• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hojky holky, tak jsem zubožená. Janni.ko, nejsou tam obrazy, ikdyž možná v nabídce taky, ale myslím fotky z domácností a tak tam mám pár favoritů...
Obrazy přetlučený, levandulová plice zrušena, založena nová obrázková :slight_smile:
Jsem na chcípnutí, jdu lejt slivku do krku a slanou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luboš s horečkama ještě maká, takže jistě není ještě vyléčen :angry:
26. zář 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
Přesně tři hodinky uběhly a vy tu néééste? :confused:
26. zář 2009 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahojda jsme tady jenom nic nepíšem :wink: Mám dotaz utrouš beru 3x2 říkala že ho mám brát co 8 hodin musím to dodržovat nebo ho můžu brát ráno v poledne a večer :frowning2:
26. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Annanas je ny prochajdě s bráchovou expřítelkyní. Brácha s mamkou v kině na nějakých vstávajících mrtvolách bo co, to vybral Kája, mamka měla radost :grinning: a muž mi marodí u mamči v pelíšku.
Satan stále zuboženej z návštěvy, dospává a já zapíkám brambory s cibulí, česnekem, zakysankou, nakrájela jsme si k tomu už okurku a dopíkám na grilu, aby to chytlo kapánek barvu.
Jinak mě bolí záda, ale je to lepší, snad budu do rána vyléčená :slight_smile:

Andrejko, stále slavíte bo co? To jste dobří, že si tak vystačíte, to nás to za chvilku neba, ogrilovat, sežrat a rozpustit sněm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bellí, už končíš za 9 minutek bo ne? Honem domů a do pelíšku odpočívat...

Janni.ka se Jihlavuje, asi kontroluje v práci :slight_smile:

Kačere, co novýho u Valuš?

Karolko, kočko, jsi doma? Copak vyvádíte?

Mončo, co se děje u vás? Sportujete bo co? Teda Ty ne, to je jasný, ale malej...
26. zář 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Luci, čéče, to já Ti neporadím, já ho nejprve neměla vůbec, měla jsem gel a pak mi nedělal už dobře, tak jsem dostala taky Ultrouš, ale já to jedla a to jen jednu kuličku denně ráno myslím. Takže nevím a Tobě jde o co? Že to nechceš instalova v noci bo jak?
26. zář 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
To se Ananásek má taky bych si lehla do kočárku a nechala se vozit :grinning: Jsu zubožená gruntovala jsem celý byt od podlahy po strop zítra budu pokračovat musím to dohnat od úterka těhulim a nebudu nic dělat :wink:
Luboš je nemocný to chce lidské teplo a pořádně vypotit :grinning:
26. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Lidský teplo? Já mu to vyřídím, snad tam někoho najde :grinning:

To znám ten šrumec, rychle všechno stihnout, taky jsem takhle magořila, ale je to pěknej pocit, to uklizený hnízdo :wink:
26. zář 2009 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jo nechce se mi vstávat v noci abych zavedla utrouš tak si budu zavádět ráno v poledne a večer a jeto nebudu to hrotit :wink: Můžu ho bud polykat a nebo zavádět do pochvy a do pochvy je to účinnější.
26. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Já už měla pipiku plnou, tak jsem si řekla právě o kuličky a hubící je žrala :grinning: , tam se to vejde vždycky, ta se neucpe nikdy. Právě spořádala talíř brambor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a půjde si upect bábovku, jsem tu sama, tak si budu vyvářet, ne? :grinning:
Nojo, v noci je to blbý, ale tak kdyby jsis to dala v 7 ráno, pak v 15 hodin a ve finále kolem tý 23. hodiny, tak by to šlo ne? To neni zas taková drasťárna,a le myslím, že hodinka sem, hodinka tam, ale víc jak hodinku bych to asi nedávala...
26. zář 2009 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz
Věruškooo, TTobě asi zachutnalo u sééégruše, tak sji zůstala i na véču, ne? Máš Mikíse už doma? Lítá radostí, viď?
26. zář 2009 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu zavolat dceři :grinning: , kdy se míní vrátit, bo bych si dala horkou vanu, snad mě to nedodělá, ale dala bych si tam nějakej dejchací olejíček a napařila se trošek. Zatím čautě :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. zář 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
Asi jo budu zavádět ráno a půlsedné pak o půltřetí a pak o půljedenácté. Ty brambory to musela být mnamka to já dneska vařila hráškovou rýži a ktomu kuřecí masíčko na porku no byla to mnamka. Manža potom upekl štrůdl to jsme si nadlábli pupky k prasknutí :sweat_smile:
A co kuchtíš zítra dej inspiraci :wink:
26. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
huš jsem doma, Míša volal z LT, že už jede dom i se strýcem, budem nám zítra lepot tu tapetu. Tak peču švestkový koláč ala Babica, nakládám kančí kýtu a teď jdu ještě udělat pomazánku z makrely, Nestíhám, za chvíli jsou tu.
26. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Jo a s Mikim byla obr vítačka, skákal po mne a kníkal. Teď spí na gauči a je spokojenej. Mamka si ale na něj tak zvykla, že mi hoi zas nechtěla ani dát:slight_smile:
Koláč se dopéká, vypadá slibně, pomazánka hotová, huš jsem zdlábla jeden kedr-chleba:slight_smile: a teď jdu na tu zvěřinu a pak pos.... peřinu :grinning:
26. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Moc se omlouvám za abence, ale práce, malý, a domácnost, je toho nějak moc, že se mi ani nechce zapínat PC :sweat_smile: Jsem celá vysosnutá :confused:
26. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Luco, já jsem to s utroušem nehrotuila, myslím, že jsem ho brala jen ráno a večer.
Májo, tobě z té samoty hrabe, že pečeš a vaříš,ale ty brambůrky bych si taky dala. Podrbej Maikýho , víš jak :wink: a Anýska poňuchlej.
26. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Karolko, ahoooj , omluva za abense se přijímá:slight_smile: Huš je kobzolek ok?
26. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj, koťátka moje zlaté, bumbrlaté, všechny vás mocinky zdravím. Už jsem doma a čekám na Pavlíčka, až přijede z práce a letíme k jeho mamince, bo v době jeho narozenin byla na dovolené a musí mu popřát:slight_smile: no asi tam usnu, ale zítra mám až noční, tož se ráno vyspinkám:slight_smile: Kašo, je mi to líto, že to nevyšlo, ale vyplakej se a hlavu vzhůru, jednou to vyjde, jen to chce trpělivost, beruško.
26. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Věruš, má angínu a zkoušíme to bez ATB, dneska jsme snad už vyhráli a v úterý hajdy do školy :slight_smile: Luci, já jsem taky ultrouš nebrala až tak pravidelně :slight_smile: Prostě ráno, ak za 8 hodin a pak večer :slight_smile: A polykala jsem ho :wink: Jinak díky za info o Marky a Kasi posílám pohlazení :slight_smile: Zkoukla jsem fotky od Máji, malá je kouzelná a tvoje návštěvy srandovní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde je sbíráš? :grinning: Andrejko všechno nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: Posílám hubana a kousek srdíčka :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
Koukám, že se tady objevuje nějaké nachlazení, OMG, tož všechny takto postižené, uvařit čajík a šupky, dupky, pod peřuchu:wink: Luci, já ho zaváděla ráno, v poledne a večer. Jestli večer nepadnu, tak ještě nakouknu. Mějte se krásňoučky, sluníčka moje, MVMMMR:slight_smile:
26. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Věruško ahoj tak už máš upečeno a nachystáno to bude mnamka. A pesan tě vítal to se nedivím náš mates se taky vždycky může zblázdnit když nás vidí :grinning:
Karolko to je dobře že je kobzolkovi dobře a úterý hurá do školy malá jde až je čtvrtek mají prázdniny.
Beluško ahojda tak ještě jedete slavit zítra to dospíš máš až nočnucha tak to doženeš.
26. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka!! Ještě jednou všem moc a moc děkuju za přání, aj smsky :sweat_smile: . Opravdu mě to všechno moc potěšilo :slight_smile: .MVR!!!
Luci, já brala taky 3x2, ale nehrotila jsem to. Ráno,když jsem se probudila cca 8, pak po obědě, kdy jsem si lehla, cca 14 a pak večer dio postele cca 22.
26. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Belíšku mocinky zdravím a užij si Pavlíčka a pozdrav Baroše :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Belluško, Terezka je k sežrání:slight_smile: Nádherná
26. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Karlíku, no to je dosti, že přijdeš taky na pastvinu! :slight_smile: . Jak se Ti vede?? Já vím, ve zkratce jsi to napsala.
Beluško, tak ať je oslava hezká, ale krátká a Ty můžeš jít brzy na kutě :slight_smile: :pensive:
26. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Tak klipy na fotečky jsem koupila,ale musím je pověsit až zítra s Peťou ,protože je to velký klip na 3 fotečky,a je těžký tak bych to na tu stěnu asi sama rovně nenabila.Teď jsem přišla od kamarádky,byla jsem nakonec u ní doma,protože hernu kvůli hezkému počasí měla zavřenou.Teď by tam asi nikdo nepřišel.Tak jsme podřistali,dali kávičku,koukli na film a teď už jsem doma. :slight_smile: .Tak hezký večer.Musím ještě vymyslet co udělám Peťovi zítra na obidek ,má narozeniny.
26. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Ok nebudu to hrotit poprvé jsem ho brala 3 denně a neřli mi jaké mají být odspupy ted mi řekla co osum hodin tak se ptám.
Andrejko zdravím tě tak co oslavička v rodinném kruhu proběhla určitě začala snídaní do postele to mluví za vše že tě Džony miluje :wink:
26. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Díky všem ještě jednou za podporu,už jsem ok,jen to zkrátka muselo jít ven.Je to dobré,se občas vybrečet,pak se vždycky uleví.S Peťou jsme se domluvili ,že si příští týden založíme výherní vkladní knížku,a budeme si tam pravidelně posílat penízky pro strýčka příhodu,tak mám radost aspoň krok dopředu. :slight_smile: .No na kontrolu jsem objednaná na 5.10. to budu 12 den cyklu,a asi půjdeme hnedka do dalšího pokusu. :slight_smile: ,a v pondělí musím začít brát ten clostibegyt,tak doufám,že se mi s něho neudělá cysta.
26. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Jo Belli co je to za Terezku co jsi ji dávala toh nosrožce. :slight_smile:
26. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Já se pasu, jen nestíhám psát :grinning:
26. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.