• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kaši taky si užij dnešek :slight_smile:
28. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Belli už asi spinká,rámečky dneska pověsíme a s tím jedním něco vymyslíme.Tak uvidíme nás napadne.Alfi zkus odvar se zázvoru s citronem a medem,mi to vždycky zabere. :slight_smile: .Tak ať je vám brzy lépe.
28. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Bré ráno podruhé, to víš že jsem ještě, Mončo, usnula a lebedila jsem si, jaká to je paráda, když se člověku chce spát a může prostě zalehnout :slight_smile: , balada.
Teďka už jsme zase vyvenčený, napapkaný, mladice se houpe v houpajdě a čučí na Óčko :slight_smile: a já si chystám rozpek-houstičky a mám Hermoš.

Kaši, už včera jsem se chtěla zeptat, jaký fotečky rámuješ? Pošli nám na zkouknutí, ne? :slight_smile:
28. zář 2009 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška má ještě tu návštěvu, tak nestíhá jistě, do teho ten krček, no nezávidím jí to, ale tu tapetu teda moc moc moc, je to nádherná tapetka.
Andrejko, kde jsi? Snad nechrníš :slight_smile: , ajo ještě neni devět, tak to asi ještě jo :grinning:
Bellí, ani jsi nám nenapsala, že jdeš z práce, asi únava
OMG, pes mě sejří, vzala jsem si na něj největší vařečku co máme, ale nemůžu ho dohnat, lítám tu po bytě a nedoženu, malá kouká, jestli nejsme blázni, vždycky ju jen oběhneme, no to je domácnost.
Už na mě píská trouba s houstičkama, jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
Máji takže houpajda, co sama houpá slouží a Anýsek je spokojená? uvažuju že ji koupím. To jsi rychlovka už i podruhé vyvenčíno. Co dnes vaříš k obědu? a co Luboš kdy bude připuštěn k rodině?
No já jsem se dala nakonec do stříhání starší záclony, nafirhánkuju ji a dám na okýnka na zahradním domku.
28. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Zdravím všechny kobylky moje
:wink: Máji ahojda tak už 2X vyvenčeno ten satan se má. Co Anulka taky má rýmu a kašlýk chudáček malý do nosu je nejlepší vincentka ve spreji a hlavně odsávat je to pro mimčo kruté ale ulevý se jí.
Kasi fotečky hotové a ted správně tak je hezky povezte a užíj te si den volna.
Belíšku ty se hezky vyspinkej :wink:
Moni ahoj co to stříháš záclonu to bude parády na oknech :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj Mončo, s houpajdou spokojenost, fakt jo, někdy se v ní šponuje a nechce tam být, ale teďka, jak je už větší dáma :grinning: , tak z ní sleduje tu telku a je lid. Ještě si ji popohání kopejtkama,a by to víc houpalo, vera si prvně zatáhla za hračku a hrálo jíto a blikalo, jak na kolotoči :grinning:
Luboš bude dneska vyhostěn od mojí mamky a bude převelen ke svojí do Budějek.
Paralenový čípky mám,a le teplotku malá nemá, spíš jen ucpanej nosík no...
Stříháš záclonku? To určo i umíš šít ne? Já bych se chtěla moc moc naučit šít, ale jsem na to jelito, už jsem koukala, jestli by nebyl nějakej kurzík, ale asi na to fat nemám ruce a mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky jedem ke známé na kavčo potom nakoupit nemáme co jíst :frowning2: Odpoledne nakouknu pá :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
No teďkonc jsem si vzpomněla, že snad Lůca, že?, nás tu navnaďovala na nový záclonky, ubrusy bo tak něco, čekala na dodání a slíbila fotečky :confused: Kde sooou?

Jsem si děfffčátka dala na tu vřelou upečenou hostičku dva plátky Hermoše, mezi to stříkla kečup, to je labůůůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsme se naučila kupovat ten od Heinzu, moc dobrej je.
A co dnes vařím? Ještě nevím, asi něco z mletýho, možná to zase zapeču s těstovinama, šlehou a sujrem,a le to bylo nedávno, pokusím se najít něco novějšího originálnějšího, nemám ráda, když se jídla opakujou... :rolling_eyes:
28. zář 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, tak mi něco kup, třeba Nugetůůůůůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi rámečkuji fotečky ze skotska jak jsem byla za segrou a z Anglie jak jsme byli u kamarádu i s Peťou.Musela bych říct Peťovi ,já to neumím vkládat. :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Nechala jsis je udělat ve většim formátu?
Taky se chystám na svatební a s Annou, ale ty vlastně ani nemáme :grinning:
28. zář 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši, ja děláš ten odvar a na co to je? Na kašel?
28. zář 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý. Hlásí se vám krteček co právě vstal ze vsé krtiny a probudil se pod tulipánáma:slight_smile:
Tak totiž strejda nazval tapetu když jí nalepil, že si připadá jak malý kteček co reje v tulipánech :grinning: Takže Májo, vy pod třešní. my v hlíně :grinning: A copak to čtu? jsi toliko zubožená? Tak kloktak, kloktat, kloktat. Já jdu taky na to, bo v noci asi o půl 4 jsme se s Míšou probuduli oba se škrabotem v krku a cucuali jsme tantum verde,ale Míša umíral, je to chlap a je nemóóóóóóćnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zná te to.
Jdu vymyslet něco z kuřecích prsou, bo přijedou naši, dejte mu prosím tip!
Zdravím Bellíška, Kašu, Monču, Lůcu (už zítra:slight_smile:).Máju a všechny právě vstávající. Hezký den přeju!
28. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Jo ten zázvor s citronem je super, taky jsem si ho dělal,ale nemám čerstvý zázvor, musím koupit. Májo, svaříš jen trochu zázvoru nakrájeného, je dost aromatický, pak přidej citrń a med a pij teplý, bo studený je to hnusný, pálí to!
28. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Veruš zkus ty kuřecí řízky naprudko lehce osmažené na pánvi,a pak zapečené v troubě se šunkou a sýrem.Dala jsem plátek šunky a na to trošku nivy,a na plátky nakráta cihla uzené cihly a na to do kříže položená cihla obyč. a ještě tam dáš trošku nivy jen tak na posypání necháš to zapéci a ke konci jsem si připravila ještě trošku sýrové omáčky a celé jsem to tím polila,byla to bašta,k tomu brambor a zelenina,no Peťa se včera jen oblizoval. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A není to ani dlouhé na přípravu,sice na finance trošku jo ,ale jednu za čas to nevadí.
28. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak jsem vám do albíka "cesta za mimískem" vložila naší tapetu. Ještě to není dodělané, ještě musíme domalovta tou zelenou, tak vám to pak ještě vše nafotím:slight_smile:,ale pro nedočkavce aspoň takhle.
28. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
ten zázvor se pije přesně tak jak psala Věruš a je výborný a hlavně účinný. :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Kasi, dík za tip, zkusím příště,ale už jsem si vymnaslela kuřecí roládu bez rolování a dám tam syrečky, bo maraváci ji ch přivezli hafo a aspoň je tak zužitkuju.To bude smradů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Veruš ta tapeta je krásná,tu ti teda závidím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak ať se oběd se syrečkami podaří. :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Kaši tak to vypadá dobře to někdy udělám :slight_smile:
Věrko já budu dělat zítra maso na hříbkách se smetanou podlité, tak to by taky šlo z kuřecího s rýží.
Záclonky jsou rozpracované ale teda je to na dlouho, ještě nemám ani jednu, nicméně musí počkat teď musím honem vařit.
Luci tak udělejte zásob, teď už budeš jen odpočívat :slight_smile:
Máji teda tyky chuťovečky a to dáváš housky do trouby nebo do mikrovlnky?
28. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Brýýý den! (nepíšu ráno, bo bych zase slyšela jistě připomínky.. :grinning: ). Jsem chrupkala do 10. Se není čemu divit, když ten noťas je tak úžasně rychlej, jsem do dvou čučela po baráčkách a snila. Ale tady to v noci tedy pěkně žilo.. No, Belíšek už teď spinká, Mája to snad taky dohnala.. Věruško, tapeta je moc hezká, já čekala směsici barev, ale tohle je takové super decentní, hm, líbí se mi to. MOnča se vrhá na šití. Lúca jde na drb ke kámošce. a Kasa dnes nevaří, přijde k hotovému:slight_smile: . Tož hezký den všem, aj krtkům :grinning:
28. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
No dobré odpoledne pani chalupnice :grinning:
Věruško, tapetka je prostě nej nej nej!
Tady se vaří peče smaží a já ještě nenašla vůbec nic, bo jsem vysávala, baych utišila dítě, povedlo se, al nyní zase jekot.
Muže jsem povolala domů, bo mu je prej už dobře a já bych tady z těch dvou jelimanů zcvokla.
28. zář 2009 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tak se jdu jen rozloučit a jdeme k našim na obidek.Jupí.Jdeme k hotovému. :slight_smile: :slight_smile: .Tak krásný den.
28. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
No jó, jsem to čekala.. :grinning: Šetři síly na bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Brý den Andrejko a co jsi vybrala už máš nějakého favorita, jestli jo hoď odkaz a´t se taky zasníme :wink:
Máji ale ty zapečené těstovinky s mletým jsou super nápad do toho bych šla, bude to mňamka :wink: Muž už je povolán, do dyť jste stejně už nachcípaní všeci, tak už se bude o vás starat on.
Věruško tapetka nádherná s tou zelenou to ještě podtrhne, sice nevím jak se tví hoši dostali za tu vestavěnou skříň musel to být oříšek, ale výsledek je fantastický :wink:
28. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Mončooo, to není vestavěná skříň,ale je tam teď tak zapasovaná, žy vypadá jak vestavěná,ale byla odšoupnutá. Ještě do ní musím vše narovnat z té druhé co teď praská ve švech:slight_smile:
Zdravím probuzenou Andrejkuu:slight_smile:
Ještě se těším jak si ušiju nové záclony, které už mám dlouho koupené,ale neviseli, bo Bertík je demoloval.Dnes to s mamkou oměřím.
Roláda už se peče, naházerla jsem do ní vše co dům dal, jdu si mýt škebli a pak poklidit. Tak zatí báááj
28. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Kuk:wink: tady je živo, koťátkaaa. Máji, přesně jak říkáš, jsem ráno padla do pelíšku a během minutky usnula:slight_smile: bolí mě v krku a mám hlad, tož si jdu rychle udělat čajík s medem a něco do bříška a zapnout pračku, bo je poslední den krásně:slight_smile: všem vám posílám sluníčkooo:slight_smile:
28. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak jsem taky zkoukla na tapetu, moc se mi líbí, skvělý výběr, Věruško:slight_smile: Monik šije záclonky, Luci šla na drby, Andrejka vybírá baráček, Mája bojuje s bacilem, stejně jako já, OMG. Děkuju za rozbor snu, tož budu se soustředit na nečekanou radost, bo pomsta? Za co, OMG, no dám si bacha. Nemůžu se nějak probrat, přitom venku je tak krásně.
28. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Bellí no se nedivím, že se nemůžeš probrat, ty noční jsou náročné. Co sis dala na obídek?
28. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.