• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kaši posílám pohlazení, mrzí mě to :cry: . A to že ses rozhodla pro IVF je dobrý krok úspěšnost je tam 40% u IUI jen 10%, tak už kvůli psychice je to lepší, snad se vám podaří našetřit penízky. A vyšetření máš všechny? genetika imuno a tak?
Máji tak to vás pan masér pěkně vypekl. Díky za info o Majky a vypadá to dobře když ji chtějí pustit.
Luci Jani Věrko dobrou noc
Samyce mi jaksi nejede načítá půl hod.stránku, tak to balím.
25. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky, já jsem asi vážně pako, ale poslouchám tu telku, malá už spí, satan asi smutní po Věrušce, takže klid a toho takový strašný jakoby dejchání, tak koukám na satana, na malou, nikde nic, tož už vyděšená, kdo tu je a ona se tu chytla moucha do pavučiny a už na ní ten pavouk leze a ona nařiká :frowning2: , no hrůza řev, je mi jí líto, jsem cvok? :frowning2: :rolling_eyes: Asi jo, šla bych ji vysvobodit, ale je to hnedle u okna ve vejšce, kam nedosáhnu...tímto jsem na sebe práskla, že tu máme pavučinu :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Výborně Mončo, konečně bez chyby :grinning:
25. zář 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško dojídám snídani, člověk jí nakoupí půl kila Goudy a ona sní jen jeden talíř a druhej abych tu do sebe teď rvala já :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Máji fotečky krásné, jak se Anýskovi líbí kýbl? Vypadá spokojeně. :slight_smile: Jen nech pavoučka ať si dá, ten nosí štěstí, v pubertě jsem každou muchu pouštěla bylo mi jich líto, za to teď jdou nemilosrdně na smrt.
A Věruška pořád krásně opálená a kde byl vůbec Miki, chudáček malý, tak mu zahýbat s Majklem.
Taky jsem skukla Terezku, je sladká, taková cukrová holčička :slight_smile:

tak dobrou noc :wink:
25. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Mončo, kýbl je super, věděla jsem, že miluje vodu, tak jsem jí ho nakonec objednala, myslím, že se jí v něm líbí. Dneska byla zase koupačk, akorát neumím odhadnout tu vodu a zase jsem to dítě topila :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, jsem nevěrnice,ale Majkýmu nešlo odolat, je to už kus chlapa a Miki je ještě miminko:slight_smile: Byl zas u našich a bude tam do neděle, bo zítra jedem do Litoměřic na vinobraní
http://vinobranilitomerice.jasnet.cz/program-festival.aspx
Zas lítám z jednoho do druhého,ale po pravdě vám řeknu, že se mi ani dvakrát nechce, bo jsem nějaká přistydlá a po Mikískovi se mi moooc stýská. Radši jsem za ním ani dnes nejela, abych ho moc nerozdivočela a pka mu zase neujela.
25. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak jsem do albíka dala taky pár fotešek. Je to ve složce sraz kobylek.
Tak jdu spáti, zítra zas rošnej den. Všem dobrou noc, krásné sny, bez smutnění ,ale s novou sílou a nadějí:slight_smile: MVR
25. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Věří naše rodina,
že příjde ta hodina,
že si všechny zatestíme,
čárky tlustý oslavíme,
pak jen trochu zablindíme,
nervy dosti zatížíme,
něco málo zavyjeme,
andělíčka povijeme.

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci2.KETříjen!Budu zase odvážná školačka,srazík posunut!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),imunoOK!Zatím děláme radost babuškám a dědouškům a šetříme korunky.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Máme asi fobii z telefonování bo co! Kobzolek už domarodil?? Hlaste se,paníí!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, , tak jak? Gynda OK?? Hupsneme do IUI bo do IVF??? Máme starosti.
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK,Ket říjen!Jsme zasejc dom od Oubošů a vrhneme se na tapety!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu. Jak se daří??
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Zdravíčko nás zlobí! A manža je s náma! Tříkolka vybraná,adopce podaná!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára, huž jsme po ms, cca 11,12/09 akce, juchúú!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),Hurrá výsledky OK, cysty nejsou,spermiovýsledky 12.10. a snad rovnou do akce!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii, beruško, není to příjemné vracet Tě k čekankám, ale jukni, jsi v dobré společnosti spolubojovných duší..drž se!
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, Peťulko, nesmutni, IVF před vánoci to jistí!

HOLKY V AKCI
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, Gonal. Folíky narostlyu, OPU pátek 25.9.(9.oo), Máme 9 vajuch, hurrá! ET asi v úterý 29.9.

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,už je líp,možná ve čt1.10.půjdem dom!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař24.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,huž 1.600 a 1.700gr a 42cm! Máme kočááárek!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Ještě bude budeme tvořit pokojíček pro princeznu.
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek! Jsme OK,další kontrola 20.10.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!Do konce října uschopněný.3D bylo famózní!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10. Děláme holčince pokojíček!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola OK,mrskáme se o 106! 27.9. v neděli frčíímeeééé do Řecka!!!
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,Zamávaly jsme Věrušce a přivítaly marodu Taťku Ouboše!
25. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ta naše Andrejka, má střívko poetický,
jsme rádi , že ji tu máme, ouplně všici:slight_smile:

Tak Andrejko, dnes ještě ne, ale zítra bych třeba nemusel být první:slight_smile:
Vše nejlepší k svátku, hooodně...,hoooodně...., hoooodně....,
ale hlavně ať vám to tam v té kolébce brzo brečí :slight_smile:
MTR MTR MTR
25. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz
Kobylky, tady vám posílám kontaktík na toho odborníka pře spermijky a pindíky :slight_smile:

Firma Andromeda
Karek Kočí
koci@andromeda.cz

Nevím, jestli se to některé z vás hodí, ale co kdyby :wink: ?

Ségře a jejímu příteli dal naději tam, kde jiní doktoři už " zavírali dveře" . Vážně přestávám rozumnět našemu zdravotnictví a vlastně i některým lidem.

Jinak vás všechny moc zdravím a držím palečky, pěstičky... a moc se těším na dobré zprávičky :slight_smile:

Dobrou noc.

Andrejko Tobě vše nej, nej, nej , nej, nej, nej k svátku. Ta škola je skvělý nápad!
26. zář 2009 v 00:07  • Odpověz
Tak jsem procitla od telky ,tak vám jdu popřát dobrou nocku.
26. zář 2009 v 00:46  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju všem krásnou sobotěnkuuu:slight_smile: jsem v práci, tož nestíhám, ale myslím na vás pořád, sluníčkaaa:slight_smile: Andrejkooo, všechno nejlepší k svátečku, ať se Ti splní všechna přání, zlatíčko:slight_smile:
26. zář 2009 v 05:43  • Odpověz
Krááááááááásné Andrejkovské ráno :slight_smile: , sobotěnka je tu, nic neděláme, nožky na stole máme, jenom papáme, na telku koukáme :grinning:
Andrejkooooo, posíláme Ti moc moc moc pusinek k svátku, přejeme hlavně zdravíčko a do postýluše minimálně jedno štěstíčko :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. zář 2009 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Andrejko, ještě jednou posílám ti přání a pusu velkoououououo.
Jdu se umýt a vypravit směr sever.
Všem krásnou sobotu
26. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno

Andrejce všechno nej nej k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Věruško tobě hezké vinobraní.

Ostatním krásný volný den.

Bellíškovi a pracujícím ať to rychle uteče.

Já ještě zalezu pod duchnu
26. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Andrejko sluníčko naše přeji ti vše nej ktému svátku a at se ti splní vše co si nejvíc přeješ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Mám tě moc ráda jsi naše kobylí mamina :wink:
26. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré dopoledníčko.
Andrejko přeju Ti vše nej k svátku a ať se Ti splní všechna přání :wink:
Lůco Tobě budu moc moc držet palečky :wink:
Snad juknu ještě večer ale kdyby ne tak ráno v 5 mi zamávejte a vrátím se 6.10.bude se mi moc moc stýskat a slibuju,že dám kadý den vědět jestli žiju a za každou dušičku se vycachtám :slight_smile: Jen ta ostuda,včera jsem si vzala pavky a vytíká mi z toho vše, hlavně kozy tam nedržej :grinning: je budu honit po pláži :grinning:
Užijte si krásný víkend a přeju jen dobré zprávy v tom novém týdnu.
26. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Kobylky, zůstala jsem doma, bo jsem trochu nastydlá a nechtěla jsem tomu ještě přidávat. Bojím se teď před Ketem,tak jel Míša sám s kamarádama.
26. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Petííí krásně si to tam užij, dávej na sebe pozor a v pořádku se nám vrať:slight_smile:
26. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Dobré ránko, moje pastvino!
Moc děkuju za milááá slova! OMG, jak já vás MVR! :slight_smile:
Beluško, a Ty zasejc u dědoušků! Věruško, užij si vinobraní, jestlipak zůstaneš do noci na Supporty?? Májenko, začala jsem dle Tvého návodu, mám tu snídani v postýluši aj se svíčkou od Džonyho. Včera jsem na něj byla staršně protivná, tak mě to teď dojalo.. Luci, Ty si užívej poslední chvíle bez Lucátka! Jak Ti ho zavedou, už se ho nezbavíš :sweat_smile: . Marti, děkuju taky za přání. MOnčíí, ještě jsi pod duchnou?? Svádí to teda, co? Ale tady už vykukuje sluníčko. Já v noci moc nespala, tak jsem to teď dohnala a říkám si, proč vstávat :wink: . Petjunko, jak můžeš říct ostuda?? Ostuda bych byla já, ale omg, jsi v 18tt!! Tak neblázni, ne?
Kaši, nesmutni. JO, ještě jsem Ti chtěla říct, nechtěla jsem Ti předtím brát naděje, protože ty bolesti mohly být i od těhu, ale každopádně jsou od utrouše, tak se zbytečně neboj, že něco není v pořádku. Uvidíš, že teď po ms to odezní. On vlastně navodí jakoby těhubolesti trošku, laicky řečeno. Ale nikdo Ti kc tomu nic nenapsal, bo nám už to přijde tak známá věc (bohužel, no.. :frowning2: ), že nás to nezaráží..
Manetko, moc Tě zdravím taky :slight_smile:
Tak holky, hezký den!!!
26. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj kobylátka přeji pěknou sobotku ,Andrejce vše nej ke svátečku.
26. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Ahoj Leontýnko! Moc děkuju i Tobě :slight_smile:
Kobylky, jukněte do albíka, přilétl mi jeden bonbónek :slight_smile:
26. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Krásný víkend všem.Andrejce všechno nejlepší k svátku,hodně štěstíčka,zdravíčka a brzy mrňouska . :grinning: Užij si to dneska.
A Andy děkuji za to info o utroši,já jsem s ním ještě zkušenosti neměla ,tak jsem nevěděla ,že jsou po něm bolesti.
26. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Andrejkooo, to je nádhera:slight_smile:
26. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Bonbooonci zdároš :dizzy_face:
Oslavenkyně už vstává, já tady mlátim obrazy na zeď, bo jsem zase navštívila Mimáč, sektor bydlení :grinning: a už mě to bere. Takže změna obýváku, alespoň obrazy přemlátim, pak Luboš namlátí mně :grinning:
26. zář 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holčiny moje, moc se omlouvám, že jsem tady dlouho nebyla, ale fakt nestíhám vůbec nic. I teď su v práci a narychlo Vám píšu, aby jste věděly že na vám moc myslím. Potřebuji poradit jak mám zmenšit ty fotky, protože jserm si chtěla udělat album ale ty fotky mi tam nejdou, že jsou moc velké. Jinak i když sem teď moc nechodím, moc na vás myslím a doufám, že se mi brzy zvolní tempo a konečně se tady ukážu na déle. Všechny moc moc pozdravuji!!!

Jinak Andrjce vše nej nej nej k svátku!!
26. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Věruško tak se pořádně vykurýruj, zajeď pro Mikiho a pěkně odpočívejte.
Luci jak je? co bříško?
Peti ty jen vystavuj svoje bříško na pláži a hezky si to tam užij se vším všudy :slight_smile:
Anrdi krásný ňufánek od Anýska :slight_smile:
Máji ráno píšeš že dneska nic neděláte jen budou nožky nahoře a už zas řádíš s kladívkem :slight_smile: ty jsi hyperaktivitka, viď :grinning:
Alenko ahojky s fotkama moc neporadím já to dělala přes "malování" že jsem kus umazala, nerozumím tomu ale a někdo snad poradí líp. Ať ti to v práci utíká a máš aspoň volnou klidnou neděli.
Já jsem si lupla spršku udělala koprovku a ještě se proběhnu s vysavačem, tak klasická sobota.
26. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Taky se chystám vysávat,a pak chcu jít do ikei pro rámečky na fotky,které jsem konečně po 2 rokách nechala udělat a chci si je dát na zeď.Jak jsme byla za segrou ve Skotsku a spolu s Peťou jsme byli za kamarádkou v Anglii.No a potom jdu na kafčo za kamarádkou do té dětské herny ,ať tam není sama,teď když je hezky ,tak tam sedí sama skoro pořád.
26. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
hezkou sobotěnku kobylkýýýýýý

Andrejce všecičko nej nej nej k svátečku,at se ti splní vše co si přeješ :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :slight_smile: :slight_smile:

Věruško tak čajík a šup pod peřinku do rána budeš fit :slight_smile:

Máji na mimáči sou i obrazy?OMG ještě to tak objevit :grinning: :grinning:

Za chvíli vyrazíme do Ciťáku tak se ukážu bud večer bo zítra :grinning: všem hezký den :wink:
26. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.