• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No a dokonce koukám, že ten poslední recepis je z Třebíče :sweat_smile: , tož to bude mňamka, jedu k vám na objjjéééd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, přesně si mě dovedeš představit, viď? Máji, já ho vždycky posadím na parapet a on si skočí dolů, ale zlobil se, bo mrčel, tak mu říkám...nezlob se a vystřel, bo táta je doma:grinning: teď jsme v postýluši a Pavlík prý, zavolej někomu, ať nám příjde udělat kávičku:grinning:
27. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Vidíš to, teďkonc by se vám Kokeš hodil :grinning: a vy jste ho vystřelili na zahradu, mohl vás obsloužiti.
Satan zas visí na postýlce předníma tlapama a kontroluje mimisku, asi je přerazim oba, ona kviká, on pak se strachuje a dělá opatrovníka, omg. to je blázinec a mně zas začíná být zima, musím se jít nabalit a udělat další čajík horkej.

Andrejka už asi něco kuchtí, Věruška nestíhá, Bellí se povaluje, omg to je rodina :grinning:

Jdu pohledat ten lunchmeat a něco z něj vyrobit, bo chcípneme hlady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz
Tož jsem kávičku udělala já, bo jsem menší:grinning: taky je u vás, Máji, veselooo:wink: božátko Věruška, vůbec jí nezávidím, berušce.
27. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Díky, zlato, to vypadá jednoduše a chutně.. Tak jdu vytááhnouti maso z mrazááku.
Věruška tedy no comment. To je asi tempo i na naši poletuchu přílišnéé. Z těch tapet bych se poséérenkovala, už by letěly, ještě že tam nejsem a Věruška není cholerik :confounded:
27. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
šamrjá, já si nevšimla další stránky.... tož další recepis
KOkeš přežil :grinning:
27. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Oni tam na to lepení tapet mají odborníka, takže neboj, Věruška to nelepí, já na to taky měla pana malíře s Oubošem a ležla tehdá s tou mega chřipajznou v těhu, bylo to na Valentýna a Věruška lepí a já mám další nemoc :slight_smile: , asi to je tapetovací nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tož Andrejko, tepráv vyndat maso z mražáku? Teďkonc v poledne? Ty jis jako já, omg.
27. zář 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jééééééééžiši, ona leží na předchozí stránce, no to je ichtylka :grinning: , další recepis je pro Tebe dělaný :grinning:
27. zář 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz
Lunchmeat prohrál boj rybičkama, frkla jsem k nim zakysanku a hořčici a už jsou na chlebíku. K temu bylinkovej čajík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a Karolko, Barošek je za Tebe pohlazený a koulí na Tebe očima:grinning: už je kobzolkovi líp, doufám. Jdu si zkusit na chvilku zdřímnout, ať jsem fit na nočňucha, tak se mějte krásňoučky, koťátka:slight_smile:
27. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Máji, dobrou chuť a všem, kteří zrovna obJEdváte taky dobrou chuť:wink: Monči je kde, kočička??? Tož lezu do pelíšku, papapa:slight_smile:
27. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ách jo, jak chlap marodí, to je kalamitka, vzal si auto a nemá silu dojet si pro jídlo, tož já churavá s děckem mu ho snad ponesu pěšo, omg! Ještě si to hodně rozmyslim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky přeji vám dobrou chut a hezkou odpolední siestu. Beluško hezké sníky.
Máji co bys pro manžílka neudělala :sweat_smile:
Veruško co tapeta už to jde :wink:
Andrejko tak dobrou chut Májinka ti poslala super recept asi to zítra vyzkouším :wink:
27. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Krásné nedělní odpoledne.Tak oběd se vydařil,a v klidu jsme si to s Peťou dopoledne užili a večer si ještě přiijeme.Teď už šel do práce.Já mám ještě chvilku čas,a ve 14hod jedu s kamarádkou co má tu dětskou hernu a jejími 2 dcerami do shopingparku,a budu se stavovat ještě jednou do Ikei pro ještě jeden klip na fotečky a jeden musím vyměnit ,byl v rožku prasklý.Tak si to dneska mooc užijte.Luci na tebe stále myslím. :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak Petjunce krásnou dovolenou,Belli ty jsi ,ale srandista,nejdřív vyhodíš kocoura oknem a pak to na sebe práskneš. :grinning: :grinning: :grinning: .Dovedu si to živě představit.Já bych to ,ale na sebe asi taky práskla :grinning: :grinning: :grinning: .
Věruško tak ať migréna ustoupí.
Jé já taky dneska vařila s nivou.Dělala jsem kuřecí řízky na prudko osmažené a potom zapečené s šunkou a nivou,uzenou cihlou a normální,k tomu brambor a zeleninovou oblohu a syrovou omáčku 4 druhy sýru.No byla to mňamka. :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
No nic jdu se chystat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak jsem doma, kráva jsem, kráva. Donesu žrádlo, akorát je mi blbě z tej cety, ještě to slunko na tu rýmu a dostala jsemm vynadáno.
Tož když vás čtu, Andrejka slaví celej den v souznění, dostane moc moc darů a ještě jí dělá snídaně do postele, Kaša si taky dneska užívala, Bellí leží s drahým v pelíšku, Petjunka si letí na dovču, LETÍ, tož asi zajdu pro papíry k rozvodu bo co :frowning2:
Snídani jsem do postele nikdy nedostala, to by musel vystrčit prdku z postele po šestý hodině, což u nás nehrozí, navíc nesnídám vlastně, do divadla mě v životě nezval, letadlem jsem nikdy neletěla a že by jsme měli celej den v klidu, aniž by mi něco vadilo, to taky asi nebejvá. Co na to řícti? No nic já vím, mám debila.

Jdu se starati o dítě, kvílí v kočíku...
27. zář 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz
Vlastně i já jsem debil, bo jsem netolerantní k mužskému pléměti, mě serou dementi, fakt. :angry:
27. zář 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ali fotečky máš nádherné.
Tak už jsem oblíknutá a už čekám jen až na mě zazvoní a vyrážíme.Tak se ozvu až se vrátíme z nákupu. :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Alfi nesmutni ,oni chlapi jsou jak marodí všichni protivní a stačí jim k tomu i rýma.To je smrtelná nemoc. :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Buď šťastná za malou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
No to jsem, asi si vystačíme samotinké, než trpět nějakýho chlapa, všichni stejní, jak malí parchanti :rolling_eyes:
27. zář 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz
Pardooon, asi krize, zajímavé je, že stejná psycho nálada u mě panovala přesně před rokem taktéž v neděli, ovšem bylo to na Václava, byla jsem taky takhle prostořeká :confounded: :unamused:
27. zář 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem se prospala, to je fakt paráda, můžu v práci lítat jak čamrda:grinning: Májinko, vždyť víš, že chlap je sám o sobě diagnóza, tož se nečil, zlato prostořeký:grinning: a hlavně, asi Ouboš takový debil nejni, však máte Andulku a bez něj by to taky nešlo, né? Prostě se vkradla malá krizka a stejně rychle zase zmizí, zlato:wink: Kašo, zdravím Tě.
27. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
No nic, vlezu do vany a nachystám se do práce, OMG. Venku je tak krásně, ach jooo. Mončik se ani neukázala, asi jsou někde venku, když je tak krásně:slight_smile:
27. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahojky nějak nestíhám tak jdu aspoň pozdravit a popřát hezkou neděli. Ráno jsem dlouho spala a teď zas jedem na hody k babičce budou kolotoče a zákusky :slight_smile:
Máji taky jsem se ráno pěkně vztekla s chlapem, až tak, že už seká dobrotu, tak to je co říct. bude líp.
tak pa večer
27. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Já chci taky zákuskýýýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, jukni na tv barrandov, si zvedni náladu
27. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Jo, a můžeš si za to sama, bo nenechal \Ti auto, nemělas mu vozit oběd. :grinning: . Jsi nachcípaná, malá taky , tak by si holt dal chleba u mámy. tož moje rada :grinning: :grinning: :grinning: . Máji, jestli chceš zákusky, přijeď na švestkovou bublanuinu
27. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Pustila jsem, co to je? Nějaká sutěž? Petjunka poslala foto, kráááááááása, moooooooooooře, pak vložím. Všechny Kobylky zdraví :dizzy_face:
27. zář 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.