• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj berunky, jsme zpět, provětraní, Tairunka vyrochněná v kde jaký špinavý vodě :grinning: . Jen to otevřu, ani nedočítám, jen vidím poslední příspěvek Lúcy a říkám JO, MÁ PRAVDU , Karolajnko :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Tak Tairunka se cachtala, dyk nastydne, jako my. Honem s ní pod peřinu :grinning:
27. zář 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
OMG, jsem dočetla.. to nejni téma pro mě, bo se stydím, když vás čtu. No, co nadělám, snad to někdy zvládnu vrátit se na nějakou rozumnou váhu. Uvidíme dle ketu, co dál. Ale všeho s mírou, Karolajnko, Ty jsi šťabajzna, tak neřeš, jestli máš někde ženskej tvar, akorát se ničíš.
Jinak moc zdravím Janninku. Jo, holky, Džony měl dneska dobrej nápad, říkal, proč neudělám slezinu někdy v tejdnu, zkrátka, většina z vás má přece volno, ne? Tak si říkám, proč ne, uvidím, jak se bude vyvíjet ket a pak se domluvíme..
27. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Huž leží u kamen :wink: . A my máme čajík a bublaninku, a co nám chybí, že? Ach jo, vy o dietě , a já zas o bublanině. Ale bylo to příjemný, jsme ji pěkně prohnali, házeli klacky, teď se nažrala a chrápe tu jak nemluvně :grinning:
27. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Tak právě chválili ve zprávách zelí proti chřipce, tož Máji Jdi do zelí!!!
27. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Jojo zelí má hodně vytamínů tak asi bude zdravé a dobré proti chřipce něco na mě taky leze a chlap není jdu si dát teplou koupel a potom čajít s medem :wink:
27. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Jo, včera jsem zapomněla vyřídit vzkaz od Regíí, páč jsem ho nebrala asi vážně, myslím. Že se dlouho neukáže, že mám moc moc pozdravovat a vzkázat všem MVR moc moc moc. Řeší, zda s Kájou dál.. No, tak držíme palce REgí, ať se spolu dohodnete a rozhodnete správně.. A přijď nám říct!!
27. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Se máte, pěknej den...já tady asi chcípnu... :frowning2:
27. zář 2009 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz
Regí tak držím palečky at se rozhodneš dobře. Jak vyřešíš co dál tak nám příjd říct. Držím palečky :wink:
27. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Karolko neboj ty na tu dupu dostaneš, to bylo slibů do konce týdne zavolám... a nic.
Andrejko tak to mě mrzí s Regí, už se usmířili a teď zas todle, snad se brzo ozve a hlavně ať se netrápí, ach ti chlapi. Andrejko no na to jsem myslela že se tě musím zeptat jak jsi na tom s rozjetou letní dietou a zdravou stravou, no a už vím. teď to beztak nemá cenu před ketem.
Luci tak zítra dělám segedínský guláš, když je zelíčko tak zdravé.
Věrko už aby byla ložnička hotová. Tos mohla zrovna sfrknout pro barvu do obi nebo baumaxu, máte nějaký poblíž? ale do toho ta hlava a návštěva, toš to asi stejně nešlo, že. no nic do úterka to počká a taky se těším na foto.
Máji tak co jsi vymyslela s lunčem? já bych to obalila na řízek.
my byli na těch hodech a zákusky nebyli jen taková ta koupená roláda, tak Máji jsme se nenacpali, byli jsme na zmrzlinu a na kolotočích.
27. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Alči chválím fotečky, moc hezké :slight_smile:
taky zdravím do práce Bellíška.
No tu šílenou soutěž jsme dnes dopol. na barrandovu viděli taky poprvé malý se u toho řezal jak blázen, já jsem je jen litovala.
Zítra jde manža do práce dítě je u babičky, tak tu pobudu víc. Dnes už dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
27. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Moni takže zákusky nebyli ale co hlavně že byla zmrzka a malý se vyřádil na kolotočích. Segedín to bych si taky dala zítra ještě uvařím a pak se nechám jenom obletovat manža bude vyvařovat na úterý jsem si poručila bramborový salát a kuřecí řízky už se moc těším jé to bude mnamka :wink:
27. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Moni dobrou noc a krásné sníky :wink:
27. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Berušky jdu koukat na superstar a potom půjdu do hajan. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
27. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
berušky brou nocku všeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak jsme právě dorazila domů,protože jak jsme kolem 17hod dorazili domů,tak jsem šla ještě ke kamárádce na kávičku,dorazila tam i druhá kamarádka s dcerou takže taková dámská jízda,no a teď jsem přišla akorát na superstáry a tak u toho si hraji s fotkami a dávám je do těch rámečků ,co jsem dneska v Ikei koupila. :sunglasses: Tak krásný večer všem. :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kobylky, prolétla jsem vás jen tak letem světem prskoletem. Jsem zubožená, ještě musím povléknout, bolí mne v krčku, tak si tam naleju slívku a pak čajík a když jsem vytírala, tak mne nějak podezřele bolelo v podbřišku.
Kobylky, MVR všem, zdravím vás
Regíínce přeju čistou mysl a pevné nervíky.
a všem statním brou noc. Zítra tu máme ještě stýcem a pak přijedou naši na oběd, Míša je pozval, bo má v úterý svátek.
Tak brouuuu.
27. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tak jsem dokoukala superstár a jak jsem byla zažraná do zpívání ,tak jsem nalepila fotky naopak,takže mám teď háček místo nahoře ,dole tak to nechám Peťovi třeba něco vymyslí. :grinning: :grinning: :grinning: .Prostě jsem tele.
No zkrátka chyba lávky.Tak jdu koukat na střepiny a dělat další fotečky,tak už si musím dát bacha. :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak jsem vyjímečně ještě vzhůru ,ale to jen protože zítra ještě nemusím vstávat.jupí,a tak čekám na Peťu ,měl by tu být každou chviličku,asi si dáme ještě vinko,ať si připijeme na ty jeho dnešní nározky.Tady už se ,ale asi spinká,tedy kromě Majdy ,ta se chudáček musí starat celou noc o ty svoje babičky a dědoušky,tak ať ti to Belli rychle uteče. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Dobrou noc všem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jo druhé fotečky už jsem nalepila správně,rámeček je hotový.Jupí,zkrátka se to povedlo až na pdruhé jako Jájovi.Napoprvé to přece umí jenom Pája. :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile:

:pensive::pensive::pensive: Svatýýý Václaffffeee, oroduj za naše miminkáááá!!! :pensive::pensive::pensive:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci2.KETříjen!Budu zase odvážná školačka,srazík posunut!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),imunoOK! Spíme s Kokešem, ale psssssttt:grinning::grinning::grinning: .Máme nočňucha!:frowning2:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Neboj zlato, klidně krtkuj dál, ale pojď do akce!!! jóóó?? :astonished:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, , tak jak? Gynda OK?? Hupsneme do IUI bo do IVF??? Máme starosti. :frowning2:
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK,Ket říjen! Strejda nám dělá na stěně tulipáány! :grinning:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Huž makáme zas a za měsíc můžeme snažilkovat doma. :slight_smile:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Zdravíčko nás zlobí! A manža je s náma! Tříkolka vybraná,adopce podaná!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Jukni mi do albííka!!!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),Hurrá výsledky OK, cysty nejsou,spermiovýsledky 12.10. a snad rovnou do akce!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruško,jsi v dobré společnosti spolubojovných duší..drž se!
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, Peťulko, nesmutni, IVF před vánoci to jistí!

HOLKY V AKCI
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, Gonal. Folíky narostly, OPU pátek 25.9.(9.oo), Máme 9 vajuch, hurrá! ET v úterý 29.9. Držíme kopýýýtka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,už je líp,možná ve čt1.10.půjdem dom!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař24.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,huž 1.600 a 1.700gr a 42cm! Máme kočááárek!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! 29.8.Pofrčííme pro její Kááru!!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek! Jsme OK,další kontrola 20.10.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!Do konce října uschopněný.3D bylo famózní!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10. Děláme holčince pokojíček!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola OK,mrskáme se o 106! Cachtááme se v řeckém moříčku! :sunglasses:
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Obléhaj nás bacily:frowning2:, natlučem jim papuly, náladu nám nezkazí, ať se šmejdi odplazí! Posílám Ti na dálku, velkou bílou obálku, plnou krásných orchideí, ať Ti úsměv vyčarují ! :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj moje zlaté koťátkaaa :slight_smile: tak už máme konečně hotovo, všichni krásně spinušají, doufám, že jim to vydrží pěkně do rána :wink: tady se řeší celulitida, OMG, taky daruji, kdyby měl někdo zájem :grinning: Regi zase řeší vztah s Kájou, kéž už to má, beruška, vyřešené a hlavně ať už má klid, ať se rozhodne jakkoliv, posílám Ti pohlazení. Andrejka užívá romantiku s Džonym, to je paráda, viď :dizzy_face: Věruško, dobře to nakonec dopadlo, to tapetování a migréna taky, doufám, odtáhla :sunglasses: Monik byl na hodech a bez zákusků, OMG, hned bych Ti poslala dobrůtku od nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: jé a zítra pobudeš déle, no a já budu spinkat, zase si Tě neužijuuu, OMG. Luci, neboj se nic, broučci se jistě pěkně klubou a ještě jednou se vyspinkáš a budeš je mít v pupíčkuuu :dizzy_face: Karolkooo, Ty jedna neposlucho, že naložím Baroša a přijedeme Ti ukázat, jak se telefonujeee :sunglasses: Máji, tož už jsi zjistila, co měl znamenat ten můj sen??? Anduličce posílám obr pusinkuuu :dizzy_face: Tak pěkně spinušejte, popřeju vám zároveň krásné sváteční pondělíčkooo. MVMMMR, koťátkaaa :dizzy_face:
28. zář 2009 v 01:47  • Odpověz
Brééééééé rááááááááááno, hlásí se opařená držka, nějako mě probudilo škrábání v krku a kašel, tak honem pryč od mimísky, převařila jsem si vodu a horkou vykloktala se solí, abych bacila teho bacila a spílila jsem si totálka jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přesně takhle rudej ho mám :slight_smile: Vzala jsem si Mucosolvan a Parelen, vařím čajík.
Satan je vyvenčenej, jsem se celkem bála venku, nikde ani noha, ještě že nás střeží ta kamera, snad by si všimla, že mě někdo znásilňuje :grinning:
Bellí, vidíš, ještě jsem ten ocásek veverčí nehledala, jdu juknout a zalít si čajík.
Pracuješ?
28. zář 2009 ve 04:31  •  1 dítě  • Odpověz
Začíná mi ooobr kašel, co s ním? Se úplně dusím, to je v řiti fakt... :pensive:
28. zář 2009 ve 04:35  •  1 dítě  • Odpověz
Veverka-zažiješ nečekanou radost.

Myš-bílá-věští dobré časy.
- šedá-nudné časy.
- hnědá- budeš se tužit.
- chytit ji-věští štěstí v nebezpečí.

Kočka-vidět ji, hladi ji-špatné znamení, faleš.
-černá-zlo, pomsta.
bílá,mourovatá-vyjasní se,měj se stále na pozoru.

Past na myši-někdo si Tě přeje oklamat.

Tož bacha si dej, milá Bellí, aby Tě staroušci neoklamali zase nějakým autobusem bo kočkama v pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 04:43  •  1 dítě  • Odpověz
S tím opařeným jazykem se teda blbě pije čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 04:44  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, děkuji Ti za velkou bílou obálku, cos poslala mi na dálku :grinning:

Mimisko už je přebalený a papká, má pěknou rýmu, sotva funí a trošku i kašle, to jsem teda zvědavá, jka too budem eléčit. A ten debilní pes tu furt štěká!!! :angry:
28. zář 2009 ve 04:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu zkusit spaní, abych ten den přežila, brou nocku všem a Bellí, blíží se Ti taky pelíšek. :slight_smile:
28. zář 2009 v 05:02  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Máji doufám žes ještě usnula, takže jste nakažení úplně všeci, no nejhorší Anýsek a dnes je svátek tak ani k doktroce s ní nemůžeš, kdyby byla potřeba, tak doufám jsi zásobena paralenovýma čípkama. taky už si vařím čaj slupla jsem rohlík s medem, jsem sama tak jen navařím a budu dělat konečně prácu z práce co tu leží už týden.
Kaši tak jak rámečky dneska to nějak vyřešíte.
Bellí tobě dobrou noc
Věruško chuďátko taky se ti všechno seběhlo teď a do toho tolik návštěv tak to zvládni, snad včerejší slivka zabrala.
28. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Krásné sváteční ráno všem sluníčka.Dneska jen na chvilku ,protože kolem půl 11 jdeme k našim na oběd a nevím kdy se vrátíme.Tak si to dnešní lenošení ještě užijte. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .A taky je to prý poslední teplý den.
28. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.