyyce!!!
Jdu juknout na teho růžovýho hrošíka, snad bude v albíku aj s Terkouu...
25. zář 2009 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jééééééééžiši, ta Terezka je úplně úžasná holčička, no můj sen prostě, ty vlásečky, kudrnky, okatka, Božátko ta je nááádherná, Bellí, to se nedivím, že jsi z ní celá pryč, no pusinku jí posíláme z Třebíčkova, je prostě luxusní k sežrání a s hrošíkem s parohem :grinning:
25. zář 2009 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz
Tož už se blížím do finále čtení, teda Hani, Sophinka je pěknej kousek, bude mít porodní váhu skoro jako my teď :grinning: , ale ty jejich odhady dle UTZ nejsou pravdivé a obdivuju, že se dá domluvit císař, no prostě jiná země, tady to teda nejde ani náhodou. Tož si to užívej, hlaď puupík, fo´t se, prostě užij si poslední dny, přijít to můžekdykoliv, já rodila tuším 36+3tt, tož u Tebe by to bylo asi tak za týden ne? Už se těším, až přiskočíš do mého odstavce :grinning: , ikdyž možná si i popláču, samo i raodstí, že je na světě další mimi.
Anderjko, vystrč dupu a pusť webovou kameru :grinning: , Tě porychtuju přes víkend. A chci na zahradůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Mončo, taky bych letěla do teplejch krajů, ale prachy nejsou, taky by to mohlo bejt zadara, že? :slight_smile:
Mnčaet zas pracuje, nojo workoška jako blázen, hlaavně tam teďkonc přes tu zimu nic nechytni, je to samá chřipajzna, já taky hekám a Luboš je celej nějakej rozsmrkanej, všechno tu dezinfikuju, ráno, než Věruška vstala jsem vystříkala kliky, vypínače, ještě že mě to nešlehlo :slight_smile: , taky hajzlík, umyvadlo, kohoutky, no prostě co se dalo, aby jsme nic nečaply.
25. zář 2009 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, se mi s váma pěkně kecá, koukám, že už budu na konci stránky, příjemná diskuze, založím asi novej domek, takovej monologovej domeček :grinning:
25. zář 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč Mončo, Věrušku jsem posadila do busu, nažrala se teda k prasknutí :grinning: , cukrárnu jsme nestihly, říkám jí, jdi se vyčůrat, no machrovala a nešla, ale spíše jestli se neposrandila :grinning: tentokráte. Furt se něčím cpe, člověk to nestačí živit, tož uvidíte u Andrejjky na chatrči, radši si jídlo schovávejte nkam do báglu, fakt nebezpečná, dokonce i Maikl má prázdnou plechovou kostičku, kam si dává granulky, no....to jsou návštěvy... :unamused:
25. zář 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, vložila jsem fota z návštěvy, co se tu dělo :slight_smile:
A mám zprávu od Majky!!!

Injekce mi stáhli, antibiotika jsem už taky dobrala.Dneeska mi vzali daší prášek, tak beru jen magnézko a ultrogestan. Jinak mě mají ve čtvrtek pustit, tak uvidíme. Malá je v pořádku, má 2,5 kg. Moc ode mne holky pozdravuj!

Takže táááák, tož uvidíme :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
Stále nikdo? Jo a ty fotečky jsou v albu Mimíska!
25. zář 2009 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji tak jste si to užily no paráda. Dík za info od Majky jenom at si pohlídají už to má zapár za chvilku bude mít malou v náručí.

Holky na sraz pojedu dneska manža říká kdy to máte a já na to jěště nic nevím dělala jsem blbou :grinning: ale zjistím říkal že můžu jet. 6e vpráci to nějak udělám a když budu těhotná a nebudu dělat kotrmělce a stavět se na hlavě že mě pustí :wink:
25. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj Lůco, tak jak je? Odpočíváš? Děti se už houfujou a spojujou a domlouvaj, spíš hádaj, který dřív :slight_smile: , jsme na Tebe zvědavá, těším se moc, kolik si jich ncháte dát? 2,3?
Kotrmlece dělá jenom Andrejka a to ještě vzduchový, tedy akrobatka, ovšem už nemá bazén, tak nevím, kde to provádí teďkonc :grinning:
Holky, chtěla jsem to před světem utajit, ale novináři josu všude :grinning: :

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/180025-letadlo-nevzletlo-z-budapesti-kvuli-rozhadanemu-ceskemu-paru.html
25. zář 2009 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška šťastně dojela, oddechla si a jistě se zbavuje chlupytýdy, kterou tu chytla, jak říká :slight_smile:
25. zář 2009 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
Už je mi líp bolí mě jenom spodek , ale dá se to vydržet. Ještě nevím kolik si si jich nechám zavést. V úterý mám nástup v 10hodin ještě to doma proberem. Uvídíme jak se budou vyvíjet bublinky moje.
25. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Tak dvě určo, to je asi tutovka, ne? Tři josu risk, ale možná bych do toho i šla.

Malá spí, co jsme Věrušku vyprovodily, asi je z ní celá unavená :grinning: a satan taky, chrní celou dobu na olštáři.

Ale je mu jistě smutno, milenka ho opustila, včera nám Luboš dělal diskošku a Maikl se oddával rozkoši s Věruškou, hladila ho ve vlasech a prostě v kožichu :slight_smile:
25. zář 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
Olštář je polštář, aby si někdo nemyslel, že tu máme třebas oltář :grinning:
25. zář 2009 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz
Máji určo dvě to budou tři jsou risk.
Satanovi odjela milenka musí být smutný. Přijel mu někdo kdo si ho všímal když si ho doma jinak nikdo nevšímá :sweat_smile:
Náš mates taky miluje mého tatku může mu olízat obě uši tatka je spokojenej a pes ještě více :grinning:
25. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak kobylky, jsem doma, ale je mi po těch třebíčskejch smutééénko. Bylo to moc pěkný. Já si to teda užila, nevím teda jak Mája a spol. :grinning: ikdyž u Maikla si jistá jsem, bo ten mi to včera večer dával najevo tím jak se mi rozvaloval v náručí :slight_smile:
Cestu jsem zvládla, nepochcandila se,ale jsem nějaká vymrzlá, bo na mne něco něco leze, tak se dopuju čajíkem. Blíží se ket, tak proč bych nenastydla, co? Jako minule, to jsem den po RT měla pšíkavku.
Lůci, tobě budu v ůterý držet paluchy. Jinak jsem vás zatím jen zběžně projela, nakoukla do albíka na malou Treezku, no krááásná, ty kukaldla:slight_smile: přečetla si Andrejky přízpěvky o kobylinci., Hlavně klíííd Andrejko, mysli teď na sebe, To je dobře, že jsi volala Raidlíkovi, taky mne po tom FSH uklidnil .
Muším si vás dočíst, tak zatím
25. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
ahojky kobylenky :slight_smile:
Máji tak to je fajn že se návštěva vydařila :wink:

Luci gratulka k vajíčkům tak at krásně rostou :wink: :wink:

Andrejko,hlavně klid :wink: neboj bude to dobrý a ketík bude v termínku :wink: :slight_smile:

Tak a mám umytá okna,vypraný a pověšený záclony a závěsy :grinning: :grinning: mužík se dneska činil,ikulka moje a jak se lesknou okýnka :wink: :wink:
25. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojki zdravím všechny,a omlouvám se ,že jsem se včera neozvala,ale ikdyž jsem počítala s variantou ,že to nevyjde,tak mě včera k večeru jak jsem dorazila domů,přepadla paní plačtivá a probrečela jsem se až do samotného usnutí.Nevydržela jsem to a dělala si test už včera ráno,a byl negativní,tak jsem se stále uklidňovala,že je t ještě brzo,a že musím vydržet do dneška ,no a dopoledne dorazila ,tak silná mrcha,že mi bylo do pláče,protože nevím proč jsem potom měla celých 10dnů takové bolesti,no a teď jsem samozřejmě dostala strach,že tam vznikl nějaký problém,a že nebudeme moci jít možná ani na další pokus,a tak jsem hned říkala Peťovi,že bychom,měli určitě začít šetřit na prosinec na klasicky umělé,a on ,že řekne rodičům,kteří po nás chcou peníze na benzín a za všechno co nám dají,a teď ,že za nima příjde ,že nám půjči 30tis.,tak jsem říkala,že by bylo lepší ,kdyby zrušil stavebko a měli jsme svoje peníze,než se pak stresovat,a muset to třeba v krátké době splatit,a on ,že nic rušit nechce,a šetřit,že se nám na to nepodaří a tak že si půjči.Tak jsem mu hned mezi slzičkami řekla,že si na to našetřím,a že chci mít svoje zadní vrátka,tak mi řekl,že nemůžeme šetřit,protože nemáme prasátko,tak jsem byla ,dneska ve spořce zrušila si svůj vkladní účet ,kde mám asi 7000,- ,to mi dají 24.10.09,a chci založit buď spořící účet ,kde budeme pravidelně vkládat penízky ,nebo vkladní knížku,s přístupem nás obou.Přijde mi to určitě rzumnější ,než šetřit,takzvaně pod polštář.Zkrátka ještě nechápe takové věci jako,že každá ženská musí mít vytvořene zadní vrátka.Vždycky to chce řešit,až se něco stane,ale t je pro mě už pozdě.Tak se mu zítra dopoledne pokusím vysvětlit,že když se naučíme žít bez nějaké te krunky,tak nám to ani chybět nebude.No tak uvidím ,jak to pochopí.Už je mi ,ale dneska dobře. :slight_smile: .A snad se třeba na nás usměje štěstí a třeba ani k IVF nedojdem.
25. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Jinak Luci gratuluji k vajuchám.To je úrodička.To je skor na klabzubovou 11. :grinning:
25. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Kasi ahojda mrzí mě že to nevyšlo ale hlavně že už máte další plán boje a vytoužené miminko :wink:
Jani manža je šikovný, že ti pomohl umýt okna a poněsit záclony :wink:
Věruška už je doma z návštěvy v Třebíči hlavně že jste se holky měli dobře a přišly jste na jiné myšlenky :wink:
25. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Kasi,tak se zkus poptat v caru na možnost splátek,někde to dělají :wink: :wink: určo bych se poptala,at máš víc variant.
Neboj třeba se zadaří přirozeně a penízky pak budou dobré na kočárek a výbavičku :wink: :wink:

Holky du popřád brou nocku a hezký sníky.Za chvíli začnou Tudorovci tak budeme koukat :slight_smile:
tak brooooooooooooooooooou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky moje zlaté ,jsemráda ,že vás mám,a ikdyž mi mamča radila,ať přestanu chodit na konika,že se pak moc upínám ,a že tím ,že stále tady mimíska probíráme,tak že se právě nemusí dařit,tak jsem ji vysvětlila,že to bych nesměla chodit ani po ulici ,kde chodí maminky s kočárky a ani do caru,kde chodíme pravidelně na kontroly,že to holt bude vždycky jiné,než když má někdo štěstí otěhotnět přirozeně.A jsem opravdu moooc ráda,že Vás mám. :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Janinko dobrou noc a krásné sníky.
Kasi mě to taky manža zakazoval že se na vás moc upínám, ale hodně mi pomáháte tak budu za váma chodit dál at sklidně na hlavu staví :grinning:
25. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Belíšku kde tě máme asi krmíš žížátka a jestli už odpočíváš v postýlce dobrou noc a krásné sníky. :wink:
Karolko co kobzolek už je mu líp :wink:
25. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Berušky jdu do hajan přeji vám krásné sny a dobrou noc :wink:
25. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Kasi, je mi to moc líto,že to nevyšlo. Uvidíš co ti řeknou v Caru, třeba ještě zkusíte jednou IUI,ale je dobře, že už myslíš dál, to my ženský potřebujem. Neboj se, on tě v tom chlap nenechá samotnou. Třeba mu to ještě všecno nedochází, oni potřebují víc času. Tak se drž a nepřestávej za náma chodit. Mne tu holky taky moc pomohly a pomáhají stále. Vždyť jsem na těhle stránkách závislá:slight_smile:
Andrejkooo huš jsi na chajdalupě? Ja je?
25. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Luci, dobrou
25. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky, vložila jsem ještě ty dva milence :slight_smile:

Kaši, no konečně jsi došla, taky mě to mrzí, ale neboj, za chvilku je další akce a jsme tu s Tebou, všechno dobře dopadne!!!

Věruško, bacil snad nééé, ale já se taky dopuju čajíkem, neni t nic vážnýho, ale cejtim nějaký nedobře. luboše jsem preventivně vystěhovla k mamce, tak hlídá čičiny.
25. zář 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.