• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí jaká byla včerejší oslavenecká návštěva? Nacpali jste pupíky?
27. zář 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška už je v nejlepším jistě a dva kousky tapetky už vidím na zdi, asi tak, třebas nám zahlásí stav. :sunglasses:
27. zář 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, jj, pupíky jsme přecpali, OMG. Jo a pozdrav maminku, ať pohladí kočky, bo se mi o nich zdálo. Byla jsem u ní a měla doma myš a protože ani jedna kočka myši neloví, tož nastražila past, ale ta myška mi skočila na nohu, pak na stěnu a ze stěny na záda a měla ocas jako veverka. Asi to byla myška veveří:slight_smile: Luci ahoj:wink:
27. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Jéééééééžiši, no to jsou sny, to musím mamce hnedle vylíčit a jdu juknout do snáře :slight_smile: , kdo ví, co to zase znamená a ještě nelovily, nojo jsou to trubice, kdo ví, jestli by si laply myšku, možná tak na hraní, pacičkou by ji pohonily :grinning:
27. zář 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, jako náš Kokeš, proč by lovil myši, když dostane doma tolik dobrůtek, viď:wink: Pavlík odjel, kouknout se na traktor, tož jsem Kokiho pustila domů, bo má přísný zákaz a kdyby to Pavlík věděl, tak říkal, že ho vystřelí prakem a mě, ani nemluvím:grinning:
27. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Beluško ty máš , ale sníky a prej to mělo ocas jak veverka nebyla to nakonec veverka :grinning:
Kokeš nesmí dom chudák to znám mamka jak měla kočku nesměla dom a když odešel tatka do práce už spala s mamkou až do rána v posteli :wink:
27. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Teho psa zabiju, nepochopí, že mu mimíska nebude házet hračku a furt jí to podává. Stoupne si k houpajdě, svým mužným tělem jí to pokaždý zastaví :angry:

Bellí neboj, naTebe prak nedělaj :grinning:
27. zář 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
A kde máme naší včerejší oslavenkyni :wink: Ještě se asi tulí k džonymu :wink:
27. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Máji to je šikovnej pes chce si hrát počkej až Ananásek vyroste to bude jak u mojí ségry neteř sedí venku na zemi pes na proti ní a málá nabere lžičku s kbelíku nic na ní není dá jí psovi ten ju olýzne pak zase nabere sobě a dá jí do pusy a pak příjde ségra a říká mami na ségře se chtělo zvracet :grinning:
27. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Luci, no já fakt nevím, co to bylo za zvíře, ale pro mě je to myš s veveřím ocáskem:grinning: jj, Ty děti se zvířátky jsou kouzelné, to vidím, když přijdou k nám:grinning: ty děti:wink:
27. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Beluš co dneska dobrého kuchtíš potřebuji na zítřek tip :wink: Dneska mám uvařenou koprajdu a kuřecí polévku, ale nevím co na zítřek :frowning2:
Někdy mám taky divné sny aji jak jsem byla na OPU jsem měla sen ale hned jak mě vzbudily tak jsem ho zapoměla :frowning2:
27. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Náš pes taky olizuje velice rád lžičky a myslím, že až budou děti, tak to bude u nás stejně. Teď to občas dělá spíš manžel :grinning: myslím to že se krmí vzájemně se psem
27. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Ali ty naši chlapy jsou někdy jak malé děti tak se nediv :grinning:
27. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Luci, dneska nedělám vůbec nic, bo mě bolí celý člověk a Pavlík stejně není doma. Jsem si naplánovala, jak budu celé dopoledne spát, ale Pavlík má volno, že jo, tož mě ráno rozdivočí a pak prý, jdi si lehnout a šup, už je v řiti:grinning:
27. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
To jo, to je takové moje dítko. Bellí to taky znám, nejdřív tě pořádně proberou a pak se vrať do klidného spánku, když to nejde :grinning: :grinning: .
Kobylky, musím vás opět opustit. Musím rychle uklidit, uvařit a odpo razíme na výlet. Tak se tu mějte a zase se ukážu. Hezký zbytek neděle.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
To znám nejhorší to je večer po keksu nikdy nemůžu usnout a ten můj chlap se ke mě otočí prdelou a během vteřiny chráme :grinning:
27. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Jsem teď měla málem srdeční zástavu, OMG! Slyšela jsem klapnout dveře od auta, jak jsem vystřelila, byste nevěřily. Jsem myslela, že se Pavlík vrátil dřív a Kokeš mi tu spí na posteli, OMG. Bysme byli vystřelený oba...fuj jsem se lekla!
27. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Zástava podruhé, už je fakt doma.
27. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Ahoj berunky!
Přeji hezký den :slight_smile: . Nejdřív jdu dočísti, jste pěkně čilé od rána..
27. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
holky, dočítám postupně.. Tak Petjunce krásnou dovču! Alenko, fotky jsou moc hezký, a nejkráásnější je ta poslední, čiší z ní teploučko :slight_smile: Máji, roušky Ti pošlu v úterý poštou, fasujeme je :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
No dobré odpoledne oslavenkyně, že vy jste hupsli ještě jednou a spali jak špalíčci? :grinning:
Fasujete rouškay jako na co? Když přinde pacient, tak si dáte roušku jo? :grinning: Chudáci sociálové.

S těma zvířatama je to sranda,a le co, dřív ta lidi žili se zvířatama běžně, dneska všechno přehnaně čistý, samá hygiena a pak jsme furt marodný :grinning: Věruško, vzpomněla jsem si na Tebe :sweat_smile:

Bellí a co ? Stihly jste to s Kokešem? Bo jsi vystřelená? :grinning:

Musím taky něco povařiti a našla jsem tu jenom lunchmeat, jdu juknout na mimáč, co tam z něj pěknýho čarujou.

Věruška asi drží tapetu a nemooože nám napsati, to je škoda, jsem napnutá moooooooooooooooooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Papež už se papeží v Brně, je to stejně událost, ale tenhle mi už nic neříká, navíc Němčour, tož jináč bych se na Jana Pavla II. jela juknout.
27. zář 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak jsem se zase pořehtala trochu!! Já totiž mám oproti většině z vás výhodu, že už si Bellí umím představit v akci, jak letí vyhnat kocoura! :grinning: :grinning: :grinning: Ten její výraz! to vidím :grinning: A do teho líčí Mája, jak si Satan a jeho ušmoulaná kočka vynucují Ananasovu pozornost a zastavují houpajdu :grinning: . A u Lůcy maj keks místo sexu :grinning:
Jo, a ještě ke včerejsku! Májo, Ty jsi dělala srnku?? Nééé, to je moje posvátný žíže! No, asi je dobrá, no.. A Katy, kočáárek, no to je bomba, to budeš vozit po baráku a tréénovat, ne? Bo já bych to asi dělala!
27. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak jsme to stihli, OMG, ale taktak jsem Kokiho vyhodila oknem z druhé strany baráku, ale stejně jsem to na sebe hned práskla, bo neumím lhát a řehtala jsem se, že jo:slight_smile: Andrej ahoj, tak už vyspinkaná? Máji, jsem přehlédla, že potřebuješ roušky, taky Ti pošlu ve středu, bo v úterý mám denní.
27. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Co tedy vaříte? S lunchmeatem jsem nic nenašla, nojo, kdo by to taky žral, že? To si koupil Luboš na cestování a stejně je to zase doma. Ale našla jsme další brambory, no to bych si dala hnedle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JONMJRNQN&id_kategorie=JNLNMMR3
27. zář 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, a pak to práskne a řeže se u toho! No, jasně! :grinning:
A Věruška zalejvá tulipány, bo co??
27. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Máji, hned mi hoď nějakej recept. Mám tu 3 plátky vepřovýho, ale řízky nechcu, a taky smetanu.. brambůrky, nivu...
27. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Bellí vyhodila kocoura, koour polomrtvej pod barákem a ona to ještě na sebe práskne :grinning: , tož možná už je vyprakovaná do nebes :grinning: Tak tam pozdravuj ve vzduchu Petjunku, když už tam jsi taky :grinning:

Andrejko, naštěstí to neni ušnudlaná kočka, ale oslintanej malej medvídek :sweat_smile:

Anna usnula, satan taky, já peru. Ale Mončo, já neprala od středy :grinning: , tak mooožu ne? Po Věrušce povléčo, si vydupala na každej den jiný, tak mám plnou pračku :grinning:

Holky, Věruška beruška má náběh na migrénu, tapetka se jim nějako nedaří lepiti, prý se jim na to nabaluje stěna, to nám nedělalo a že ji máme starou a hnusnou, nevím, co s tým dělajou. A do teho jim přijela asi nečekaná návštěva až z Moravy a asi i děda bo co. Věruška nestačí vařiti a chlebíčky chystati, to je teda nervák, úplně to vidím, bych asi vraždila. :angry:
27. zář 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6416

Co toto? Taky jsem dělala, snad by to šlo aj s tou Nivou.
27. zář 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2822

Ještě lepší, přesně pro Tebe :slight_smile:
27. zář 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.