• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Luci, oslava byla moc hezká, páč jsem byla teď nějak depkoidní, a tak jsme si povídali, až mi bylo zase hezky a hupsali jsme taky hezky, což nebývá, páč většinou jen "plodíme", a dostala jsem hezký dárečky , a taky lístky do divadla na Fidlovačku, kam jsem chtěla. Teď jdu zase dolů za ním, budeme čučet na tv a válet se na gaučíku. jO, A GRILOVALI JSME
26. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
JSEM to odeslaal brzy, jsem chtěla říct, že kam se hrabou buřty na brambory z popela, Džony měl dobrej nápad! Takže tak. Holky, jsem ráda, že vás mám!! Celou rodinu! Večer ještě nakouknu.. JInak čekám mrchu každou chvíli..
26. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Jo, Karolajnka je jako krtek, neukáže se, a je furt s náma! Tak to jo!! :grinning: Možná bychom se divily, kolik máme tady krtků :grinning: :grinning: :grinning: Tož mažu za Džonym huž....
26. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
taky jsem tu, byli jsme naposled posekat trávu, tak manža sekl a já jsem uvařila kafíčko a caro a s malým házela balónem, tak jsi Máji měla rochu pravdu-sportila jsem.
Kaši taky nevím co zítra vařit, no třeba nás veme manža na oběd. zítra to hezky oslavte, je dobře že se pouštíš do dalšího boje.
Luci já brala taky utrouš po probuzení po obědě a před spaním o takovém odstupu čtu poprvé.
Andrejko co jsi dostala hezkého? nebo už to máš vybráno noťáskem?
Věrko tak ty jsi rychlovka s tou pomazánkou, vyděláváš kostičky z makrely? Jo a tapetka už bude, tak se těším na fotečku.
Karolko no snad bude kobzolek už dobrý, no nic se nemá přehánět a ATB už vůbec ne, tak super že to dal i bez nich.
Bellí užij si návštěvu a hezky se nadlábni.
Za chvilku se přiřítí mužská část rodiny a bude okupovat pc, tak se sem už možná nedstanu. Všem dobrou noc
26. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Andrej tak to je ten nejkrásnější dáreček = milující manžel, a ještě i hopsando noťásek a lísky vše završené buřtem a brambůrkem, no nemáš kulatiny a ne svátek, ten tě teda rozmazluje :wink: . Tak si užij ještě hezky zbytek večera :wink:
26. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Nojoooooooooooo, dyk ona dostaala noťase, sem úplně zapomněla a ještě toliko dalších darů :grinning: Asi k nim budeme jezditi slaviti a Džony nás bude obdarovávati :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bábovka je upečená, skořice voní.
Mimisko na výletě prý nespalo, usnula před barákem, ale po vytažení z kočíku byla hnedle čilá, teďka mi tu vejská u pc na stole a mě bolej pěkně záda. Snad ta murinka malá usne a já si dám horkej ajík s babuchou.
Muž se nehlásí, asi mu kooolnu, jestli žije, jestli ho ty kočky nesežraly :slight_smile:
26. zář 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tak hezky večer. :slight_smile:
26. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Jsem tu prošvihla Věrušku, tak ona takhle vyváří, já zvěřinu asi neumím, nikdy jsem to nedělala, jo vlastně jednou srnku, ale moc mi to nejelo.
Jak dopadl koláč? Dala jsi méně cukru?
26. zář 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan jsu unavená a zítra mě čeká výlet tak jdu spinkat. Chci jed na hřiby manžovi se moc nechce ale ještě zpracuji :wink:
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Berušky hlásím se z Ji doma :slight_smile: :slight_smile:
Jo jo Máji v práci sem taky byla a omrkla,pokecaly sme,vycucli kafe a šli nakupovat :grinning:

vy ste se tady taky činily teda hlavně Mája a Věruška-vyváříte :grinning: :grinning: já ted udělala hamburgery a mužík mlaskal :grinning: já teda taky :grinning: :grinning: Ty záda to je hnus,tak já doporučuju konskou mast s čili papričkou :wink: :wink: ta nemá chybu,na bolavý záda super :wink: Ale snad tě to brzo přejde a co se ti stalo,píchlo tě v nich nebo bolí z ničeho nic? :confused:

Andrejko užij si hezký večer :slight_smile:

Karolko ty rošťando,dost že se taky ukážeš :grinning: huž si volala car????

Moni taky si měla hezký den a ještě bylo tak krásně,ale ten podzim už jde cítit ve vzduchu a vidět okolo na stromech :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci dobrou noc :wink:

Věry já zase přemýšlela kde si vzala kýtu z kance :confused: :confused: ste srazili divočáka? :confused: No já teda zvěřinu nejím,říkám kdo ví kde to co sežralo :unamused: prostě se jí bojím no.Tchyně vařila srnku na svíčkovou,ani sem to maso nejedla,jen postrašila majdou knedlu :grinning: :grinning: mě jí bylo úplně líto srnečky malý :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
jinak Máji chystám se příští týden do našeho obchůdku na nové zbožíčko :wink: :wink: koukala si?pro mě plno praktických věcí :grinning:
26. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj Janni, bolej mě záda od chřipajzny, která se u nás chce ubytovat, ale já ji vyhazuju, jak se dá.
Annanas usíná, hurá a já koukám na Superoše.
Nekoukala jme na příští týden na nabídku čéče asi, tak jdu na to.
26. zář 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
brýý večer kobylky :slight_smile:

Andrejko vše NEJ k svátečku :wink:

co tu nového? z nástěnky jsem se dověděla že Kasi to nevyšlo :frowning2: to je mi líto :frowning2: ,ale příště to vyjde a pokud ivf tak to je ještě větší šance :wink: ,Marky snad pustí domů,no to je super :slight_smile:
ostatní taky mocinky zdravím,Petula je v Řecku,Karolka je krtek :grinning: :grinning: ,Monča seká trávu,Lůca zavádí s odstupy :grinning: ,Janča se chystá zas větrati účet :grinning: :grinning: a na Máju leze chřipajzna :confounded:

u nás nic moc nového,postupně dokupuju věci co chybí,už toho moc není :slight_smile: a v úterý si jedem pro káru pro Valuš,tak se těším jak se s ní pomazlím :sweat_smile: :grinning:
dneska jsem měla od rána uklízecí,přeskládávací a všechno ostatní den,prostě jsem totálně mrtvá, odpo jesem trošku pomáhala manžovi svařovat,tak Valuška má asi nablikáno i přes břícho :wink: a je teda čím dál tím víc akční,už to jsou pecky co dává a vlní se mi pěkně břuch :grinning:
26. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Kobylky přeji moc a moc pěkné sny a zítřejší nedělenku si krásně užijte a vlastně i sváteční podnělí :wink: :wink:
26. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Taky koukám na superstary,a hraju si s fotečkami. :slight_smile:
26. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Zlatíčka tak se loučím,neměla jsem čas ani dočíst co se děje ale myslím na všechny,Lůco Tobě mocinky držím palečky. Mějte se krásně a MVR. Pa
26. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Luci taky držím palušky,určo to vyjde neboj a brzy se taky dočkáš svých broučků. :grinning:
26. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Kobylky, nemám čas vás dočítat, bo se věnuji návštěvě. Musím si strejdu předcházet když nám to bude zítra lepit. Už propočítává a přemýšlí a u toho mastíme karty :grinning:
Tak dobrou noc všem kobylkám.
26. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Krásnou neděli z letiště,tak už čekám až mě pustí do éra. Papa
27. zář 2009 ve 04:19  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, jsem včera padla jak podťatá. Petjunko, šťastnou cestu a krásnou dovolenou:slight_smile: bolí mě celý člověk, asi budu muset jít zase na Dorna, ať mě srovná, přeju všem krásnou neděličkuuu:slight_smile:
27. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Bréééééééééé ráno kočenky :zipper_mouth: :dizzy_face: , víkend v prdce, ještě že nám to nastavili tím Vaškem co? :slight_smile:
Bacil ne a ne se odstěhovat, nejvíc ovšem zubožuje muže, naštěstí jsem ho od rodiny odstavila zavčasu a bydlí si s ním jinde. Já měla večer náběh na takovej pěknej astmatickej záchvátek, bylo to veselé, ale zaspala jsem to. Zas leju čajík a slanou vodu.
Petjunka už v oblacích bo spíše už na zééééééééééééémi a obdivuje moooře, ta se má co?
Karolak tu něco psala o mym albíku, že mám vtipné návštěvy bo jak? Tos myslela Věrušku bo jaký? :slight_smile:

Věruško, snad to strejda dobře vyěřil, hlavně mu nic nenalejvej, ať tulipány nelítaj ve větru :grinning:

Snídám bábovici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno berušky, tak mám konečně chvíli, tak jsem si pohrála a vložila Vám konečně pár fotek! Krásnou neděli všem přeji!! :slight_smile:
27. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Fotečky krááásný, svatební pěkný, ale moc malušký a neni vidět detailíky, ale na dalších už jo :wink: Chlapa snad znám bo co, někoho mi připomíná.
To mi připomnělo, že mi má Věruška poslat teho kamaráda, co je jako můj brat :grinning:
27. zář 2009 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz
Vidíš, třeba se znáte :grinning: :grinning: :grinning: i když teda nevím odkud :wink:
27. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Alenkooo, fotečky jsou moc pěkné:slight_smile: Máji, tož to chce litry čaje s medem, už si ho jdu taky uvařit, bo mám rýmu, OMG.
27. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Já jsem taky nachlazená, ale už týden a léčím čajem s medem, ale nic moc... :unamused:
27. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Nojo, řádí nějakej bacil, Luboš má velikej kašel a mě taky v noci zubožoval, je to děs, asi zajdu do lékárny, jestli nemaj nějaký roušky, nevíte? Abych na tu Aňu moc nedejchala. :unamused:
27. zář 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Děckáááááááááá pozorte, v albíku mám foto jedné závislé, jukněte se. Hrůůůza :sweat_smile: Je to v albíku, které začíná fotem Annanase s Lubošem v zavince oranžový, nevím jméno albíka.
27. zář 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Zdravím Máju Belušku Alenku prostě všechny moje kobylky :wink:
Alenko fotečky jsou moc pěkné :wink:
Holky něco na mě taky leze takže jsme na hřiby nejeli abych na úterý byla fit.
Péta už je někde v teploučku tak si to tak užij.
27. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.