• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Jinak receptík využiju zítra, bo maso bylo moc zmrzlý a v tom receptíku raděj naložiti navíc, tož jsme měli bramborovou kaši a kupovaný karbanátky.
Beluško, tak zase na nočníí, tak ať dědoušci a bábrle klidně spěj a nic moc nepotřebujou. Ale Ty asi děláš i spousta jinejch věcí, viď..
27. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Týjo, Ty jsi pohotová, stihla koupit i karboše, jsou dobrý? Bych si taky dala, ale mletýho kupovanýho se bojím :confused: a kašéééééééééé. Já dožerenkala rybí pomazánku a teď vymejšlim, co dál...
27. zář 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
depáák, ty karboše koupil Honzí už v pátek, zná mě, že né každý den vařím :grinning: . A zítra to tedy bude mňamka, bo máme i americký brambory, tak to bude pěkná kalorická bomba zas s tou smetanou a nivou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, je to ňáká soutěž , zapli jsme toi náhodou, ale předtrím skákali na nějakejch balónech velkejch a padali do bahna, jsme se chechtali.. Teď se mátoříme, a chystáme se projít a obejít rybník.. Můžeš s náma na mapě :grinning:
27. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak já jdu, bo tady zcvoknu :slight_smile: , dítě usnulo konečně dneska a nějakej hňup začal vrtat, vzbudil aji a přestal, díííííík y sousede!!! :zipper_mouth:
Jdu si změřit tempčr, bo mi je nějako nedobře.
Věruško tak co? Jak to vyzerá, kolik plátků je už na zdivu? To bude krááááááááááááááása omg, já věděla, že mám koupit tulipány, ale bála jsme se jich, tož máme jaro no..., příště :slight_smile:
27. zář 2009 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz
Aháááááááá, no vidíš to, jak je šikovnej, hnedle byl objeeed, se mi do teho lunchmeatu nechce, maso to nevidělo ani z rychlíku, ale hlad je sviňa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte děvuchy jen nakukuju co vyvádíte a jdu ven za malím a tátou mají hrát turnaj v begbošu tak musím jít fandit.
Tak zatím se mějte.
27. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
OMG, tak nejdřív přijde moooře od Petjunky a teďka mi mamka poslala foto bratra s fondama, čokoládový fond, okolo plno druhů ovoce, no neke, já tady hladík a toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylkýýýý:slight_smile:
Tak vás opožděně zdravím, bo dnes jsem v jednom kole. Kooonečně se tapetuje. přijel Míšův strejda a tapeta huš visí:slight_smile: Teď ještě dodělává malování, škoda, že nemám tu zelenou barvu, bylo by to vše hotové při jednom bordelu. No, musím jí koupit v úterý a dodělat to,ale to už nic bude ok.Jinak je to moooc krááásný:slight_smile: Mám radost a ani jsem to nečekala tak pěkný., Až tam budou postele, tak vám to nafotím.
Jinak ještě do toho všeho bordelu dnes přijela nečelkaně návštěva z Moravy, děda, já vařila kančí na smetaně a chytla mne migréénka,ale ještě to jde.
Pak si vás dočtu,hezký zbytek neděle všem přeju:slight_smile:
27. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Věruška žije a už je hotovo, booooooooožíčku, to budenááááááááádhera, už se nemůžu dočkat. Všechny vyhoď, postele přišooopni a šup sem s fotem :grinning:
27. zář 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Výborně, dítě usíná, vrtání začíná :angry:
27. zář 2009 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky moje ta soutěž běží každou sobotu aji neděli vždycky se strašně nasmějem :grinning:
Leontýnko ahojda jak je :wink: Bež za něma ven venku je krásně :slight_smile:
Máji škoda že bydlím tak daleko hned bych si vzala Anulku ven aby sis mohla odpočinout :slight_smile:
27. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
Lůco, to neva, že jsi dál, dondi, jdu ju oblíct :grinning:
27. zář 2009 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
Máte taky vedle Kobyly tu reklamu na bezbolestnou liposukci v Ostravě? Tak ta levá řiť je určo moje :grinning: , tu pravou chci. Bellí, můžeš mi ju tam objednat? :confused:
27. zář 2009 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
Máji manža vzkazuje že jde nastavit prak a že mě vystřelí tak otevři okno at ti nerozbiju okno :grinning:
27. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Tož lásky, huž vypínám, a jdeme prochajdovati. Ještě předtím jsem ale projela znovu albíko Anýskovic a čučela , jak rostla. OMG.. jsem zase nabuzenááá, huž chci KEEETTTT!!! Tož vypínám! MVR! Luci, hned jak to dostanu (což čekám každým okamžikem), skáču k Tobě do akce! Zatíím drahééé!!
27. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Veruš tak už hotovo ješte koupíš zelenou barvu a bude ok to bude paráda mušíš vložit fotečku :wink:
Dlouho tady nebyla Regí nevíte co je sní :rolling_eyes:
27. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Andrejko držím ti místo a taky Věrušce Belušce Karolce Regí prostě všem snažilkám :wink:
27. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Lůco, tady zmrznu, než doletíš :grinning:
27. zář 2009 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
Máji omlouvám se přišla nám návštěva tak někdy jindy :wink:
27. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
kráááásné slunečné odpoledne kobylenky :slight_smile: :slight_smile:
Máji tak tady nad náma je sousedskej klan-ani nevíme kolik jich tam bydlí :grinning: :grinning: sou ale v pohodě a jednou kluk pod náma vrtal v 18hod a ona došla k nám zda to vrtáme my a já že ne a ona šla o 2patra níž mu říct že dala kluka spát a že nesmí vrtat od 12-14 a od 18 dál do noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že dítě spí :grinning: :grinning: tak to taky zkus :wink:

Lůca chce mít leteckej den :grinning:
Peta odlítla,tak krásnou dovču
Věruško na ten výsledek se moooooc těším :wink: :wink:
Andrejko hezkou procházku přeji
27. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Mááááááji mááááááš poštůůůůůůůůůůůůůůů :wink:

jo a jinak ty prdelky mám tady taky :angry: ale bohatě mi stačí se podívat na tu svou ráno když lezu z postele a ty nohy,samej rosol,blééééé však já s ní potom zatočím :wink: :wink: :wink:
27. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj Janinko jak se ti vede těhulko naše :wink:
Holky já jsu nervozní nevím jak se vyvíjejí ty naše bublinky at už je úterý a vím kolik jich vydrželo to čekání na mě :sweat_smile:
27. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
májo, tu reklamu tam mám taky a moc to chci :slight_smile: Škoda, že to nedělají taky v Opavě :angry: Jinak stále krtkuji :grinning:
27. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj Karolko, co to řekáš, omg, dyk Ty jsi vysportovaná šlachovitá baba, kdybys viděla moji schránku :grinning:
27. zář 2009 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko do Ostravy to menáš daleko a jak jsem vyděla tvojí fotku v albíčku tak si myslím že to nemáš zapotřebí to u mě je to přímo nutné :frowning2: ale manža pořád říká že babu musí v posteli najít a né před sexem hodku hledat :grinning:
27. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Máji, tak to si mě z někým leteš, bo já jsem jedna velká celulitida :angry: Teda od pasu dolů :cry: Mám všechno natlačené do sednice a boků a huž mě to sere :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já chcu kozy a malou dupku :sweat_smile:
27. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Luci, ty ani teď nesmíš hubnout, vždyť tě čeká těhulení :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Já nechcu neboj budu se přežírat jé já se na to už těším ale abych na konci těhotenství nepotřebovala porážkový list :grinning:
27. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Neboj, nebudeš, hlavně ať to tentokrát vyjde, deržím ti paluchy :slight_smile: Já mám ze všeho takový strach, že se asi ani nedokopu k tomu telefonu :frowning2: Moc ti držím palce, už za tu odvahu se tomu všemu postavit a jít za svým :wink: Víš co myslím :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Karolko je to nejistota jestli to tentokrát výjde nebo zase ne ale když to nezkusíš tak to nezjistíš :wink:
27. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.