• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jdeme objjedvati, zapečíno, uvaříno, muž krmí dítě, konečně jí, ode mne nechtěla a už se zas řehtá, Kobylka jedna malá.
Jdu na to. Tak yjsem dostala uvařený čajík, můj pytlík černého byl vyměněn za heřmánkový, prý černý nám nepomůže, nojono, tak poslouchám.
Za chviličku jede do Brna pro mamku a pak buď k jeho mamce bo uvidíme, jak bude mně.

Dobrou chuť všem!!!
28. zář 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, udělala jsem si jenom 2 chlebíky s máslem a debrecinku a sýr a mám dost. Asi si ale udělám bramborový placek:wink:
28. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Japato copato, že je tady tak prázdno? No jo, užíváte sluníčka, co? Už mám vyprané 2 pračky, počkám až to uschne a večer vyžehlím, bo zítra denní a večer jdu plavat, tak ať na mě nečeká plný koš prádla. Jo a Moni, místo placku jsem snědla 2 kousky buchty a to chci zhubnout, OMG.
28. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Bellí jdeš do bazénku tak to je super, to ty dvě buchty vyplaveš raz dva. Já taky pracuju, donesla jsem si kupu papírů tak třídím a lepím, zítra jdu do práce tak to tam jen nandám do pc. už se mi to krátí, už budu chodit do práce jen do konce října. taky jsem dostala bednu jablek tak přemýšlím co s něma, jestli zbude čas zkusím zavařit jablečnou přesnídávku malý ji má rád. No a záclonka už jedna je ale do těch zbylých dvou se mi nechce.
28. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jj, kdyby to šlo tak rychle shodit, jak rychle jsem to snědla:grinning: tak nic nedělej, jsi těhulinka, tak odpočívej, beruško:slight_smile: tak já už jdu žehlit teď, ať to mám hotové:wink:
28. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jablíčka jsi dostala? Tak to bude přesnídávka a nějaký štrůdlík, co? No jo, chodíme každé úterý plavat, takže jedu rovnou po denní a ta únava tam ze mě spadne, asi jí nechám v tom bazénku:wink:
28. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
bellí tak ať ti žehlení jde od ruky :slight_smile:
receptík co chci vyzkoušet:
http://www.toprecepty.cz/recept/6495-detska-jablecna-presnidavka-ii/
28. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj kočky, nojo je tu pusto.
Manža uspal mimisko a já si ji převezla v kočíku opatrně do ložnice a usnula s ní, pomohlo mi to, ale rýma se rozjela, ovšem to vím, že do dvou tří dnů je fuč, tak počítám do středy budu marodná a pak šmitec a zas na půl roku minimálně nechci nic vidět-jako bacila :slight_smile:
Akorát jak jsem se vzbudila, tak mi psala Marky, jestli už neni Sophinka narozená, no jejda, napsala jsem jí, že to by jsme ji jisto jistě informovali, že? Píše, že dneska celej den zvrací a doufá, že teda ve čtvrtek půjdou domů, ale více se dozví až zítra, bo tam bude sloužit jejich doktorka.
A tady se začalo opět vrtat, maj štěstí, že až teď, když jsme vyspaný.
Mamka mi koupila v Globusu zázvor a citrony, tak vyzkouším ten lektvar.

Jinak Mončo, já taky ráda přesnídávky, mohla bych rovněž zkusiti.

A Ty udělej manžovi zapečený těstoviny s mletym, on je taky takovej jedlík, myslím viď? masovej (vrah :grinning: ), tož myslím, že mu to bude chutiti. A je to i rychlovka.
Jen uvaříš sáček těstovin nebo špaget. Zesklovatíš cibulku, na to lupeš 500g mletýho, osolíš, zaliješ kečupem, ten dělá hlavní chuť, takže to chce fakt chutnej, žádný levný šmejdy, je to pak hodně znát. A zapíkám to na velkym plechu, nasypu ty těstoviny, smíchám s masejkem na cibulce, ještě nakydám kečup, zaliju dvěma vejcema rozšlehanejma v šlehajdě, zasypu Eidamem strouhanym a šup s tím na půl hodinky do trouby, asi tak na 180st. Je to báááááááááááájo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jé tady se žehlí a vaří přesnidávka. Já dělala taky takovou akorád jsem loupala ty jablíčka, ale je fakt dobrá :wink:
Já si dala šlofíka bo něco na mě leze bolí mě vaječníky a ledviny jsu nějaká prochlazená :frowning2:
28. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Všechny moc zravím.Tak je to moc špatný.Rozcházíme se :frowning2: .V neděli se stěhuju ke kamarádce a uvidíme co bude dál.
Mám vás všechny moc ráda.
Všem přeji moc štěstí a krásná miminka.
28. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj Regí to je mi líto posílám pohlazení na dušičku :frowning2: Takže jste se dohodli že to nemá cenu vidíš budeš u kamarádky a ono se to nějak vyvine :dizzy_face:
28. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Regi, posílám Ti pohlazení a vnitřní sílu, kobylko zlatá. Na každém konci něco nového začíná a přeju Ti, ať je to ten nejkrásnější začátek a Regi, budeš mít svou šťastnou rodinu, věř mi, beruško. Myslím na Tebe. Máji, pozdravuj Majky, že na ní taky každý den myslím.
28. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Bellko moc ti děkuju.Jsi hodná.No uvidíme co ukáže čas.
Jsem úplně víš kde?Nevim co dělat a myslím na Káju co bude dělat.Nemyslím na sebe ale vždycky na druhé.Taková jsem já.
28. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Regi, bude Ti smutno a bude to těžké, taky to znám, ale zlato, to je normální, prožili jste spolu kus života a to nejde jen tak hodit za hlavu. Snad vám pomůže odluka a když né, rozejít se dá i v dobrém, hlavně si neubližujte, beruško. Bude dobře, uvidíš, jen si myslím, že setrvávat ve vztahu, kde není láska, se dlouho nedá.
28. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Bellko bude mi moc smutno.Je to 9 let a ty jen tak vymazat nejdou.Ve zlém se určitě nerozejdem.To ne.Už jsme si řekli že budem kamarádi když to nevyjde.Já určitě neublížím.Já to ani neumím.Nebo aspoň ne tak aby to bylo tak zlé.
Víš já ani nevím jestli je tady láska.
28. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahojík kobylenky,

tak Regí rozchod,ono je to lepší než se trápit a když se to pořád točí dokola :frowning2: chvíli dobře a pak zase se trápit......Tak at je brzo zase dobře beruško.

Moni tak přesnídávka bude?Taky ji mám ráda :wink:

Máji tak se hezky vykurýruj :wink: hlavně nenakazit mimísko vid?Tak snad to bude dobrý.

Luci a kdy bude ET?
28. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj Janiko co jsi dneska podnikala :wink: Jo a ET bude zítra v 1000 místního času :sweat_smile:
28. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
tak sem to ET našla bude zítra a co embrijka jak se jim daří?Nebo vy si tam nevoláte?
28. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Dneska? :confused: nic :slight_smile: :slight_smile: válíme se s mužíkem na gauči :grinning: :grinning:
včera večer sem řádila na mimáči OMG!Budou 3balíčky :wink:
28. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Janinko říkala že volat nemusím že mám přijed v úterý v 1000. Jsu nervozní jak se vyvíjí a kolik jich zůstalo no uvidíme zítra co mi řeknou :frowning2: Posledně jsem volala ale ted je ten svátek tak tam nikdo nebyl tak jsu zvědavá :wink:
28. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Janinko aby si nepředběhla Máju v tom nakupování na mimáči :grinning:
28. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Luci na Máju asi nemám :grinning: :grinning: myslím že z věciček jak to tak vidím to bude vše :confused: no uvidím až to dorazí co mi bude ještě chyběti :wink:
No tak to se nedivím že si nervozní,já sem tak byla a to sem si volala každý 2den.
Tak zítra budu držet palečky at jsou kvalitní a zbyde i na mrazáčky
28. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj kočky, mimisko usíná, snad nezačne zas vrtání, omg.
Neboj Lůco, má Janni.ka co dohánět :grinning:
Regííí, tak snad jste se rozhodli dobře a bude to ok pro obě strany, držím pěsti.

Lůco, CARy berou takový prachy a nejsou schopný ani informovat o průběhu, přeci tam někdo musí být, kdo se o ty embryjka stará a sleduje každodenní vývoj, u nás to tak aspoň je a volá se přímo embryologům, měli by se nad sebou zamyslet, někomu třebas vyšel ET na dnešek...
No paráda kokotiska vrtaj, mě fakt z tý baby jebne! :angry:
28. zář 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, tři balíčky a už máš nakoupeno? Kolik máš zaplněných šuplíků? :sweat_smile:
28. zář 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Uvidíme zítra snad ještě zbyde aji na mražáky.
Já když čekala Pétu tak jsem měla tolik věcí že některé ani neměla na sobě :grinning: Dostala jsem věci po dvou dětech a to měsíc před poroden a to už jsem měla vše nakoupené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
My taky hodně dostali a dostáváme stále, bych to ani nečekala. Všem děkujeme :slight_smile:
Ale měla jsem toho taky hodně, ale právě že vím, že holky říkaj, že něco ani neunosily, snažíme se parádit každý den a myslím, že všechno jsme ozkoušely, krom jedné kšiltovečky, ta mě mrzí moc :confounded:

Á už mi zas hrajou Hledá se žena :astonished: , tralaláááááááááá...

Kde je zas ta oslavenkyně? Že ona zase spí? :grinning:
28. zář 2009 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, který chlapák má dneska svátek? Neříkejte, že žádná nemáme Vaška :confused:
28. zář 2009 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz
Právě že nemáme jinak bychom slavili :grinning:
28. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Slavit jenom proto že máme prezidenta Vaška nebudu :wink:
28. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Škoda, mohly bejt chlebíčky.
Ale zítra je taky velkej svátek, prej Věruška nás zve bo co :grinning: , bude malovat zeleně a my budeme s Míšou slavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.